doswiadczenia wizazanek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-12, 22:11   #1
olka_222
Zakorzenienie

doswiadczenia wizazanek

Hej dziewczeta!!!!
Z wielkim podnieceniem i uwaga czytalam cale archiwum z poradami fryzjerskimi (ufffff.... troszke zajelo to czasu) i dalej jestem nieco skolowana i nie wiem co robic. Chce isc do fryzjera i zrobic sobie trwala na fryzurke zalczona do postu ale spotkalam sie z roznymi opiniami. Jak to jest Pani Grazynko czy rzeczywiscie po 4-5 myciach fryzurka sama sie nie uklada ( w sensie proste wlosy) tylko trzeba stac przed lustrem i samemu to robic???? Czy taka fryzurka bedzie sie dluzej trzymala na wlosach cienkich lekko ciezkich i prostych (podatnych na odksztalcenia po gumce czy spaniu )i czy trwala dobrze zrobiona rzeczywiscie bardzo niszczy wlosy????
Pytam sie tak szczegolowo bo sama nie wiem czemu ale fryzjerow boje sie jak dentystow ;] choc przeciez wlosy nie zeby odrosna.
Pani Grazynko gdyby zechciala mi Pani pomoc to moge przeslac moje zdjecia czy bedzie wogle mi to jakos pasowac
dziekuje za wszelkie uprzejme odpowiedzi i porady
buzka
Stary 2005-02-12, 22:33   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: doswiadczenia wizazanek

Olu, na temat trwalej i jej dzialania na rozne wlosy juz pisalam , wiec wybacz ze sie nie bede powtarzac,
ta fryzura to nie jest napewno trwala, i mimo iz aktorka ma swoje wlosy naturalnie lekko , lub moze nawet bardziej kręcone, wlosy jej sa nakrecane na "cos" tam, (nie wiem na co akurat jej , poniewaz aby uzyskac taki efekt jest wiele sposobów, i kazdy fryzjer ma na to swoje sposoby)napewno trzeba taka fryzke dosc dobrze ulozyc aby sie tzrymala
a wlosy cienkie sa najmniek na to odpowiednie, choc i proste sie do tego nie nadaja nochyba ze na pare godzin
ja wogole nie rozumiem takiego porownania "mam wlosy proste ale podatne bo jak zaloze gumke lub spinke to mam odksztalcone " to nie sie nijak do fryzki ze zdjec...

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości