d逝gie w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-02-24, 21:32   #1
olsko
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

d逝gie w這sy

Droga Gra篡no,chcia豉m poruszy temat d逝gich w這s闚.Ja sama mam takie ju od dawna,kiedy patrze na takie 豉dne,modne fryzury,mam ochote sprawi sobie podobn.Zastanawia mnie jeszcze czy kiedy zn闚 bed modne d逝gie w這sy?oczywi軼i inne dziewczyny te prosze o pomoc.....czy op豉ca mi sie je 軼ina...troche mi szkoda bo d逝go je zapuszcza豉m
olsko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-25, 19:59   #2
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: d逝gie w這sy

zalezy jak d逝gie ja mia豉m prawie do psa teraz mam fryzure przejsciawa do ramian zaasymetryczna grzywko a na lato planuje obciac sie na kr鏂i鏒ko jak chcesz skr鏂ic to do ramion to bardzo bezpieczna d逝gsc
zuni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-26, 10:50   #3
olsko
Przyczajenie

no ja mam mniej wi璚ej takie,ju nawet nie pamietam od kiedy
i w豉郾ie szkoda m 軼ia........sama nie wiem
Stary 2005-02-26, 11:24   #4
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Znam ten b鏊..
Sama mia豉m pi瘯ne i d逝gie w這sy, ale co strzeli這 do g這wy i zrobi豉m trwa豉, od tej pory podcina豉m w這sy a mam za ramiona
Ju nie mog si doczeka a zn闚 urosn (hmm,,po roku )
Poradz ci tak:
je郵i masz zdrowe, mocne w這sy - nie 軼inaj. Zawsze mo積a "poudawa" ze ma si kr鏒sze dzi瘯i wielu ciekawym upi璚iom.
Je郵i masz raczej zniszczone w這sy, zetnij je kilkana軼ie cm. 瞠by zobaczy jak si czujesz w takiej d逝go軼i, je郵i bedzie ok- r鏏 kr鏒k fryzurk
Ja staram si nie przejmowa moimi najkr鏒szymi od 8 lat w這sami, ale strasznie mi 瘸l tych d逝gich...
(poza tym ja uwa瘸m 瞠 nic nie zdobi tak dziewczyny jak d逝gie ZDROWE w這sy. )
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-26, 11:53   #5
olsko
Przyczajenie

dzi瘯uje za poradebo sama ju nie wiem co robi...chyba nie zetne....przynajmniej narazie
Stary 2005-02-26, 11:56   #6
m這daa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 363

Moje wloski, kiedy bylam mlodziutka, konczyly sie rowno z kolczykami-kuleczkami
Pozniej stwiertdzilam, ze chce miec dlugie i tak je zapuszczam i zapuszczam, czasami podcianajam koncowki. Teraz chce zapuscic na dosc dlugie, zeby pozniej podciac (nie sciac) i cos zmienic, ale to pewnie jeszcze pol roku, rok, moze dluzej
Na razie mam do lopatek, podobaja mi sie rozne krotsze-fikusne fryzurki, ale swoich wloskow nie zetne

pozdrawiam
m這daa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-26, 15:28   #7
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

chcia豉m ci jeszcze powiedziec w這symaja to do siebie ze odrastaja skoro chcesz sciac to SZALEJ w這sy odrosna w ciagu dwuch lat jak sie wydaje to nie jest taki d逝go okres czasu ja jak scie豉m to bym wola豉 zeby w這sy wogule mi nie ros造 tak mi sie podoba mozesz raz w zyciu zaszalec poczujesz lekkosc w kr鏒szych w這sach poczujesz sie atrakcyjna zwr鏂isz na siebie uwage ja uwazam ze dzieczyna powinna albo miec ca趾iem d逝gie za 這patki minimum to bardzo ele ganckie i kobiece ale tylko w tedy kiedy jestes wysoka i w這sy sa nieskazitelnie zdrowe i lasni帷e albo kt鏒kie kr鏂iutenkie
takie jak ja chce sciac tak jak kiedys nosi豉 Hale Berry
ona zawsze nosi豉 kt鏒kie w這sy i by這 jej duzo le[iej niz teraz buziaczki i papatki
zuni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-27, 15:25   #8
olsko
Przyczajenie

dzi瘯uje bardzo za porady jeszcze dzi sie zastanowie i jutro zadecyduje czy 軼inac czy nie
Stary 2005-09-16, 11:00   #9
martas0905
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108
GG do martas0905
d逝gie w這sy

witam czy ktoras z was slyszala moze cos o klinice handsome men? wklinice tej przedluza i zageszcza sie wlosy zabieg ten starcza na ok 5-7 lat czy ktoras z was wie moze w jakiej cenie jest taki zabieg i czy faktycznie to taka rewelacja jak pisze klinika? prosze o pomoc!
martas0905 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-17, 11:45   #10
martas0905
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108
GG do martas0905
Dot.: d逝gie w這sy

na serio zadna z wa nic na te temat nie wie
martas0905 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-29, 14:03   #11
george141
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Dot.: Re: d逝gie w這sy

ja mam taki pomys. zr鏏 sobie fryzur asymetryczn tzn. kr闚sze z jednej strony a dluzsze z drugiej. ewentualnie ty zostaw dlugi a przod zetnij powiedzmy do bodbr鏚ka. jesli jestes odwazna to "ostrymcieciem" a jak sie boisz to p造nnym przejsciem. ja kiedys tak zrobilam i nie zaluj serio jest to dobre bo jak zwi捫esz wlosy to z przodu wygl康aj jak k鏒kie a dopiero jak sie pokzesz tylem to widac ze maz dlugie wlosy(szczegolnie przy ostrym cieciu) ja najpierw mialam takie a poem scielam na krotko. rzynajmniej niedostalam szoku bo mialam takie prawie do pasa
george141 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-30, 19:57   #12
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 661

Czarna.Noc czy mo瞠sz opisa swoj przygod z trwa陰?
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-23, 21:34   #13
Karolka2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Ja tak瞠 mam d逝gie w這sy [oko這 3/4 plec闚]. Te szkoda mi je 軼i望. Zazdroszcz czasami dziewczynom, kt鏎ym nie zale篡 na 軼inaniu w這s闚- tn we wszystkie strony. Ja decyduj si tylko na podcinanie ko鎍闚ek. Czasem mam ju dosy tych ,,d逝gich k豉k闚" i codziennego czesania w kucyk, ale gdy przychodzi okazja, mog je podkr璚i, wyprostowa [wtedy s jeszcze d逝窺ze] i 豉dnie wygl康aj. MOIM ZDANIEM D袋GIE W袞SY S MODNE!!!!!!
Karolka2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-23, 21:42   #14
Karolka2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Z reszt- najlepszym dowodem na to, 瞠 s modne jest to, 瞠 gwiazdy wybieraj d逝gie- J.Lopez, A.Jolie, Beyonce, V.Hudgens, Shakira, J.Aniston, L.Lohan, P.Hilton..... jesczcze mam wylicza ? Ja bym nie obcina豉, co najwy瞠j mo瞠sz je wycieniowa lub zrobi grrzywke, by bylo troche inaczej. POWODZENIA!
Karolka2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-23, 21:54   #15
mala77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 234

Sama mam d逝gie w這sy /za pas/ i chyba by mi by這 瘸l si ich pozby. Na wiosn cos mi odwali這 i chcia豉m sobie zrobi trwa陰. Na szcz窷cie/lub nie, w ka盥ym z trzech salon闚, w kt鏎ych by豉m fryzjerki mia造 jakie ale. Jedna od razu powiedzia豉, 瞠 si tego nie podejmie, druga 瞠 ok, ale b璠zie du瞠 ryzyko spalenia w這s闚, a trzecia zawo豉豉 szefow i obie powiedzia造 瞠 nie obiecuj co z tego wyjdzie. I tym sposobem nadal mam proste w這sy.
Pewnie kiedy obetn, ale to jeszcze potrwa
mala77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-23, 22:40   #16
*Justynka*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 304

gdzie w gazecie czyta豉m, 瞠 d逝gie w這sy s bardzo modne...., ja zapuszcza豉m rok, mia豉m do po這wy plec闚 i w poniedzia貫k podci窸am je troch za ramiona. Jako nie czuj si w d逝gich w這sach.

*Justynka* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.