pytanie odnosnie BLoNdziKu!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-03-08, 17:39   #1
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl

pytanie odnosnie BLoNdziKu!!

wiec mam pytanko : otoz z natury jestem ciemną blondynką i mam balejaz robiony rozjasniaczem ale ze sie zaczelam bac tego rozjasniacza to chcialabym sie przerzucic na farbke i marzy mi sie taki platynowy lub popielaty blondzik.I teraz pytanko czy jest szansa ze po uzyciu farbki bede jasna blondynką powiedzmy majaca platynke na wlosach??czy bedzie to kolor zolty?? bo kolezanka mi powiedziala zebym sprobowala farby bo rozjasniacz bardzo niszczy wlosy,no i ma racje ale za to fryzjerki mowia ze moze wyjsc zolty choc ja tam im do konca nie wierze no i co ja mam zrobic niech mi ktos pomozeeee PLIS Jakie jest prawdopodobienstwo ze na wlosach ciemnej ale nie najciemniejszej blondynki kiedys za pomoca farbki nie tego wstretnego rozjasniacza wyjdzie platynka???? POMOZCIE BLONDYNECZKI
baby_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 17:48   #2
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl
Re: pytanie odnosnie BLoNdziKu!!

dobra i jeszcze pytanko do takich blondyneczek ktore wlasny kolorek wlosow maja ciemny blond a udalo im sie zrobic platynke lub taki fajniutki popiel za pomoca farbki Bardzo prosze o podanie nazwy jakiejs fajne farbki ktora pomoze mi spelnic moje marzenie
Stary 2005-03-08, 17:53   #3
cimonka
Raczkowanie

no ja sie przylaczam do pytania hehe
cimonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 17:53   #4
czarna.noc
Wtajemniczenie

Ja blondynką nie jestem (no gdzieżby!) ale wiem że na niechciany zółty kolor dobrze działa szampon Wella Regenal. Działa jak płukanka, wysrebrza włosy. Likwiduje zółty połysk u mojej mamy więc myślę, że sprawdzi się też u ciebie. To na wszelki wypadek, jakby jednak farby u ciebie wychodziły złotawe..
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 15:35   #5
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl

szamponik jest przygotowany ale ten z rossmana ale tak szczerze to juz mam dosc tego balejazu i chcialabym miec cale wloski blond tylko taki ladny platynowy cos takiego jak ma Namietne_usta (jesli to czytasz to prosze napisz jaki masz naturalny kolor wloskow i jakiej farbki uzywasz : ) ale czekam tez na inne nazwy farbek ktore Wy wizazanki uzywacie i otrzymujecie taki fajny efekt.
Stary 2005-03-09, 15:46   #6
tao
Raczkowanie

GG do tao

hej! 7 lat temu na moim ciemnym blondzie( w zimie burym) zrobiłam balejaz, i tak go robiłam aż stałam się jasna blondynką,zawsz chciałam mieć popielaty i nic,zawsz były w odcieniu żółtym, fryzjerka mówiła mi,że na włosach,który z natury nie ma popielatego "pigmentu" mozliwe jest to tylko po uprzednim zastostowaniu dekoloryzatora.na ile ta teoria jest prawdziwa nie wiem ale u mnie(i moich koleżanek) sprawdza się,więc pogodziłam się z tym,jeżeli znajdziesz na to sposób bede wdzięczna jak się podzielisz ze mną informacjami
tao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 18:42   #7
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl

hmm szczerze to ja mam popielate pasemka gdy umyje wloski w szamponie rossmana ale to tylko pasemka a ja chce cale wloski zastanawiam sie nad kupnem farby i poprostu wyprobowaniem.Tylko ze w ktoryms watku czytalam ze jedna wizazanka chyba Namietne_usta uzywa farby garniera i ma popiel a inna tez go uzyla i wyszedl jej zolty.Wiec hmmm moze ktoras z innych wizazanek zna jeszcze jakas "pewna" farbke ktora pomoze nam uzyskac platynowy-popielaty blond Hmm Tao mysle ze nasze wloski wiele sie nie roznią bo tez w zimie mam bury kolor naturalny... A uzywasz moze tych fioletowych szamponow lub plukanek?? jesli tak to jaki uzyskujesz efekt??
p.s. mam nadzieje ze wkrotce i tak uda nam sie znalezc sposob na ten cudny kolorek
Stary 2005-03-09, 19:04   #8
milwa
Raczkowanie

GG do milwa

wiecie dziewczyny, polecam wam plukanke flor ilium(chyba jakos tak sie nazywa), srebrną. Poprzednia wersja byla niebieska, ale ta srebrna jest naprawde super. Przede wszystkim wlosy nie wychodzą niebieskie , tylko wlasnie popielate, rozświetlone. Można sobie łatwo dozowac kolor, i jak się przesadzi, to nie będą niebieskie, albo fioletowe. A w przypadku szamponów, a nawet i Celii tak się dzieje.
A poza tym po plukance wlosy nie sa tak sztywne jak po Renegalu albo Rossmanie.
pozdrawiam
milwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 22:16   #9
ika87
Raczkowanie

GG do ika87

Też mam podobny problem wiec bede sledzic watek A na razie wydaje mi sie ze mozesz sprobowac l'oreala - moja mama chadza do fryzjera ktory tylko na produktach tej firmy pracuje i ma coprawada balejaz ale wlasnie w takim ladnym, naturalnym, popielatym blondzie Pozdrawiam
ika87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 22:23   #10
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

baby_girl, ja wiem ze są różni "fryzjerzy", ale wydaje mi się, ze sa i tacy, którzy znają się na swojej pracy i napewno jest ich większość, i są to specjaliści, i wierz mi , że z ciemnego blondu jasnej platyny nie spośób uzyskac, pasemkami tak, ale farbą napewno nie!!
natomiast, lekko podjasniajac wlosy potem nadajac im kolor farba,owszem, plukanki to ostatecznosc, w profesjonalnym fryzjerstwie, ale nie mowie ze to cos zlego , lecz nie jest to trwale,choc czasem to sposob na pozbycie się zóltego odcienia
a tao ma racje !, ale od siedmiu lat to we fryzjerstwie juz stał sie olbrzymi postep w środkach do farbowania , ale oczywiscie nie wszyscy fryzjerzy zechcieli pójśc ta drogą,czyli być na topie i uzywac nowoczesnych środków,
Stary 2005-03-09, 22:35   #11
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl

no wlasnie mam te pasemka robione rozjasniaczem i teraz bym chciala stopniowo przejsc na farbe tylko wlasnie zastanawia mnie fakt co sie stanie jak naloze farbe powiedzmy jasny blond na rozjasniane rozjasniaczem wlosy???????? <gdy te wlosy sa cienkie i maja sklonnosc do lamania sie niestety... > czy polamia sie??? czy farba jasniutkiego blondu ma tez wlasciwosci tak silne jak rozjasniacz??? tu bym sie jeszcze raz uklonila w strone Pani Grazynki :
Stary 2005-03-09, 22:37   #12
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl

zakladajac ze sa to wlosy sklonne do lamiania sie niestety...
Stary 2005-03-09, 22:53   #13
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

nalezy pamietac ze farba rozjasniajca jest barzdo mocna!!!!!!!!!!!! a sa takie tonery na wlos juz rozjasnione a to dwie rozne koloryzacje!
Stary 2005-03-09, 23:32   #14
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

tak owszem balejaz , to jest wyjscie z sytuacji, ale jezeli ma pasemka wkladane w folie wtedy mozna uzyskac ciekawe efekty, szczegolnie farbami profesjonlnych firm
Stary 2005-03-10, 21:59   #15
baby_girl
Raczkowanie

GG do baby_girl

to znaczy ze moge na moich rozjasnianych juz wlosach u fryzjera zrobic taki toner i mozliwe ze w koncu kiedys tam uzyskam ta platynke (uzywajac tych nowoczesnych farb fryzjerskich)?
Stary 2005-03-10, 22:09   #16
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

mysle ze tak , fryzjer pracujacy na dobrych srodkach nie bedzie mial problemu
Stary 2005-03-13, 22:24   #17
neli
Raczkowanie

skad ja to znam .
niedawno bylam w fryzjera zrobil mi pasemka zeby zredukowac zółty odcień było nawet nieżle ale juz powtorka z rozrywki znowu zżółkłam hehe moze dlatego ze sie wielkanoc zbliża
Szampony ochładzajace guzik daja .
chodz chce jeszce wyprobowac rozowa plukanke.
a wymyslalam sobie ostatnio zeby moj cieply blondzik zmienic na popielaty ale zobaczymy co z tego wyjdzie
pozdrawiam NELI

NELI
neli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 22:39   #18
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Ja się tylko wtrące ,że regularne stosowanie płukanki Celia ślicznie zrobiło moje włoski z lekko żółtego na taki siwo,biały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg u0022Picture41.jpg (8,6 KB, 18 załadowań)

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości