Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 15 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-12, 22:58   #421
Fluy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

A ja czekam a mnie si zmyje ciemny br您 i na這輳 鈔edni br您. Mo積a powiedzie 瞠 po 2,5 miesi帷ach od farbowania przy codziennym myciu moje w這ski wr鏂ily do naturalnego koloru (a pocz徠kowo te by造 czarne). Dlatego ja z kolei polecam t farbk. Przynajmniej nie zmywa si tak szybko jak sublime mousse.
Fluy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-13, 11:43   #422
jellyhusband
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
GG do jellyhusband

mam pytanie: > chc u篡 perfect mousse tego najja郾iejszego blondu. mam w這sy ja郾iutkie rude z naturalnie powsta造mi blond pasemkami. my郵icie, 瞠 po u篡ciu samej tej farby zrobi mi si jasny blond? p.s. nigdy wcze郾iej nie farbowa豉m niczym w這s闚, nawet szamponetkami.
jellyhusband jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-13, 23:08   #423
Fluy
Raczkowanie

GG do Fluy

Jak wiele os鏏 pisa這, ta farbka raczej przyciemnia w這sy ni rozja郾ia, wi璚 trudno powiedzie. Mo瞠 lepiej jednak zacz望 od szamponetki?
Stary 2011-06-14, 16:37   #424
ewa102
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 003

Ja farbowa豉m tymi piankami 2x pod rz康 dzie po dniu - kupi豉m za ciemn,kt鏎捷 z br您u,pozniej chcialam rozjasnic pralin i efekt ko鎍owy wyszed o ton,dwa jasniejszy ale bardziej rudawy co mi i tak sie nie podobalo - ale sama bylam sobie winna,bo wiedzialam co mnie moze czekac jak kupie za ciemn,ale stwierdzi豉m raz si zyje! :P i mi to na dobre nie wysz這 :P tak czy siak bylam kilka dni pozniej u fryzjerki za豉mana,pytalam o dekoloryzacje bo juz sie nie poddalam no i niestety musialam wyjechac na 3 tygodnie praktyk i nie zd您y豉m jej juz zrobi! i dobrze,瞠 nie zrobi豉m ! Kolor 豉dnie mi sie rozjasnil do praliny - 3 tyg dzien w dzien na sloncu zrobily swoje. Dzisiaj znowu dalam praline na calosc i zeby odrosty przykryc i bardzo 豉dnie mi wyszed i pokrycie wszystkich w這s闚 mia豉m idealne.Jestem mega zadowolona z tych farb i z praliny i poki co nie zamierzam jej zdradza.
A dziewczyny co do szybkiego wymycia koloru to fryzjerka doradzi豉 mi u篡wanie szamponu przeciw逝pie穎wego,podobn o pomaga,choc sama nie probowalam
A kondycja wlosow wcale sie nie pogorszyla o dziwo,zero wypadania.Jestem naprawde zadowolona z tych farb

Edytowane przez ewa102
Czas edycji: 2011-06-14 o 16:38
ewa102 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-18, 00:14   #425
jellyhusband
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
GG do jellyhusband

Fluy: my郵isz, 瞠 szamponetk uda mi si uzyska jasny blond? (;
jellyhusband jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-18, 23:12   #426
Fluy
Raczkowanie

GG do Fluy

Mo瞠sz spr鏏owa, ale szamponetki bardzo delikatnie 豉pi i nie wiadomo czy pokryj rudo軼i. ζtwiej by by這 gdyby chciala przyciemni w這ski, mnie si uda這 pozby rudego odcienia. Zale篡 od Ciebie Je郵i chcesz kr鏒kotrwa貫j zmiany, mo瞠sz u篡 szamponetki (te zale篡 jakiej....), zw豉szcza 瞠 imho nie niszcz one tak w這s闚 jak farby...
Stary 2011-06-28, 11:10   #427
Pamirka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Hej dziewczyny,

piszecie, 瞠 kolor 1000 raczej przyciemnia...jak to mo磧iwe skoro to jest jasny blond? Jedna z foumowiczek wstawi豉 swoje zdj璚ie i jej w這sy by造 bardzo ja郾iutkie po u篡ciu tego koloru.

Powiedzcie mi prosz, bo s r騜ne opinie! Czy jedno opakowanie wystarczy na w這sy do 這patek???
Pamirka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-28, 17:35   #428
Leyla89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 518

Kobietki,
u篡wa豉 kt鏎a z Was kolorku:
-orzech laskowy
lub
-jasny z這cisty br您?
Je郵i tak, mog造by軼ie napisac jal rzeczywi軼ie te kolorki wygl康aj? Jak na op. czy inaczej. Bede wdzieczna

Leyla89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-28, 18:29   #429
riverror
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67
Farba perfect mousse kolor z ciemnego na br您

Witam.
Mam pytanie.
Pofarbowa豉m wczoraj w這sy farb PERMANENT NATURAL COLORS z PALETTE kolorem 750 z這cisty br您.
wyszed strasznie ciemny.
jest to taki kolor jak tu http://www.perfectmousse.pl/produkty...koladowy-braz/
na pr鏏ie CIEMNY BR╴.
mam pytanie te czy gdybym pofarbowa豉 t farb kolorem czekoladowy br您 wyszed by mi taki 豉dny jak na pr鏏ie na obrazku.?
czy mo瞠 pofarbowa innym 瞠by taki wyszed. ?
prosz o odpowied.
b豉gam.
riverror jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-28, 18:52   #430
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526
Dot.: Farba perfect mousse kolor z ciemnego na br您

daj im czas,sp逝cze si
Stary 2011-06-29, 02:54   #431
Reddishh
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 490
Dot.: Farba perfect mousse kolor z ciemnego na br您

uhu hu. Widze 瞠 kole瘸nka ma ten sam problem z t farb co ja. Mnie te wysz豉 du穎 ciemniejsza, szczerze to prawie czarna.
Ale mnie po paru myciach si on wymy do mniej wi璚ej takiego jak na opakowaniu, wi璚 my郵, 瞠 u Ciebie mo瞠 by tak samo
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-29, 10:01   #432
RespiroMusica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 646

Cytat:
Napisane przez RespiroMusica Poka wiadomo嗆
Hej Ja robi豉m takim odcieniem (665) i jak dla mnie na pr鏏niku wygl康a這, 瞠 b璠 troch ja郾iejsze, wpadaj帷e w ciep豉 tonacj. http://www.perfectmousse.com/product...-golden-brown/ Mia豉m wloski w kolorze sredniego br您u, a nawet ciut ja郾iejsze. Post瘼owa豉m zgodnie z instrukcj- przyjaci馧ka nak豉da豉 mi 'piank'. Owszem m闚i豉, 瞠 super si rozprowadza. Z豉pa這 r闚no, ale niestety na czarno!!! Naszcz窷cie zmy這 si troch, ale bez rewelacji, nadal by造 ciemne. Jedynym ratunkiem by豉 'kuracja szamponem' wybra豉m head&shoulders z jedwabiem i nak豉da豉m go na mokre w這sy i ca這嗆 zawija豉m w r璚znik, siedzia豉m tak na pocz徠ku cala noc, a potem po 1-1,5h i zesz這 <3 Tej pianki og鏊nie nie polecam
Prosz masz odpowied
RespiroMusica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-05, 08:50   #433
Ta_nowa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Thumbs down Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Nie polecam. Kupi豉m numer 800 (ciemny blond) wyszed mi rudy wygl康am okropnie nie polecam tego by豉 to moja pierwsza farba..
Nie polecam.
Ta_nowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-05, 17:28   #434
Tofi12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hello Jestem w豉郾ie po aplikacji farby w piance Perfect Mousse nr 668 Orzech Laskowy cena w Naturze 25z. hmmm jak by zwi篥le uj望 ca陰 spraw... Moje sugestie i opinie zbior w kilku plusach i minusach

+ po陰czenie sk豉dnik闚 bardzo 豉twe..trzeba tylko dok豉dnie czyta ulotk...czego ja nie zrobi豉m wstrz御aj帷 bezmy郵nie buteleczk z emulsj zanim doda豉m emulsj koloryzuj帷 ( piana wysz豉 z butelki zanim doda豉m kolor )
+ aplikacja zadowalaj帷a chocia przy odrostach i tak zlew i okoliczne kafelki ubabrane farb ( wida taki mam dar ) gwarantowana czysto嗆 przy aplikacji na ca貫 w這sy
+ ilo嗆 mieszanki wystarczy豉 by spokojnie na dwa razy przy moich do嗆 g瘰tych, d逝gich mniej wi璚ej do brody w這sach
+ nic nie szczypie, nie 鄉ierdzi, nie sp造wa z w這s闚!!!!
- efekt ko鎍owy tj kolor... niezgodny z tym z opakowania Na opakowaniu pi瘯ny kolor wpadaj帷y pod orzech w這ski czyli z這cisto br您owe refleksy a na mojej g這wie (farbowanej wcze郾iej na kolor jasny br您/ciemny blond z jasnymi refleksami) wyszed...miedziany, kasztanowy... wiedzia豉m, 瞠 wyjdzie ciemniejszy ni na opakowaniu jednak zn闚 naiwnie wierzy豉m w modelk. Jednak musz przyzna, 瞠 kolor niemal identyczny jak ten na sztucznych w這sach z palety barw. Do tego moje w這sy po zmyciu farby by造 szorstkie i spl徠ane jak po mocnym rozja郾ianiu. Dopiero od篡wka je troch od篡wi豉 i umo磧iwi豉 rozczesanie. Zobaczymy co b璠zie dalej...
PODSUMOWUJ。
Koloryzacja na pewno nie dla wszystkich. Odradzam s豉bym, zniszczonym w這som oraz osobom boj帷ych si nieprzewidywanych efekt闚 - ale oczywi軼ie co w這s to efekt Co do koloru to najlepiej sugerowa si palet barw bo chyba najbardziej oddaje prawdziwy kolor. Dla samego produktu du篡 plus dla aplikacji. 砰cz powodzenia w koloryzacji i jakby co....pami皻ajcie, 瞠 ka盥y nawet najgorszy kolor kiedy si wreszcie sp逝cze

Tofi12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-18, 17:13   #435
DagUusia87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Dzie doberek wszystkim

Ja farbk osobi軼ie bardzoooo polecam. U篡豉m jej i jestem zachwycona zar闚no kolorem jak i pokryciem w這sk闚 czyli pokry豉 wszystkie a odrost mia豉m megaaaaa u篡豉m koloru czer bo taki od dawna stosuj i musz przyzna 瞠 jest on intenstywny i bardzo czarny

polecam w 100%

buziaki
DagUusia87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-23, 20:38   #436
Lilibet
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

ja, niestety, nie polecam
wlasnie jestem po zmyciu ciemnego czerwonego brazu i z tego co widze, to moje wlosy w nawet najmniejszym stopniu nie zlapaly koloru i ciemnobrazowy jak mialam, tak mam dalej. szkoda troche, bo liczylam na taki fajny kolorek (:
Lilibet jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-31, 21:28   #437
jaszczurka_2007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 508
GG do jaszczurka_2007

Dziewczyny a jak z czarnym br您em,odcie 300? Mocno wpada w czer?.Ja niedawno uciek豉m z czerni wi璚 ju nie chc powt鏎ki...prosz o info
Stary 2011-07-31, 22:12   #438
Fluy
Raczkowanie

GG do Fluy

Obawiam si 瞠 czarny br您 wyjdzie po prostu jak czer. Polecam ciemny br您, wychodzi b.ciemny ale 豉dnie si wyp逝kuje.
Stary 2011-08-01, 17:22   #439
jaszczurka_2007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 508
GG do jaszczurka_2007

Cytat:
Napisane przez Fluy Poka wiadomo嗆
Obawiam si 瞠 czarny br您 wyjdzie po prostu jak czer. Polecam ciemny br您, wychodzi b.ciemny ale 豉dnie si wyp逝kuje.
u mnie ciemny br您 (mia豉m 3 krotnie) wyp逝kuje si na brzydki rudy niestety dzisiaj w promocji kupi豉m ten czarny br您 wi璚 mam nadziej 瞠 on nie b璠zie si brzydko sp逝kiwa..
Stary 2011-08-02, 12:04   #440
ladyAga87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Hej Kobiety!

Mam dylemat,bo ostatnio farbowa豉m w這sy jakie 2 miesi帷e temu,mo瞠 troch wi璚ej i mam ju takie odrosty,瞠 nie mog na nie patrze Niby obiecywa豉m sobie,瞠 wytrwam z "niefarbowaniem" do wrze郾ia,ale... No strasznie wygl康am-mam czarne naturalne odrosty,reszt w這s闚 pofarbowan kolorem Hazelnut z Syossa (oczywi軼ie wyblak造m od s這鎍a) i zastanawiam si nad koloryzacj w piance ze Schwarzkopfa. Patrzy豉m na ich stronk i spodoba造 mi si takie kolorki:
750-Praline (ten mi si najbardziej podoba)
668-Hazelnut (taki odcie ju mia豉m,tyle 瞠 z Syossa)
607-Light Bronze Brown (ten podoba mi si tu zaraz za 750)
I co mam zrobi???? Przegl康aj帷 forum zauwa篡豉m r騜ne komentarze-jedne z Was si zachwycaj t farb,inne 瘸逝j,瞠 si na ni skusi造. Wiem,瞠 ka盥y ma inne w這sy,u ka盥ego kolor farby inaczej "chwyta",ale... Czy ta farba niszczy w這sy? Niby ma by bez amoniaku,ale s造sza豉m opinie na temat Palette,瞠 strasznie niszczy w這sy z te jest ze "stajni" Schwarzkopf Syoss te niby jest,ale nie zniszczy mi w這s闚 i co-znowu mam zaryzykowa????
To jak rosyjska ruletka-a jak wyjd czarne???
Please,pom騜cie!!!!!!!!!! !!!!

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Hej Fluy-"Przez trudy do gwiazd"?????
Ja te lubi 豉cin-studiowa豉m j 2 lata,ale rzuci豉m dla biotechnologyyyy
Pozdrawiam
ladyAga87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-02, 21:55   #441
Fluy
Raczkowanie

GG do Fluy

Cytat:
Napisane przez ladyAga87 Poka wiadomo嗆
Hej Kobiety!

Mam dylemat,bo ostatnio farbowa豉m w這sy jakie 2 miesi帷e temu,mo瞠 troch wi璚ej i mam ju takie odrosty,瞠 nie mog na nie patrze Niby obiecywa豉m sobie,瞠 wytrwam z "niefarbowaniem" do wrze郾ia,ale... No strasznie wygl康am-mam czarne naturalne odrosty,reszt w這s闚 pofarbowan kolorem Hazelnut z Syossa (oczywi軼ie wyblak造m od s這鎍a) i zastanawiam si nad koloryzacj w piance ze Schwarzkopfa. Patrzy豉m na ich stronk i spodoba造 mi si takie kolorki:
750-Praline (ten mi si najbardziej podoba)
668-Hazelnut (taki odcie ju mia豉m,tyle 瞠 z Syossa)
607-Light Bronze Brown (ten podoba mi si tu zaraz za 750)
I co mam zrobi???? Przegl康aj帷 forum zauwa篡豉m r騜ne komentarze-jedne z Was si zachwycaj t farb,inne 瘸逝j,瞠 si na ni skusi造. Wiem,瞠 ka盥y ma inne w這sy,u ka盥ego kolor farby inaczej "chwyta",ale... Czy ta farba niszczy w這sy? Niby ma by bez amoniaku,ale s造sza豉m opinie na temat Palette,瞠 strasznie niszczy w這sy z te jest ze "stajni" Schwarzkopf Syoss te niby jest,ale nie zniszczy mi w這s闚 i co-znowu mam zaryzykowa????
To jak rosyjska ruletka-a jak wyjd czarne???
Please,pom騜cie!!!!!!!!!! !!!!

