Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-08-30, 22:32   #1
kumkumkum1986
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 372
Wpisy w blogu: 1
Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witam, widzia豉m dzisiaj w TESCO nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse, niby farba w postaci pianki bez amoniaku. Mam uprzedzenia do farb tej firmy, jednak nowo嗆 kusi,zw豉szcza kolor 1000 - per這wy blond

Czy kt鏎a z Was ju jej u篡wa豉? do tej pory widzia豉m te farby tylko w TESCO, w Naturze i Rossmannie nie zauwa篡豉m.

Pozdrawiam
kumkumkum1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-02, 10:04   #2
gina_deville
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63
GG do gina_deville
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

ja w豉郾ie trzymam j na w這sach - kolor czarny br您, kupiona w tesco. zmywam za 15 minut i zobaczymy co z tego wyjdzie. troch si boj podra積ie, bo zawiera SLS i nie wiem jak to b璠zie z moj wra磧iw sk鏎 g這wy.

w ka盥ym razie nak豉danie fantastyczne, konsystencja pianki, dosy rzadkiej. wystarczy j wmasowa i wydaje mi si, 瞠 pokry豉 bardzo dobrze wszystkie w這sy. farby jest bardzo du穎 - mam w這sy do po這wy plec闚 i jedno opakowanie w zupe軟o軼i wystarczy這 . przy linii w這s闚 i w okolicach uszu trzeba si wspom鏂 troch p璠zlem.

edytuj posta jak zmyj i wysusz w這sy, p鏦i co jestem zadowolona
Stary 2010-09-02, 10:19   #3
katinka09
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

A ile dok豉dnie j trzyma豉 na w這sach?? Na opakowaniu chyba nie ma 瘸dnej info ,tylko tyle,瞠by na這篡 jak szampon:/Czy si myl??
katinka09 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-02, 12:17   #4
gina_deville
Raczkowanie

GG do gina_deville

w ulotce podaj 30 minut i tyle trzyma豉m.
og鏊nie jestem bardzo zadowolona, zmywa si niesamowicie szybko, nie farbuje sk鏎y, od篡wka standardowa jak w farbach schwarzkopf - bia豉 w tubce, my郵 瞠 starczy mi jeszcze na jakie 5 u篡. w這sy nie 鄉ierdz bardzo farb, wygl康aj du穎 lepiej ni po innych farbach. og鏊nie same plusy .
no i aplikacja jest dziecinnie prosta, pianka nie kapie na ca陰 豉zienk i ubranie, nie sp造wa z w這s闚.
kolor wyszed troch ciemniejszy ni na opakowaniu ale farbowa豉m na wymyty czarny, wi璚 nie mog si do tego przyczepi.
zdecydowanie polecam, chyba znalaz豉m w ko鎍u farb, kt鏎ej b璠 si trzyma
Stary 2010-09-02, 12:53   #5
katinka09
Przyczajenie

Mmmm...Brzmi zach璚aj帷o Ciekawe czy zacznie si wyp逝kiwa nied逝go:/No,po篡jemy,zobaczymy,ale po takiej ocenie ja te lec j kupi
katinka09 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-03, 17:22   #6
Kenamysz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Kupi豉m dzisiaj t farb w Rossmanie, odcie 鈔edni blond 800. Jutro zamierzam zdekoloryzowa w這sy za pomoc Color Peel i na rudzielce eksperymentalnie na這輳 ten mus. Skusi豉 mnie ta "trwa豉 koloryzacja bez amoniaku" i forma musu.

Dodam jeszcze, 瞠 po otworzeniu pude趾a znalaz豉m w nim fajn, solidn pompk do "robienia" tego musu, tylko r瘯awiczki ochronne kiepskie, ogromne!

Edytowane przez Kenamysz
Czas edycji: 2010-09-03 o 17:26
Kenamysz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-03, 17:56   #7
kumkumkum1986
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kenamysz Poka wiadomo嗆
Kupi豉m dzisiaj t farb w Rossmanie, odcie 鈔edni blond 800. Jutro zamierzam zdekoloryzowa w這sy za pomoc Color Peel i na rudzielce eksperymentalnie na這輳 ten mus. Skusi豉 mnie ta "trwa豉 koloryzacja bez amoniaku" i forma musu.

Dodam jeszcze, 瞠 po otworzeniu pude趾a znalaz豉m w nim fajn, solidn pompk do "robienia" tego musu, tylko r瘯awiczki ochronne kiepskie, ogromne!
Jak mo瞠sz to wklej fotk po farbowaniu
Stary 2010-09-03, 18:52   #8
Kenamysz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Poka wiadomo嗆
Jak mo瞠sz to wklej fotk po farbowaniu
Dobrze, postaram si pstrykn望 zdj璚ia. Ju nie mog si doczeka zmiany koloru!
Kenamysz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-04, 12:04   #9
gina_deville
Raczkowanie

GG do gina_deville

faktycznie, zapomnia豉m o tym napisa, ale r瘯awiczki s naprawd beznadziejne, wielkie i si zsuwaj .
Stary 2010-09-05, 18:34   #10
gusiagatko
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 202

Cytat:
Napisane przez Kenamysz Poka wiadomo嗆

i jak?? ζdny kolorek wyszed?

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-07, 14:34   #11
kumkumkum1986
Raczkowanie

http://www.perfectmousse.com/products/500-medium-brown/

tutaj mo積a sobie poogl康a olory

ja kupi豉m najja郾iejszy kolor, do soboty mam zamiar wypr鏏owa :P
tzn odrost闚 mam zamiar nie farbowa, tylko o篡wi w這sy ju rozja郾iane
Stary 2010-09-07, 23:14   #12
bianeczkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 215

Kupi豉m w Rossmanie za ok 22 z, i te 22 z posz這 jakby do 鄉ieci Dziewczyny, totalna strata pieni璠zy. W這sy maluje od ponad 10 lat i nigdy nie mia豉m tak beznadziejnej farby, o zgrozo, nie nazwa豉bym tego szamponetka! Zakupi豉m kolor Czarny, taki jak zawsze. Na這瞠nie faktycznie ok, pianka bardzo wydajna, ale co z tego, skoro nawet mi nie zafarbowa這 odrost闚! Mam sw鎩 kolor ciemny mysi, podatny na farby. W這sy zrobi造 si br您owe, ale to nawet nie jest podobne do czerni! To nawet nie jest ciemny br您 Trzyma豉m j 40 min, tak na wszelki wypadek. Mia豉m jej u篡 przed 郵ubem, kt鏎y jest za miesiac. Dzi瘯owa niebiosom, 瞠 u篡豉m jej dla sprawdzenia teraz, bo by mnie szlak trafi podw鎩nie! Podobno farba Sayos jest 鈍ietna, tyle 瞠 ma chyba amoniak. To ja ju篤ole zwyk造 szampon koloryzuj帷y do 36 my!

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Moim zdaniem, to jest ich felerny produkt. Po 1. nie ma go na ich ofecjalnej stronie, po 2. Pude趾a s przerabiane. Na pude趾ach w obcym j瞛yku s zrobione nak豉dki w naszym. Dla mnie to wygl康a, jakby gdzie indziej si nie sprzedawa, to siup do polski, u nas 造kn wszystko

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22 tydzie/6 miesi帷 - nasza Jagodzianka

Wsp鏊nie zamawiamy buty
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031

bianeczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-09, 17:25   #13
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 894
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

mnie zainteresowa造 z這te blondy 668 i 750 - jutro w rossmannie promocja 16 z

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-09, 20:50   #14
Nea75
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75

kathy 668 i 750 to ju zdecydowanie jasne br您y

Ja w豉郾ie zmy豉m 1000 z w這s闚 ale zdaje si 瞠 moich w這s闚 na poziomie 8-9 w og鏊e nie ruszy豉....

edit:

jednak rozja郾i這 chocia niestety kolor nie jest taki 郵icznie ch這dny jak na pr鏏niku Bardziej co w stylu z這tego blondu z pude趾a... No i s豉bo wzi窸o odrosty w kolorze ciemnego blondu-jasnego szatyna tak瞠 s minimalnie ciemniejsze ni ca貫 w這sy. Plus taki 瞠 nie zniszczy這 moich i tak dosy suchych w這s闚 - zaryzykoswa豉bym stwierdzenie 瞠 s nawet bardziej mi瘯kie ni przed farbowaniem. Wklejam zdj璚ie - mo瞠 komu si przyda
1 i 2

Edytowane przez Nea75
Czas edycji: 2010-09-10 o 08:38
Nea75 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-10, 22:36   #15
Klaudia9191
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Poka wiadomo嗆
Trzyma豉m j 40 min, tak na wszelki wypadek.
Po pierwsze farby nie ma sensu trzyma na w這sach d逝瞠j ni 30 min, gdy po 30 minutach odcie si nie zmieni, a tylko zniszczysz sobie w這sy. Reakcja chemiczna jaka nast瘼uj przy 陰czeniu koloryzatora i utleniacza potrafi farbowa w這s do ok 30 min, po tym czasie mieszanka nie nadaje si ju do farbowania.

Po drugie Schwarzkopf jest renomowan firm, kt鏎a ma zasi璕 鈍iatowy (w Polsce od tego roku s patronem Elite Model Look- teraz "Schwarzkopf Elite Model Look") i w徠pie by jaki produkt trafi do Polski ze wzgl璠u na nisk sprzedajno嗆.

Po trzecie w這s闚 si nie maluje tylko farbuje

Po czwarte je郵i farbujesz w這sy 10 lat (w tym czasie pewnie jakie suszenie suszark, prostowanie, kr璚enie) to z pewno軼i struktura w這sa jest naruszona i niekt鏎e farby inaczej mog reagowa (je郵i chcesz mo瞠sz mi poda maila wy郵 Ci prezentacj w power poincie dotycz帷 zniszczonych w這s闚 i farbowania, bo nie b璠 si tutaj rozwodzi)
Klaudia9191 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-11, 09:42   #16
cziki
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554

bianeczkaa a czy przypadkiem nie be速a豉 ta buteleczk przed u篡ciem?

Generalnie pomys aplikacji jest strza貫m w 10 Mam taka farbk ale czeka a mi poprzednie farbowanie troch zejdzie. Na minus wg mnie kolory - wszystkie s ciep貫, z這tawe
Stary 2010-09-11, 12:57   #17
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Klaudia9191 Poka wiadomo嗆
Po pierwsze farby nie ma sensu trzyma na w這sach d逝瞠j ni 30 min, gdy po 30 minutach odcie si nie zmieni, a tylko zniszczysz sobie w這sy. Reakcja chemiczna jaka nast瘼uj przy 陰czeniu koloryzatora i utleniacza potrafi farbowa w這s do ok 30 min, po tym czasie mieszanka nie nadaje si ju do farbowania.

Po drugie Schwarzkopf jest renomowan firm, kt鏎a ma zasi璕 鈍iatowy (w Polsce od tego roku s patronem Elite Model Look- teraz "Schwarzkopf Elite Model Look") i w徠pie by jaki produkt trafi do Polski ze wzgl璠u na nisk sprzedajno嗆.

Po trzecie w這s闚 si nie maluje tylko farbuje

Po czwarte je郵i farbujesz w這sy 10 lat (w tym czasie pewnie jakie suszenie suszark, prostowanie, kr璚enie) to z pewno軼i struktura w這sa jest naruszona i niekt鏎e farby inaczej mog reagowa (je郵i chcesz mo瞠sz mi poda maila wy郵 Ci prezentacj w power poincie dotycz帷 zniszczonych w這s闚 i farbowania, bo nie b璠 si tutaj rozwodzi)
Cze嗆, my郵 瞠 wi瘯szo嗆 - jest po prostu strasznie zawiedziona ,,Palette,, dlatego kojarzy Schwarzkopf z czym gorszym.
Ja mam du篡 problem je郵i chodzi o farbowanie w這s闚 - poniewa farba wyp逝kuje si z ko鎍闚 bardzo szybki - dodam 瞠 u篡wam tylko i wy陰cznie farb profesjonalnych w kolorach miedzi i rudo軼i. Ostatnio kto mi doradzi 瞠by w豉郾ie ,,Palette,, sobie strzelic to na pewno si nie wyp逝ka (no ale brak tam rudo軼i). Czy z tej nowej serii znajd co dla siebie, najbardziej pasowa by mi kolor 鈔ednia mied (7.4 lub 8.4).

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2010-09-11, 17:15   #18
Klaudia9191
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Cze嗆, my郵 瞠 wi瘯szo嗆 - jest po prostu strasznie zawiedziona ,,Palette,, dlatego kojarzy Schwarzkopf z czym gorszym.
Ja mam du篡 problem je郵i chodzi o farbowanie w這s闚 - poniewa farba wyp逝kuje si z ko鎍闚 bardzo szybki - dodam 瞠 u篡wam tylko i wy陰cznie farb profesjonalnych w kolorach miedzi i rudo軼i. Ostatnio kto mi doradzi 瞠by w豉郾ie ,,Palette,, sobie strzelic to na pewno si nie wyp逝ka (no ale brak tam rudo軼i). Czy z tej nowej serii znajd co dla siebie, najbardziej pasowa by mi kolor 鈔ednia mied (7.4 lub 8.4).

hej kathy
faktycznie farba Palette jest farb bardzo mocn i nie polecam jej osobom maj帷ym delikatne w這sy (cho sk豉d farby zmieni si jaki czas temu i w chwili obecnej i tak s ju lepsze) z rudych kolork闚 faktycznie Palette nic nie ma, a pr鏏owa豉 mo瞠 natural & easy tam jest rudy kolor - 鈔edni miedziany blond (nie pami皻am nr) bardzo du穎 klientek go sobie chwali, wi璚 mo瞠 faktycznie jest dobry. Ja nie pr鏏owa豉m wi璚 nie jestem w stanie powiedzie. U篡wasz przy ka盥ym myciu od篡wki regeneruj帷ej ?? poleca豉bym dwa razy w tyg maseczk regeneruj帷, gdy 逝ski w這s闚 si zregeneruj i zamkn to farba nie b璠zie si tak wyp逝kiwa, a mo瞠 podetnij ko鎍闚ki ??
Stary 2010-09-11, 17:49   #19
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Klaudia9191 Poka wiadomo嗆
hej kathy
faktycznie farba Palette jest farb bardzo mocn i nie polecam jej osobom maj帷ym delikatne w這sy (cho sk豉d farby zmieni si jaki czas temu i w chwili obecnej i tak s ju lepsze) z rudych kolork闚 faktycznie Palette nic nie ma, a pr鏏owa豉 mo瞠 natural & easy tam jest rudy kolor - 鈔edni miedziany blond (nie pami皻am nr) bardzo du穎 klientek go sobie chwali, wi璚 mo瞠 faktycznie jest dobry. Ja nie pr鏏owa豉m wi璚 nie jestem w stanie powiedzie. U篡wasz przy ka盥ym myciu od篡wki regeneruj帷ej ?? poleca豉bym dwa razy w tyg maseczk regeneruj帷, gdy 逝ski w這s闚 si zregeneruj i zamkn to farba nie b璠zie si tak wyp逝kiwa, a mo瞠 podetnij ko鎍闚ki ??
tak maski regeneruj帷e czasami ampu趾i - dos這wnie wszystko, faktycznie ko鎍e s przetrawione ale na razie ci璚ie chyba nie wchodzi w gr, mam d逝gie w這sy ale maksymalnie wycieniowane - szczeg鏊nie g鏎na warstwa ok 12 cm wi璚 musz czekac - u mnie to takie b喚dne ko這 i troch za cz瘰to farbuj...a to wynika z tego 瞠 kolor si wyp逝kuje

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2010-09-15, 11:13   #20
pilnikDOpaznokci
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

dwa dni temu u篡豉m tej farbopianki, z koloru jestem zadowolona. fajnie si j nak豉da (jak kto ma wpraw to nawet p璠zelek b璠zie zb璠ny), 豉dnie pachnie, 豉two si zmywa z zabrudzonej sk鏎y. jednak mam 'JEDNO' ale. zaczn od pocz徠ku. w ka盥ej instrukcji obs逝gi pisz 瞠 trzeba robi t pr鏏 uczuleniow, ja oczywi軼ie nie zrobi豉m, bo mi si nie chcia這 czeka (by豉m strasznie napalona na farb ;]). no i pokara這. tak mnie g這wa zacz窸a piec, sw璠zie, szczypa, chromoli, ale niee powiedzia豉m:'nie zmyj ci, sied puki mi dobrze nie zafarbujesz w這s闚. i czeka豉m. po kilku minutach przesta這. ino ruszy豉m w這sy 瞠by jeszcze co tam domasowa tej farby i znowu to samo. ehhh... po umyciu, po na這瞠niu od篡wki jeszcze co tam sw璠zia這, ale na szcz窷cie przesz這. teraz kurcz boj si 瞠by mi w這siny nie zacz窸y wypada, bo jak dojdzie do reakcji uczuleniowej to si lubi przerzedzi . wiem, wiem, wiem, teraz zaczniecie mnie gani ' jak tak mog豉', 'to nieodpowiedzialne', 'co po nagle to po diable'. pliiiss, nie kopcie ju le膨cego

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

a jeszcze jedno, (znowu si po酥ieszy豉m), kolor to- ciemny br您. a co do za du篡ch, zsuwaj帷ych si i szum,nie nazwanych 'r瘯awiczek' to mam na nie spos鏏 - przy nadgarstku owijam je gumk recepturk ;p

KONIEC
pilnikDOpaznokci jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-15, 14:17   #21
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

[QUOTE=pilnikDOpaznokci;22 077944]dwa dni temu u篡豉m tej farbopianki, z koloru jestem zadowolona. fajnie si j nak豉da (jak kto ma wpraw to nawet p璠zelek b璠zie zb璠ny), 豉dnie pachnie, 豉two si zmywa z zabrudzonej sk鏎y. jednak mam 'JEDNO' ale. zaczn od pocz徠ku. w ka盥ej instrukcji obs逝gi pisz 瞠 trzeba robi t pr鏏 uczuleniow, ja oczywi軼ie nie zrobi豉m, bo mi si nie chcia這 czeka (by豉m strasznie napalona na farb ;]). no i pokara這. tak mnie g這wa zacz窸a piec, sw璠zie, szczypa, chromoli, ale niee powiedzia豉m:'nie zmyj ci, sied puki mi dobrze nie zafarbujesz w這s闚. i czeka豉m. po kilku minutach przesta這. ino ruszy豉m w這sy 瞠by jeszcze co tam domasowa tej farby i znowu to samo. ehhh... po umyciu, po na這瞠niu od篡wki jeszcze co tam sw璠zia這, ale na szcz窷cie przesz這. teraz kurcz boj si 瞠by mi w這siny nie zacz窸y wypada, bo jak dojdzie do reakcji uczuleniowej to si lubi przerzedzi . wiem, wiem, wiem, teraz zaczniecie mnie gani ' jak tak mog豉', 'to nieodpowiedzialne', 'co po nagle to po diable'. pliiiss, nie kopcie ju le膨cego

Je郵i masz sk鏎 podra積ion olej kokosowy pomaga, mi pom鏬 lub mycie delikatn od篡wk

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2010-09-15, 15:29   #22
niunka045
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 719

Witam skusi豉m si na t piank i powiem tak jestem mega zadowolona. W這sy mam bardzo zniszczone poprzedni kolor to bardzo jasny blond. Kolor 郵icznie zr闚na mi kolor(wcze郾iej mia豉m malowane na blond po baleja簑) odrosty jednolite z reszt. Jestem bardzo zadowolona, w這sy mam za ramiona i spokojnie farby starczy這. Dodam tylko 瞠 farbowa豉m kolorem 800 鈔edni blond
niunka045 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-15, 17:19   #23
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

Wlasnie dziewczyny...
A odcie Pralina to faktycznie taki jasny wychodzi jak na opakowaniu ?
Mnie sie on kojarzy osobiscie z Pralina z Casting
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-15, 18:04   #24
Nugabu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138

pilnikDOpaznokci farbowa豉 ciemnym br您em wi璚 zapytam

czy kolor nie wyszed ciemniejszy ni pokazywany na opakowaniu ?
Stary 2010-09-15, 18:23   #25
Klaudia9191
Przyczajenie

Moje Drogie zauwa篡豉m (w tym i innych postach dotycz帷ych Schwarzkopfu) 瞠 macie straszny problem z r瘯awiczkami (prawd m闚i帷 mi te nie odpowiadaj) zdecydowanie wol gumowe (lateksowe) r瘯awiczki, wi璚 je郵i tak strasznie si z nimi m璚zycie to w pierwszym lepszym sklepie za 20 gr mo積a kupi takie r瘯awiczki
Stary 2010-09-15, 20:03   #26
pilnikDOpaznokci
Przyczajenie

do Nugabu:
ciemny br您 wyszed 郵iczny wr璚z. dodam tylko 瞠 kolor ten by robiony na w這sach farbowanych a nie naturalnych. poprzednia 'farba' z Castinga mia豉 ten sam odcie i por闚nuj帷 oba kolory powiem 瞠 jednak z Castinga bardziej naturalny jest. tak jako mi sie wydaje... mo瞠 dlatego 瞠 go u篡wam od 4 lat. w ko鎍u kiedy musia mnie dopa嗆 dziki sza na innowacyjne pianki i inne 'ecie pecie'

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

a co do olejku kokosowego ----> gdzie go mo積a upolowa?
Stary 2010-09-16, 07:03   #27
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

pilnik do paznokci...
Efavit kupisz w kazdym sklepie zielarskim Przynajmniej w moim mie軼ie
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-16, 11:20   #28
pilnikDOpaznokci
Przyczajenie

ooo... to si dobrze sk豉da, bo zielarski mam pi皻ro ni瞠j. trzeba b璠zie zrobi napad...

a co do tej lekkiej od篡wki to mo瞠 by ta taka z Joanny 'Z apteczki babuni - wzmacniaj帷a' ? bo akurat mam j na zbyciu. jak j stosowa? codziennie czy 2x w tygodniu tak jak w這sy myj?
Stary 2010-09-16, 15:13   #29
katarzyna86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Nea75 Poka wiadomo嗆

Ja w豉郾ie zmy豉m 1000 z w這s闚 ale zdaje si 瞠 moich w這s闚 na poziomie 8-9 w og鏊e nie ruszy豉....

edit:

jednak rozja郾i這 chocia niestety kolor nie jest taki 郵icznie ch這dny jak na pr鏏niku Bardziej co w stylu z這tego blondu z pude趾a... No i s豉bo wzi窸o odrosty w kolorze ciemnego blondu-jasnego szatyna tak瞠 s minimalnie ciemniejsze ni ca貫 w這sy. Plus taki 瞠 nie zniszczy這 moich i tak dosy suchych w這s闚 - zaryzykoswa豉bym stwierdzenie 瞠 s nawet bardziej mi瘯kie ni przed farbowaniem. Wklejam zdj璚ie - mo瞠 komu si przyda
1 i 2
Wczytywanie…
kochana a czy moglabys wstawic fotke swoich wloskow bo jestem napalona na ten kolorek najjasniejszy

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Nea75 Poka wiadomo嗆

edit:

1 i 2

kochana a czy moglabys wstawic fotke swoich wloskow bo jestem napalona na ten kolorek najjasniejszy
katarzyna86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-16, 22:42   #30
opad
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam,
w豉郾ie zastanawiam si nad kupnem tej farby ale mam pytanko do dziewczyn kt鏎e ju j stosowa造:
powiedzcie mi czy jak si wymiesza substancj koloryzuj帷 z t piank to trzeba ca這嗆 zu篡 od razu???
opad jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a