Wlosy po farbowaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-12, 14:34   #1
Masza_20
Raczkowanie

Wlosy po farbowaniu

Ostatnio zrobilam sobie dwukolorowe pasemka i nie wiem dlaczego moje wlosy sa teraz szorstkie i niemile w dotyku. Fryzjerka miala akurat duzo pracy i moim zdaniem chyba sie zapomniala i za dlugo trymala farbe na wlosach. Kolor wyszedl super, ale wloski sie napewno zniszczyly i sadze ze stad ten problem. Po nalozeniu odzywki troche sie to poprawia, ale nie na dlugo. Znacie jakies sposoby, kuracje ktore poprawilyby ich stan???
Masza_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-12, 14:45   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie

Re: Wlosy po farbowaniu

Jestem zwolenniczką nakładania maseczek na conajmniej 20min. Sama farbuję włosy, a jednak są lśniące (zawsze dziwiło mnie, dlaczego koleżanki po jednorazoej koloryzacji skarzyły się na siano, gdy tymczasem moje po wielu farbowaniach są zdrowe?)
Może właśnie dlatego, że (oprócz tego że mam pancerne włosy ;P ) uwielbiam wszelkie specyfiki do włosów i nie oszczędzam na nich. Tobie polecam następujące kosmetyki (u mnie sprawdziły się rewelacyjnie)
1. szampony:
Shauma z wyciagiem z rożą, Dove seria pomarańczowa
2. odżywki:
jak wyżej, a do tego: złota linia Pantene ProV, Schwarzkopf do zniszczonych włosów,
3. maseczki:
Dove do farbowanych, Schwarzkopf Gliss Aroma do łamliwych i trudnych do ułożenia
Jeśli możesz wydac więcej to polecam olejek do wygładzania włosów Kerastase Oleo Relax (wyprostowuje moje włosy po trwałej) Kosztuje ok 80zł ale warto (o czym świadczą dobitnie świetne recenzje na wizażu)
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-12, 15:02   #3
kassiullek
Raczkowanie

polecam szampon i odzywke garniera fructis to wlosow farbowanych, wlosy sa blyszczace ,odzywione i maja piekny kolor, sa gładziutkie i mieciutkie
kassiullek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-12, 15:23   #4
whitebeth
Zadomowienie

Od dawna juz farbuję włosy i mimo tego są w dobrej kondycji .Używam szamponu i odżywki Pantene do włosów farbowanych (moje ulubione,kolor ładnie błyszczy ) , czasem Wax-a jak farba je zbyt przesuszy , i odżywki z Garniera Hydra -Liss na końce.
whitebeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-12, 15:56   #5
Sabrin
Raczkowanie

Również rozjaśniam włosy i mam pasemka. Stosuję szampon i maseczkę nawilżającą z Bammbusa do włosów suchych z DORY. Naprawdę maseczka przynosi duże rezultaty. Przeczytaj recenzję tego kosmetyku na wizażu
Polecam również inną dobrą maseczkę z DORY do włosów bardzo suchych. Też jest dobra.
Ja cały czas stosuje tą z bambusa i dzięki temu moje włosy są nawilżone dobrze się rozczesują i nie mam wrażenia tak jak kiedyś, że na mojej głowie jest siano. Polecam
Sabrin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 18:03   #6
Masza_20
Raczkowanie

Dzieki bardzo, przy okazji kolejnych zakupow napewno kupie jakis z tych specyfikow. Jeszcze nie wiem ktory, ale napewno cokolwiek, zeby szybko poratowac moja czuprynke. Dzieki jeszcze raz.
Masza_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 18:12   #7
Martiq:)
Zadomowienie

ja tez polecam bardzo serię pantene do farbowanych wloskow i odzywke wax. poza tym cos z mojego doświadczenia: bardzo duzo zalezy od produktow uzywanych przez fryzjerkę. dlatego warto sprawdzic z jakich farb korzysta. juz się przekonałam, ze wella jest przereklamowana a najlepszy jest goldwell. pzdr
Stary 2005-02-13, 22:48   #8
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

witaj! ja tak mialam po ostatnim malowaniu! ale.... polecam kurację henna Wax. trwalo to miesiac i wloski wrocily do normy! naprawde szczerze polecam! dostepna w aptece! a kiedy ostatnio podcielam mega wysuszone koncowki to juz w ogole wloski mega odzyly! nawet kiedy dzis umylam wlosy szamponem i nie uzylam odzywki to i tak wloski super mieciutkie!
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości