Ratunkuuuuuuuuuuuu!!!!!!! !!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-13, 00:50   #1
nan
Wtajemniczenie

Ratunkuuuuuuuuuuuu!!!!!!! !!!!!!

Dziewczyny, co ja zrobiłam, idiotka nieszczęsna! Miałam sobie fajne średniobrązowe włosy i nagle mi się cholera jasna blondu zachciało!!! No i kupiłam Safirę mocno rozjaśniającą i teraz wyglądam jak... nie powiem jak co. Włosy mi wyszły w pięknym ryżawym kolorze, w dodatku nierónomiernym (najgorzej jest przy samej skórze, wygląda to jakbym wyłysiała). Pomocy, jak ja w poniedziałek do roboty pójdę! Czym mam to załatwić? Jakimś ciemniejszym odcieniem blondu, czy raczej w ogóle jakimś brązem czy czymś w tym rodzaju? I jakiej farby mam użyć? Pomóżcie nieszczęsnej kretynce! Mój facet pęka ze śmiechu, mam ochotę go zabić i siebie też! Pomocy pomocy!!!!
nan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 00:59   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Re: Ratunkuuuuuuuuuuuu!!!!!!! !!!!!!

Lepiej juz sama niczego nie próbuj - jesli znasz fryzjera, który cie przyjmie w niediele (wiem, że wszyscy zamknieci, ale może masz jakiegoś znajomego) to czapka na głowe i leć do niego! A jeśli nie... cóż, jedyne co mi do głowy przychodzi, to jutro chować sie w domu,a w poniedziałek wymówić sie czymś w pracy i lecieć do własnego fryzjera...
Jeśli zadna z tych mozliwosci nie wchodzi w gre, to jakaś dobra farba w twoim kolorze, ale to na własne ryzyko...
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 01:04   #3
Kiya
Zakorzenienie

lexie napisał(a):
> Lepiej juz sama niczego nie próbuj - jesli znasz fryzjera, który cie przyjmie w niediele (wiem, że wszyscy zamknieci, ale może masz jakiegoś znajomego) to czapka na głowe i leć do niego

chyba w dużych marketach gdzie są galerie,salony fryzjerskie są czynne też w niedziele.
Stary 2005-02-13, 01:13   #4
pixie7
Wtajemniczenie

Nan, ja bym tego nie ruszała, niestety lepiej pójść do fryzjera, coś zaradzi, oni mają takie profesjonalne tonery, co to ich nie można kupić inaczej niż na fakturę salonu fryz.
Nie kładłabym kolejnej farby, bo efekt na rozjaśnionych włosach to loteria (kupiłam sobie kiedyś "gorzką czekoladę" i na moim ciemnym blondzie robionym na jasny blond wyszła marchewa, tragedia).
Też miałam podobną historię, wyjeżdżałam na wakacje i z braku czasu na wizytę u fryzjera, zakupiłam farbkę, na której stało "bardzo jasny blond popielaty". Efekt? Żółtko i włosy wysuszone na wiór. Płakałam całą noc, ale nic nie mogłam zrobić, bo nazajutrz wyjazd! No i miałam zepsuty urlop, wydawało mi się, że wszyscy się gapią na te moje kłaki myśląc: "ale porażka"... W dodatku słońce i morska woda dopełniły dzieła, wróciłam z kłębem waty na głowie. Fryjerka bardzo niechętnie zrobiła mi kilka ciemniejszych pasemek na czubku głowy, żeby przykryć jakoś tą żółć, ale odmówiła zafarbowania całości, w obawie, żeby włosy się nie pokruszyły! A byłam w 3 salonach! Potem były sauny, maski i generalnie czekanie na odrost..

Ale mój ostatni fryzjer, kumpel już właściwie, twierdzi, że takie włosy są do uratowania właśnie za pomocą tonerów, więc naprawdę wstrzymaj się do poniedziałku! A może jutro coś jest otwarte? W dużych centrach handlowych powinno (nie wiem skąd jesteś).

Trzymaj się i nie załamuj, w razie uwag powiesz, że właśnie tak miało być!

pixie7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 13:49   #5
nan
Wtajemniczenie

Dziewczyny, dzięki za wasze podpowiedzi. Skorzystałam z nich i już jestem po fryzjerze. Włosy mam w kolorze Cherry Coke, czy dużo ciemniejsze niż miałam. I dobrze mi z tym. Jestem jeszcze trochę łaciata ale już się to tak nie rzuca w oczy. Jednak w głebi duszy jestem szatynką. Pozdrawiam
nan jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości