szatynki z gęstym blond balejażem - jak często chodzicie do fryzjera? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-15, 12:00   #1
jesionka
Raczkowanie

szatynki z gęstym blond balejażem - jak często chodzicie do fryzjera?

Pytanie jak w tytule (do dziewczyn, które mają naturalnie ciemne włosy i mimo to robią balejaż).
Jak często chodzicie robić balejaż na odrosty?

Ja mam naturalnie jasno brązowe wlosy i gęsty jasny balejaż. Po miesiącu widząc odrost mam ochotę szybko nałożyć sobie brązową farbę na całe włosy, żeby go zlikwidować (już tak kiedyś zresztą zrobiłam).
Moja fryzjerka mnie goni , że jeszcze za wcześnie, że za mały odrost i włosom trzeba dać odpocząć... wiem, że ma rację, ale odrosty mnie osłabiają.
Stary 2005-02-15, 12:19   #2
Auryna
Raczkowanie

GG do Auryna
Re: szatynki z blond balejażem - jak często chodzicie do fryzjera?

Jestem szatynką z blond balejażem-ostatni balejaż robiłam w lipcu tamtego roku!. Podcinałam włoski w listopadzie równiez z zamiarem poprawienia koloru, ale fryzjerka stwierdziła,że jeszcze nie trzeba.pa
Auryna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 12:27   #3
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

ja jestem brutentka z bialymipasemkami to sie chyba kwalifikuje_ ja robilam pod koniec grudnia i teraz zrobie w marcu! ale ja mam dosc krotkie wlosy wiec sa uniesione i odrostu wlasciwie wcale nie idac! ale juz czas odswiezyc kolorek! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 16:01   #4
jesionka
Raczkowanie

Lilu, Ciebie kiedyś widziałam na zdjęciu i masz malutko jasnych pasemek, więc odrostów nie widać, pewnie dlatego nie musicie chodzić tak często.
Ja mam całą głowę blond, dlatego u mnie odrosty sa takie widoczne
Stary 2005-02-15, 16:59   #5
krazek
Raczkowanie

Naturalny kolor mam mysio-brązowy i niezależnie od tego czy robię same jasne paseczki, czy też jasne z ciemnymi(np. czekoladowy brąz), farbuję co 1,5 do 2 miesięcy w zależności od nastroju.
Uważam, że estetyczniej wygląda ciemny odrost przy jasnych pasemkach niż jasny odrost przy włosach farbowanych na ciemno.
Może jeśli faktycznie drażni cię ciemny odrost dodaj kilka ciemnych pasemek.
krazek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 17:10   #6
Noor
Przecudnej urody hrabina Von Mi Stąd

Re: szatynki z gęstym blond balejażem - jak często chodzicie do fryzjera?

Ja robię co trzy miesiące (platynowe pasemka na górnej warstwie miedziano-brązowej). Za pierwszym razem pamiętam, że na farbowanie odrostów poszłam po dwóch miesiącach i fryzjerka stwierdziła, że to za wcześnie.
Noor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 18:40   #7
jesionka
Raczkowanie

pomyślę w takim razie o jakimś brązie delikatnym pomiędzy tymi jasnymi włosami
Stary 2005-02-15, 19:44   #8
ask@
Raczkowanie

ja tez mam naturalne jasny braz, a odkad zaczelam rozjasniac to naturalne wlosy chyba jeszcze mi sciemnialy!!tez mnie strasznie wkurzaja te odrosty,normalnie chodzilam co 2-3 miesiace, ale w sumie to zawsze juz nawet 2 tygodnie po rozjasnianu odrostow, widzialam nowe pojawiajace sie wrrrrrrr no a teraz juz mam raz na zawsze dosc odrostow i problemu z nimi, wiec chyba przyciemnie sobie cale wloski na jakis brazik, ewentualnie braz z paroma jasnymi pasemkami, ale takimi naturalnymi, nie za bardzo platynowymi.Mam nadzieje ze sie uda pozbyc problemu pozdrawiam
ask@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 19:56   #9
greeneyes
Raczkowanie

a jest jakas metoda farbowania po ktorej najmniej widoczne sa odrosty? moze lepiej zrobic np.kilka pasemek z przodu glowy dla rozswietlenia a reszte zostawic w spokoju ? czy uwazacie ze to glupio wyglada
greeneyes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 21:38   #10
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

Jesionko! ja mam cala glowe pasemek i nie sa wcale takie cieniutkie tylko zdjecie tego nie pokazuje! ale inaczej jest na krotszych a inaczej na dluzszych wloskachm widoczny! ! !
Stary 2005-02-16, 00:47   #11
jesionka
Raczkowanie

o rany, Lilu, to chyba rzeczywiście zdjęcie nie pokazuje dokładnie gęstości Twoich pasemek.
Myślałam, że jest ich kilka i są takie jakby "muśnięte" platynką

Kurczak, chyba muszę po prostu uzbroić się w cierpliwość ( i przełamać czymś ten blond)

p.s. ja też mam krótkie włosy
Stary 2005-02-16, 08:06   #12
Pamina
Raczkowanie

mam ten sam problem...ja po miesiacu mam juz ochote isc....zreszta jak fryzjerka robi pasemka, to nie robi nigdy ich od skóry, zauwazylyscie? Chyba musi troszke dalej, zeby rozjasniacz sie nie rozlal po wlosach i nie zostaly plamy...
Pamina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 10:48   #13
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

ja mam robione od skory! i chyba polega to na ty by nalozyc odpowiednia ilosc farby by sie nie rozlala!jesli ktos robi nie odskory to mi sie wydaje ze robi to po to by po miesiacu wrocic! ja robie wlosy kolezankom i zawsze staram sie by jak najblizej skóry byly robione pasemka bez wzgledu na to czy to rozjasniacz czy farba!i nigdy nie robie zadnego odstepu!juz kiedys ktos tak pisal ze trzeba robic odstep, ale nawet Pani Grazynka mowila ze sie nie robi o ile dobrze pamietam. pozdrowienia!
Stary 2005-02-16, 10:53   #14
Pamina
Raczkowanie

Dla mnie wlasnie to dziwne. Bo mam geste wlosy, nawet ostatnio folie mi sie zsuwaly, wiec boje sie pomyslec, co by bylo jakby farba nakladana byla od skory. nie wiem od czego to zalezy.
Pamina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 15:08   #15
libra.a
Raczkowanie

Mój naturalny kolor to ciemny, mysi blond. Balejaż najchętniej robiłabym co 3 tygodnie, bo mi tak szybko włosy rosną, ale muszę się powstrzymywać, bo to jednak trochę mnie kosztuje i robię tak co 1,5 miesiąca, czasami co 2.
Też nie znoszę odrostów i czasami mam ochotę dać sobie z tym całym balejażem spokój. Raz już nawet tak zrobiłam i pofarbowałam na brąz, ale odrost jeszcze bardziej mnie wkurzał , bo moje naturalne włosy przy tym brązie, to jakieś takie szaro-brudne były, czyli jeszcze gorzej.
Tak więc, chyba nie ma wyjścia i trzeba farbować te odrosty wtedy, kiedy nam poważnie zaczynają przeszkadzać.
pozdrawiam
libra.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 15:47   #16
ask@
Raczkowanie

dokladnie!! zawsze mnie to wkurza kiedy fryzjerka nie robi pasemek od glowy tylko zostawia troche ciemnych wlosow!!!a jeszcze gorzej, kiedy z jednej strony przedzialka zostawia troche wiekszy odrost niz z drugiej!(bo pare razy mi sie tak zdarzylo )masakra po prostu! to chyba jednak nie powinno tak byc, mnie sie wydaje ze to po prostu niedokladnosc fryzjerki
ask@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 16:03   #17
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl

ja mam tez ciemny blond i mnostwo cieniutkich pasemek jasniutkiego blondu,do fryzjera chodze co 3 miesiace bo wczesniej nie moge bo by mi sie wloski polamaly takie sa delikatne Mimo ze mnie tez trafia gdzy widze te odrosty (choc podobno ich tak nie widac) to lubie sobie duzo poczekac a potem isc i wrocic z takimi fajnymi nowymi wloskami
baby_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości