Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 10 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-12-26, 20:42   #271
polaaa18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Skusi豉m si na odcie 950 Z這cisty Blond. Niestety to by b陰d. Z jasnej blondynki sta豉m si ciemnow這sa (co podchodz帷ego pod ciemny blond-jasny br您) po kilku myciach w這ski troszk wyja郾ia造, wida gdzie niegdzie refleksy, ale to i tak nie jest to . Nie czuj si dobrze w tym kolorku, prosz o rad czym powinnam si zafarbowa aby uzyska po膨dany efekt? .
polaaa18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-03, 10:55   #272
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

agatau, no fakt troche zielonkawo wychodzi

---
polaaa18 tu jest jak ociepla豉m kolor po tej nieszcz瘰nej piance. Walka zakonczona sukcesem, bo mine造 juz ponad 3 tygodnie od farbownaia nia i nic nie zielenieje ani nie szarzeje:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=266
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=268

Kolor nie jest juz tak orzechowy- stonowa sie do takiego z這cistego.
Stary 2011-01-03, 17:11   #273
cziki
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 303

mysiu - mi si du穎 bardziej podoba u Ciebie ten ch這dny odcie. Nie nawidze 鄴販i na w這sach
cziki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-03, 19:17   #274
mysia m
Zakorzenienie

cziki, nie mam 穎速ych w這s闚 tylko z這ciste, albo s這neczne jak kto woli. Duzo bardziej pasuj mi takie do karnacje i buzi. Wolisz popiel, bo pewnie sama lepiej wygladasz w zimnych odcieniach

wybieraj帷 jasny z這cisty blond liczy豉m na z這cisty, a nie zgni這zielonoszarobury

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-01-03 o 19:19
mysia m jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-03, 19:24   #275
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Poka wiadomo嗆
cziki, nie mam 穎速ych w這s闚 tylko z這ciste, albo s這neczne jak kto woli. Duzo bardziej pasuj mi takie do karnacje i buzi. Wolisz popiel, bo pewnie sama lepiej wygladasz w zimnych odcieniach

wybieraj帷 jasny z這cisty blond liczy豉m na z這cisty, a nie zgni這zielonoszarobury
Oj tam oj tam. ζdnie Ci by這 i w popielu A wiesz jak trudno osi庵nac zimny odcie jak chocia raz wyjd z這cisto軼i?
Stary 2011-01-03, 19:54   #276
mysia m
Zakorzenienie

nie wiesz czy 豉dnie, bo nie widzia豉s buzi. wiesz jaka by豉m nieszcz瘰liwa w tym kolorze? kiedys marzy豉m o ch這dnym blondzie, a gdy w swoim czasie do niego dosz豉m, to by豉 tragedia i teraz nz闚 mi si to zdarz這, wygl康a豉m, jakbym od paru dni nie 篡豉 Ale m闚ie tylko o sobie. Jednym pasuje taki kolor, innym inny. Dlatego robi tyle farb do w這s闚

wiem jak trudno, bo dekoloryzowa豉m w這sy i d逝go dochodiz豉m do zimnego, by sie przekonac, 瞠 mi nie pasuje. Dlatego teraz by豉m z豉, ze tak wysz這.

jesli chcesz sie pozbyc z這citego wystarczy uzyc odcienia neutralnego po wyp逝kaniu sie z這cistego, a nastepnie po kolejnych paru tygodniach na這zyc popiel. Ewentualnie na z這cisty na這zyc be a kolejnym razem popiel.
Stary 2011-01-03, 20:15   #277
szazi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

a ja dzisiaj na這篡豉m br您ow czer i jestem narazie bardzo mile zaskoczona, nak豉danie i ca造 proces og鏊nie to bajka, zawsze mia豉m problem ze zmyciem farby ze sk鏎y, a tu bez 瘸dnego problemu. kolor ciemny, czarny z delikatnym po連ykiem br您u. jak kto liczy na br您, niech wybierze ja郾iejszy odcie. w這sy mi瘯kie, b造szcz帷e.na chwile obecn jestem bardzo zadowolona, mam nadzieje, 瞠 tylko zbyt szybko si nie spierze i mnie nie zawiedzie
szazi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-07, 11:50   #278
mysia m
Zakorzenienie

hmm..musze pokornie przyzna, 瞠 pianka taka z豉 nie jest.. poprawka migda貫m zmy豉 si ca趾owicie, wiec moge ocenic kolor ktory zosta po piance.
1. naprawde nie niszczy w這s闚- sa znacnzie bardziej miekkie i l郾i帷e niz po zwyk貫j farbie.
2. trwa這sc-Po 3-4 tygodniach wymywania farba zwykle wyglada豉 jak wyblak造 papi鏎, a po piance kolor nadal jest intensywny, ale jasniejszy niz poczatkowo, jednak nadal w tej samej ch這dnej tonacji, choc nazwa豉bym j popielatoz這cist.
3. wyglada bardzo naturalnie i nasladuje moj naturalny kolor w這s闚, odrost przechodzi p造nnie w reszte w這s闚, tak jakby sie troche z niego zmy豉, ale naprawde dobrze to wygl康a.

Dlatego zamierzam na這zyc ja ponownie za jakis czas ale przestrzegajac czasu w ulotce- musze przyznac sie do b貫du- na這zy豉m piank na c掖osc na ca造 czas, a powinnam by豉 tylko na odrost a na reszte na ostatnie 5-10 minut.
Stary 2011-01-11, 19:02   #279
mylenkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
GG do mylenkaa

Obecnie mam kolor sredni br您, chcia豉bym jakos rozjasni w這sy, ale nigdy wiecej nie pozwol na這篡c na w這sy rozjasniacza. ;p
My郵icie, 瞠 kt鏎y z odcieni blondu tej farby by mi cho troch pom鏬?
mylenkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-11, 21:45   #280
Fluy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
GG do Fluy

Znowu farbowa豉m si na ciemny br您 (400).
Po dw鏂h miesi帷ach (myj w這ski codziennie) od pierwszego farbowania kolor si prawie wyp逝ka do mojego naturalnego (jasny br您)
Generalnie jestem zadowolona z farby. W這sy po niej si 豉dnie b造szcz i nie s zniszczone.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz perfect mousse.jpg (41,8 KB, 189 za豉dowa)
Fluy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-18, 15:52   #281
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Kupi豉m a promocji w naturze farb perfect mousse w najja郾iejszym odcieniu - 1000 czyli per這wy blond. Jestem 鈍ie穎 po farbowaniu. Nak豉da豉m na rozja郾iane w這sy do odcienia jasny blond na poziomie 9-10 z odrostem r闚nie rozja郾ionym ale o jaki ton ciemniejszym. Nie liczy豉m na efekt rozja郾ienia ani przyciemnienia w這s闚 - chcia豉m jedynie nieco ujednolici I od鈍ie篡 kolor, bo w這sy na ca貫j d逝go軼i ju od d逝窺zego czasu nie by造 farbowane. Farba niestety bardzo mnie zawiod豉 - zrobi豉m wszystko zgodnie z instrukcj, a efektu ZERO Nie chwyci豉 nic a nic. Nie ma nawet lekkiej po鈍iaty koloru. Odrostu r闚nie nie z豉pa這 nawet w najmniejszym stopniu. Je郵i chodzi o niszczenie w這s闚, to jest nieco bardziej 豉godna ni niekt鏎e farby blond (bo pewnie ma s豉bsz wod utlenion), ale nie ma co si oszukiwa - niszczy i wysusza w這sy. Dziewczyny o cienkich i zniszczonych w這sach na musz uwa瘸 przy u篡waniu Perfect mousse tak jak przy ka盥ej innej koloryzacji. Jedyny plus to to 瞠 faktycznie nie 鄉ierdzi - w og鏊e nie ma zapachu Jednak, pami皻aj帷 o podstawowym warunku jaki ma spe軟ia farba (czyli koloryzowa w這sy) brak przykrego zapachu to zdecydowanie za ma這 瞠bym mog豉 uzna j za dobr. Konsystencja musu sprawia, 瞠 kosmetyk jest baaardzo wydajny - dla niekt鏎ych to plus, dla innych minus, bo nawet przy d逝gich w這sach jest go za du穎 , a resztek nie da si przechowa i u篡 przy nast瘼nej koloryzacji. Nie nak豉da si jako szczeg鏊nie wygodniej ni inne farby - wg mnie pod wzgl璠em wygody nak豉dania nic nie pobije Castinga - by mo瞠 dlatego, 瞠 nk豉da si go na mokro, wi璚 du穎 lepiej si rozprowadza. Od篡wka dodawana do Perfect Mousse jest do嗆 dobra, cho lepiej u篡 intensywnej maseczki bezpo鈔ednio po koloryzacji. Podsumowuj帷 nie polecam Wam odcienia 1000Jestem zawiedziona - efektu zero, a w這sy znowu podupad逝 na kondycji i z kolejnym farbowaniem b璠 musia豉 sporo odczeka. A mog豉m u篡 starego dobrego wellatonu 12/1 kt鏎y nigdy mnie nie zawi鏚 i pewnie zamiast teraz marudzi, cieszy豉bym si 豉dnymi w這sami
Stary 2011-01-18, 22:00   #282
Fluy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
GG do Fluy

Dziwne, 瞠 nic nie chwyci這. Moje rozja郾ione ko鎍闚ki chwyci造 w豉郾ie mocniej ni odrost. Mo瞠 trafi豉 na jak捷 felern farbk?
Fluy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-19, 09:18   #283
Lola20
Rozeznanie

Fluy - ju sama nie wiem w czym problem Zwykle nie mia豉m wi瘯szych problem闚 z farbkami w kolorze blond - odcie wychodzi lepiej lub gorzej ale przynajmniej by這 wida jaki efekt. U篡wa豉m ju zar闚no Schwarzkopf闚 (Palette, Brillance) jak i Garnier闚, Welli, Joanny itp. Wszystkie dawa造 jaki rezultat na moich w這sach. Jedynie L'Oreale chwyta造 s豉biej (zar闚no blondy jak i inne odcienie - np. rudo軼i i czernie). Ale tak sytuacj, kiedy nie ma 瘸dnego efektu mam pierwszy raz .Farba mia豉 odpowiedni termin wa積o軼i pude趾o by這 nienaruszone odcie w 鈔odku si zgadza, a w tej Naturze kupowa豉m ju nie raz Brak rezultatu jako prze篡j, po prostu nie kupi ju wi璚ej tej farbki, ale, poniewa ka盥e farbowanie wp造wa na kondycj w這s闚, szkoda mi podniszczenia ich zupe軟ie na marne, tym bardziej, 瞠 s z natury delikatne. Nieco si przesuszy造, a kolor i odrosty jakie by造, takie s
Stary 2011-01-19, 10:37   #284
mysia m
Zakorzenienie

lola, do tej pory uzywa豉s farby bardzo silnie rozja郾iaj帷ej (poziom 12 to praktycznie bia貫 w這sy), wiec Twoje w這sy sa porowate, nawet jesli o nie dbasz, wiec nie beda 豉pa造 delikatniejszych farb, tym bardziej tych bezamoniakowych. Jest nawet problem z przyciemnianiem tego typu w這s闚, bo w掖snie nie chca 陰pac, a jesli z豉pi, to wyp逝kuje si po paru myciach.

Nak陰da豉s farbe po ca這sci na rozjasniane w這sy, wiec odczu造 to kondycyjnie i to jeszcze odcien z wy窺za woda- nie 3 a 6%. Po 3% wodzie, moze by cos z豉pa這, bo uzywa sie jej do przyciemniania.

Taka jest moja teoria, ale moge si mylic
Stary 2011-01-19, 11:51   #285
Lola20
Rozeznanie

Mysiu, mo磧iwe, 瞠 masz racj jednak od lipca nie rozja郾ia豉m ca這軼i w這s闚 (robi豉m jedynie odrosty ) i intensywnie je od篡wia豉m - jasne, 瞠 w這sy rozja郾iane wcze郾iej wellatonem 12/1 nie zd捫y造 si jeszcze ca趾owicie zregenerowa i prawdopodobnie nie b璠 nigdy calkiem zdrowe, ale dziwi mnie to, bo do tej pory nie mia豉m problemu z farbami k鏎e maj za zadanie bardziej kry ni rozja郾ia. Nawet jeszcze za czas闚 licealnych, kiedy w skutek nieudanego rozja郾ienia u fryzjerki mia豉m spalone, gumowate w這sy, nie by這 problemu z przyciemnianiem ich farbami kryj帷ymi w odcieniach np. jasnego i 鈔edniego blondu (kiedy w ko鎍u zafarbowa豉m je na br您 farba w og鏊e si nie sp逝ka豉.) Na moich w這sach farby kryj帷e trzyma造 si z regu造 dobrze Jedyny problem przy mocniej rozja郾ionych w這sach by taki, 瞠 niekt鏎e farby chwyta造 ciemniej ni powinny. Mo磧iwe, 瞠 Perfect Mousse to rzeczywi軼ie zbyt delikatna farba (cho np. bezamoniakowy Casting 豉dnie u mnie chwyta. Za to inne L'Oreale od zawsze 豉pa造 do嗆 kiepsko ). Nie zdziwi豉bym si nawet, gdyby farba szybko si sp逝ka豉, ale szczerze m闚i帷 ten ca趾owity brak efektu (nawet lekkiej po鈍iaty koloru) troch mnie zdziwi.
Stary 2011-01-19, 14:24   #286
mysia m
Zakorzenienie

lola, Tw鎩 przypadek na pewno sie przyda dziewczynom. Widocznie akurat ta farba na tego typu w這sy nie jest, co mnie tez troche dziwi. Aczkolwiek mia豉m sytuacj, ze nak陰da豉m na pasemko loreal excell 10 min odcien 8.3 na w這sy na poziomie 8, ale takie popielate(choc farbowane natur), bo chcia豉m popiel z豉mac i.. pupa. Zero efektu. Robi豉m potem grubsze pasmo, d逝zej i to samo. No wiec bywa.
Stary 2011-01-20, 16:34   #287
Anulka89_kr
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 80
Cool Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja w豉郾ie dzisiaj farbowa豉m w這ski t farb ( 950 z這ty blond) i powiem Wam,瞠 wysz造 identyczne jak na opakowaniu;D Farb nak豉da豉m na w這sy farbowane-jasny blond z do嗆 du篡m odrostem r騜nica tylko w tym,瞠 nie trzyma豉m tak jak pisze na opakowaniu 30min tylko chyba z ponad godzin;P tzn najpierw odrost ok 40min i potem ca這嗆 40min Farb jak najbardziej polecam! Jest bardzo fajna w nak豉daniu i przyjemnie pachnie co do trwa這軼i oka瞠 si
Anulka89_kr jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-21, 09:47   #288
mysia m
Zakorzenienie

U mnie od farbowania 950 min窸o ok 1,5 miesi帷a i kolor bardzo mi si podoba. Nie blaknie, nie 鄴趾nie, w這sy miekkie i b造szcz帷e. Odrost nie rzuca sie w oczy, bo nie oddziela sie od reszty w這s闚 paskiem, tylko jakos tak mi瘯ko przechodzi w reszt. Wiesza豉m psy na tej farbie, ale to jednak dobra farba.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 093022.jpg (48,6 KB, 244 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 093140.jpg (50,2 KB, 244 za豉dowa)
Stary 2011-01-21, 16:26   #289
Anulka89_kr
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 80

P鏦i co sama bardzo jestem zadowolona z tej farby w這sy s mi瘯kie i 豉dnie si uk豉daj
Anulka89_kr jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-21, 21:12   #290
czarnula 88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Smile Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Dla mnie rewelacja. Farbowa豉m ju wszystkimi odcieniami br您u i ka盥y jest super. Aplikacja jest 豉twa, farba jest niesamowicie wydajna. W這sy mi璚iutkie i b造szcz帷e. Jest to moja ulubiona farba i nie mam zamiaru jej zmienia
czarnula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-21, 22:09   #291
Lola20
Rozeznanie

Mysiu, masz 郵iczne, zadbane w這sy kolor 鈍ietny, Tobie ta farba wyra幡ie s逝篡
Stary 2011-01-22, 10:17   #292
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
Mysiu, masz 郵iczne, zadbane w這sy kolor 鈍ietny, Tobie ta farba wyra幡ie s逝篡
郵icznie dzi瘯uje
w這sy sa akurat moim oczkiem w g這wie i prowadze szczeg鏊n troskliwa piel璕nacj, ale co do tej farby, to po takim czasie kazda inna, np garnier juz wyp逝ka豉 si na tyle, ze zostawa造 jednak takie przesuszone w這sy. By造 inne w dotyku niz odrost, wizualnie takie jakby opuchni皻e. A ta w ogole mi nie wyrz康zi豉 krzywdy. I podoba mi si fakt, ze nie musze nia robic co miesi帷 tylko co 2 moze 3, bo odrost naprawde nie rzuca si w oczy. W這sy na pewno b璠 zdrowsze po niej. Jednak z amoniakiem czy bez robi wielk r騜nic!
---
dopisano 26.01.2011

Zdecydowa豉m, ze kolejnym razem zrobie odcien ciemniejszy 800 鈔edni blond. jasny blond 950 niewiele rozni sie od odrostu, ale jednak rozni sie, a ja chcia豉bym teraz pochodzic tak naturalnie Farbowanie gdzies za miesiac, jesli tyle wytrzymam

Doczyta豉m na stronie perfect moussa, ze nalezy zuzyc ca豉 mieszanke niezaleznie od d逝gosci! Ja zuzy豉m pol opakowania, bo juz nie wiedzia豉m gdzie to k豉sc, tyle tego by這, ale moze dlatego kolor nie do konca wyszed wtedy od razu taki, jakiego oczekiwa豉m.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-01-26 o 10:53
mysia m jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-30, 11:34   #293
kasiulaa1990
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335

DZIEWCZYNY!!!
Nie polecam nikomu tej glupiej farby!
Mialam kolor w這s闚 jasny blond (naturalne-nie farbowane), kupi豉m farb 700 ciemny blond.... jaki kolor wyszed?CIEMNY BR╴ PRAWIE CZARNY!Jakim cudem...?Moje loki kt鏎e mam d逝gie p豉cz razem ze mn z tego powodu, bo nie wierze ze ten kolor zejdzie "o tak" do mojego naturalnego, zamierzam wys豉 im pozosta這sc farby, kt鏎 pozostawi豉m do tego g逝piego producenta i nie zostawie tego tak... jakies szale雟two poprostu to nawet ko這 jasnego br您u nie le瘸這, prawie czarne w這sy mam...!

za豉mana....
Stary 2011-01-30, 12:47   #294
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiulaa1990 Poka wiadomo嗆
DZIEWCZYNY!!!
Mialam kolor w這s闚 jasny blond (naturalne-nie farbowane), kupi豉m farb 700 ciemny blond.... jaki kolor wyszed?CIEMNY BR╴ PRAWIE CZARNY!Jakim cudem...?Moje loki kt鏎e mam d逝gie p豉cz razem ze mn z tego powodu, bo nie wierze ze ten kolor zejdzie "o tak" do mojego naturalnego, zamierzam wys豉 im pozosta這sc farby, kt鏎 pozostawi豉m do tego g逝piego producenta i nie zostawie tego tak... jakies szale雟two poprostu to nawet ko這 jasnego br您u nie le瘸這, prawie czarne w這sy mam...!

za豉mana....
To nie wina farby. Gdyby wcze郾iej poczyta豉 troche o drogeryjnych (i nie tylko) farbach to by wiedzia豉 瞠 wybiera si zawsze ja郾iejszy bo kolor na opakowaniu zawsze wychodzi ciemniejszy
Stary 2011-01-30, 14:45   #295
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez kasiulaa1990 Poka wiadomo嗆
DZIEWCZYNY!!!

za豉mana....
Bo tak nie powinno byc, blond to blond a nie czarny.
Koniecznie napisz reklemacje do producenta, wy郵ij swoje fotki.
I napisz jak sie sprawa rozwi您a豉, kolor spokojnie powinien sie cz窷ciowo wypluka
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-30, 16:18   #296
Majka007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 197

Nie wiem czy juz moze jaka wiza瘸nka pisala , ale w naturze jest promocja farba kosztuje 16.99 gratis od篡wka gliss kur shimmer ja dosta豉m do w這s闚 br您owych
Zakupi豉m jasny z這cisty br您 , chcia豉m otrzyma czekoladke pani z drogerii zaproponowa豉 ten kolor bo jakbym po這篡豉 czekoladowy br您 by mi wysz造 czarne , zobaczymy jak to b璠zie.

kasiulaa1990 , myj w這sy przeciw逝pie穎wym szamponem , powinny sie wyp逝ka.

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okr庵貫
Majka007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-31, 12:45   #297
Mia694
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 266

Ta farba to bubel, w og鏊e nie pokry豉 mi moich odrost闚.
Farbowa豉m jasnym br您em na moje naturalne z這tomysie w這sy.
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-31, 12:53   #298
littlei
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

Cytat:
Napisane przez Majka007 Poka wiadomo嗆
Nie wiem czy juz moze jaka wiza瘸nka pisala , ale w naturze jest promocja farba kosztuje 16.99 gratis od篡wka gliss kur shimmer ja dosta豉m do w這s闚 br您owych
ja nie dosta豉m 瘸dnej gratisowej odzywki a tak liczy豉m
littlei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-31, 21:27   #299
Majka007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 197

Cytat:
Napisane przez littlei Poka wiadomo嗆
ja nie dosta豉m 瘸dnej gratisowej odzywki a tak liczy豉m
A to nie wiem by mo瞠 promocja tylko u mnie , ale chyba niemo磧iwe .

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okr庵貫
Majka007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-01, 12:01   #300
Anulka89kr
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez Mia694 Poka wiadomo嗆
Ta farba to bubel, w og鏊e nie pokry豉 mi moich odrost闚.
Farbowa豉m jasnym br您em na moje naturalne z這tomysie w這sy.
By mo瞠 za kr鏒ko trzyma豉 farb na w這sach....na opakowaniu pisze,瞠by odrost trzyma 25 min, a ca這嗆 5 min...dla mnie to by這 zdecydowanie za kr鏒ko,poniewa mia豉m do嗆 du篡 odrost(jakie 3,5cm) dlatego farb na odro軼ie trzyma豉m 40 min i ca這嗆 te 40 min
U篡wa豉m farby 950 i kolor wyszed identyczny jak na opakowaniu
Anulka89kr jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.