PROŚCIUTKIE WŁOSKI- jak osiągnąć taki efekt? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-03-01, 17:04   #1
łezka
Raczkowanie

PROŚCIUTKIE WŁOSKI- jak osiągnąć taki efekt?

Hello kochane
Chciałam się spytać jakich produktów użyć przed i po prostowaniu aby osiągnąć taki efekt jak na zdjęciu i czy to wogóle możliwe z dość grubych falowanych włosków
łezka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-01, 20:11   #2
natuska17
Zakorzenienie

Re: PROŚCIUTKIE WŁOSKI- jak osiągnąć taki efekt?

Umyć włoski, nałożyć środek do prostowania włosów (poszperaj w archiwum) i wysuszyć włosy na dużej, płaskiej szczotce. Potem spryskać włosy nabłyszczaczem (zapobiegnie puszeniu się) i wyprostować. Na koniec jeszcze raz nabłyszczacz żeby włoski wyglądały zdrowo Powinno się udać, zależy jakich środków użyjesz Powodzenia.

natuska17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 21:59   #3
poranek
Raczkowanie

myślę, że możesz spróbować również prostownicą do włosów, mnie się udaje wyprostować moje knąbrne włosy nawet na dość długo. oczywiście użyj jakiegoś kosmetyku zapobiegającego puszenia się włosów, np. GARNIERE (taki w pękatej buteleczce
poranek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 15:11   #4
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Dużo zależy od prostownicy. Ja mam Wigo i myślę, że spokojnie dałaby radę zrobić takie włosy bez żadnych kosmetyków. A żeby efekt utrwalić najlepszy chyba byłby lakier, który dodtakowo je usztywni.

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 15:20   #5
Ines1985
Zakorzenienie

Przezlosliwa napisał(a):
> Dużo zależy od prostownicy. Ja mam Wigo i myślę, że spokojnie dałaby radę zrobić takie włosy bez żadnych kosmetyków.

Zdecydowanie- DOBRA prostownica poradzi sobie z kazdymi wlosami nawet bez zadnych wspomagaczy uzywanych przed lub po.

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 17:08   #6
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl

hmm ja uwazam ze owszem poradzi sobie ale nie wszystkie mamy piekne,zdrowe i blyszczace wlosy... np ja takich nie posiadam i ja bez uzywania nablyszczaczy takiego efektu nigdy nie uzyskam mimo ze posiadam jedna z lepszych prostownic ale mam zniszczone wlosy.Poza tym to zalezy od wlosa,.Wiec nie piszcie ze dobra prostownica sobie poradzi bez wspomagaczy bo akurat ja cos na ten temat moge powiedziec.pozdrawiam
baby_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 17:13   #7
natuska17
Zakorzenienie

Może i poradzi, ale to czy efekt będzie długotrwały zależy właśnie od wszelkich wspomagaczy i utrwalaczy (zdrowe włosy takich w zasadzie nie potrzebują).
A lakieru do utrwalenia bym nie polecała - mnie osobiście strasznie skleja włosy, a gdy chcę je rozczesać - robi się sianko.

Stary 2005-03-06, 17:56   #8
Ines1985
Zakorzenienie

natuska17 napisał(a):
> Może i poradzi, ale to czy efekt będzie długotrwały zależy właśnie od wszelkich wspomagaczy i utrwalaczy (zdrowe włosy takich w zasadzie nie potrzebują).

Ja mam zniszczone wlosy i nawet bez wspomagaczy efekt utrzymuje sie na wlosach do nastepnego mycia.
Co do blysku... Nie mam naturalnie blyszczacych wlosow a mimo to po wyprostowaniu nawet bez srodka ochronnego wlosy blyszcza bo sa gladkie.
Oczywiscie nie zachecam do prostowania bez wspomagaczy... Sa one potrzebne aby chronic wlosy.

Ale mysle ze zanim zacznie sie nakladac na wlosy mase srodkow do stylizacji "dla poprawienia efektu" najpierw trzeba sprawdzic czy nie wystarczy zwykly spray ochronny (w polaczeniu z ceramiczna prostownica)

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 17:57   #9
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Ja nie czeszę włosów, bo wtedy efekt już nie jest taki fajny - dlatego u mnie lakier spisuje się zupa gut. A co do zniszczonych włosów ... ja też mam zniszczone (po wcześniejszej prostownicy i rozjaśnianiu), a moja prostownica sprawia, że są gładkie i wyglądają jak zdrowe. Absurd? Nie, bo właśnie taka jest prostownica Wigo.

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 18:09   #10
natuska17
Zakorzenienie

Może źle się wyraziłam - nie tylko na zniszczonych włosach efekt prostowania może się nie utrzymywać, ale także na tych, które z natury choć są proste, puszą się i są poddatne na wilgoć - takie jak moje. Także nie polecałabym stosowania prostownicy bez wcześniejszego nałożenia na włosy jakiegoś wspomagacza - wszakże przezorny zawsze ubezpieczony

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości