w這syy... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-08-29, 21:34   #1
see you in next time
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

w這syy...

Nie wiedzia豉m gdzie to umie軼i, ale mam nadziej 瞠 tutaj si czego dowiem

M鎩 problem dotyczy w這s闚. Kiedy, a dok豉dnie w podstaw闚ce mia豉m pi瘯ne, d逝gie i bardzo g瘰te w這sy, ale znudzi造 mi si. Wiadomo ile mo積a nosi t sam fryzur. W這sy obci窸am w 6 klasie, teraz id do 3 gim. i niestety musz stwierdzi, 瞠 po ka盥ej wizycie u fryzjera tych w這s闚 mam mniej.. Dla por闚nania, dawniej mia豉m 3 razy grubsze od mojej mamy, a teraz mam takie jak ona ;O (jednak nie zauwa篡豉m 瞠by przy myciu, czy czesaniu bardziej wypada造)
Na dodatek za bardzo ulegaj grawitacji.. Ju pr鏏owa豉m wszystkiego, specjalnych szampon闚, masek, spray闚, pianek i innych specyfik闚, ale nic nie daje rady moim w這som. Mam dosy tych cienkich w這s闚.. i dlatego mam takie pytanie.
Czy to mo磧iwe, 瞠 uby這 mi tych w這s闚 dlatego 瞠 dojrzewam?

aha i jeszcze jedno. U篡wam prostownicy, bo musz, susz suszark, bo jakby same mi wysch造 to wygl康a豉bym jakby mnie krowa lizn窸a, ale m鎩 problem z w這sami zacz掖 si wcze郾iej, zanim zacz窸am tego wszystkiego u篡wa.
see you in next time jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.