Kosmetyki mineralne The Conservatorie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-24, 15:56   #1
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Kosmetyki mineralne The Conservatorie

zagraniczny sklep z polproduktami mineralnymi

http://www.theconservatorie.com/

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Witajcie,
Chciałam Was zainteresować ofertą sklepu http://theconservatorie.com/ z USA. Liczę, że zrodzi się wśród Was zapotrzebowanie na zbiorowe zamówienie
Sklep prowadzi przede wszystkim sprzedaż hurtową, ale niektóre rzeczy można też kupić pojedynczo. Są dostępne również kosmetyki mineralne, ale minimalna waga to 100gram, więc konieczne byłoby podzielenie się produktem na kilka osób. Są oczywiście dostępne próbki. Poza podkładami w ofercie są róże, bronzery, korektory, cienie, bazy do samodzielnego wykonywania kosmetyków, półprodukty, zestawy, jak i preparaty do prasowania.
Mnie bardziej jednak interesują akcesoria. Nie pędzle, lecz opakowania- zwłaszcza, że takich ładnych opakowań w PL nigdzie nie widziałam. Po doliczeniu podatku wychodzi w najgorszym wypadku tyle, co w kolorówce, ale te z kolorówki nie budzą mojego zaufania i nie mają obrotowych sitek.

Kilka info:
*minimalna kwota zamówienia to 50$
*wysyłają do Polski, ale nie ma stałej kwoty wysyłki
*nie doradzają w sprawie wyboru odcienia
*zamawiając zestaw np 10 słoiczków wszystkie muszą być w tym samym kolorze (szkoda)

Od siebie dodam, że radziłabym się liczyć z doliczeniem vatu przez UC, ale ceny w dalszym ciągu są bardzo konkurencyjne. Pod znakiem zapytania stoi cena wysyłki.

Niniejszym zachęcam do zapoznania się z ofertą

Ja chętnie wzięłabym z kimś na spółę słoiczki + obrotowe sitka (im więcej- tym taniej za sztukę), również słoiczki z lusterkiem i te z puszkiem. Mikrosfery, Sericite mika, krzemionkę.

Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2014-04-09 o 19:55
olkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 21:15   #2
vril
Zakorzenienie

Dot.: http://www.theconservatorie.com/

Zakladajac watki na akord byloby milo rozwijac pierwsze posty na wzor pozostalych tematow na forum
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 21:19   #3
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
zagraniczny sklep z polproduktami mineralnymi

http://www.theconservatorie.com/
Conservatorie ma swój wątek (z tym, że zakupowy). Nie wiem czy ten jest potrzebny.
Jak zakładasz wątek to niech ma on tytuł taki jak inne wątki mineralne, jak nie masz na to czasu to go nie zakladaj... tak samo jeśli chodzi o treść pierwszego postu...
adusiadu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 21:28   #4
vril
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne The Conservatorie

Si, tytul juz zmienilam.
Zakupowy jest, zalozony jeszcze przez Frantic... i zadnego zamowienia na nim Moze sie rozkreci. Pamietam, ze na ogolnym byly jakies wpisy o tej firmie, bo sie nam podobaly ichnie pojemniki na puder
Stary 2010-08-24, 23:38   #5
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zakladajac watki na akord byloby milo rozwijac pierwsze posty na wzor pozostalych tematow na forum
pewnie tak tylko ze po 1 z uslug nie korzystalam i nie mam wiedzy wiec nie mam pojecia cop tam napisac po 2gie ktos pewnie by zobaczyl watek i moze cos napisal jesli ma taka wiedze ( a poprostu mu sie nie chce zakladac nowego watku). po 3cie w wyszukiwarce nic mi nie pokazalo ze istnieje watek i to nie po raz pierwszy ma ona problem ze znalezieniem konkretnej tresci jak np nazwa sklepu po 4 jesli nawet by watek nie istnial a ja bym sie dowiedziala o sklepie jako dajmy na to pierwsza to czy naprawde musze czekac az ktos inny go zalozy nie raz dlugo tylko dlatego ze sama nie mam na jego temat wiedzy?
Stary 2010-08-25, 09:40   #6
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
pewnie tak tylko ze po 1 z uslug nie korzystalam i nie mam wiedzy wiec nie mam pojecia cop tam napisac po 2gie ktos pewnie by zobaczyl watek i moze cos napisal jesli ma taka wiedze ( a poprostu mu sie nie chce zakladac nowego watku). po 3cie w wyszukiwarce nic mi nie pokazalo ze istnieje watek i to nie po raz pierwszy ma ona problem ze znalezieniem konkretnej tresci jak np nazwa sklepu po 4 jesli nawet by watek nie istnial a ja bym sie dowiedziala o sklepie jako dajmy na to pierwsza to czy naprawde musze czekac az ktos inny go zalozy nie raz dlugo tylko dlatego ze sama nie mam na jego temat wiedzy?
No przepraszam nie mogłam się powstrzymać...

Skoro nie korzystałaś z usług i nic nie wiesz o firmie... to po co zakładałaś wątek?
Zakupowy conservatorie istnieje ponad rok i jakby ktoś czuł potrzebę to by założył wątek.
Nie musisz czekać, możesz zgłębić stronę i napisać np ile kosztuje przesyłka do Polski i kiedy są wysyłane paczki za granicę.
Albo co oferują mniej więcej...

Czy przed założeniem następnego wątku mogłabyś napisać na plotkowym że chcesz założyć taki i taki wątek? Bo może się okazać że wcale nie trzeba powielać tematu który już został poruszony [akurat te 2 zdania nie dotyczą tego wątku]

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 14:30   #7
braworka
Zakorzenienie

Cytat:
ad1. zobacz jak wyglądaja inne pierwsze posty i zrób podobnego, wystarczy zapoznać się z forum, żeby zauwazyć zasady dla nowych wątków. tytuł wątku jako adres http to szczy lenistwa, bo to nawet nie nazwa sklepu.

ad.2 zawsze jest wątek pudry, cienie mineralne- zbiorczy dla wszelkich firm.

ad.3 wyszukiwarka to tylko narzędzie i to użytkownik powinien umiejętnie się nią posługiwać.
nie ma wątku , ale może są posty...
http://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=24358990

ad.4 nie musisz czekać możesz pytać na plotkowym lub ogólnym,
szczególnie w sytuacji kiedy poprzednie twoje wątki są zamykane, co świadczy o kiepskiej znajomości forum mineralnego.

5. jeśli moderator każe poprawić pierwszego posta to wypada to zrobić.

braworka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 15:44   #8
AliMa5
Rozeznanie

ta firma ma pedzelki hakuro. tzn tak mi sie wydaje, ze to sa te same. duzy wybor.
spodobal mi sie tez fakt ilosci korektorow, na co zawsze zwracam uwage, bo korektory to moje must have
np concealer camouflage sea foam- z nutka zielenii, minty mi nie odpowiadaja ale ten wyglada na baaardzo delikatny mint, moze wlasnie taki nie bedzie przbijal a ukryje co trzeba

A ile opakowan... rozne wielkosci, zamykane z lusterkami, estetyczne i bardziej kobiece niz zwykle sloiczki

sie napalilam:P
AliMa5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:00   #9
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
ta firma ma pedzelki hakuro. tzn tak mi sie wydaje, ze to sa te same. duzy wybor.
spodobal mi sie tez fakt ilosci korektorow, na co zawsze zwracam uwage, bo korektory to moje must have
np concealer camouflage sea foam- z nutka zielenii, minty mi nie odpowiadaja ale ten wyglada na baaardzo delikatny mint, moze wlasnie taki nie bedzie przbijal a ukryje co trzeba

A ile opakowan... rozne wielkosci, zamykane z lusterkami, estetyczne i bardziej kobiece niz zwykle sloiczki

sie napalilam:P
W CS też mają niektóre z tych pędzli, przeważnie tańsze i stosunkowo często są promocje.

Co do opakowań z lusterkami, to może i ładne, ale niestety mało praktyczne, ciężko się z nich wysypuje proszek. Zwykłe słoiczki z Conservatorie są w porządku (najbardziej estetyczne są, wg mnie, te z brązowymi pokrywkami), ale mi się trafiły dwa z niedopasowanymi sitkami, więc więcej ich nie zamawiałam.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:25   #10
AliMa5
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
W CS też mają niektóre z tych pędzli, przeważnie tańsze i stosunkowo często są promocje.

Co do opakowań z lusterkami, to może i ładne, ale niestety mało praktyczne, ciężko się z nich wysypuje proszek. Zwykłe słoiczki z Conservatorie są w porządku (najbardziej estetyczne są, wg mnie, te z brązowymi pokrywkami), ale mi się trafiły dwa z niedopasowanymi sitkami, więc więcej ich nie zamawiałam.
no to sie juz nie napalam..
rzeczywiscie, tanio nie ma.. ale moze za to prochy sa dobre. ktos probowal ich korektorow?
AliMa5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 18:52   #11
pinupxgirl
Wtajemniczenie

Kosmetyki mineralne The Conservatorie

Nie znalazlam zadnego watku na temat kosmetykow mineralnych amerykanskiej marki The Conservatorie. Czy znacie ja? Zamawialyscie cos od nich?
Ja uzywam podkladu oraz zestawu pedzli tej marki i jestem bardzo zadowolona. Podklad The Conservatorie jako jedyny sposrod tych, ktore testowalam dotychczas daje bardzo fajny glow, dzieki czemu mozna uniknac pudrowego efektu aplikujac podklad na sucho. Ceny sa bardzo niskie, biorac pod uwage w jak ogromnych pojemnosciach mozna kupic tam kosmetyki (wiekszosc opakowac to 30g, nawet cieni). Podobnie z cenami pedzli. Oprocz tego mozna tam kupic mnostwo pustych opakowan na kosmetyki mineralne, np. pudry, cienie a nawet mascary.

pinupxgirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 19:49   #12
MysiaJadwisia
Zakorzenienie

a jakiej wielkości są np. próbki cieni? bo cień 30 g to jakiś kosmos
MysiaJadwisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 20:08   #13
pinupxgirl
Wtajemniczenie

Niestety nie wiem jakiej wielkosci sa probki. Zgadzam sie ze cien 30g to pojemnosc, jakiej chyba zadna kobieta nie zuzylaby w ciagu 50lat nawet. Przegladajac strone The Conservatorie mam wrazenie, ze oferta jest po czesci skierowana do wizazystow a pojemnosci kosmetykow zahaczaja niemalze o sprzedaz hurtowa. O ile w przypadku cieni jest to pojemnosc z kosmosu to podklad czy puder 30g jest jak najbardziej OK, zwlaszcza w cenie, za jaka u innych firm kupisz najwyzej 5g podkladu.

Stary 2011-07-02, 22:54   #14
MysiaJadwisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
O ile w przypadku cieni jest to pojemnosc z kosmosu to podklad czy puder 30g jest jak najbardziej OK, zwlaszcza w cenie, za jaka u innych firm kupisz najwyzej 5g podkladu.
przy cieniach nie było to sprecyzowane, ale w przypadku podkładów widzę, że sprzedawane są w słoiczkach 30g - proszku jest 8 g netto, więc raczej standardowo

może jakieś fotki dołączysz, np. porównanie słoiczka z podkładem tej firmy z innym/ ew. zapalniczką, etc. ?

Edytowane przez MysiaJadwisia
Czas edycji: 2011-07-02 o 22:56
Stary 2011-07-02, 23:00   #15
pinupxgirl
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
przy cieniach nie było to sprecyzowane, ale w przypadku podkładów widzę, że sprzedawane są w słoiczkach 30g - proszku jest 8 g netto, więc raczej standardowo

może jakieś fotki dołączysz, np. porównanie słoiczka z podkładem tej firmy z innym/ ew. zapalniczką, etc. ?
Podklady tej firmy nie sa sprzedawane w sloiczkach. Dostaje sie je w duzym woreczku strunowym, wykonanym ze srebrnej folii i podkladu jest naprawde ogromna ilosc. Przesypalam go sobie do pudeleczka po sypkim pudrze Bourjois (ktorego waga podana na opakowaniu to 35g) i nie zmiescil sie caly podklad Conservatorie.
Tutaj jest recenzja wraz ze zdjeciami: http://makeuphunter.blox.pl/2011/06/...mineralny.html

Stary 2011-07-02, 23:20   #16
vril
Zakorzenienie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=460879
Jakoś się ta firma nie mogła przebić na forum ale może od czasu starego wątku ktoś się jednak skusił na zakupy?
Stary 2011-07-02, 23:31   #17
pinupxgirl
Wtajemniczenie

Ja jestem bardzo zadowolona z produktow tej firmy, jakie posiadam, ale wyglada na to ze The Conservatorie nie jest zbyt znana marka nawet w rodzimych Stanach.

Jeszcze a propos wielkosci podkladu. W tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=Zti5SXZPFdg dokladnie o czasie 3:13 mozesz zobaczyc ten podklad w pudeleczku po pudrze Bourjois (jako jedyne pudelko otwarte, w kolorze czarnym).

Stary 2011-07-03, 00:04   #18
MysiaJadwisia
Zakorzenienie

Cytat:
Podklady tej firmy nie sa sprzedawane w sloiczkach.
na początku znalazłam coś takiego

http://theconservatorie.com/light-p-2094.html

ale faktycznie po dłuższych poszukiwaniach znalazłam te w woreczkach 30 gramowe. Wygląda interesująco
Stary 2011-07-03, 00:46   #19
braworka
Zakorzenienie

to mamy 2 takie same watki,
moze jakiś mod sie znajdzie,
vril wracaj do nas

braworka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:12   #20
louboutinkaa
Raczkowanie

Czy ktoś korzystał z kosmetyków tej firmy? podzielcie się doświadczeniami
louboutinkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:28   #21
pinupxgirl
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez louboutinkaa Pokaż wiadomość
Czy ktoś korzystał z kosmetyków tej firmy? podzielcie się doświadczeniami
Ja korzystalam. Nie chce sie powstarzac, wiec przeczytaj co pisalam kilka postow powyzej lub zaprszam do lektury recenzji podkladu, pojemniczkow i zestawu pedzli tej firmy http://makeuphunter.blox.pl/2011/06/...mineralny.html

Stary 2011-07-14, 16:12   #22
louboutinkaa
Raczkowanie

Cytat:
Ja korzystalam. Nie chce sie powstarzac, wiec przeczytaj co pisalam kilka postow powyzej lub zaprszam do lektury recenzji podkladu, pojemniczkow i zestawu pedzli tej firmy http://makeuphunter.blox.pl/2011/06/...mineralny.html

dziękuję za linka a używałaś może podkładów z EDM? jeśli tak to jakbyś je porównała? do tej pory używałam tylko EDM ale chciałabym spróbować czegoś innego a ceny tej firmy są kuszące
Stary 2011-07-14, 16:48   #23
pinupxgirl
Wtajemniczenie

Cytat:
dziękuję za linka a używałaś może podkładów z EDM? jeśli tak to jakbyś je porównała? do tej pory używałam tylko EDM ale chciałabym spróbować czegoś innego a ceny tej firmy są kuszące
Uzywalam EDM (jedno opakowanie big) i The Conservatorie bardziej przypadl mi do gustu. Przede wszystkim dlatego, ze nadaje lekkie glow. To zalezy jaki efekt lubisz, jesli totalny mat to raczej polecam EDM (mam na mysli formule Intensive, bo takiej uzywalam), ale jesli lubisz lekki (naprawde subtelny) efekt rozswietlenia to The Conservatorie powinno przypasc ci do gustu. Conservatorie fajnie tez sprawdza sie jako puder, ma dosyc mocne krycie i rozswietla, dlatego uzywam go jako pudru gdy uzywam plynnego podkladu.

Stary 2011-07-14, 18:59   #24
louboutinkaa
Raczkowanie

Cytat:
Uzywalam EDM (jedno opakowanie big) i The Conservatorie bardziej przypadl mi do gustu. Przede wszystkim dlatego, ze nadaje lekkie glow. To zalezy jaki efekt lubisz, jesli totalny mat to raczej polecam EDM (mam na mysli formule Intensive, bo takiej uzywalam), ale jesli lubisz lekki (naprawde subtelny) efekt rozswietlenia to The Conservatorie powinno przypasc ci do gustu. Conservatorie fajnie tez sprawdza sie jako puder, ma dosyc mocne krycie i rozswietla, dlatego uzywam go jako pudru gdy uzywam plynnego podkladu.

a jeśli miałabyś porównywać krycie w EDM a conservatorie? który lepszy?
Stary 2011-07-14, 19:12   #25
pinupxgirl
Wtajemniczenie

Cytat:
a jeśli miałabyś porównywać krycie w EDM a conservatorie? który lepszy?
The Conservatorie kryje bardziej, ale z niewielka roznica.

Stary 2011-09-01, 05:57   #26
lilianatoja2
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
a jakiej wielkości są np. próbki cieni? bo cień 30 g to jakiś kosmos
Dziś dostałam swoje próbki z www.theconservatorie.com i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
Zamówiłam próbki podkładów (jakżeby inaczej ), róże, cienie i korektor. Wszystko przyszło w woreczkach strunowych (ale takich większych 8x5cm) i wszystkiego jest mega dużo. W porównaniu do wszystkich mi znanych firm - najwięcej. Kupiłam też pudełeczka tzw. 10g z sitkiem (sprzedawane osobno, ale naprawdę za grosze ) i po przesypaniu próbek które mnie zainteresowały (2 z sześciu) mam połowę tego słoiczka. Cieni i róży jest tyle samo. Na opakowaniach jest napisane że to TSP (czyli łyżeczka i to sie zgadza).

Cienie są dość dobrze napigmentowane, ale jeszcze bardziej podobają mi się róże - wziełam Mimosa (taka lekka terakota z delikatnymi drobinkami) i Fuchia (ale nie jest to żaden fiolet).

Z podkaładów podoba mi się tak jak pinupxgirl Barley Beige (Bare Foundation, bo pozostałe "jasne" już są ciemniejsze, no może jeszcze Savannah, którą też wypróbuję), ale wbrew nazwie "bare" wcale nie jest "przezroczysty", ma nawet całkiem dobre krycie, ale bez efektu tynku (co się okazało przy nakładaniu, gdy potarłam mocno nos wacikiem, bo miałam jakieś odstające skórki. Nos zrobił się czerwony, ale podkład bez problemu to ładnie zatuszował). Jednocześnie podkład nadał skórze właśnie taki fajny efekt delikatnego poblasku (absolutnie nie błyszczenia).

Ja mając tłusta skórę zawsze myślałam, że tego typu podkłady nie są dla mnie. Ale kiedy zaczęłam stosować prawie rok temu tzw pielęgnację naturalną (głównie BU, Joppa, SN) moja skóra jakby się uspokoiła. Oczywiście nadal jest "tłusta" ale już nie tak nachalnie. Bardzo rzadko robią mi się krosty, mam mniej zaskórników, pory są ściągnięte. Jak widać zmiany nie nastapiły z dnia na dzień, ale teraz widzę, że było warto. Przy tradycyjnym "myciu" miałam albo tłuszcz, albo przesusz, który zamieniał się w ciagu dnia właśnie w tłuszcz. Także z powodzeniem stosuję O-glow z EDM, Sheere Satin z Blusche, czy PP z Meow.

Ale wracając do thecondervatorie - podkład nałozyłam jakieś 2 godzinki temu i trzyma się bez zmian. Gdyby było coś nie tak, to efekt w moim przypadku widoczny byłby niemal natychmiast. Ale jest bardzo bardzo miło tylko po jednej cienkiej warstewce. Zobaczymy po całym dniu.

Uff, ale się rozpisałam . Ale to chyba dlatego, że w końcu mam coś do powiedzenia w temacie kosmetków mineralnych, bo przetestowałam chyba już wszystkie i mam "swoje" typy i porównania.

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-09-01 o 06:29
lilianatoja2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 21:33   #27
K_cieciorka
Zadomowienie

The conservatorie- akcesoria

Witajcie,
Chciałam Was zainteresować ofertą sklepu http://theconservatorie.com/ z USA. Liczę, że zrodzi się wśród Was zapotrzebowanie na zbiorowe zamówienie
Sklep prowadzi przede wszystkim sprzedaż hurtową, ale niektóre rzeczy można też kupić pojedynczo. Są dostępne również kosmetyki mineralne, ale minimalna waga to 100gram, więc konieczne byłoby podzielenie się produktem na kilka osób. Są oczywiście dostępne próbki. Poza podkładami w ofercie są róże, bronzery, korektory, cienie, bazy do samodzielnego wykonywania kosmetyków, półprodukty, zestawy, jak i preparaty do prasowania.
Mnie bardziej jednak interesują akcesoria. Nie pędzle, lecz opakowania- zwłaszcza, że takich ładnych opakowań w PL nigdzie nie widziałam. Po doliczeniu podatku wychodzi w najgorszym wypadku tyle, co w kolorówce, ale te z kolorówki nie budzą mojego zaufania i nie mają obrotowych sitek.

Kilka info:
*minimalna kwota zamówienia to 50$
*wysyłają do Polski, ale nie ma stałej kwoty wysyłki
*nie doradzają w sprawie wyboru odcienia
*zamawiając zestaw np 10 słoiczków wszystkie muszą być w tym samym kolorze (szkoda)

Od siebie dodam, że radziłabym się liczyć z doliczeniem vatu przez UC, ale ceny w dalszym ciągu są bardzo konkurencyjne. Pod znakiem zapytania stoi cena wysyłki.

Niniejszym zachęcam do zapoznania się z ofertą

Ja chętnie wzięłabym z kimś na spółę słoiczki + obrotowe sitka (im więcej- tym taniej za sztukę), również słoiczki z lusterkiem i te z puszkiem. Mikrosfery, Sericite mika, krzemionkę.
K_cieciorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 22:14   #28
skarpetta
Wtajemniczenie

Dot.: The conservatorie- akcesoria

a dlaczego z vatem? do 60$ chyba by przeszło
już liczyłam na to, że mają duo fibre 100% syntetyczne. Szkoda, że szminki tylko są w wersji 500g. Nie wiem jak je sobie wyobrazić z taką ilością
skarpetta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 22:33   #29
K_cieciorka
Zadomowienie

Bo to typowy sprzedawca hurtowy, ryzyko jest bardzo duże i należałoby się z tym liczyć. No i nie wiemy, jaka kwota wysyłki, a z tego co zauważyłam, to celnicy często się tym sugerują :P
Byłam przekonana, że te z działu syntetycznego będą całkiem syntetyczne... kiepsko. Zerknij na pędzle Lancroone- są syntetyczne, przyzwoite, w dobrej cenie.
Taką ilością szminki, to byś całe ciało mogła smarować Raczej wątpię byś znalazła 50 osób do podziału jednego koloru
K_cieciorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 07:41   #30
Lorri
Moderator

Wątek o The Conservatorie mamy tutaj:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=460879

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości