"wicherek" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-11, 20:25   #31
Eloska
Wtajemniczenie

Dot.: "wicherek"

Da się zrobić grzywkę i to jaką

Trzeba tylko znaleźć sposób na swój wicherek, co może czasem potrwać...

Jak wam mówiłam ja za swoją grzywkę dosłownie przypłaciłam u stylisty wicherkiem, który został ścięty na zero. Teraz po dwóch miesiącach zlitowałam się i go zapuszczam, bo uwielbiam nosić opaski. Wymaga to trochę starań, bo ten wrednióch przebija już przez grzywkę, ale radze sobie jakoś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f3224289c3.jpg (32,5 KB, 242 załadowań)
Eloska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:03   #32
Lirangel
Zadomowienie

GG do Lirangel

zgłasza sie kolejna z tym dziadygą. ja mam z pr str na grzywce i z tyłu przy karku oda maleńkości ;/
śmiejąs ie że mam grzywke na hitlera bo na prawej str.
owszem moge zmienić na lewo.a el zmieniają sie te włosy za grzywką a grzywka ejst i tak tak jak była. 1 dnia ejszcze sie trzyma. nastepnego wraca juz do poczatkwego stanu . a jak czasem mi za krotko obetenie frryzjerka to jak de to mi sterczy ;/ wrr

"Słuchać Tranc'u, tańczyć Hip-Hop"

Kindle
Lirangel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:18   #33
litlle_star
Raczkowanie

ja też mam tego wicherka i wkurza mnie na maksa. xd własnie dlatego nie wiem czy sobie zrobić grzywkę czy nie, bo pewnie bd mi się rozdwajała. -.-''

jak ktos by chciał mi poradzić, to zapraszam do wątka, albo tu napisac coś.x d
litlle_star jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:22   #34
Eloska
Wtajemniczenie

no ja żeby mieć grzywkę mój wicherek znad czoła miałam wygolony! :P ale teraz zapuszczam, bo takich włosów nawet opaska nie można potraktować ;D

ale ja mam na wicherek swój sposób - zaakceptować i zrobić atut to mój znak rozpoznawczy i go lubię
Stary 2009-02-04, 13:17   #35
Milena32007
Raczkowanie

Witam. Ja też mam duuży problem z wicherkiem, i też po prawej stronie. Przez to musiałam zrezygnować z grzywki. Mam włosy równej długości, chciałam je trochę podstopniować, no ale cóż... raczej nie zostawię grzywki długiej aż za ramiona...
Milena32007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 14:40   #36
the_sania
Wtajemniczenie

ja też mam to dziadostwo, tylko mówię na niego "zadzior"
noszę grzywkę mimo to... czasami uda się go ujarzmić, ale najgorzej jest jak na dwór wyjdę :/
fryzjerka wygoliła mi ostatnio i było ok, ale na dłuższą metę nie podoba mi się takie załatwianie problemu.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 15:07   #37
Milena32007
Raczkowanie

No właśnie, kilka osób mówiło coś o wygalaniu... Czy w wygolonym miejscu po odrośnięciu włosów dalej będzie wicherek?

"...Miłość nie pyta o nic, bo kiedy zaczynamy się nad nią zastanawiać, ogarnia nas przerażenie, niewypowiedziany lęk, którego nie sposób nazwać słowami
...."
Stary 2009-02-04, 18:50   #38
Eloska
Wtajemniczenie

mi odrósł wicherek, a raczej odrasta

tak to wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg make up 158.jpg (33,0 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brazik 029.jpg (49,8 KB, 246 załadowań)
Stary 2009-02-04, 19:09   #39
Milena32007
Raczkowanie

Prawie tak samo jak u mnie (ja mam troszeczkę większy)

"...Miłość nie pyta o nic, bo kiedy zaczynamy się nad nią zastanawiać, ogarnia nas przerażenie, niewypowiedziany lęk, którego nie sposób nazwać słowami
...."
Stary 2009-02-04, 19:14   #40
Milena32007
Raczkowanie

Mam założone konto tu od jakiegoś czasu ale dopiero dziś odważyłam się napisać. Jak dojdę jak się wstawia zdjęcia to ci "pokażę" swojego wicherka. Teraz mam długie włosy więc tak bardzo nie widać, ale gdy było z grzywką to było strasznie.

...."
Stary 2009-02-04, 19:22   #41
Eloska
Wtajemniczenie

jak piszesz to na dole masz zarządzaj załącznikami i ładujesz

a pochwal się pochwal swoim

ja teraz mam najgorzej bo zapuszczam to wygolone i ... jest ciężko coś z tym zrobić
Stary 2009-02-04, 21:52   #42
Milena32007
Raczkowanie

Dzięki. Może troszkę spamuję, ale nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi. Czy po wygoleniu w tamtym miejscu dalej odnawia się wicher czy już nie? Ja dopiero dziś się o tym dowiedziałam, że się wygala...

...."
Stary 2009-02-05, 11:50   #43
Eloska
Wtajemniczenie

mi chyba odrósł ( widać na fotkach) ale już nie gole tylko zapuszczam
Stary 2009-02-05, 12:03   #44
Milena32007
Raczkowanie

Ale jak to, wicher dalej odrasta czy już nie?

...."
Stary 2009-03-14, 01:01   #45
evil dildo
Przyczajenie

Mi sie udalo majac wicherka miec gesta, ladna, modna grzywke, ale kosztowalo mnie to zgyt duzo wysilku i juz chyba do niej nie wroce...
Na poczatku fryzjerka zrobila mi grzywke bardzo gleboko, prawie od czubka glowy, ale to wciaz nie pokonalo mojego wicherka, jedynie tony lakieru byly w stanie utrzymac wlosy na miejscu. Wygladalo super, ale kazde wyjscie na dwor bylo stresujace, bo nawet przy silnych podmuchach wiatru grzywka sie trzymala i sie czulam jak bym nosila chelm : / Poza tym lakierowane wlosy nie wygladaja zbyt naturalnie..
Moim drugim podejsciem bylo wygolenie sobie wlosow pod grzywka, tam gdzie byl wicher, co ZDECYDOWANIE ODRADZAM, to byl chyba najglupszy pomysl jaki mi kiedykolwiek przyszedl do glowy. Nie dosc ze przy kazdym podmuchu wiatru pokazywalam swiatu swoja lysine, to zapuszczanie wlosow spowrotem bylo rocznym koszmarem.
teraz pozwalam moim wlosom zyc wlasnym zyciem i fryzure dostosowuje do wicherka, bo uznalam ze nie ma sensu z nim walczyc i tak zawsze wygra
evil dildo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 15:10   #46
magdajlena
Przyczajenie

Skad ja to znam... Wichry mam po obydwu stronach czoła i nawet mam grzywke Na szczescie nie odstaje mi nic ;P Moj sposób na wicherki jest taki, ze po umyciu włosów traktuje go szuszarka, wtedy tak jakby sie kładzie i juz go nie widac, bo jest oklapniety
magdajlena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 19:15   #47
Kwapis.
Rozeznanie

Takze posiadam owy wicherek. U mnie nie jest tak ciezko ale musze codziennie rano moczyc grzywke i suszyc ja bo jak zostawie ja tak na noc i bedzie sobie schnac samowolnie to rano poczatek tej grzywki jest podniesiony najwyzej jak sie da. I mam grzywke na bok

Być normalna. Niemożliwe !

Kwapis. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 13:30   #48
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Ja też mam wicherek, a mam grzywkę od czubka głowy i go w ogóle nie widać. Czasem tylko jak już jest tłusta grzywka to się włosy rozchodzą. A plus wicherka jest taki że jak chcę zaczesać włosy na bok to nie mam z tym żadnego problemu zaczesując w miejscu wicherka.
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 15:34   #49
xakashax
Przyczajenie

Też mam wicherek, mam też grzywkę (od czubka głowy) . Mi w zapanowaniu nad nim pomaga:
a) wysuszenie na szczotce
b) wyprostowanie prostownicą w następujący sposób: biorę niewielkiej grubości pasmo włosów w miejscu, w którym włosy rozchodzą się na dwie strony, nie bezpośrednio na wicherku, a trochę nad nim i w ten sposób `przykrywam wicherek`. Potem nawet jeśli zawieje wiatr, wystarczy tylko przejechać palcami i jest w porządku. Oczywiście sposób ten działa raczej jedynie w przypadku takiej dłuższej grzywki (od czubka głowy) .
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam
xakashax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 18:39   #50
Goshia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez magdajlena Pokaż wiadomość
Skad ja to znam... Wichry mam po obydwu stronach czoła i nawet mam grzywke Na szczescie nie odstaje mi nic ;P Moj sposób na wicherki jest taki, ze po umyciu włosów traktuje go szuszarka, wtedy tak jakby sie kładzie i juz go nie widac, bo jest oklapniety
mam wicherek, robie tak samo i na dłuzsza mete jest ok, tazke polecam ten sposob
Goshia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 20:43   #51
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Goshia Pokaż wiadomość
mam wicherek, robie tak samo i na dłuzsza mete jest ok, tazke polecam ten sposob
Zgadzam się.
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 00:55   #52
mariolka16
Rozeznanie

GG do mariolka16

ja tez mam wicherek

to jest dziedziczne? skad to sie w ogole ,,bierze'' odkad pamietam z tym walcze, a tak bym chciala miec normalna grzywke.
Stary 2009-04-12, 09:45   #53
aanika
Zakorzenienie

Ja mam wicherek mniej więcej na środku czoła, ale nauczyłam się sobie z nim radzić i od paru dobrych lat mam grzywkę. Nie jest gęsta, bo wychodzi ze środka głowy. Żeby nie sterczała w miejscu wicherka suszę ją, wyciagając grzebieniem. Oprócz tego przyciskam ją bokiem grzebienia od góry, żeby przypłaszczyć wicherek.
Jedynym minusem jest to, że nie mogę mieć grzywki na bok, bo rozchodzi mi się w tym miejscu. Żeby ją dobrze ułożyć, muszę użyć prostownicy, wysuszyć ją na szczotkę i psiknąć lakierem.
aanika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 14:45   #54
cherry-lady
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Kolejny wicherek się zgłasza
Mam go na prawej stronie, więc czeszę grzywkę na lewo. Codziennie rano muszę ją myć i suszyć na szczotce, prostować i psikać toną lakieru. Jakoś się trzyma na początku, ale cały dzień nie wytrzymuje i wyglądam głupio
Moja fryzjerka chciała mi go zgolić i ściąć grzywkę od czubka glowy, ale jeszcze gorzej bym wyglądała, więc nie zgodziłam się na takie eksperymenty.
cherry-lady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:21   #55
Effervescing Elephant
Zadomowienie

ja co prawda nie mam wicherka, ale narzeczona mojego barta ma
kiedyś miała taką grzywkę na bok i przez jej wicherek ona była tak lekko podniesiona. szczerze mówiąc wyglądało to bajecznie nie musiała nic robić, a fryzurkę miała gotową i piękną
teraz kiedy ma naprawdę dłuuugie włosy, to wiąże je do tyłu i nie ma problemu z wicherkiem.
wicherek naprawdę może dodać uroku i być atutem, myślę, że po prostu trzeba go dobrze ""wykorzystać
Effervescing Elephant jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:45   #56
Bachata
Raczkowanie

Ja mam wicherek z tyłu głowy w miejscu, gdzie normalnie kończy się przedziałek u mnie włosy rozchodzą się na boki w dół Jak śpię, muszę się wsuwkami ratować, bo inaczej rano wyglądam, jakbym była łysa w tym miejscu i nawet kitka się rozchodzi.
Bachata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 12:46   #57
LifUnia
Zadomowienie

ja też mam wicherka i też mnie on męczy jest na środku czoła i każda grzywka rozjeżdza mi sikę na obie strony :P ale daję rade :P juz pare razy miałam grzywkę na czałe czoło ale kosztowało mnie to codziennym prostowaniem i myciem i sucheszniem grzywki. Nie chce tego więcej. Ale na bok daje sobie z nią rade :P
LifUnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 21:05   #58
litlle_star
Raczkowanie

J mam na środku czoła. Jak chce zrobić przedziałek na bok, to jedynym ratunkiem jest spinka..
Powiem, ze nawet fajnie to wygląda, ale na dłuższą mete już poprostu męczy. ; )

Z tego co wy tu mówicie, to ja rozumiem, że chyba jest lepiej mieć grzywke na bok, taa?
I co z tym wygalaniem tego wicherka? Oo
litlle_star jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 14:23   #59
Joslyn
Raczkowanie

Hej, też posiadam ten skarb, jakim jest wicherek (ja mówię na niego zadziorek ) od dziecka, jest z prawej strony i bardzo długo nie mogłam sobie z nim poradzić Nawet żadna fryzjerka nie potrafiła zrobić z nim porządku, a co ciekawe, jako mała dziewczynka nosiłam grzywkę, niestety zawsze śmiesznie odstawała na lewo. Kiedyś też popełniłam ten fatalny błąd i obcięłam go nożyczkami, więc śmiesznie odrastał, a odrósł taki sam Mnie pomogło dopiero cierpliwe zaczesywanie grzywki na prawy bok, na miejsce zadziorka. Na początku oczywiście była porażka, grzywka nie chciała się układać, ale po jakimś tygodniu takie męczenia w końcu włosy zaczęły się mniej więcej układać. Teraz, od dłuższego czasu mam grzywkę na stronie zadziorka i co prawda nadal istnieje, ale właściwie nie wcale go nie widać, a grzywka układa się super
Joslyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:52   #60
julaa95
Przyczajenie

och, ja też mam 'wicherka', jest umiejscowiony zaraz jak się zaczyna czoło, po prawej stronie.
kiedyś wkurzał mnie na maksa, ale to tylko dlatego, że kiedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy z tego, że coś takiego istnieje i postanowiłam, że pójdę do fryzjera i zetnę sobie grzywkę..
to była masakra, ale całe szczęście już mi odrosła.
mogłabym mieć grzywkę na bok, jak myślicie ? zależy mi, bo chciałabym mieć jakiś nowy fryz..

i czy są jakieś sposoby, by się go pozbyć ?

Edytowane przez julaa95
Czas edycji: 2009-10-30 o 20:53
julaa95 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości