mala zmiana: jaki kolor wlosow? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-28, 18:50   #31
dariaaa88
Zadomowienie

Dot.: mala zmiana: jaki kolor wlosow?

Przeglądałam różne wątki, szukałam pomysłu, ale jakoś nie potrafię nic do siebie dopasować.
Pomalowałam się więc w starym stylu, tylko starałam się mocniej. Mam nadzieję, że widać jakąś różnicę... Co prawda nie podobają mi się oczy, więc szukam dalej
dariaaa88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 19:01   #32
ikkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dariaaa88 Pokaż wiadomość
Przeglądałam różne wątki, szukałam pomysłu, ale jakoś nie potrafię nic do siebie dopasować.
Pomalowałam się więc w starym stylu, tylko starałam się mocniej. Mam nadzieję, że widać jakąś różnicę... Co prawda nie podobają mi się oczy, więc szukam dalej
na początek zrezygnuj z tej dolnej kreski bo ona zmniejsza oko
na you tube jest pełno filmików od podstaw. Musisz poćwiczyć różne rodzaje makijażu i dojść do tego, który najbardziej Ci pasuje. I pamiętaj, żeby się nie zrażać jeżeli nie wyjdzie Ci za pierwszym, drugim czy trzecim razem! Praktyka czyni mistrza
ikkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 19:36   #33
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

no i tym wrazem widac ze jestes pomalowana ale z dolnej kreski bym zrezygnowala albo zrobila ja tylko do polowy dolnej powieki, cala kreske bym roztarla co daje naturalniejszy efekt kombinuj, kombinuj... a wlosy jakies mniej rude dzis;p

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 20:10   #34
dariaaa88
Zadomowienie

Szukam..

Wiem, kolor włosów nie wyszedł na tym zdjęciu ale to chyba przez światło.
W rzeczywistości są rude
Stary 2010-08-29, 19:43   #35
dariaaa88
Zadomowienie

Rezygnując z kreski na dole, mam wrażenie, że moje oczy nie są w ogóle pomalowane :|
Podobają mi się różne makijaże, robię symulacje i wszystko jest ładnie, ale jak sama próbuję się tak pomalować to nic nie wychodzi
Stary 2010-08-29, 20:00   #36
NaOSTRO
Raczkowanie

dla mnie oczy tragicznie za mocno ,ta obwódka powoduje ,że są o wiele mniejsze niż w rzeczywistości
NaOSTRO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 20:04   #37
ikkaaa
Raczkowanie

Spróbuj robić dolną kreskę jakimś ciemniejszym cieniem tylko nie przesadź z grubością i postaraj się ją ładnie rozetrzeć albo kredka niekoniecznie czarna i dobrze roztarta też powinna się lepiej prezentować
Stary 2010-08-30, 16:33   #38
dariaaa88
Zadomowienie

Ok, z dolnej, czarnej kreski zrezygnowałam.
Kombinuję z cieniami, do połowy oka lub z białą kredką na dolnej powiece, która ma niby powiększać oko.. Ale i tak nie podobam się samej sobie i czuję, że jeszcze coś muszę zmienić :/
Stary 2010-08-30, 16:46   #39
madziuunia
Rozeznanie

fajnie Ci w tym rudych włoskach dobry wybór

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 16:54   #40
ikkaaa
Raczkowanie

wypróbuj róż i bronzer na policzki
Stary 2010-09-19, 17:39   #41
dariaaa88
Zadomowienie

Z koloru włosów jestem zadowolona, myślę że przez jakiś czas zostanę przy rudym, zastanawiam się jeszcze tylko czy zostać przy refleksach czy z nich zrezygnować..
A i.. tak sobie myślę, że chciałabym je jakoś inaczej ściąć.. Tak żeby było ciekawiej, weselej.. Tylko nie mam pomysłu jak..
Stary 2010-10-17, 19:41   #42
dariaaa88
Zadomowienie

metamorfoza :]

Cześć Dziewczyny
Jeszcze raz chciałabym poprosić o pomoc Jutro idę do fryzjerki i chciałabym jakoś inaczej ściąć włosy.. Tylko oczywiście nie mam pomysłu jak.. Dobrze czuję się w długich włosach, więc na pewno jakoś ekstremalnie ich nie zetnę..
Wcześniej doradziłyście mi rudy kolor i dobrze się w takim czuję, teraz się sprał, ale znów się na niego pofarbuję.. tylko chciałabym jeszcze zmienić ścięcie.. Może macie jakieś pomysły?
Wrzucam zdjęcia
2 i 3 zdjęcie jest najbardziej aktualne, tzn. etap zapuszczania grzywki (którą planuję ściąć na skos, a ponadto na trzecim zdjęciu nie mam wyprostowanych włosów, czyt. wersja tylko do chodzenia po domu )
Stary 2010-10-17, 22:19   #43
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie

Dot.: metamorfoza :]

Kolor jest łądny i twarzowy, długość włosów do ramion idealna. Natomiast szczerze powiedziawszy bardziej korzystnie moim zdaniem wyglądasz z grzywką. Ja bym ją jeszcze bardziej podcięła niż na zdjęciach 1 i 4.
rozważna_i_romantyczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 22:47   #44
skazana_na_bluesa
.

Dot.: metamorfoza :]

ta grzywka z pierwszego zdjecia jest za ciezka. za bardzo zaslania Ci twarz

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

widzialabym Cie w jakims bobie.
skazana_na_bluesa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 22:30   #45
dariaaa88
Zadomowienie

zmiana.. nabrać wyrazu..

Czuję się w ogóle niezauważana, nijaka, brzydka i w ogóle.. Chciałabym zmienić w sobie coś, żeby nabrać kolorów.. Nie mogę nosić soczewek, ale czy w okularach naprawdę wyglądam, aż tak beznadziejnie?
Wiem, że nie jestem opalona, ale od słońca i solarium jestem poparzona.. Beta- karoten w tabletkach nie działa, a od balsamów brązujących zawsze mam plamy- widocznie nie umiem z nich korzystać..
Jakiś czas temu za Waszą radą pofarbowałam włosy na rudo i właściwie tak już zostałam.. Jednak, może doradzicie mi, co mam w sobie jeszcze zmienić, żeby nabrać wyrazu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w2.jpg (32,7 KB, 405 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dariaw2.jpg (63,0 KB, 407 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg darias.jpg (66,2 KB, 539 załadowań)
Stary 2011-01-15, 22:47   #46
barefootangel
Raczkowanie

Dot.: zmiana.. nabrać wyrazu..

Hm.. ja bym zmieniła oprawki ... sądze że jakoś bardziej podobałabyś mi się w okularach ' bez oprawek' ...
po kolejne ... nie podobaja mi się Twoje brwi ... może warto byłoby skorzystać z usługi kosmetyczki?
Ostatnia rzecz to makijaż - podkreślić błękit oka i świetne kości policzkowe .

Serdeczne pozdrowionka
Stary 2011-01-15, 23:15   #47
zuykas
Raczkowanie

Przede wszystkim uśmiechaj się - z uśmiechem na twarzy wyglądasz naprawdę ślicznie.
Rude włosy ci pasują więc nie zmieniaj. W okularach może nie wyglądasz okropnie ale coś jest nie tak. Nie znam się na okularach, więc nie wiem jakie, ale inne.
Spotkałam ostatnio moją kuzynkę i bardzo się zdziwiłam widząc ją w okularach w czarnych, pełnych oprawkach. Coś jak nosi ta babka co prowadzi "Między kuchnią a salonem". Wyglądała naprawdę świetnie - pozytywnie się wyróżnia. Może więc coś takiego? Warto poprzymierzać trochę.
Masz śliczne niebieskie oczy, poszukaj makijażu który je podkreśli i noś niebieskie ubrania. Prz rudych włosach będziesz się wyróżniać i na pewno zyskasz wyraz
zuykas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 01:37   #48
HotterThanFire
BAN stały

zmień kolor wlosów, mopim zdaniem super pasowałby do Ciebie ciepły kasztan, nie rudopomarańczowy no i zmien okulary, plus usmiech i bedzie super, mozesz spróbowac tez mocniej umalowac oczka, jakis puderek brazujacy
HotterThanFire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 13:54   #49
Skczat
Rozeznanie

Widzę Cię w krótkiej fryzurce z pazurkami (możesz pozostać przy rudym) i mocniejszych oprawkach (:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (37,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s1_17012.jpg (26,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup-for-glasses-wearers.jpg (51,8 KB, 16 załadowań)
Skczat jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 13:56   #50
Skczat
Rozeznanie

aha, poczytaj na Wizażu jak podkreślić jasną cerę, taka karnacja jest oryginalna i umiejętnie wykorzystana może wyglądać świetnie!
Skczat jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 14:29   #51
hejYou
Zakorzenienie

według mnie w tych rudych na prawdę bardzo dobrze możesz tylko makijażem bardziej udoskonalać swoją urodę w złoto brązowych cieniach powinnaś dobrze wyglądać oraz podkreślaj kości policzkowe
Stary 2011-01-16, 15:03   #52
Jannie3city
Przyczajenie

Hmm pierwsze co pomyślałam to, że lepiej Ci w kasztanowych włosach niż tych rudych.. ale później doczytałam, że ten rudy to rady wizażanek no cóż.. myślę, że przede wszystkim powinnaś zmienić fryzurę - w sensie - cięcie. Masz za mocno wycieniowane włosy do tego są proste, tym samym wyglądają chudo i "marnie". Myślę, że lepiej byś wyglądała (żywiej) w bardziej swobodnej fryzurze. Ta wygląda jak wymęczona prostownicą (nie wiem czy masz tak naturalnie proste włosy czy to rzeczywiście prostownica). Ale polecam lekkie fale Wystarczy po umyciu wieczorem włosów związać je kilka razy gumką i tak zasnąć a rano będą miały jakieś kształty Druga sprawa to okulary. Nie ubolewałabym nad tym, że są one konieczne Teraz noszenie okularów jest bardzo modne! Dużo osób nosi zerówki żeby tylko nosić - ja też noszę zerówki (takie jak na foto I bardzo je polecam, są modne i dużo osób dobrze w nich wygląda Warto przymierzyć sporo różnych oprawek (nawet te które wydaje Ci się, że nie będą pasowały) i wybrać najlepsze I jeszcze jedno - makijaż! powinnaś podkreślać oczy! Tusz do rzęs i czarna kreska eyelinerem na górnej powiece nadadzą wyrazu Twoim oczom i całej twarzy! Polecam też używanie cieni Wracając do koloru, moim zdaniem albo ciepły brąz albo bordo ale nie rudy. Ostatnia sprawa to pewność siebie i uśmiech! To zawsze dodaje nam barw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okulary.jpg (34,9 KB, 16 załadowań)
Jannie3city jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 22:30   #53
dariaaa88
Zadomowienie

Od kilku lat właściwie noszę okulary w tym typie, który mam obecnie ( tak mi doradzały różne osoby), no może te powinny mieć węższe szkła... Okulary "bez oprawek" przymierzałam, ale coś nie pasowało, "kocie" też nie.. - ja to wszystko naprawdę próbowałam.. oprócz mocnych oprawek zaproponowanych przez zuykas i Jannie3city - po prostu nie czułabym się w takich..

Z brwiami chyba faktycznie lepiej będzie pójść do kosmetyczki..
Na zdjęciach bodajże miałam oczy pomalowane cieniem szarym i różowym- ale jak widzę nic nie widać.. :P

W jaki sposób podkreślić kości policzkowe? Szukałam różnych porad w Internecie, ale jakoś na nic nie mogłam trafić..

Co do włosów, faktycznie są wymęczone prostownicą, myje je codziennie rano i nie potrafię ich ułożyć bez prostowania.. Włosy zapuszczam, tzn. chcę żeby były równe, ale wiadomo, tutaj potrzeba czasu Ciągle mam nadzieję, że jak jeszcze trochę urosną i się wyrównają, będzie mi je łatwiej ułożyć i prostownica nie będzie potrzebna

Aaa i dziękuję Wam wszystkim za porady

P.S. Wiem, że pewność siebie i uśmiech potrafią zdziałać cuda, ale niestety tego mi wciąż brak- może kiedyś
Stary 2011-01-17, 14:14   #54
amedaheda
Raczkowanie

Radzilabym Ci grzywke zaczesywac bardziej na bok,tak zeby nie zaslaniala calego czola jak teraz,tzn w sensie,ze z jednej strony krotsza,z drugiej dluzsza,tylko po prostu zwykla grzywka na bok. Reszte wlosow bym zapuscila,tak zeby swobodnie opadaly na ramionai lekko,ale naprawde leciutko wycieniowala.
Dodaje przykladowe zdjecia

jeszcze katy perry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img94495.fryzury-srednie.629973.jpg (24,8 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (37,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img94623.fryzury-grzywki.644833.jpg (14,4 KB, 69 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-01-22 o 11:10 Powód: post pod postem
amedaheda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 12:52   #55
behemotkot
Rozeznanie

a mi tu jakoś ten rudy nie pasuje:/
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 22:41   #56
marlena_smc
Rozeznanie

Ten rudy kolorek jest piękny. Mnie by pasowały do niego włosy lekko roztrzepane, może pocieniowane jakoś asymetrycznie, z nutką ekstrawagancji... Albo chociaż pokręcone, żeby się ładnie "wiły". Wtedy nawet te okulary by pasowały.
Chyba pasowały do ciebie oczy w delikatnej zieleni. Z błękitnymi oczami tworzyłyby taki "morski" klimat i pasowałyby do koloru włosów.
A co do podkreślania kosci policzkowych to poprzegladaj youtube. Jest tam naprawdę wiele porad. Choćby: http://www.youtube.com/watch?v=gTlvdN_JTxE albo http://www.youtube.com/watch?v=RsVu6iSjiLg
marlena_smc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 14:38   #57
lesny_stworek
Raczkowanie

wg mnie też coś nie pasuje z tym rudym

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

A może to tylko sprawa uczesania? Sama już nie wiem
lesny_stworek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 17:56   #58
julitta17
Zadomowienie

ja uważam że ten rudy jest fajny ale na czubku masz jaśniejszy niż końcówki, task mi się wydaje a może to poprostu takie zdjęcie? w każdym bądź razie powinnaś zostać przy rudym ale trochę ciemniejszym a poza tym wszystko zaczyna się powoli układać: 1-grzywka bardziej na bok niż na całe czoło, 2-jak masz fundusz to inne oprawki, 3-podkreślenie brązerem policzków i kredką oka, 4-uśmiech . Poza tym nie wiem jak wygląda Twoja szafa ale przy rudych włoskach świetnie wygląda się w zieleni

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg
julitta17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:30   #59
dariaaa88
Zadomowienie

Grzywka zaczesana na bok? Dawno temu miałam taką grzywkę (zdjęcie nr 1) i ładnie ona nie wyglądała.. Co prawda na zdjęciu mam prawie czarne włosy (okres buntu :P - na szczęście było to "X" lat temu ), no ale i tak nie mogłam poradzić sobie z taką grzywką: nie chciała się układać i była ciężka...

julitta17- dziękuję za podsumowanie tak w ogóle to nigdy nie miałam na sobie nic zielonego..

Na drugim zdjęciu mój kolor włosów jest taki brązowo- rudy, ten jest lepszy?

P.S. Dziękuję za filmiki na youtube, po powrocie z mini wakacji będę kombinować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg daria2.jpg (41,9 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg daria4.jpg (15,3 KB, 148 załadowań)
Stary 2011-01-22, 08:39   #60
Soso
Zakorzenienie

Witaj

To co rzuciło mi się w oczy od razu to skóra, koniecznie zacznij ją nawilżać. Wygląda na bardzo przesuszoną i nie da się ukryć, że dodaje Ci to sporo lat :

Opalenizną się nie przejmuj, nie jest Ci potrzebna, tym bardziej, ze na szczęście szlachetna bladość znów zaczyna być modna

Spróbuj zrobić porządek z brwiami, nadaj im ładniejszy kształt (moim zdaniem korzystniej będziesz wyglądała, kiedy zewnętrzne końce brwi będę lekko podniesione, łuk, który tworzą teraz sprawia, że Twoja twarz wygląda na smutną, przygaszoną), i nie przyciemniaj ich - dziwnie wygladają tak ciemne brwi do rudych włosów.

Okulary zamieniłabym na lżejsze, te trochę przytłaczają Twoją buzię, a jesteś naprawdę bardzo ładną dziewczyną.

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości