Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 17 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-11-15, 14:50   #481
justpl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57
perfect mouss odcienie blond闚

Czy wychodz ciemniej ni na opakowaniach ?, jak si zmywaj? i jaka jest ich trwa這嗆 ?
Mia kto do czynienia konkretnie z t farba
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg schwarzkopf-farba-perfect-mousse-800-sredni-blond.jpg (18,5 KB, 70 za豉dowa)
justpl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-15, 21:20   #482
imag123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Kupi豉m Palette Mousse Color, shake & color, macho 668 i jestem zadowolona, w這sy ufarbowa造 si r闚no i nie s zniszczone. Ko鎍闚ek mi nie
zafarbowa這 ale mia豉m ju kiedy po這穎ny kruczo czarny kolor, wygl康am troch jak owczarek niemiecki podpalany ale zapuszczam w這sy i na wiosn te ko鎍闚ki zetn, za miesi帷 zn闚 b璠 farbowa t sam farb. Efekt lepszy jak u fryzjera a pieni康ze w kieszeni, zreszt dlatego zapuszczam w這sy mam ju dosy nic nie potrafi帷ych fryzjer闚 !!!!!!!!!!!!!!
Jak to w Polsce, nie ma fachowc闚 w 瘸dnej dziedzinie, trawa nie ro郾ie
imag123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 12:05   #483
justpl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ta_nowa Poka wiadomo嗆
Nie polecam. Kupi豉m numer 800 (ciemny blond) wyszed mi rudy wygl康am okropnie nie polecam tego by豉 to moja pierwsza farba..
Nie polecam.
a na jaki kolor k豉d豉 ta farbe ?

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Andzelina Poka wiadomo嗆
Ja robilam w weekend, wysz造 dosc ciemne, ale nie czarne. Oto fotki 500, po jednym myciu.
Piekny kolor Ci wyszed , a jaki by Tw鎩 kolor przed farbowaniem ?.
pytam bo jestem ciekawa czy z ciemnego blondu taki wyjdzie...
Stary 2011-11-17, 09:34   #484
Andzelina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

Wczesniej mialam farbowane 665 (na 14 podstronie jest zdjecie) oczywiscie by juz o wiele jasniejszy niz tam bo wyblak od czasu farbowania.

Cytat:
Napisane przez justpl Poka wiadomo嗆
a na jaki kolor k豉d豉 ta farbe ?

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Piekny kolor Ci wyszed , a jaki by Tw鎩 kolor przed farbowaniem ?.
pytam bo jestem ciekawa czy z ciemnego blondu taki wyjdzie...
Andzelina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-18, 20:19   #485
julisari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

Witajcie . mo瞠 mi co poradzicie...dziewczyny mam superjasny blond popielaty excellence 03. nie jestem zadowolona...chc je pociemni kupi豉m szwarckopf 700. i pytanie czy istnieje ryzyko zielonych w這s闚?

mama 3 cudownych c鏎eczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t逝szczykiem trwa nadal
julisari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-20, 11:41   #486
Dalla
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez julisari Poka wiadomo嗆
Witajcie . mo瞠 mi co poradzicie...dziewczyny mam superjasny blond popielaty excellence 03. nie jestem zadowolona...chc je pociemni kupi豉m szwarckopf 700. i pytanie czy istnieje ryzyko zielonych w這s闚?
Moim zdaniem nr 700 mo瞠 wyj嗆 baaardzo ciemno, mo瞠sz prze篡 niebywa造 szok i chodzi przez kilka tygodni w br您ie do chwili kiedy si nie sp逝cze ( a gorzej jak i nie). Tak瞠 mam jasne w這sy ( po nr 1000 ) i planuje za jaki czas spr鏏owa przyciemni kolor (do takiego jak odrosty). Po wielu przemy郵eniach i obejrzeniu zdj耩 Dziewczyn, kt鏎e farbowa造 jasne w這sy 700 czy 800, to wiem ju na pewno - wybior jednak 鈔edni blond. Przejrzyj sobie tu komentarze na stronie 12stej gdzie "mysia m" wstawi豉 zdj璚ia po 鈔ednim blondzie, gdzie tu te by造 zdj璚ia po ciemnym, ale chyba lepiej nie ryzykowa tak od razu.
A! Efekt zielonych w這s闚 raczej Ci nie grozi najwy瞠j do嗆 ciemnych je瞠li na takim efekcie Ci zale篡, to 鄉ia這 mo瞠sz farbowa, jednak uprzedzam, 瞠 dla os鏏 kt鏎e by造 przez d逝窺zy czas jasnymi blondynkami, to mo瞠 by do嗆 drastyczna zmiana. Ja stawiam jednak na ten 鈔edni - 豉two dzi瘯i niemu wr鏂i do naturalnego blondu.

Edytowane przez Dalla
Czas edycji: 2011-11-20 o 11:52
Dalla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-20, 21:10   #487
julisari
Raczkowanie

Zrobi豉m ciemnym i wyszed ciemny hihi, ale jestem zadowolona cho si musz przyzwyczai, kolor si ujednolici. szkoda ze z przetlenionych mi si szybko zmyje...ale za jakis czas zafarbuje zn闚 moze tym 鈔ednim jak radzisz.

Stary 2011-11-22, 09:35   #488
justpl
Raczkowanie

mam takiego koloru w這sy jak na zdj1 czy wyr闚nam kolor w這s闚 t farba : zdj2
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (18,5 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg schwarzkopf-farba-perfect-mousse-800-sredni-blond.jpg (18,5 KB, 63 za豉dowa)
Stary 2011-11-23, 18:30   #489
anna_engi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

• anna_engi
  • wiatam!dzis pierwszy raz u篡豉m tego produktu w odcieniu bursztynowy z這ty blond 865,.,. zale瘸這 mi na tym aby przyciemnic moje w這sy wielokrotnie farbowane platynowym blondem i nadac im ciep貫go bardziej naturalnego odcieniu,..efekt wyszed bardzo zadawalaj帷y.W這ski s ciemniejsze ni na opakowaniu ale wiadomo ze po kilku myciach kolor bedzie ja郾iejszy.Pianka chwyci豉 odrosty i kolor jest na ca造ch w這sach r闚nomierny,(m鎩 naturalny to mysi blond)..W這sy s w bardzo dobrej kondycji,miekkie i b造szcz帷e,.nie smierdz farbowaniem(czego nie znosz po farbowaniu).Aplikacja bardzo prosta,wygodna i szybka,...pianka bardzo wydajna.polecam!
anna_engi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-24, 09:32   #490
inex
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Cytat:
Napisane przez anna_engi Poka wiadomo嗆
  • anna_engi
  • wiatam!dzis pierwszy raz u篡豉m tego produktu w odcieniu bursztynowy z這ty blond 865,.,. zale瘸這 mi na tym aby przyciemnic moje w這sy wielokrotnie farbowane platynowym blondem i nadac im ciep貫go bardziej naturalnego odcieniu,..efekt wyszed bardzo zadawalaj帷y.W這ski s ciemniejsze ni na opakowaniu ale wiadomo ze po kilku myciach kolor bedzie ja郾iejszy.Pianka chwyci豉 odrosty i kolor jest na ca造ch w這sach r闚nomierny,(m鎩 naturalny to mysi blond)..W這sy s w bardzo dobrej kondycji,miekkie i b造szcz帷e,.nie smierdz farbowaniem(czego nie znosz po farbowaniu).Aplikacja bardzo prosta,wygodna i szybka,...pianka bardzo wydajna.polecam!
bardzo ciekawa jestem jak wychodzi ta nowo嗆, wrzu prosz zdj璚ia jak mo瞠sz piszesz, 輳 wyszed on troche ciemniej, a jak ma po鈍iat, czy wyda ten bursztyn kt鏎y jest w nazwie?
inex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-24, 19:52   #491
Bejbe6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam , mam pytanie Czy pralina badz z這ty burszytynowy blond da mi efekt zblizony do zdj璚ia w za陰czniku? Mam w這sy w kolorze 鈔edni blond. Prosz o rad
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.jpg (35,8 KB, 174 za豉dowa)
Bejbe6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-25, 10:34   #492
julisari
Raczkowanie

farbka wyp逝kuje si ale nie tak drastycznie,. ale kolejne farbowanie 800 鈔edni blond

