Jaką fryzurę ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-12, 13:08   #1
hanter
Przyczajenie

GG do hanter

Jaką fryzurę ??

Mam 17 lat i włosy teraz już długości średnio 5.5 cm (jak mierzyłem linijką ) i jestem szatynem. Musze przyznać że znudziło mi się przylizywanie włosów i podnoszenie tylko i wyłącznie grzywki, szkuałem w internecie jakiś katalogów fryzur ale znalazłem tylko damskie , niestety jestem gotowy na wszelkie przeróbki, wkżdym razie nie chce ich zbytnio skracać chciałbym też żeby te włosy jakos sie fajnie układaly np.stały mam cere troche taką śniadą tzn troche opaloną :P myslalem żeby zafarbować je szamponem koloryzującym na czarno a potem sie do fryzjera wybrać żeby może jakieś czerwone końcówki zrobił ale juz sam nie wiem chciałbym diametralnie zmienić swój wygląd, ale zupełnie nie mam pojęcia jaka fryzura bedzie mi pasowała. Prosze o pomoc
hanter jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-12, 18:46   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: Jaką fryzurę ??

jak zafarbujesz na czarno, to fryzjerowi bedzie trudno zrobic cokolwiek z innym kolorem
jak cie nie widzimy to trydno dobrac Ci fryzke, zajrzyj w watki w archiwum sa tam rozne meskie foty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości