Kryjący podkład, by zakryc piegi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-26, 16:24   #1
kasia2308
Przyczajenie

Kryjący podkład, by zakryc piegi

Witam. Proszę o pomoc. Szukam dobrego, trwałego i bardzo kryjącego podkładu, by zakryć moje piegi. Nie piszcie, że są ładne i urocze, bo nie są. Mam je na całej twarzy i wyglądam strasznie. Szukam podkładu, który można dostać w drogerii. Czytałam inny wątek, ale część poleconych podkladów nie ma. Proszę o polecenie mi czegoś. Cena nie gra roli
kasia2308 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 18:43   #2
karolanka
Raczkowanie

Dot.: Kryjący podkład, by zakryc piegi

Słyszałam, że Dermacol zakrywa wszystko... Ale to raczej kamuflaż niż podkład no i codzienne stosowanie go może być zabójcze dla cery

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 18:57   #3
Hastla
Raczkowanie

Dermacol to jedna wielka porażka. Nie wiem z czego trzeba mieć twarz żeby móc to nałożyć. Ohydnie wygląda na buźce, świeci się po 20 minutach dosłownie. Po dwukrotnym użyciu wywaliłam. Zasugerowałam się opiniami na wizażu, że niby tak dobrze kryjący, ale G prawda bo po prostu na ludzką skórę to się nie nadaje

Zawsze przed kupnem podkładu najpierw pytaj o próbkę. Ja wywaliłam masę otapetowania i kasy, nawet Vichy mnie denerwował. Teraz męczę podkład kryjący firmy Revlon. Możesz spróbować, bo mimo, że do ideału mu brakuje to najlepszy jaki do tej pory miałam. Ja co prawda mam co innego do ukrycia na buźce, ale kosmetyczka polecała również Lancome Idol. Ale o nim z kolei podzielone opinie, a do tanich nie należy i weź tu bądź mądrym... Próbkę jakoś muszę wykołować
Hastla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:29   #4
fiasco
Wtajemniczenie

Revlon nie kryje tak dobrze jak Dermacol, piegów raczej nie zakryje. jeśli nie masz bardzo tłustej, świecacej się cery, czemu nie? jest tani, kilkanaście zł a starcza na baaardzo długo, bo malutka ilosć wystarczy żeby pokryć twarz - ma 50% pigmentu! oczywiście trzeba go porządnie zmatowić pudrem, ale jeśli nie świecisz sie jakoś masakrycznie to się moze nadać. co do wypowiedzi powyżej - nie ma możliwości, żeby mocno kryjący podkład był całkiem niewidoczny na twarzy, to po prostu nie jest możliwe.
Stary 2010-08-26, 19:37   #5
ciepla88
Raczkowanie

GG do ciepla88

witaj
jak tylko przeczytalam tytul Twojej wiadomosci od razu postanawilam odpisac.
tak ja Ty ja rowniez mam piegi i zakrywam je calkowicie. sa co prawda drobne na policzkach ale nie potrafie na nie patrzec. uzywam max factor miracle touch. jest bardzo gesty i ukryje wszystko co masz na twarzy. nie zamienie go na zaden inny. cena tez jest super. mi jedno opakowanie wystarcza na 2-3 tyg. aha, pamietaj ze on ma w sobie rozowe pigmenty jak kazdy inny max factor. wydaje mi sie ze bedziesz zadowolona
ciepla88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 02:07   #6
apasionata
Przyczajenie

GG do apasionata

Cytat:
Napisane przez Hastla Pokaż wiadomość
Dermacol to jedna wielka porażka. Nie wiem z czego trzeba mieć twarz żeby móc to nałożyć. Ohydnie wygląda na buźce, świeci się po 20 minutach dosłownie. Po dwukrotnym użyciu wywaliłam. Zasugerowałam się opiniami na wizażu, że niby tak dobrze kryjący, ale G prawda bo po prostu na ludzką skórę to się nie nadaje

Zawsze przed kupnem podkładu najpierw pytaj o próbkę. Ja wywaliłam masę otapetowania i kasy, nawet Vichy mnie denerwował. Teraz męczę podkład kryjący firmy Revlon. Możesz spróbować, bo mimo, że do ideału mu brakuje to najlepszy jaki do tej pory miałam. Ja co prawda mam co innego do ukrycia na buźce, ale kosmetyczka polecała również Lancome Idol. Ale o nim z kolei podzielone opinie, a do tanich nie należy i weź tu bądź mądrym... Próbkę jakoś muszę wykołować

Nieprawda, ze dermacol to porazka. Trzeba umiec go nalozyc. I nie "tapetowac się", tylko kłasc z umiarem. Ja osobiscie stosuję go na bazę silikonową Gosh'a,pewnie nadaje sie kazda inna. Nakładam gąbką do podkładu, na której delikatnie przyciskam tubkę trzy, cztery razy, tak maleńka ilosc wystarczy mi na cala twarz, na to puder matujacy i voila! Dodam, ze mam tlusta cere z przebarwieniami, KAŻDY podklad mi sie na niej rozpuszcza, ale nie zauwazylam, żeby dermacol rozpuszczal sie jakos szybciej, niz inne, lepsze podklady (np. Revlon Colorstay, ktory tez mialam i tez dobrze kryl, ale nie tak jak stary poczciwy dermacol).
Stary 2010-08-27, 11:09   #7
Hastla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez apasionata Pokaż wiadomość
Nieprawda, ze dermacol to porazka. Trzeba umiec go nalozyc. I nie "tapetowac się", tylko kłasc z umiarem. Ja osobiscie stosuję go na bazę silikonową Gosh'a,pewnie nadaje sie kazda inna. Nakładam gąbką do podkładu, na której delikatnie przyciskam tubkę trzy, cztery razy, tak maleńka ilosc wystarczy mi na cala twarz, na to puder matujacy i voila! Dodam, ze mam tlusta cere z przebarwieniami, KAŻDY podklad mi sie na niej rozpuszcza, ale nie zauwazylam, żeby dermacol rozpuszczal sie jakos szybciej, niz inne, lepsze podklady (np. Revlon Colorstay, ktory tez mialam i tez dobrze kryl, ale nie tak jak stary poczciwy dermacol).
Umiem nakładać podkład, ale to co się dzieje z dermacolem potem na twarzy... fuj. Bazę posiadam, gąbkę, puder również. Po prostu mam wymagającą cerę i nie toleruje tego typu "kosmetyków", sama też jestem wymagająca jeśli za coś płacę, prócz tego, że dobrze kryje muszę mieć świadomość, że nie "przyora" mi twarzy. Jeśli autorka tak jak Ty ma wytrzymałą skórę na mocne specyfiki to może próbować Ah i w przeciwieństwie do dermacolu revlon świeci mi się po 2 godzinach, a nie po 20 minutach

Edytowane przez Hastla
Czas edycji: 2010-08-27 o 11:13
Hastla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 15:50   #8
issabel23
Przyczajenie

Stusuje podkład lirene natural w sklepie drogeryjnym kosztuje ok 20 zl może go spróbuj mi pomaga
issabel23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 20:31   #9
madimadi
Raczkowanie

Ja polecam ESTEE LAUDER MAXIMUM COVER CAMOUFLAGE MAKEUP. Jest to żelowy podkład o lekkiej konsystencji, wysokim stopniu krycia i matowym wykończeniu z filtrem SPF15. Do stosowania na twarz i ciało
madimadi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 23:20   #10
kasia2308
Przyczajenie

hej ... przeczytalam wasze opinie i dziekuje za propopzycje. Dermacol bardzo trudno kupic, wiec dałam sobie spokój. Kupiłam Max Factor Miracle Touch i jest dość dobry. Nie zatuszowało piegów mocno, ale to do tej pory najleprzy pokład. Skóra wygląda na miękką. Bardzo polecam
kasia2308 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości