potrzebuje zmiany z szarej nastolatki w sex bombe ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-28, 18:51   #1
devilish90
Przyczajenie

Wink

potrzebuje zmiany z szarej nastolatki w sex bombe ;)

Witajcie założyłam ten wątek bo pragne zmiany wizerunku.
Mój styl należy bardziej do sportowego tzn dżinsy i jakaś bluzka czasem sukienki,spódniczki w skrócie jak 30letnia kobieta a mam 20lat...więc chyba rozumiecie w takim wieku trzeba wyglądać seksownie
hobbystycznie jestem fotomodelką więc zmiana wizerunku również by mi bardzo pomogła.
Mój makijaż smokey eyes przeważnie ciemna kolorystyka,
usta kredka jasna czasem szminka błyszczyk róż lub beż.
Włosy mam długie i dalej je zapuszczam naturalny kolor szatynka ,obecnie czyli od wczoraj zrobiłam może jakiś mały krok w celu zmiany wizerunku..kosmetyczka wyskubała mi brwi i kupiłam sobie farbe..loreal casting nr.645 - bursztyn (na 28myć)..nie wyszło źle,ale przyznam szczerze,że wolałabym coś w stylu Carmen Electry,Alessandry Ambrosio.
Nie wiem kompletnie jak uzyskać taki kolor farbą typu loreal lub inną farbą która nie zniszczy włosów btw. po lorealu włosy wyglądają jak z reklamy co jest wielkim +

..dołączyłam zdjęcia kolorów jakie chciałabym uzyskać oraz mój obecny kolor,który mam od wczoraj.

Proszę o wszelkie wskazówki,porady dotyczące mojego wyglądu
devilish90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 19:21   #2
coffee_time
Raczkowanie

Dot.: potrzebuje zmiany z szarej nastolatki w sex bombe ;)

wątpie że w domu uzyskasz efekt jak Ambrosio musiałabyś chyba iść do salonu żeby zrobić jakieś refleksy takie jak ona ma
coffee_time jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 19:45   #3
laurius
Przyczajenie

z twarzy wyglądasz jak nastolatka;d
Jeśli chodzi o ubrania... radzę sięgnąć po klasykę, pełno teraz tego w sklepach typu h&m i orsay. A te włosy, jak powyżej, może zrobić tylko fryzjer;d
laurius jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 21:56   #4
Karolina Maria
Zadomowienie

GG do Karolina Maria

Fryzurkę musi zrobic moim zdaniem fryzjer.
Moim zdanie 20latka to nie nastolatka, nastolatka to dziewiętnastolatka max...
Stary 2010-08-29, 10:40   #5
devilish90
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Karolina Maria Pokaż wiadomość
Moim zdanie 20latka to nie nastolatka, nastolatka to dziewiętnastolatka max...
wczoraj jeszcze byłam 19latką

hmm a przykładowo gdybym kupiła dwie farby w kolorach jak wyżej jakie musiały by być to odcienie? Znajoma mogłaby mi nałożyć najpierw jedną farbe a potem zrobić belayage grubymi pasmami hmm proszę o jakieś wskazówki i wytypowanie tych dwóch kolorów farb i grubości branych pasm
hmm może tym razem garnierem nie wiem co polecacie?

a co do ubrań , chodziło mi raczej żeby dodać w moim wyglądzie sexapilu ...jakieś pomysły?
Stary 2010-08-29, 13:27   #6
szyszka37
Przyczajenie

Ja widziałabym Cie w lokach A co do ubrań to w każdym mozesz wygladac seksownie Nawet w dresie :p
Stary 2010-08-29, 16:54   #7
preetamsingh
Zadomowienie

Masz piękne włosy i zgadzam się z pzredmówczynią- najlepiej oddać się w ręce dobrego fryzjera, może zasugeruje jakieś refleksy lub pasemka.
preetamsingh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:05   #8
NaOSTRO
Raczkowanie

co do włosów nie mam pojęcia ,możesz je rozjaśnić ale to u fryzjera jesteś bardzo ładna i nie przeciętna ,ale niestety nic z tym nie robisz i wyglądasz źle a mogłabyś wyglądać naprawdę rewelacyjnie

co do kształtu włosów ,jeśli masz proste to wątpię w to żeby sie tak chciały ułożyć, ja mam akurat włosy ,które same się układają w taki sposób jak tym kobietą i często słyszę od ludzi b. pozytywne komentarze ,ale są geste i i ciężkie ...
myślę ze nic na sile albo jakaś pianka i naturalne włoski ,nie jestem za prostymi włosami są takie pospolite i niewyraziste ,kiedyś prostowałam przez wiele lat - dobrze ze zmądrzałam
możne jednak nie porównywać siebie z gwiazdami ,tylko popatrzeć na siebie z tej oryginalnej strony i stworzyć własny wizerunek bez podobieństwa do kogos ?
ja bym podkreśliła oczy jakiś róż ...
włosy bardziej uniosła jakaś pianka ,bo są przyklapnięte i wyglądają na strasznie cienkie ;/
NaOSTRO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:27   #9
devilish90
Przyczajenie

fryzura ok podniose przynajmniej spróbuje
hmm nie chodzi o porównywanie do gwiazd tylko zakochałam dosłownie zakochałam się w tych złotych pamach na ciemnych włosach niesamowity efekt + rozświetlenie

hmm może więc coś zaproponujesz co bym mogła zrobić żeby nie wyglądać "źle" a raczej co mogę zmienić żeby wyglądać rewelacyjnie ?

hmm gatunek moich włosów jest raczej taki że przeważnie układają się w lekkie fale ale loki mam chwile jak robie lokówką/wałkami na gorąco ,prostować już ich nie prostuje co do włosów zdecydowanie odżyły.Po loreal casting w dotyku są jak aksamit!

ponawiam pytanie o kolor tych farb (założyłam również wątek w dziale : pytania do fryzjerki może ona mi doradzi jakie to kolory..) moje naturalne włosy od słońca były jaśniejsze lecz tylko na końcach coś typu ciemny blond z miedzianym połyskiem..

a co do różowego cienia...malowałam różowym powieki ale go praktycznie nie widać...próbowałam też na mokro nakładać aha i jeszcze te cienie pod oczami...

Czekam na dalsze porady,wskazówki
Stary 2010-08-29, 17:38   #10
NaOSTRO
Raczkowanie

nie chodziło mi o cień ,tylko róż do policzków :P
Oczy nie rób tych emoski krech ,bo to sprawia ze kobieta wygląda jak dziecko moim zdaniem oczywiście skoro masz fale ...hmmmm możne jak masz mokre włosy susz je ręcznikiem następnie pochyl się do przodu a wilgotne włosy na dol i lekko ugniataj rekami możesz dodać jakaś piankę bądź suchymi rękoma niech opadaja swobodnie i nie rozczesuj zaczekaj do wyschnięcia i dopiero możesz rozczesać wtedy powinny się jakoś ciekawie ułożyć ,to co się nie pobobaa można wymodelować prostownica ...
jesli chodzi o włosy tej kobiety to prostownica przejeżdżać szybko i na końcach delikatnie zawijać ,nie prostować ale formować włosy wtedy by się wywinęły do przodu
kurcze jakbyś mieszkała obok od razu bym się wzięła za twoje włosy
mam takiego bzika ze czesto pomagam kolezankom je ukladac prostowac krecic i cudowac ,lubie sie bawic w stylistkę heh myślę że nie wychodzi mi to źle
Stary 2010-08-29, 22:31   #11
Naciaaa1991
Zadomowienie

Hmmm... Powiem szczerze, że patrząc na to 1-wsze zdj. najchętniej - skróciłabym Ci włosy! Teraz wydaje mi się, że wyglądasz tak smutno, włosy się nie układają, wyglądają na takie oklapnięte, ciężkie. Myślę, że zmiana dł. wprowadziłaby tu dużą zmianę, ożywiła Cię trochę, rozweseliła. Według mnie pasowałyby Ci takie fryzurki:

http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura771109.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura764808.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura770875.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura766889.htm

Jeżeli jednak będziesz chciała pozostać przy obecnej dł. to koniecznie podnoś włosy na grubej szczotce, używaj pianki i wycieniuj je u fryzjera - to nada włosom lekkości. Bo chyba masz wszystkie jednakowej dł. przynajmniej tak to wygląda na zdj.

Co do makijażu, to np. usta możesz podkreślać delikatnie przezroczystym błyszykiem, a na wieczór zastosowałabym coś mocniejszego czyli czerwień Masz duże pole do popisu, bo usta ładne i kształtne. Oczy tak jak wspomniał ktoś wyżej - kreska eyelinerem, tusz, jakiś ładny matowy cień - beż, grafit, zieleń, ale absolutnie nie róż! Tzn. róż owszem - na policzki

Ubiór.. Hmmm... Nie wiemy jaką masz figurę, ile wzrostu itp. Więc nie wiem czy to co napiszę będzie do Ciebie pasowało. Może: klasyczna mała czarna i czarne, delikatne szpilki, spódnice z wysokim stanem, bluzki z żabotem, jakieś dopasowane koszule, szare/czarne/beżowe kardigany, krótki płaszczyk na jesień, mogą być jakieś kolorowe apaszki, szale, to urozmaici strój, duże, wyraziste torebki, mogą też być małe listonoszki, białe bokserki, a do nich dopasowana marynarka, różnoraka biżuteria - złoto, srebro, plastik, kolor po prostu wszystko, abyś mogła dopasować sobie coś potem do stroju... itp... itd...

Mam nadzieję, że coś pomogłam!

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 00:12   #12
devilish90
Przyczajenie

Wink Dot.: potrzebuje zmiany z szarej nastolatki w sex bombe ;)

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Ubiór.. Hmmm... Nie wiemy jaką masz figurę, ile wzrostu itp. Więc nie wiem czy to co napiszę będzie do Ciebie pasowało. Może: klasyczna mała czarna i czarne, delikatne szpilki, spódnice z wysokim stanem, bluzki z żabotem, jakieś dopasowane koszule, szare/czarne/beżowe kardigany, krótki płaszczyk na jesień, mogą być jakieś kolorowe apaszki, szale, to urozmaici strój, duże, wyraziste torebki, mogą też być małe listonoszki, białe bokserki, a do nich dopasowana marynarka, różnoraka biżuteria - złoto, srebro, plastik, kolor po prostu wszystko, abyś mogła dopasować sobie coś potem do stroju... itp... itd...
165cm 45kg biust stniki małe B ale ogólnie to tragedia..(co z tego ze jędrne sportowy b.mały biust..) talia 64 biodra 86
nogi długie ,chuda wręcz za chuda..hmm nie wiem czemu ale ten styl wydaje mi się taki "dla starej baby" ...znaczy ja chce do swojej garderoby dodać tego tzw sexapilu żeby przełamać styl,ale żeby nie wyglądać bardzo poważnie ..klasycznie..to co napisałaś to jest bardziej styl biurowy albo na rozmowe kwalifikacyjną..hmm może inaczej chce być kocicą tak żeby nie było faceta który by się za mną nie obejrzał no może nie dosłownie,ale wiecie mniej więcej co chce uzyskać jak podkreślam nogi krótką mini to zwaracam uwage facetów...ale no własnie przez tą moją figure..przez ten biust to nici z seksownego wyglądu chyba...rady?
Stary 2010-08-30, 00:15   #13
devilish90
Przyczajenie

aha i tak na szybko dzięki poradom na stronie wizaż zrobiłam na szybko symulacje i hmm jak myślicie ?
Stary 2010-08-30, 00:53   #14
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

chcesz zeby nie bylo faceta ktory sie za Toba nie obejrzal? to chyba wiesz co najprosciej zrobic. obcisle spodnie, mega wysokie szpilki, kazaki za kolano, mini, krotka skorzana kurtka, obcisly top, mini obcisla sukienka, mocny makijaz. obejrzy sie na bank, co pomysli sobie to juz jego, ale cel osiagniesz. akurat wyzywajacy i na maxa seksowny wizerunek jest najprostszy do stworzenia.
ciemne granatowe rurki + czerwone szpilki + bialy top + krotka kurtka ze skory + kopertowka do reki. calkiem elegancko a jednoczesnie sexy.
dziwne ze sie tak upierasz przy tym seksownym wizerunku, ale skoro chcesz podbudowac sobie ego mozesz storzyc siebie na nowo.

i nie kazdy facet uwielbia wielkie cycki, wiec sobie poradzisz biust powiekszaja wszelkie marszczenia w jego okolicy, push-up itp. itd.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

dla malej pupy najlepsze sa dzinsy tylnymi kieszeniami ze skosu albo bez kieszeni, uwypuklaja pupe, biodrowki poszerzaja biodra. waska talie podkreslaj paskiem. nie wiem jaki styl lubisz i jak bardzo wyzywajaco ma byc

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 01:04   #15
devilish90
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
chcesz zeby nie bylo faceta ktory sie za Toba nie obejrzal? to chyba wiesz co najprosciej zrobic. obcisle spodnie, mega wysokie szpilki, kazaki za kolano, mini, krotka skorzana kurtka, obcisly top, mini obcisla sukienka, mocny makijaz. obejrzy sie na bank, co pomysli sobie to juz jego, ale cel osiagniesz. akurat wyzywajacy i na maxa seksowny wizerunek jest najprostszy do stworzenia.
ciemne granatowe rurki + czerwone szpilki + bialy top + krotka kurtka ze skory + kopertowka do reki. calkiem elegancko a jednoczesnie sexy.
dziwne ze sie tak upierasz przy tym seksownym wizerunku, ale skoro chcesz podbudowac sobie ego mozesz storzyc siebie na nowo.

i nie kazdy facet uwielbia wielkie cycki, wiec sobie poradzisz biust powiekszaja wszelkie marszczenia w jego okolicy, push-up itp. itd.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

dla malej pupy najlepsze sa dzinsy tylnymi kieszeniami ze skosu albo bez kieszeni, uwypuklaja pupe, biodrowki poszerzaja biodra. waska talie podkreslaj paskiem. nie wiem jaki styl lubisz i jak bardzo wyzywajaco ma byc
wszystko pięknie i ładnie,ale ten strój opisałaś to kojarzy mi się z typowym plastikiem...solarka ,tipsy i te sprawy..a jak dodać do stroju troche sexapilu żeby nie wyglądać jak..wiesz co mam na myśli...
Owszem chciałabym zwracać na siebie uwage,ale nie aż tak jak zaproponowałaś to w powyższym poście...paskiem podkreślam talie styl sportowy ale właśnie seksowny żeby wiesz nie wyglądać jak laski typu "tipsy w góre" raczej wole wyglądać jak kobieta która jest świadoma swojego sexapilu i podkreśla swoje atuty a tuszuje wady to co napisałaś wyżej jest zbyt agresywne..a co uważacie o tej symulacji włosów?
Stary 2010-08-30, 01:23   #16
NaOSTRO
Raczkowanie

Myśle ,że kobieta seksowna to kobieta nie wystrojona tylko
PEWNA SIEBIE ,PEWNA SWOJEJ URODY I DUMNA Z TEGO JAK WYGLADA bez wzgledu co ma na sobie
Stary 2010-08-30, 01:40   #17
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

no wlasnie tak brzmi KAZDY FACET SIE SPOJRZY ;D moja wypowiedz byla nieco ironiczna, przepraszam, wzielam Twoj pomysl zbyt doslownie.

delikatniej to NaOstro cala idee seksapilu opisala.. mozna byc sexy w dziewczecej sukience, mozna byc sexy bez makijazu, mozna byc sexy w eleganckim stroju...
* uwierzyc w siebie i swoje piękno
* wyeksponowac atuty
* usmiechac sie, byc pewna siebie
* podkreslac zgrabna figure , nie sadze by bylo u Ciebie co tuszowac
* pokochaj szpilki, chyba nic bardziej nie dodaje seksapilu

seksapil to spojrzenie, swiadomosc swojego piękna (a przecież jestes śliczna dziewczyną), uśmiech, sposob poruszania się... a nie strój... to wszystko jest w Twojej glowie.

Moze jak nieco przytyjesz i nabierzesz kobiecych ksztaltow poczujesz sie bardziej seksownie? ja osobiscie lubie szczupla sylwetke i tez jestem za chuda, ale staram sie to zmienic... i cięzko idzie.. ;-/

i juz nie mow ze rurki + szpilki + prosty top to styl blachary klasyka ktora pasuje kazdej kobiecie. nie chowaj swojej figury, podkreslaj ja, to wystarczy

a co do wlosow, to wycieniowalabym je troszke by dodac objętosci, balejaz ktory zaproponowalas pasowalby Ci ale jest nie do osiagniecia bez pomocy fryzjera

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------

PS co do symulacji to takie wlosy fajnie rozswietlilyby Ci buzie

Stary 2010-08-30, 01:51   #18
NaOSTRO
Raczkowanie

po dłuższym zastanowieniu i rozmowach an gg ...myślę nie farbuj ,w ciemnych włosach wyglądasz lepiej - bardziej wyraźnie , ja bym je jakoś ukształtowała rozczochrała ...żeby nie były takie oklapnięte możesz te z przodu wycieniować żeby przy buzi się ładnie rozłożyły w rożne strony ... ogólnie wycieniuj ale bez przesady zostaw jedna warstwę długich włosów i na to druga krótszych
Stary 2010-08-30, 01:56   #19
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

poogladaj pisma o modzie, poszperaj na ciuchowych blogach, poszukaj inspiracji, stworz po prostu SWÓJ STYL w takim w ktorym Ty bedziesz czula sie swietnie i rozpromieniejesz ja bym sie jednak sklaniala ku kobiecej prostej klasyce z ciekawymi dodatkami...

Stary 2010-08-30, 11:07   #20
Naciaaa1991
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez devilish90 Pokaż wiadomość
165cm 45kg biust stniki małe B ale ogólnie to tragedia..(co z tego ze jędrne sportowy b.mały biust..) talia 64 biodra 86
nogi długie ,chuda wręcz za chuda..hmm nie wiem czemu ale ten styl wydaje mi się taki "dla starej baby" ...znaczy ja chce do swojej garderoby dodać tego tzw sexapilu żeby przełamać styl,ale żeby nie wyglądać bardzo poważnie ..klasycznie..to co napisałaś to jest bardziej styl biurowy albo na rozmowe kwalifikacyjną..hmm może inaczej chce być kocicą tak żeby nie było faceta który by się za mną nie obejrzał no może nie dosłownie,ale wiecie mniej więcej co chce uzyskać jak podkreślam nogi krótką mini to zwaracam uwage facetów...ale no własnie przez tą moją figure..przez ten biust to nici z seksownego wyglądu chyba...rady?

Wiesz, napisałam dużo o włosach, a Ty na to nic. Więc jakie jest Twoje zdanie? Złe są te fryzury, które podałam? Według mnie źle i smutno wyglądasz w obecnej długości, trzeba by je ściąć lub pocieniować, to nada takiej lekkości... Dla starej baby? No chyba sobie żartujesz... Zaraz sypnę Ci tu takimi zdjęciami i zobaczymy, czy faktycznie jest to styl dla starych bab. Czarne szpilki, bokserka, dopasowana marynarka, rurki, apaszki, to idealna klasyka, coś pięknego, seksownego, nie wyzywającego. Wydobywa z kobiety prawdziwe piękno i właśnie przełamuje Twoje ubranie, dodaje koloru, zabawy, radości. Dobre dodatki potrafią też wiele zrobić. Nie wiem co Ty sobie wyobrażasz poprzez to co napisałam, na prawdę Nie wiem co chcesz osiągnąć, bo to, że każdy facet będzie za Tobą patrzył... Hm... Uważam, że trzeba mieć w sobie to COŚ. Same ciuchy czy makijaż niewiele tu zdziałają. Owszem, jeśli będziesz wulgarna i wyzywająca to ktoś się obejrzy, ale myślę, że nie będzie to zbyt pozytywne i mogą lecieć w Twoją str. dość ordynarne odzywki... A skoro to co Ci podajemy jest złe, ble i fuj, to wypadałoby z grzeczności chociaż podziękować. Ale może za wiele wymagam. Myślę, że sama najlepiej poszukaj sobie inspiracji w Internecie, przejrzyj pisma o modzie, oglądnij Szafę na Wizażu, dużo dziewczyn wstawia tam na prawdę dobre zestawy (np. - http://wizaz.pl/szafa/kategoria_widok.php?kid=1 &uid=235956 lub http://wizaz.pl/szafa/kategoria_widok.php?kid=2 &uid=235956 aaaaalbo http://wizaz.pl/szafa/kategoria_widok.php?kid=1 &uid=88270 - dla mnie rewelacja, właśnie o taki styl mi chodziło opisując to wyżej)
Ale chyba tylko Ty wiesz czego szukasz. Nic tu po nas.
Pozdrawiam i dołączam wspomniane zdjęcia.

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Stary 2010-08-30, 11:56   #21
NaOSTRO
Raczkowanie

z tych zestawów co zostały podane wyżej jedyne 2 mi się podobają ,tez uważam ze są bardziej dla kobietki trochę starszej niż 20lat szczególnie sukienki no i satyna która postarza

zestaw z marynarka jets ok. i satynowa tunika- przeciętny
cala resztę z szaliczkami mdła codzienność polskich ulic
nie wiem czy fryzury tez mamy wziąć pod uwagę ?
jeśli tak to odradzam
Stary 2010-08-30, 12:13   #22
Naciaaa1991
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
z tych zestawów co zostały podane wyżej jedyne 2 mi się podobają ,tez uważam ze są bardziej dla kobietki trochę starszej niż 20lat szczególnie sukienki no i satyna która postarza
zestaw z marynarka jets ok. i satynowa tunika- przeciętny
cala resztę z szaliczkami mdła codzienność polskich ulic
nie wiem czy fryzury tez mamy wziąć pod uwagę ?
jeśli tak to odradzam
Na prawdę Was nie rozumiem i nie wiem czego oczekujecie... Może autorka wątku powinna SAMA wkleić tutaj jakieś inspiracje modowe, to co jej się podoba, bo tak, to można strzelać i strzelać i nigdy nic nie będzie jej pasowało i odpowiadało, bo tu źle leży, tu zbyt babciowate, eleganckie, klasyczne, nudne, za dziecinne itd... Trudno wpasować się w gust drugiej os. Uważam, że przykłady z Szafy, które podałam są idealne dla młodej dziewczyny, która chce odnaleźć trochę elegancji, a jednocześnie seksapilu i podkreślić swoją kobiecość. Zdjęcia pod postem wrzuciłam w pośpiechu, więc może faktycznie nie są najlepsze, ale te przykłady z Szafy, to tak jak już wspomniałam - świetne według mnie. A o fryzurach z tych zdj. nie było żadnej mowy. Swoje propozycje fryzur podałam parę postów wyżej, ale autorka nie odniosła się do nich. Choć patrząc tak na to wszystko co jest w tym wątku, pewnie będą one zbyt staromodne itp.

Stary 2010-08-30, 14:41   #23
devilish90
Przyczajenie

a więc tak na fryzury nic nie odpisałam bo są za krótkie kocham długie włosy może i dla niektórych wyglądają smutno,ale faktycznie jak się na nich zrobi "luźne loki" albo lekki tapir na górze to są całkiem ok

co do ubrań propozycje gwiazd.. - out,ale linki jakie dałaś do szaf wizażowych niektóre bardzo na TAK!

a jak chodzi o mode,a raczej to co mi się podoba to :
http://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Reserve...ne-i-lato-2010

http://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Damskie...ne-i-lato-2010

http://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Troll-w...ato-2010/Troll

http://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Tru-Tru...Tru-Trussardi2

dżins ciemny , koszule jasne krata kilku kolorowa ,koszule białe satyna,sukienki letnie kwiaty,czarna skóra lakierowana,kurtka dżins , kurtka dżins piaskowa , paski w tali ,t-shirty , bluzki na ramiączkach ostatnio strasznie podobają mi się półprzezroczyste koszule z koronki tzn koronkowa koszula lekko prześwitująca ale nie tak agresywnie no ale mimo wszystko czegoś mi brakuje może dlatego że dodatków żadnych nie stosuje ?

buty w moim przypadku to tragedia właśnie...założe na chwile buty na koturnie to musze żelowe wkładki do nich nosić albo skarpetki tylko na palce mam strasznie wrażliwe nogi a co do szpil lub tego typu butów no chciałabym ale jak przy takich nogach :/ ?

a co do symulacji czekam nadal na opinie
Stary 2010-08-30, 15:36   #24
coffee_time
Raczkowanie

Same ubrania nie dodadzą Ci seksapilu. Seksapil to aura pewności siebie, samozadowolenia i innych rzeczy. Można emanować seksem w dziurawej piżamie oraz można być aseksualnym w lateksowym stroju z pejczem.
I nigdy nie będzie tak, że każdy facet się za Tobą obejrzy, jeśli oczekujesz, że będzie to za sprawą ubioru.
Jestem pewna, że kobiecości dodadzą Ci wysokie obcasy, ale to chyba już wiesz.
Stroje podane przez Naciaaa1991 są zgodne z Twoimi oczekiwaniami opisanymi w 1wszym poście - kobiecość, profesjonalizm i elegancja.
Natomiast jeśli uważasz te propozycje za zbyt drętwe, to postaw na styl 'glamour'.

coffee_time jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 13:12   #25
aneczka1512
Przyczajenie

Powiem Ci że na symulacji wyszłaś świetnie Strasznie mi się podoba! Koniecznie idź do fryzjera
aneczka1512 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości