Witam wizażanki!! (prostownica,karbownica itepe)Jestem tu nowa, pytanko do pani Grażynki i forumowiczek;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-03-05, 21:53   #1
olay
Przyczajenie

GG do olay

Witam wizażanki!! (prostownica,karbownica itepe)Jestem tu nowa, pytanko do pani Grażynki i forumowiczek;-)

Hej!
Ostatnio zainteresowałam się prostownicą razem z karbownicą, Interesuje mnie raczej to drugie gdyż mam naturalne proste włosy.
Chciałam po prostu przed kupnem spytać się na co zwracać uwagę,jakie karbownice byłyby najlepsze.
Mam jeszcze jedno pytanko.------>
Od dawna bardzo podobają mi się podkręcone włosy tak jak u sióstr Olsen(dla tych które ich nie kojarzą umieszczam pare ich foteq;-)) Zastanawia mnie czy można uzyskać taki efekt ???? Czyżby falownicą/może papiloty???!????!!!????!! !???!! BARDZO PROSZ O ODPOWIEDŹ, byłabym bardzo wdzięczna, paa. pzdr, Ola
Stary 2005-03-05, 22:03   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: Witam wizażanki!! (prostownica,karbownica itepe)Jestem tu nowa, pytanko do pani Grażynki i forumowiczek;-)

jak pzrejzrysz archiwum to znajzdiesz odpowiedz jak sie takie loki uklad bo juz byl ten temat poruzsany
Stary 2005-03-05, 22:04   #3
olay
Przyczajenie

GG do olay
Re: Witam wizażanki!! (prostownica,karbownica itepe)Jestem tu nowa, pytanko do pani Grażynki i forumowiczek;-)

sorry ale fotki nie chciały się wkleić
Stary 2005-03-05, 22:06   #4
olay
Przyczajenie

GG do olay

wejdzcie na:http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1109478585
niestety nie wiem jak wkleić zdjątka

tam są forki olsenek, bardzo podobają mi isę ich falowane włoski, jak myslicie czy taki efekt mozna otrzymać np. falownicą, papilotami??eh..nie wiem..odp!!pzdr
Stary 2005-03-06, 13:44   #5
olay
Przyczajenie

GG do olay

niestety nie mogę znaleźć tego wątku, może któraś z was pamięta?? ok, biore się za całkowity przegląd 4um.....
olay napisał(a):
> Hej!
> Ostatnio zainteresowałam się prostownicą razem z karbownicą, Interesuje mnie raczej to drugie gdyż mam naturalne proste włosy.
> Chciałam po prostu przed kupnem spytać się na co zwracać uwagę,jakie karbownice byłyby najlepsze.
> Mam jeszcze jedno pytanko.------>
> Od dawna bardzo podobają mi się podkręcone włosy tak jak u sióstr Olsen(dla tych które ich nie kojarzą umieszczam pare ich foteq;-)) Zastanawia mnie czy można uzyskać taki efekt ???? Czyżby falownicą/może papiloty???!????!!!????!! !???!! BARDZO PROSZ O ODPOWIEDŹ, byłabym bardzo wdzięczna, paa. pzdr, Ola

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości