Decore - Elegancki br您 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-02-28, 20:33   #1
Iwi82
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 426
Wpisy w blogu: 2
GG do Iwi82

Decore - Elegancki br您

Hej kobietki Mam do Was pytanko - mo瞠 kt鏎a z Was u篡wala ju farby Decore w odcieniu Elegancki br您??? Ja kupislam sobie t farb i zamierzam zrobi sobie ten kolorek na w這sach ale troche si boj czy nie b璠zie zbyt ciemny! Ostatnio farbowa豉m w這ski 4,5 mies. temu farb Safira,Z這cisty cynamon i na niej mia豉m zrobiony lekki ja郾iejszy baleja. Teraz chce sobie troche przyciemni wloski, ale czarnych to ja miec nie chce. No i balejaz tez planuje sobie zrobic. Bede wdzieczna za wszelkie opinie dotyczace tej farby i tego kolorku!!!!Pozdrowionka!! !
Stary 2005-03-02, 17:17   #2
jesionka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117
Re: Decore - Elegancki br您

podci庵am w徠ek, bo r闚nie jestem ciekawa.
Jesli kt鏎a z Was u篡wa豉 jakiegokolwiek br您u Decore (jest te chyba zmys這wy br您, b.豉dny na pude貫czku) to dajcie znac, jak wychodz. R闚nie nie chcia豉bym efektu czarnych w這s闚.
Stary 2005-03-02, 18:01   #3
ginger86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352
GG do ginger86

Hello!! :}
Mo瞠 nie o br您ach ale o tej farbce . Jesli chodzi o mnie to juz przenigdy nie skusze si na ni..chcia豉m troszke przyciemnic w這ski wi璚 zakupi豉m bodaj瞠 JASNY BLOND..nr nie pami皻am niestety. Farba jest tak "mocna", 瞠 przez nast瘼ne 2 tygodnie mia豉m niechc帷e si goi rany na g這wie .Kolor delikatnie m闚i望 wyszed "oliwkowy" z odcieniami rudo軼i nier闚nomierny w連y bardzo ci篹ko si rozczesywa造, by造 matowe,sztywne...To nie z winy moich w這sk闚 , bo nie幢e z nimi eksperymentowa豉m swego czasu i za ka盥ym razem kupowa豉m inn farbke innego producenta i zawsze wszystko wychodzi這 to by pierwszy niewypa w雀nie z DECORE kiedy nikt nie umia okre郵i tego koloru kt鏎y mia豉m na w這sach ..nie幢e musia豉m si postara 瞠by doprowadzi je do 豉du ... ale nie wiem jakim cudem po tym nieszcz瘰nym farbowaniu za ka盥ym razem kiedy "odnawiam kolor" inna ju (sprawdzon) farbk strasznie "pali" w g這we i robia si ranki Po DECORE moja sk鏎a sta豉 sie widocznie taka wra磧iwa ...hmmm...Mam szczera nadzieje 瞠 br您y wychodz zadowalaj帷o Pozdrawiam
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-03-05, 21:36   #4
Iwi82
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 426
Wpisy w blogu: 2
GG do Iwi82

Hejka! To ja jeszcze raz Chcialam powiedziec ze juz sobie ufarbowalam wloski i sa calkiem spoko. W necie naczytalam sie sporo zlych recenzji na temat tej farby wiec troche sie balam ale efekt jest naprawde zadowalajacy. Jak kazda farba troche smierdzi i na poczatku lekko piecze (jakies 2 min ale to ponoc potwierdza fakt, ze dziala) ale potem jest luzik. Trzymalam ja 30 min (bo mam troszke zniszczone wloski) i wszystko bylo oki. Kolor wyszedl troszke inny niz na opakowaniu ale generalnie w tej tonacji. Powiedzialabym, ze to cos w stylu czekolady. Mnie sie baardzo podoba
A i mam do Was jeszcze jedno pytanko - moze ktoras z Was farbuje wloski na kolorek glebokiej czekolady??? Ten, ktory mi teraz wyszedl na glowie jest zblizony do czekolady a ja chcialabym taka porzadn, 豉dn czekoladke!!! By豉bym wdzieczna za nazwe firmy i numerek kolorku
Stary 2006-03-13, 18:31   #5
estee7
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 628
Dot.: Decore - Elegancki br您

Cytat:
Napisane przez Iwi82
Hej kobietki http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Mam do Was pytanko - mo瞠 kt鏎a z Was u篡wala ju farby Decore w odcieniu Elegancki br您???
A jaki jest tw鎩 naturalny kolor...
Ja tez kupilam sobie ta farbe ale boje sie bo mam jasno brazowe wlosy, zebym czasem czarna nie wyszla
estee7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-13, 21:11   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: Decore - Elegancki br您

ja mam taka sobie opini o trj farbie. Kolor 豉dny jedynie na opakowaniu.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.