kochane pomozcie!!szukam DOBREJ odzywki do wlosow!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-19, 14:06   #1
martuska150
Raczkowanie

GG do martuska150

kochane pomozcie!!szukam DOBREJ odzywki do wlosow!!

witam!! juz nie mam sily z moimi wlosami sa zniszczone, matowe, oklapniete i sie nieukladaja koszmar!!kiedys byly jak marzenie((( znacie jakies dobre odzywki? uzywam juz wax i pantene PRO-V i szczerze wiekszych i rewelacyjnych rezultatow nie ma. Powiem jeszcze ze uzywalam przez rok karbownicy (odstapilam od niej dwa lata temu) i dlatego moje wlosy sa tak zniszczone bo nigdy nie mialam z nimi problemu. Mecze sie z nimi juz dwa lata!!pomozcie!! ;((((((((((
martuska150 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 14:17   #2
Julcik
Raczkowanie

GG do Julcik
Re: kochane pomozcie!!szukam DOBREJ odzywki do wlosow!!

ja polecam SCHWARZKOPF Gliss Kur ekspresowa odzywke regeneracyjna. Ja mialam podobne problemy z wlosami jak ty -bardzo suche, lamliwe wloski i rozdwojone koncowki a teraz sa jak jedwab Miluskie, gladkie, pachnace i sliczne Uzywalam bardzo wiele odzywek, m.in. KADUS Imunal, GARNIER Fructis, PANTENE pro-v, itd. ale nic nie pomagalo Teraz stosuje wlasnie ta odzywke i czasem Polysk Jedwabiu (tez SCHWARZKOPF'a) i jest super! Goraco polecam! Pozdrawiam
Stary 2005-02-19, 14:24   #3
martuska150
Raczkowanie

GG do martuska150

witam julitko!! a ile kosztuje ta odzywka??i ona jest ze splukiwaniem czy bez? kurcze mowie Ci juz nie moge z tymi wlosami normalnie pare razy to sie nawet poplakalam juz dziekuje za odpowiedz
Stary 2005-02-19, 14:29   #4
nati__xxx
Wtajemniczenie

GG do nati__xxx

Martuska ja mam to samo :/ tydzie temu przycielam końcówki,dzis sie przyjrzałam a tam wszystkie normalnie wszystkie wlosy polamane i porozdwajane!!! ;( jak przyjrzalam sie dokladnie,to nawet krotkie wloski przy czubku glowy juz maja rozdwojone koncowki ;( są takie matowe,sztywne i cienkie jak sie zdenerwuje to w koncu zetne sie na łyso!!!!!!!! wrrr gdybym jeszcze nie dbała o te włosy ale robię wszystko żeby ich stan się polepszył a tu nic....
Stary 2005-02-19, 14:31   #5
martuska150
Raczkowanie

GG do martuska150

no sloneczko ja mam to samo a najgorsze ze 2 lata temu mialam wlosy serio jak marzenie puszyste ale nie porozdwajane lsniace no cudo !!!a teraz... wiesz i robie tez wiele rzeczy juz tyle pieniedzy wydalam a tu zadnych wiekszych efektow Musimy cos wymyslec!!
Stary 2005-02-19, 14:45   #6
Marilyn
Wtajemniczenie

marsz na KWC do działu odzywek)))
Osobiscie polecam maski Dory, Goldwell Kerasilk Ultra Rich Care Tretment i Rene Blanche Krem regeneracyjnydo włosow zniszczonych..
Wax tez na moje włosy w ogole nie działał, a o sklepowych odzywkach dawno juz zapomniałam..
Marilyn
Marilyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 14:45   #7
alinab
Zadomowienie

Ja mam strasznie suche włosy (skórę na głowie raczej normalną), gdy były dłuższe bardzo mi się łamały. Wypróbowałam już bardzo wielu odżywek, najbardziej służą mi te bez spłukiwania. Jeżeli twoje włosy tolerują takie odżywki, to wypróbuj koniecznie L'anzę Urban Elements leave-in conditioner. Regeneruje i nawilża chyba najbardziej spektakularnie ze wszystkiego, co używałam Nie jest tania, ale bardzo wydajna więc się opłaca. Tańsze bez spłukiwania fajne są Len Polleny Ewy i Ziaja Plantica. A do spłukiwania skuteczna jest maseczka L'Oreal w pomarańczowym pudełku. I jeszcze niezła jest odżywka polysk jedwabiu Gliss Kur taka w aerozolu, można psikać się nią na suche włoski w ciągu dnia. Mam nadzieje, że troszkę pomogłam.
alinab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 14:49   #8
Julcik
Raczkowanie

GG do Julcik

Martuska, odzywka jest bez splukiwania (nienawidze czekac z mokra glowa i jeszcze raz walczyc z prysznicem grrrr )i dlatego to moja ulubiona Kosztuje ok. 18 zl, kupowalam ja w Rossmanie. Szukalam w KWC zeby zalaczyc ci linka, ale jej nie ma . Zdala wszystkie testy i spelnila moje oczekiwania Polecam ja!
Stary 2005-02-19, 14:59   #9
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Ja polecam Pantene pro-v Złota linia,
gliss kur bez spłukiwania,bardzo przyjemna,wygładza włosy i nawilża http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6124

a także wszelkie fryzjerskie odzywki do wlosow znisczonych, np. l'oreal ma taką wspaniałą maseczkę w zielonym opakowaniu,zapytaj się fryzjerki,napewno coś Ci dobierze.