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Hej Fluy-"Przez trudy do gwiazd"?????
Ja te lubi 豉cin-studiowa豉m j 2 lata,ale rzuci豉m dla biotechnologyyyy
Pozdrawiam

Pralina z tego co s造sza豉m nie wychodzi czarna, br您y s mniej pewne.
Osobi軼ie jestem przeciwniczk palette, wi璚 te mia豉m obawy co do tej pianki, ale musz powiedzie, 瞠 naprawd nie niszczy w這s闚 (chocia wiadomo ka盥a farba to chemia). Farbowa豉m ju 4 razy i moje w這ski s w dobrej kondycji, co wi璚ej - zapuszczam
A 豉cin mia豉m w liceum i jak si uda (oby!) to b璠 mia豉 tak瞠 na studiach
Stary 2011-08-05, 10:08   #442
ladyAga87
Przyczajenie

Hej wczoraj kupi豉m po d逝gim namy郵e Perfect Mousse w kolorze 700-Ciemny blond,ale niestety nie zd捫y豉m pofarbowa sobie w這s闚,bo p騧no wr鏂i豉m do domu ( po 23.00 a pracuj w godz.9-18 no ale jeszcze kole瘸nka po drodze si nawin窸a a wcze郾iej w fitness w klubie i tak zesz這 ) i by豉m padni皻a,wi璚 nie ryzykowa豉m aplikacji w takim stanie
Farb zaaplikuj na weekendzie i napisz co mi wysz這
Pozdrawiam wszystkie Wiza畝nki i 篡cz mi貫go dnia-boszze spa mi si chce jak diabli...
Stary 2011-08-05, 19:16   #443
Leyla89
Zadomowienie

Farbowa kto kolorem: Jasny z這cisty br您?
Jakie efekty?

Stary 2011-08-06, 12:58   #444
ladyAga87
Przyczajenie

Witajcie Drogie Wiza瘸nki...

Pofarbowa豉m...Wczoraj wieczorem...Masakra...
Ale konkretnie-wieczorem znalaz豉m troch czasu i postanowi豉m pofarbowa w ko鎍u te moje w這sy.Kolor jaki u篡豉m to nr 700-ciemny blond.Piank trzyma豉m na w這sach 30 min,czyli tyle ile zaleca producent i...wysz造 mi prawie czarne!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wiem jakim cudem,ale by豉m przera穎na,z豉,chcia這 mi si p豉ka...
Rano wsta豉m wcze郾iej i 3 razy umy豉m w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym,瞠by wyp逝ka troch ten kolor,ale ma這 zesz這
Jestem rozczarowana-mia豉m wyp這wia造 orzechowy br您,taki w kolorze wikliny a teraz...
Wygl康am starzej,powa積iej,幢e si czuj z tymi w這sami...
Nie wiem czemu wyszed mi tak odmienny kolor od tego co prezentuje producent.Ja wiem,瞠 rzedko wychodzi tak jak na obrazku,ale 瞠by prawie czarne????!!!!
Nie wiem co robi
Fakt,瞠 w這sy s bardzo mi瘯kie w dotyku,b造szcz帷e i wygl康aj bardzo zdrowo,ale co z tego skoro kolor jest zupe軟ie inny ni by powinien
Co mam zrobi? Kobiety pom騜cie,bo si za豉mi!!!!
A nie mam kasy p鎩嗆 do fryzjera na 軼i庵anie koloru i farbowanie "profesjonalnymi " farbami...
Ehhh,ja to zawsze mam pecha do farbowania w這s闚...
B豉gam,porad嬈ie mi co!!!!!!!!
Stary 2011-08-07, 13:41   #445
Leyla89
Zadomowienie

Ja farbowa豉m wczoraj kolorem: jasny miedziany br您

Efekt ko鎍owy: kolor ciemniejszy ni na opakowaniu ale niedu穎.
By mo瞠 dlatego, 瞠 ja te farby trzymam na w這sach ok. 20-25 minut.

Wcze郾iej u篡豉m koloru: ciemny blond r闚nie wyszed ciemniejszy ni powinien ale po ok tygodniu (codziennie myje w這sy) kolor by taki jak na opakowaniu

Farbki co najwa積iejsze nie niszcz moich w這s闚.
Jestem zadowolona z tych farb, na pewno ich u篡j nie jeden raz

Stary 2011-08-26, 09:59   #446
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

Tak wygl康a kolor 800 鈔edni blond. Ale to po kilku myciach, bo zaraz po zrobieniu jest znacznie ciemniejszy. By nak豉dany na w這sy w kolorze bardzo jasnego blondu z poziomu 9. Pokry r闚niutko i dobrze si trzyma.

1. W這sy przed.
2. Zaraz po. By豉m przerazona!!! Ale szybko si zmy這.
Reszta- pokilku myciach w s這nku.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przed piank.jpg (33,0 KB, 249 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2pianka zaraz po.jpg (10,1 KB, 305 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pianka 800 po ca這軼i.jpg (15,3 KB, 272 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2pianka 800.jpg (14,4 KB, 200 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3pianka 800.jpg (14,5 KB, 264 za豉dowa)

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-11-09 o 13:28
mysia m jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-06, 03:34   #447
inesce
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

U篡豉m koloru nr 750 - pralina. Spodziewa豉m si 鈔edniego - ciemnego blondu, wyszed mi odcie o mniej wiecej dwa tony ciemniejszy, taki 鈔edni br您 i do tego w do嗆 sztucznym odcieniu !!! a farbowa豉m to na w這sy ciep造 blond, wi璚 powinien wyj嗆 najja郾iejszy z wariant闚. a na odrostach to wog鏊e odcie lekko rudawego br您u. NIE POLECAM!!
Do tego farba niby bez amoniaku, a mam wra瞠nie, 瞠 w這sy s bardziej wysuszone ni po innym farbowaniu, mimo, 瞠 u篡豉m od篡wki !!

Mam nadzieje 瞠 ten (dos這wnie) g闚niany br您 mi si szybko spierze i b璠 mog豉 si przekoloryzowa. Mam ochot wyst徙i do firmy o zwrot koszt闚 i odszkodowanie dos這wnie.

Nie pierwszy raz zawiod豉m si na farbie schwarzkopf. kiedy u篡豉m farby brillance i te wysz豉 ciemniejsza z sztucznym odcieniem i do tego spra豉 si ca趾owicie po 1,5 tygodnia.

z moich do鈍iadcze chyba najmniej razy zawiod豉m si na firmie wella. zaraz po farbowaniu kolor jest intensywny i mo瞠 wydawa si za sztuczny, ale po kilku myciach jest nauralny i taki zostaje, szybko si nie spiera. farby safira by造 鈍ietne, niestety zaczeli je wycofywa.

teraz skusi豉m si na perfect mousse, bo by豉 w promocji. terach ju chyba wiem dlaczego by豉 w豉郾ie w tej promocji.

Nigdy nie u篡je ju farb schwarzkopf nawet jakby je rozdawali za darmo !!

Edytowane przez inesce
Czas edycji: 2011-09-06 o 15:24
inesce jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-07, 10:48   #448
Fluy
Raczkowanie

GG do Fluy

Farbowa豉m si teraz zlocistym slonecznym br您em loreala sublime mousse, ale jestem 鈔ednio zadowolona i wracam do perfect mousse Loreal ma dodatkowo amoniak i przy koloryzacji my郵alam 瞠 si udusz ....
Stary 2011-09-26, 11:44   #449
line0
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

hej Wiza瘸nki
jakie 2 m-ce temu farbowa豉m si piank welli ciemny br您. pocz徠kowo wyszed kolor kruczo czarny i niestety jako niech皻nie si przez ten czas wyp逝ka. czy kt鏎a z Was farbowa豉 piank perfect mousse farbowane na ciemny kolor w這sy? chcia豉bym mie pewno嗆, kt鏎e odcienie faktycznie chwyc. zaintrygowa mnie odcie 419 aksamitny fioletowy br您- du穎 w nim tego fioletu? a mo瞠 kt鏎a potraktowa豉 ciemniejsze w這sy odcieniem 586 g喚boki maho?

Edytowane przez line0
Czas edycji: 2011-09-26 o 12:03
line0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-27, 17:30   #450
sweet sunday
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 293

Dziewczyny bardzo was prosz wstawcie jakies fotki po jasnym br您ie,czekoladowym br您ie albo orzechu laskowym,PLEASE
sweet sunday jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.