Stary 2011-11-27, 20:25   #493
Paulettex33
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Wpisy w blogu: 1
GG do Paulettex33

hej. nie wiem ju do kogo mam si zwr鏂i z pomoc. mo瞠 lepiej b璠zie jak opisze swoj sytuacj. M鎩 naturalny kolor to ciemny blond (w這s闚) przez jaki czas farbowa豉m na czarny, ale mi si znudzi.. masakra z pozbyciem si tego koloru. rozja郾ia豉m w這sy raz i farbowa豉m orzechowym br您em. chcia豉bym mie troch ja郾iejsze (bez u篡cia rozja郾iacza) podobno bardzo dobra jest ta pianka do koloryzacji w這s闚. Tylko czy by rozja郾i豉 mi w這sy? bardzo podoba mi si kolor 740 p這mienna mied, o takim jasnym kolorze to nie mam co marzy, ale znacie mo瞠 jaki odcie kt鏎y by mi rozja郾i w這sy ?
Stary 2011-11-27, 21:27   #494
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Farba farby nie rozja郾i ;]

devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-27, 21:28   #495
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Farba farby nie rozja郾i ;]

devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-27, 23:20   #496
Sol Magda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 652

Ja pofarbowa豉m w這sy kolorem 950 Z這cisty blond w pi徠ek i wyszed du穎 ciemniejszy ni na opakowaniu. Wy郵 zdj na tych bez 鈍iat豉 bardziej wida. Mam nadziej 瞠 si wyp逝cze troch. Wcze郾iej malowa豉m 1000 Per這wy bl康 i wyszed idealnie jak na opakowaniu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie025.jpg (61,4 KB, 157 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0252.jpg (58,6 KB, 115 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0246.jpg (57,8 KB, 163 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0247.jpg (54,6 KB, 108 za豉dowa)
Sol Magda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-14, 20:40   #497
asioslaw
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

hej, nie wiem na jaki kolor si zdecydowa. naturalne mam bardzo ciemny blond/mysi. ju od paru lat farbuje na br您, ale teraz mi ju strasznie wyp這wia造. i teraz si zastanawiam, kt鏎y odcie b璠zie najlepszy, 瞠by w這sy nie by czarne :c
jasne br您, 鈔edni czy mo瞠 czekoladowy? jak my郵icie?
asioslaw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-15, 11:01   #498
Sol Magda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 652

Mi kolor zblad troch, nie jest ju taki ciemny jak by, ale nie jest to kolor z opakowania.
Sol Magda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-15, 14:32   #499
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Czy wychodz ciemniej ni na opakowaniach ?, jak si zmywaj? i jaka jest ich trwa這嗆 ?
Mia kto do czynienia konkretnie z t farba
Cytat:
mam takiego koloru w這sy jak na zdj1 czy wyr闚nam kolor w這s闚 t farba : zdj2
ja -->
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=446
Stary 2011-12-15, 21:34   #500
anna_engi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Napisane przez inex Poka wiadomo嗆
bardzo ciekawa jestem jak wychodzi ta nowo嗆, wrzu prosz zdj璚ia jak mo瞠sz piszesz, 輳 wyszed on troche ciemniej, a jak ma po鈍iat, czy wyda ten bursztyn kt鏎y jest w nazwie?
no hej kolor wyszed ciemniej,i powiem 瞠 jestem zaskoczona gdy farba bardzo powoli wyp逝kuje sie z w這s闚,a co do bursztynowej po鈍iaty to dobrze wida j w s這鎍u, w normalnym 鈍ietle jest to ciemniejszy z這ty blond,...szczerze powiem 瞠 mia豉m nadzieje 瞠 bedzi ciut ja郾iejszy,bo jak narazie to odbiega troszk od pude趾owego ,,..zdjecia wrzuc lada momentpozdr./
anna_engi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-15, 22:04   #501
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez mysia m Poka wiadomo嗆
bardzo 豉dny, naturalny kolorek, a ten 800 wyp逝ka Ci si jeszcze bardziej, czy pozosta taki jak na zdj璚iach? i og鏊nie jak wra瞠nia po tym musie? Ja po 軼i庵ni璚iu henny mam ca陰 t璚z kolor闚 na g這wie i chcia豉bym wyr闚na tym musem.
Stary 2011-12-16, 14:30   #502
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
bardzo 豉dny, naturalny kolorek, a ten 800 wyp逝ka Ci si jeszcze bardziej, czy pozosta taki jak na zdj璚iach? i og鏊nie jak wra瞠nia po tym musie? Ja po 軼i庵ni璚iu henny mam ca陰 t璚z kolor闚 na g這wie i chcia豉bym wyr闚na tym musem.
na ostatnim zdjeciu z linku juz taki pozosta, potem robi豉m nim raz jeszcze a pozniej juz rozjasnia豉m wellatonem 9 i musze powiedziec, ze moussy swietnie sie wellatonem rozjasniaja, jak gdyby nigdy nic :P z poziom7/8 szybko przesz豉m w 9 rownomiernie i bez zniszcen. niby farba farby nie rozjasni, ale mousse 豉dnie schodzi.
Stary 2011-12-16, 23:55   #503
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez mysia m Poka wiadomo嗆
na ostatnim zdjeciu z linku juz taki pozosta, potem robi豉m nim raz jeszcze a pozniej juz rozjasnia豉m wellatonem 9 i musze powiedziec, ze moussy swietnie sie wellatonem rozjasniaja, jak gdyby nigdy nic :P z poziom7/8 szybko przesz豉m w 9 rownomiernie i bez zniszcen. niby farba farby nie rozjasni, ale mousse 豉dnie schodzi.
to fajnie, 瞠 dobrze trzyma i nietrudno j rozja郾i, chocia mi zale篡 w豉郾ie na poziomie 8, nic ja郾iejszego

jutro b璠 farbowa to pochwal si jak wysz這

jestem ju po farbowaniu t farb i og鏊nie jestem zadowolona. Bardzo przyjemna i prosta aplikacja . ζtwo te przygotowa piank, bo wystarczy zawarto嗆 jednej buteleczki wla do drugiej, zakr璚i i raz przechyli w d馧. Bez 瘸dnego wyciskania z tubek, mieszania w miseczkach i babrania si. Do tego brak dra積i帷ego zapachu (dla mnie to wa積e, bo ostatnio jestem przeczulona na chemiczne smrody).

Kolor (800) wyszed ciemniejszy ni na opakowaniu, ale nie tak ciemny jak si spodziewa豉m. Taki ciemny blond (nawet nie jasny br您), bardzo naturalny, bez rudych refleks闚. Zobaczymy jak si b璠zie spiera, ale nast瘼nym razem chyba spr鏏uj 700. Troch s豉bo z豉pa這 odrosty, ale to raczej moja wina, bo skupi豉m si bardziej na wyr闚naniu koloru na d逝go軼i. Kolor jeszcze nie do ko鎍a si wyr闚na ale na te cuda po rozja郾ianiu to chyba kilka farbowa b璠 potrzebowa豉. Tak czy siak jest lepiej ;]

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-12-18 o 15:55
rockandrollqueen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-23, 14:45   #504
paniprezesola
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

heeej prosz o pomoc
Aktualnie mam w這sy pofarbowane zwyk陰 szamponetk poniewa musia豉m szybko pozbyc sie odrost闚 w這sy maj rudawy odcien pod swiat這 ale wiem ze juz za jakis tydzien wr鏂 do normy szybko sie sp逝kuje. Chcia豚ym zeby po farbowaniu perfect mousse mia造 kolor jasno br您owy/ ciemny blond. Troszke jasniejsze ni teraz.
jaki kolor mi polecacie?
za陰czam zdj璚ie jak teraz wygl康aj http://img841.imageshack.us/img841/6991/dscn5609q.jpg

pozdrawiam
paniprezesola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-24, 14:45   #505
ewa102
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 003

jak chcesz jansiejszy to jeden z dw鏂h najjasniejszych odcieni musisz sprobowac,inne nie dadz 瘸dnych rezultat闚
ewa102 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-25, 17:20   #506
asioslaw
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

pare dni temu pofarbowa豉m czekoladowym br您em. ba豉m si, 瞠 wyjdzie mi czarny, dlatego trzyma豉m nie 30, tylko 25minut. i teraz 瘸逝j, bo spodziewa豉m si ciemniejszego, haha. niemniej jestem zadowolona. licz, 瞠 szybko mi si nie zmyje c:
asioslaw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-26, 10:43   #507
Dalla
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez paniprezesola Poka wiadomo嗆
heeej prosz o pomoc
Aktualnie mam w這sy pofarbowane zwyk陰 szamponetk poniewa musia豉m szybko pozbyc sie odrost闚 w這sy maj rudawy odcien pod swiat這 ale wiem ze juz za jakis tydzien wr鏂 do normy szybko sie sp逝kuje. Chcia豚ym zeby po farbowaniu perfect mousse mia造 kolor jasno br您owy/ ciemny blond. Troszke jasniejsze ni teraz.
jaki kolor mi polecacie?
za陰czam zdj璚ie jak teraz wygl康aj http://img841.imageshack.us/img841/6991/dscn5609q.jpg
Ani 鈔edni blond ani tym bardziej ciemny czy kt鏎y z br您闚 nie dadz Ci ja郾iejszego koloru ni masz. Jedynie 1000 rozja郾ia, a reszta ju przyciemnia. (Nawet 鈔edni blond przyciemnia naturalny mysi kolor w這s闚). Niby wyp逝kuj si te musy po kilku myciach, ale raczej nie rozja郾i Twojego ciep貫go odcienia w這s闚... Tym bardziej, 瞠 鈔edni i ciemny blond nadaj w這som popielaty odcie. Nie ryzykowa豉bym na Twoim miejscu.
Dalla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-27, 14:50   #508
elosiiema
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Schawarzkopf Perfect Mousse.

Czy kto u篡wa?
i mam pytanie czy jak na這瞠 na moje jasnobr您owe w這sy 鈔edni blond czy zadzia豉?

i jak d逝go trzyma?

Edytowane przez elosiiema
Czas edycji: 2011-12-27 o 14:52
elosiiema jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-30, 13:35   #509
EvelynBlues
BAN sta造

Wiadomo軼i: 47

W豉郾ie farbuje ciemnym blondem... 17 min do ko鎍a. Mia豉m farbowane czekoladowy br您 Syoss wi璚 pewnie wszystkie uznaj teraz, 瞠 oszala豉m. P鏦i co farba zasch豉 i jest wr璚z czarna! A si boj co wyjdzie jak sp逝cz. By豉m zdziwiona ilo軼i pianki! Stara豉m si usilnie wszystko wydusi, ale spooorooo zosta這 chocia usilnie stara豉m si jak najwi璚ej po這篡. Jak tylko wysusz dam zna.

EDIT:
Wysuszy豉m. No wi璚 tak... moje naturalne odrosty w jasnym br您ie zrobi這 na kasztan a reszta hmmm..... ani w te ani wewte... Troch czerwono軼i pod 鈍iat這 si pojawi這 i blask... nic poza tym. A bez 鈍iat豉 to wygl康aj jak moje naturalne Og鏊nie uwa瘸m strata pieni璠zy. Na plus m闚i ilo嗆 pianki i to, 瞠 r闚no farbuje.

Edytowane przez EvelynBlues
Czas edycji: 2011-12-30 o 14:21
EvelynBlues jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-01, 16:51   #510
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EvelynBlues Poka wiadomo嗆
W豉郾ie farbuje ciemnym blondem... 17 min do ko鎍a. Mia豉m farbowane czekoladowy br您 Syoss wi璚 pewnie wszystkie uznaj teraz, 瞠 oszala豉m. P鏦i co farba zasch豉 i jest wr璚z czarna! A si boj co wyjdzie jak sp逝cz. By豉m zdziwiona ilo軼i pianki! Stara豉m si usilnie wszystko wydusi, ale spooorooo zosta這 chocia usilnie stara豉m si jak najwi璚ej po這篡. Jak tylko wysusz dam zna.

EDIT:
Wysuszy豉m. No wi璚 tak... moje naturalne odrosty w jasnym br您ie zrobi這 na kasztan a reszta hmmm..... ani w te ani wewte... Troch czerwono軼i pod 鈍iat這 si pojawi這 i blask... nic poza tym. A bez 鈍iat豉 to wygl康aj jak moje naturalne Og鏊nie uwa瘸m strata pieni璠zy. Na plus m闚i ilo嗆 pianki i to, 瞠 r闚no farbuje.
Nie mozna oczekiwac ze na這zenie jasniejszej farby rozjasni inn. No a pianka i tak wychodzi ciemniej niz pokazuja na opakowaniu. Kladac na kasztan czy tam czekolade musia豉s uzyskac czerwona poswiate.

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.