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 16:37   #10
Sabrin
Raczkowanie

Ja polecam maseczkę nawilżającą z DoRY tę z bambusa. Świetnie nawilża włosy. Jeżeli Twoje włosy rozdwajają się i łamią to kup KRYSZTAŁKI do włosów z DORY. Nakłada się je na umyte wilgodne włosy tzn. na ich końce. Ułatiwają również rozczesywanie włosów no i się już nie łamią. Tak jest przynajmnej w moim przypadku. Zobacz recenzję tych kosmetyków na KWC
Sabrin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 19:03   #11
alinab
Zadomowienie

Popieram, kryształki Cosmetici Dora tez są dobre, jeśli chodzi o zabezpieczenie samych końcówek. Avon też ma dobre serum na końcówki (o połowe tansze niz Dora no i łatwiej je kupić)
alinab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 19:13   #12
Marigold19
Zakorzenienie

Martusiu- na mnie Wax wogole nie działał. ma wiele pochlebnych opinii na wizazu, ale ja jestem zywym przykladem, ze dla niektorych moze byc beznadziejny. Dla mnie super sa olejki do wlosow z oriflame'u. tylko, ze ja ich nie splukuje i wlosy sa po nich swietne. mam tez maseczke dory, ale nie ten z bambusa tylko nawilzajaca i jest niezla, ale slyszalam, ze ta z bamsusa jest lepsza.
a poza tym skoro meczysz sie z wlosami juz dwa lata tzn ze cos nie tak robisz, bo te ktore traktowalas karbownica juz powinny byly wypasc, odrosnac... moze za duzo suszysz suszarka albo jakas farbke strzelilas albo trwala?? przyznaj mi sie tu

Marigold19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 00:09   #13
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

zajrzyj do naszego sklepu Estyl.pl lub na KWC moze znajdziesz cos dla siebie
Stary 2005-02-20, 12:42   #14
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Gdy farbowałam włosy w Laurencie fryzjerka nałożyła mi maskę na włosy (jednorazowy zabieg kosztuje 15 zł). I przy okazji pokazała mi jak powinno się nakładać maskę. Powiedziała też, że najlepiej używać masek (odżywki i maseczki są słabsze) - najlepiej raz na 1-2 tygodnie. Maska była firmy Wella (poszukam jej w necie i Wam pokażę. Fryzjerka umyła moje włosy, a następnie dużą ilość dawała na każde pasmo włosów (na głowie wyszło mi ok. 11 pasm). I polegało to na takim hmmm ... wcieraniu ich we włosy: po prostu brała je przy nasadzie i pociągała w dół każde pasmo po parę razy (mogę to namalować, jeśli nie zrozumiałyście (nie mam pojęcia jak to można opisać):P). Jedno pasmo zajmowało jej ok. minuty. /Podobno tylko takie nakładanie maski daje dobre rezultaty/. Odżywka ta jest termoaktywna. Więc Pani każde z pasm przejechała żelazkiem fryzjerskim (tylko ono daje tak wysoką temp) i spłukała. Poważnie - po jednym razie miałam włosy nie do poznania. I efekt utrzymywał się przez 2-3 tyg.

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 12:50   #15
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Nie umiem jej znaleźć. Powinna być w sklepie fryzjerskim. Ma takie duże okrągłe, żółte opakowanie, dostępna w dwóch rozmiarach, wiem, że jeden (chyba ten większy) kosztował 60 zł.

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 13:17   #16
Alabasterek
Raczkowanie

Hej. i co znalazłaś może tą odżywkę bo ja teś taką kcem
Stary 2005-02-21, 16:15   #17
trynosz
Zakorzenienie

Popieram wczesniejsze wypowiedzi. Dla mnie najlepsza jest Schwarzkopf Gliss Kur i rozne jej rodzaje,a kazdy lepszy od poprzedniego, chociaz mi najbardziej odpowiada chyba wersja do wlosow suchych i zniszczonych.
trynosz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 16:35   #18
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Ja z tych drogeryjnych też polecam Schwarzkopfa Gliss Kur - zwłaszcza tę do włosów zniszczonych i farbowanych.
A z profesjonalnych jestem baaardzo zadowolona z odżywki Osmo Essence - włoski robią się jedwabiste i sliskie w dotyku. Pachnie pięknie kokosem. Bardzo wydajna - małe opakowanie 250 ml wystarczyło mi na 2 i pół miesiąca. Używam jej co mycie, ze spłukiwaniem.
Możesz więcej sobie poczytać o jej składzie tutaj: http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=401&page=1

Pozdrowionka

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości