Chce zrobić sobie trwałą.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-16, 21:39   #1
gatka
Raczkowanie

Chce zrobić sobie trwałą..

No więc planuje sobie zrobić trwałą i mam kilka pytań. Czy można zrobić sobie fale a nie loczki? I czy jeśli będzie dobrze zrobiona to nie zniszczy ona bardzo włosów? Mam cienkie i totalnie proste włosy,lecz mają też swoje zalety: sa bardzo miękkie i lśniące, takie "śliskie" wszyscy sie tym zachwycają - czy nie stracą one swojego naturalnego blasku?Albo chociaż kiedyś powrócą do swojej kondycji? Jak pielęgnować takie włosy i jakich kosmetyków uzywać? Czy wogóle warto robić ondulacje?
gatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 22:25   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: Chce zrobić sobie trwałą..

zobacz w archiwum watki o trwalej , fale nie sa raczej do uzyskania wszystko zalezy od rozdaju wlsoa i doboru płynu
Stary 2005-02-19, 08:34   #3
maja_s
Rozeznanie

GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

wiesz ja to bym ci radzila zrezygnowac z takiej twalej. bo po pierwsze bardzo niszczy wloski po deugie jezeli masz cienkie wloski to napewno masz ich malo i efekt moze wyjsc niezadawalajacy < mam nadzieje ze w ogole w domu robilas sobie loczki na papiloty i walki i jak rozkrecilas to powiedzials sobie : tak napewno chce miec trwala bo mi w niej bedzie dobrze> no i czasami moze zdarzyc sie ak ze moga te loczki nie byc takie puszyste tylko przyklapniete. jezeli chodzi o fale to jedynym raczej spoosbem na uzyskanie malych loczkow tudziez fal jest sposob "push up" wlosy staja sie takie niby pofalowane musisz spytac sie fryzjerki to ci dokladnie wytlumaczy i ewentualnie zaproponuje zmiane lub zrobi to co bedziesz chciala. hmm jezeli chodzi o kosmetyki. ja tez mam swira na punkcie loczkow a wlosy mam dlugie proste sztywne i niepodatne na zadne krecenie bo sie poprostu rozkrecaja dobrze mi w loczkach ale wole zakrecic sobie papiloty na cala noc i dwa dni przechodze o zelu i lakierze heh to sie utzymuja wtedy, ale do rzeczy proponuje panke fructisa so wlosow kreconych, grzebien z bardzo grubymi i zadkimi no tymi tymi zapomnialam slowa heh "kolcami" yym dobre sa podobno z szampony aloesem chyba nivei ale nie jestem pewna no i wszystkie inne przeznaczone do wlosow kreconych wiecej produktow juz sobie nie moge przypomniec ale jezeli stac cie na taki wydatek to polecam suszarke z dyfuzorem pozdrawiam papa
maja_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 21:52   #4
gatka
Raczkowanie

Dziekuje za odpowiedzi, nie wytrzymałam i zrobiłam dziś trwałą (na grubych wałkach) Z efektu jestem bardzo zadowolona, chociaż widać że końcówki są troche zmaltretowane. Mam nadzieje że jesli będe dobrze odżywiać włosy to nie będą bardzo zniszczone. Pozdrawiam
Stary 2005-02-24, 19:44   #5
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

A ja bym chciała takie, ale nie mam pojęcia, czy aby uzyskać taki efekt musiałabym mieć trwałą czy to efekt układania .... /o trwałej niewiele wiem ... Może Wy wiecie jaki jest sposób na taką fryzurkę? Aha, mam naturalnie falujące włosy, ale są to fale innego rodzaju. A z resztą ... załączę zdjęcie.

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 10:33   #6
gatka
Raczkowanie

Niezbyt sie na tym znam ale to co mam na głowie to są drobniejsze fale, nie wiem niestety czy da sie uzyskac takie cos za pomocą trwałej
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości