co poczac z wlosami???pomocy potrzebuje:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-12, 22:44   #1
malpka120
Przyczajenie

co poczac z wlosami???pomocy potrzebuje:(

mam takie pytanko, ktore juz pewnie nudzi sie Wam wszystkim ale ja juz nie wiem co mam zrobic z wlosami...denerwuja mnie coraz bardziej. Moje wlosy sa falowane...ale jesli je umyje i nie suszac tak pujde spac to rano sa krecone..a jak kazde tego typu wlosy sie pusz i powstaje sianko..uzywam odrzywki sansilk na puszace sie wlosy i wosku...ja bym chciiala prosic o dobor jakijsc fryzurki...dlugosc nie gra roli...ale lepiej dlugie bo jak bym mila pozniej znowu zapuszczac i przezywac ten koszmar to dziekuje...i zebym nie musila prostowac tych wloskow bo to dla nich koszmar juz niechce ich meczyc...mam wysokie czolo i myslalam o fajnej grzywce tylko jak bym wygladala..??...moja twarz jest okragla i najlepsza bylaby fryzura pomniejszajaca optycznie twarz..no i zeby nie wymaga wielkiego ukladania..no to chyba na tyle..postaram sie wklejic zdjecia2 ale chyba mi sie nie uda poniewaz sa za duze pozdrowki dla wszystkich
malpka120 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-12, 23:32   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: co poczac z wlosami???pomocy potrzebuje:(

no postaraj sie zmniejszyc i wyslij , wtedy moze uda sie cos ci doradzic
chociaz nie bardzo rozumiem o ci tak naprawde chodzi?
: dlugosc nie gra roli, ale lepiej zeby byly dlugie?:
Stary 2005-02-12, 23:43   #3
malpka120
Przyczajenie

jak mam\\alam polkrodkie wloski bo sie robila szopa...bynajmniej sie robila ale slabo je ukladalam:/zreszta jestem chora i mam temperature wiec prosze o wybaczenie...zdjecia mysle ze uda mi sie jakos zalatwic ..aha i ładne ma pani koki na swojej stronce...i musze sie pochwalic ze milam podobny do tego 1 na studniowcedobranoc i milych snow
Stary 2005-02-13, 00:10   #4
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

no to Asiu..tak jak mnie prosiłaś w mailu załączam Twoje pomniejszone zdjęcie... dla mnie to nie problem i cieszę się, że mogę jakoś pomóc...

A oto śliczna ... hmm (małpka 120)? Wolę powiedzieć Asia
Stary 2005-02-13, 00:37   #5
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

aha no i drugie zdjęcie od tyłu ....zapomniałabym..masz piękne włoski tak na marginesie

ja może bym tylko troszkę skróciła, albo raczej wycieniowała tak troszkę za ramiona najdłuższe do brody najkrótsze z przodu... i będzie fajnie

Pozdrawiam i sorki, że tak późno...ale Twojego maila przeczytałam również dość późno..heheh ale dziwnie piszę już o tej porze ok.. to papa
Stary 2005-02-13, 10:26   #6
malpka120
Przyczajenie

dziekuje bardzo za pomniejszenie tych fotek z calego serca!!jestes kochana!i niepowiedzialabym PATIS ze pozno odpisalas..jescze raz dziekuje..o wycieniowaniu wlasnie tak myslalam..a moze jeszcze jakies propozycjee..aa..a co z grzywka??...jeszcze tylko dodam ze te zdjecie od tylu bylo robione na drogi dzien jak umlam wloski i ich nie suszylam wieczorem..normalnie sa takie falowane jak na 1 fotce..pozdrowki i buziaki
Stary 2005-02-13, 10:57   #7
jesionka
Raczkowanie

O matko, jakie piękne włosy !!!! Nie mogę się napatrzeć!

Jedyne co bym zrobiła to (tak jak pisze Patis) wycieniowała je trochę i podcięła. Fryzjerzy mają swoje sztuczki na takie loki, żeby je ożywić i sprawić, zeby się ładnie układały

I odradzam grzywkę, nie jest Ci potrzebna moim zdaniem, bo ładnie wyglądasz bez, a przy kręconych włosach grzywka to utrapienie... Nigdy sie nie chce układać tak, jakbyśmy chcialy

pozdrawiam
Stary 2005-02-13, 11:10   #8
jesionka
Raczkowanie

i jeszcze fotki dla inspiracji
Stary 2005-02-13, 11:23   #9
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

ano właśnie też nie uważam, aby potrzebna była grzywka..jest ładnie tak jak jest tylko wycieniować, ewentualnie podciąć dłuższą grzywkę naturalnie spadającą na policzki i zaczesywać na bok
tak jak np na zdjęciu 3a, które wklejam i jeszcze inne fryzki
Pozdrawiam... napiszę Ci maila z małą instrukcją jak samej zmniejszyć zdjęcie - to się na pewno jeszcze przyda
Stary 2005-02-14, 23:04   #10
malpka120
Przyczajenie

dziekuje Wam bardzo...Patis razy 2jestescie kochanee...a co myslicie o pasemkach albo o balejazu..bo ja wygladam za dziecinnie:/ zdaje mi sie ze wiecej fajnych fryzurek jest na proste wloski i to mnie denerwuje..a moze tylko mi sie wydaje bo moje juz mi sie nudza:/....pozdrawiam goraco
Stary 2005-02-15, 11:44   #11
jesionka
Raczkowanie

ja bym nie robiła pasemek. Na kręconych włosach pasemka mi się średnio podobają.
Wg mnie najładniejsze loki to te długie i brązowe czyli dokładnie takie jak Twoje.

Sama kiedyś miałam podobne i zaczęłam obcinać, farbować, eksperymentować i teraz mam krótkie blond włosy z pasemkami. Włosy mi się wyprostowały i zmęczone farbowaniem kręcić się już nie chcą zresztą krótkie i kręconę nie wyglądają wcale fajnie.
No i czasem tęsknię bardzo za tymi długimi lokami
Stary 2005-02-16, 21:54   #12
malpka120
Przyczajenie

juz sama nie wiem co zrobic ..czy sostawic takie naturalne brazowe czy nie..w sumie to mi sie takie juz nudza:/..i jescze cos...jesli nakladam wosk na wlosu to czy on powinien dawac wlasciwy efekt przez caly dzien??bo gdy juz wracam do domu po calym dniu to po wosku nei ma sladu..a moze za malo go uzywam..jak myslicie??
Stary 2005-02-17, 10:55   #13
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

masz naprawdę tak ładny kolorek włosów ja bym nic nie robiła (po co zresztą je niszczyć) poza tym i tak masz jakieś tam drobne naturalne, jaśniejsze pasemka we włosach (widać to na tym zdjęciu tyłem..no albo po prostu tak pięknie błyszczą, jakby to był ten efekt... jedynie tak jak wcześniej radziłyśmy Ci z jesionką, trochę podciąć i fajnie wycieniować, nie robić grzywki

a wosku lepiej nie używaj więcej niż stosujesz, bo wtedy będzie efekt nieumytych, raczej tłustych i sklejonych włosów, a nie ładnego podkreślenia loków i nabłyszczenia
Pozdrawiam
Stary 2005-02-17, 19:15   #14
malpka120
Przyczajenie

no dobrze..to dzikuje bardzo za wszyskie opowiedzi i pomoc...jak bym mila pytanka to sie odezwe jeszcze...buziaki dla Waspa
Stary 2005-02-17, 19:59   #15
klaudia_klg
Przyczajenie

Wiesz co, ja też mam kręcone włoski. Jedyne co bym Ci radziła to używac kremu który wzmacnia skręt, np. teraz jest taki nowy Avonu czy mleczko Matrixa. Włosy sie po tym mniej puszą, a bardzo błyszczą i kręcą. I w ogóle używaj produktów do włosów kręconych - takie rzeczy bardzo nawilżają włosy. Ja używałam całej zielonej serii Matrixa. Chwalę też maskę Loreal Proffesional Curl and Shine. A włosy mam po tym śliczne (przynajmniej wszyscy naokoło chwalą)
Stary 2005-02-20, 12:32   #16
malpka120
Przyczajenie

juz sobie zamowilam z avonu krem i szampon z tej serii do wlosow kreconych..zobaczymy jaki bedzie efekt..no widze ze musze poeksperymentowac jeszcze czego uzywacale dziekuje za rade, buziaki
Stary 2005-02-20, 13:05   #17
maja_s
Rozeznanie

GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

o jejku jak ja bym chciala takie wlosy!!! <love> ja mam strasznie az do obrzydzenia proste wloski i trudze sie z nimi zakrecajac na papiloty walki itp. ale efekt utrzymuje sie przez dwa trzy dni az do umycia oczywisice bo mam do tego sztywne i dosc grube wloski a na tym wszystkim boleje moja szyja <w papilotach czy walkach spie w nocy> choc kupilam jej hihii :P poduszeczke w ksztalcie kosci dla psa czy tez taki waleczek to i tak bardzo mnie boli po calej nocy wiec rob jak chcesz ale ja sie moge chetnie zamienic z Toba bo one sa sliczneeeeee te twoje wloski i Ty tez zreszta pozdrawiam papaty
maja_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 22:06   #18
malpka120
Przyczajenie

i wlasnie tak jest, ze kazdy chce mic cos innego...mi bardzo zalezalo na prostych wlosach ale niechce ich tak katowac prostownica...postanowila m poddac sie naurze i tylko je pielengnowac..ale uwiez,ja bardzo chcialabym proste wloski...aj...jakie te kobitki sa marudne...hmmm..podrawiam goraco
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości