Jeśli ktoś poszukuje fryzurki, kolorku, to niech zajrzy..... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-03-14, 21:56   #31
Ines1985
Zakorzenienie

Re: Jeśli ktoś poszukuje fryzurki, kolorku, to niech zajrzy.....

Kira01 napisał(a):
> Kobieta w blond wlosach ,ktora wkleilas jest dla mnie szczytem przecietnosci,banalnosci i szarosci.

Ha! I tu Cie mam! Zazdroscisz jej! Chcialabys tak wygladac!

Oczywiscie zartuje, ale sama zobacz jakie absurdalne są takie zarzuty...

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-14, 21:58   #32
Ines1985
Zakorzenienie

Kira01 napisał(a):
> Nie znam jej bo raczej nie ogladam telewizji,ale widzialam ja pare razy w gazetach czy na ekranie,ale nawet nie wiem w czym.Wypowiadam sie tylko na temat wygladu i tych zdjec....Wg.mnie musicie klamac jezeli twierdzicie,ze ona ma mnostwo makijazu...Ja tego nie widze,a jestem na tym punkie przeczulona i zapewniam,ze jest przecietnie,a nawet delikatnie umalowana i calkiem ladna.

Ja tam nie twierdze ze jest brzydka i nie da sie na nia patrzec. Po prostu - uwazalam ją za ladniejsza. A teraz widze ze rysy jej twarzy nie sa wcale takie regularne, poza tym ma jakies dziwne usta...
I tyle. Przestala mi sie podobać, choc nie uwazam ze jest strasznie brzydka.

Stary 2005-03-14, 22:11   #33
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Kira po co te nerwy? Mam wrażenie, że z Twoich postów bije jakaś uraza, w końcu każdy ma swój gust i ma prawo decydować co mu sie podoba a co nie, prawda?

A co do ton makijażu, to wydaje mi się, że chodzi o drugie wklejone zdjęcie. Tam faktycznie widać jej zmarszczki na czole i pod oczami, od razu widać że ma tapete ważącą kilogram, dziwne ze jej nie odpadła jak maska z twarzy
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-14, 22:27   #34
k-n
Wtajemniczenie

Kira01 napisał(a):

>Na bank same posiadacie trzy razy tyle tapety i po prostu zazdroscicie...

Przepraszam bardzo ale ja nie używam nawet podkładu więc o jakiej tapecie mowa? a pannie Rosati nie mam czego zazdrościć
A teksty typu "zazdrościcie jej" to dosłownie mnie rozwalają Czyli wychodzi na to że nie można powiedzieć że coś nam sie nie podoba bo to objaw zazdrosci/zawiści?! Sorry ale pomyliłaś forum z piaskownicą
Stary 2005-03-14, 22:33   #35
sarenka
Zakorzenienie

> Kira01 napisał(a):
>
> >Na bank same posiadacie trzy razy tyle tapety i po prostu zazdroscicie...

"Na bank"? Dobrze, że nie powiedziałaś "dałabym sobie rękę uciąć" - bo mogłoby to się marnie skończyć

Nie kłóćcie się kobiety, bo nie macie o co Wiosna się zbliża

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 00:07   #36
Kira01
Raczkowanie

Jaka uraza?Tak Ci sie nudzi,ze analizujesz kazde slowo na jakims idiotycznym forum?Np.ja nie mam na to czasu i mam zancznie ciekawsze zajecia...Swoja droga rzadko kiedy cos pisze wiec nie wiem gdzie widzisz ta"Uraze"...Co do Weroniki to nie ma kilograma tapety i zmarszczek.Znam sie na tym i ostro przesadzasz.Nie uwazam jej za pieknosc,ale jest ladna,napewno wiecej niz przecietna.A "twojej" blondi nie obrazilam tylko powiedzialam,ze jest zwyczajna.Tak wyglada kazda,przecietna Polka
Kira01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 04:44   #37
mo0oniczka
Rozeznanie

ja nie wiem co wy do niej macie przeciez ona jakas taka straszna nei ejst i nie ma zmarszczek ani kilo tapety tak jak to twierdza niktore. Faktycznie moze i niekorzystnie wyglada w tych prostych wlosach ale to moje zdanie gdyz bardziej podoba mi sie w loczkach - tak uroczo i dziewczeco A co do zdjec an fokusie to nei tylko ja oszpecili ale takze duzo innych ladnych kobiet, ktore w rzeczywistosci sa o wiele ladniejsze a tutaj wygladaja okropnie
mo0oniczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 08:34   #38
Ines1985
Zakorzenienie

Kira01 napisał(a):
> Jaka uraza?Tak Ci sie nudzi,ze analizujesz kazde slowo na jakims idiotycznym forum?Np.ja nie mam na to czasu i mam zancznie ciekawsze zajecia...Swoja droga rzadko kiedy cos pisze wiec nie wiem gdzie widzisz ta"Uraze"...Co do Weroniki to nie ma kilograma tapety i zmarszczek.Znam sie na tym i ostro przesadzasz.Nie uwazam jej za pieknosc,ale jest ladna,napewno wiecej niz przecietna.A "twojej" blondi nie obrazilam tylko powiedzialam,ze jest zwyczajna.Tak wyglada kazda,przecietna Polka

O Boze, dziewczyno, ty masz jakis powazny problem...

Moglabys chociaz jakos uporzadkowac swoja wypowiedz bo nie wiem z czym do kogo sie zwracasz. Piszesz
"Znam sie na tym i ostro przesadzasz"
Do kogo to "przesadzasz"?
Na pewno nie do mnie bo ja nigdzie nie pisałam o tapecie rosati.
Ale pozniej piszesz:
"A "twojej" blondi nie obrazilam tylko powiedzialam,ze jest zwyczajna.Tak wyglada kazda,przecietna Polka"
O i to juz chyba do mnie, bo ja wkleilam blondynke.
Wcale nie twierdze ze ją obrazilas, tylko wypowiedzialas sie o niej tak jak my o Rosati- nie spodobala Ci sie.

A poczatek twojej wypowiedzi: "Jaka uraza?Tak Ci sie nudzi,ze analizujesz kazde slowo na jakims idiotycznym forum?" jest chyba do jeszcze innej osoby.

A i uprzedzam ewentualne zarzuty - ja mam czas na analizowanie wypowiedzi innych wiec daruj sobie komentarz odnośnie mojego wolnego czasu.

A jezeli ty rzeczywiscie masz takie znacznie ciekawsze zajecia to po co sie wypowiadasz na forum ktore uwazasz za idiotyczne??

Stary 2005-03-15, 09:52   #39
izucha
Rozeznanie

To i ja jeszcze się wypowiem, bo chyba pierwsza wspomniałam o tapecie Rosati.

Po pierwsze, zdania nie zmienię - uważam, że Rosati i owszem, urodziwa jest, ale ma fatalny image: nadmiar make-up'u i wysoki tapir dodaja jej lat, ujmują dziewczęcej świeżości, sprawiają, że zdarza jej się wyglądac karykaturalnie. Tapetę ja osobiście widzę choćby przez porównanie zdjęcia, które wkleiłam jako pierwsze - Weroniki z mamą, gdyby nie podpis, nie wiem, czy rozpoznałabym naszą gwiazdę - do zdjęc z różnych gal i bankietów, z udziału w których jest nota bene najbardziej znana (wklejam przykładowe ).

Po drugie - Rosati jest osobą publiczną, a prawem i przywilejem publiczności (czyli moim również) jest ocena i komentowanie w dowolny sposób jej poczynań - chciałam napisac aktorskich, ale obraziłabym aktorów - no więc jako, że tychże poczynań niedostatek, skupiłam się na wyglądzie.

Po trzecie, de gustibus non est disputandum - dla mnie Rosati może byc koszmarna, dla Ciebie prześliczna, dla innego przeciętna, dla jeszcze innego niczym "wschód Słońca nad rzeką Hudson" Ja to rozumiem i nikomu nie odbieram prawa do własnej oceny otaczajacych nas zjawisk (zwłaszcza przyrodniczych )

> Na bank same posiadacie trzy razy tyle tapety i po prostu zazdroscicie...

Czego zazdrościmy? Tego, że ma więcej od nas?
Drogą logicznego wnioskowania - zazdrościmy i krytykujemy kogoś, bo nie wyglądamy jak ten ktoś, więc jesli chwalimy i podziwiamy, to dlatego, że dostrzegamy podobieństwo między chwalonym obiektem a nami? Podoba mi się ta teoria - ostatnio zachwycałam się (nawet na tym idiotycznym forum) Alexis Bledel i Lauren Graham. Wow, taka ze mnie ślicznotka?

> Swoja droga rzadko kiedy cos pisze

Ma to swoje ukryte zalety
izucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 11:04   #40
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

No nie mówcie że na tym zdjęciu nie widać jej zmarszczek! :P

Rosati w ogóle mi sie nie podoba, rzeczywiście wygląda po prostu staro z tymi natapirowanymi włosami. Ładnie wygląda tylko na reklamie Pantene - i to mi dowodzi, że faktycznie gdyby zmieniła image, mogłaby być bardzo ładna...
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 11:10   #41
justyna_t
Zadomowienie

Widać zmarszczki i do tego sporo pudru który dodatkowo je podkreśla.
Cóż chyba dziewczyna przesadziła z solarium- bo wiem, że kiedyś była blada
Ja nie ujmuje jej urody- ale nie powiem, że jest piękna, jest zwyczajną dziewczyną jakich wiele.
Bardzo nie lubie jej stylu- taka stara maleńka
Stary 2005-03-15, 11:29   #42
NOISERKA
Przyczajenie

GG do NOISERKA

Ja tam myślę,że nie ma się o co sprzeczać.Wiadomo,że to rzecz gustu,co się komu podoba,a co nie.Kazdy ma prawo wyrazić swoją opinię i szkoda czasu na awantury.
NOISERKA jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości