Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 18 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-01-02, 05:46   #511
emiluszka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Dziewczyny ja nie polecam tej farby...
Kiedy farbowa豉m Lorealem Castingiem mia豉m przesuszone ko鎍e, wtedy podcina豉m i by造 pi瘯ne l郾i帷e, sprawiaj帷e wra瞠nie zdrowych... lej帷e si, dobrze uk豉daj帷e...
Pofarbowa豉m ostatnio preffect mousse Pralin, kolor wyszed ciemniejszy, ni na opakowaniu, troche inny odcie. w鈍ietle dziennym jest taki jak na opakowaniu, generalnie jest to jasny br您. Kolor 豉dny, ale te w這sy.. Oczywi軼ie ta pianka wysyszy豉 mi w這sy, 軼i窸am je, ale to nic nie pomog這 ( tak jak w przypadku Castinga), dalej s przesuszone jak siano. Dlatego nie polecam, cho wiem 瞠 jest du穎 zwolenniczek, a jak wiadomo, to zalezy co dla kogo..
Stary 2012-01-11, 00:24   #512
karolinka_0012
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

cze嗆 dziewczyny ogolnie mam wlosy sredni / ciemny blond, ale odk康 pamietam rozjasniam je do bardzo jasnego blondu. Ostatnio robi豉m casting creme gloss bardzo jasny lodowy blond, kolor wyszed jak na pude趾u, ALE szybko si wyp逝kuje i juz mam lekko 鄴速e. Chcia豉bym powr鏂i do naturalnego odcienia. Piszecie, 瞠 perfect mousse przewaznie zawsze wychodzi ciemniejszy niz na opakowaniu. Zastanawiam si nad 鈔ednim blondem. Co s康zicie? Dodam, 瞠 mam jasna cere sklonna do wszelkiego rodzaju wypryskow, a slyszalam ze sredni i ciemny blond kamufluja niedoskonalosci.
karolinka_0012 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-16, 18:43   #513
Millcentaaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Witam!
Chcia豉bym zafarbowa w這sy farb nr 950 i bardzo zale篡 mi 瞠by kolor wyszed taki jak na opakowaniu i tu pytanie do was czy moje nigdy nie farbowane w這sy w kolorze ciemnego blondu ze z這tym po造skiem z豉pi ten kolor boj si, 瞠 stan si brzydkie i 鄴速e i zaczn 瘸這wa koloryzacji
Millcentaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-17, 16:34   #514
Madziusiia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

w這sy rozja郾i ci si maksymalnie o 2 tony i ni b璠zie to kolor z pude趾a u篡wa豉m i jedno wielkie rozczarowanie
Madziusiia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-23, 03:23   #515
aga8603
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 290

jestem rozczarowana... pokusi豉m sie na promocje w rossmanie 16,99 i tak: kolor jasny br您 mia mi nie przyciemnic (tzn. nieco rozja郾ic lub po prostu o篡wi) w這s闚 a wyszed CIEMNY BR╴ prawie czarny. Wiosna farbowa豉m Sublimme Mousse z L'OReal i tez jasny br您em, nazwa tego by豉 bardziej adekwatna do efektu ni w przypadku Perfect Mousse... mia豉m jedynie niefajne wra瞠nie ci庵貫go wyp逝kiwania farby, gdy woda przez wiele my by豉 zakolorowana. No i oczywiscie Perfect wysuszy w這sy i nie da naturalnego efektu .

Edytowane przez aga8603
Czas edycji: 2012-01-23 o 03:27 Pow鏚: ..
aga8603 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-23, 13:30   #516
M0N1K4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 337
GG do M0N1K4

Kupi豉m 鈔edni br您 i teraz si waham czy go k豉嗆.... tak jak czytam -wychodzi do嗆 ciemno... mam w這sy farbowane na czerwono - tzn. teraz ju si spra造 do jakiego rudawego br您u.... k豉d豉m nawet jasny br您 z Loreala, ale nic nie z豉pa這... korzystaj帷 z promocji skusi豉m si na t farb.... my郵 sobie - mo瞠 z豉pie?? Ale boj si by nie wysz這 za ciemno... mo瞠 skr鏂enie czasu "trzymania" farby sprawi,瞠 nie wyjd takie ciemne?? Cho moje naturalne s w ciemnym br您ie, bo odrost ju mam spory.
M0N1K4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-23, 17:06   #517
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez aga8603 Poka wiadomo嗆
jestem rozczarowana... pokusi豉m sie na promocje w rossmanie 16,99 i tak: kolor jasny br您 mia mi nie przyciemnic (tzn. nieco rozja郾ic lub po prostu o篡wi) w這s闚 a wyszed CIEMNY BR╴ prawie czarny. Wiosna farbowa豉m Sublimme Mousse z L'OReal i tez jasny br您em, nazwa tego by豉 bardziej adekwatna do efektu ni w przypadku Perfect Mousse... mia豉m jedynie niefajne wra瞠nie ci庵貫go wyp逝kiwania farby, gdy woda przez wiele my by豉 zakolorowana. No i oczywiscie Perfect wysuszy w這sy i nie da naturalnego efektu .
a ja z jasnym br您em z perfect mousse jestem zachwycona - faktycznie na pocz徠ku wyszed ciemno - ale wyp逝ka si do naprawd 豉dnego i jasnego br您u, bardzo naturalnego i bez rudych refleks闚, jeszcze nigdy nie mia豉m takiego fajnego br您iku
Stary 2012-01-23, 19:53   #518
M0N1K4
Zakorzenienie

GG do M0N1K4

I zrobi豉m xD ciemne strasznie po tym 鈔ednim br您ie - dla mnie to czekolada Ale mam nadziej,瞠 si troszk wyp逝cz do weekendu - przy moim codziennym myciu...
Stary 2012-01-23, 20:33   #519
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Wyp逝cze si na pewno.
Og鏊nie br您y i czernie z tej pianki schwarzkopfa bardzo 豉dnie wychodz, 鈍ietne kolory

devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-24, 08:54   #520
aga8603
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 290

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Poka wiadomo嗆
I zrobi豉m xD ciemne strasznie po tym 鈔ednim br您ie - dla mnie to czekolada Ale mam nadziej,瞠 si troszk wyp逝cz do weekendu - przy moim codziennym myciu...
czekolada to bardzo dobre okre郵enie r闚nie dla jasnego br您u... jasny... ciemny... bez r騜nicy.... wychodzi czekolada, ale mo瞠 faktycznie spierze si i b璠zie fajniejszy. w ka盥ym razie przyzwyczai豉m si..
Stary 2012-01-24, 18:49   #521
kasiuniabb86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Ostrze瞠nie dla blondynek chc帷ych przyciemni w這sy!
Naturalny kolor mam do嗆 jasny blond tylko troch szary-mysi, robi豉m wi璚 u fryzjera pasemka, mia豉m pi瘯ne w這sy, takie prawie naturalne, do po這wy plec闚, pocz徠kiem grudnia postanowi豉m zmieni kolor i zafarbowa豉m sama piank loreal naturalny jasny br您-wysz這 do嗆 ciemno... po 2 tygodniach gdy wyp逝ka sie na ciemno rudo po這篡豉m wi璚 te sama, farb bardzo jasny popielaty blond-wyszed jasno rudy, na kilka dni przed sylwestrem posz豉m do fryzjera, kt鏎y zrobi mi jasne blond pasemka-wysz造 jak roztrzepane jajko, wi璚 w dzie sylwestra posz豉m do kolejnego fryzjera przedstawiaj帷 mu ca陰 histori jajecznicy na moich w這sach i zaproponowano mi SZAMPON KOLORYZUJ。Y (ze wzgl璠u na fatalny stan w這s闚), kolor mia by bardzo naturalny 鈔edni blond-Wyszed jak po pierwszym farbowaniu-Br您owy i ciemny oczywi軼ie zn闚 si wyp逝kiwa na ciemno rudy.
疾by by這 ma這 5 stycznia, kolejny raz posz豉m do fryzjerki kt鏎a zrobi豉 mi dos這wnie kilka jasnych pasemek-pasemka wysz造 fajnie i nawet nie wypad造 wszystkie, no reszta w這s闚 coraz bardziej sie wyp逝kiwa豉 i osi庵n窸a kolor ciemno rudo-pomara鎍zowy, pe軟a desperacji 2 dni temu kupi豉m Perfect Mouse kolor 1000 per這wy blond, potrzyma豉m zgodnie z zaleceniami i by豉m w TOTALNYM SZOKU! W這sy si rozja郾i造 teraz s koloru z這ty blond, kupi豉m wi璚 szampon srebrny Joanny aby zniwelowa z這ty odcie.
Fina jest taki 瞠 obci窸am w這sy chyba z 15-20 cm, s bardzo zniszczone, D逝go potrwa aby wr鏂i do stanu z przed mojej "metamorfozy"
DZIEWCZYNY JE印I MACIE JASNE WΜSY NIE PRZYCIEMNIAJCIE ICH!
kasiuniabb86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-24, 18:56   #522
M0N1K4
Zakorzenienie

GG do M0N1K4

Cytat:
czekolada to bardzo dobre okre郵enie r闚nie dla jasnego br您u... jasny... ciemny... bez r騜nicy.... wychodzi czekolada, ale mo瞠 faktycznie spierze si i b璠zie fajniejszy. w ka盥ym razie przyzwyczai豉m si..
Ju dzisiaj wida ciut ja郾iejsze przeb造ski... No tak, powinnam doda ciemna czekolada Mam nadziej,瞠 ostatecznie b璠zie taki jak na opakowaniu... p鏦i co na szcz窷cie niewiele os鏏 mnie musi ogl康a, haha
Stary 2012-01-25, 10:27   #523
Dalla
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez kasiuniabb86 Poka wiadomo嗆
Ostrze瞠nie dla blondynek chc帷ych przyciemni w這sy!
Naturalny kolor mam do嗆 jasny blond tylko troch szary-mysi, robi豉m wi璚 u fryzjera pasemka, mia豉m pi瘯ne w這sy, takie prawie naturalne, do po這wy plec闚, pocz徠kiem grudnia postanowi豉m zmieni kolor i zafarbowa豉m sama piank loreal naturalny jasny br您-wysz這 do嗆 ciemno... po 2 tygodniach gdy wyp逝ka sie na ciemno rudo po這篡豉m wi璚 te sama, farb bardzo jasny popielaty blond-wyszed jasno rudy, na kilka dni przed sylwestrem posz豉m do fryzjera, kt鏎y zrobi mi jasne blond pasemka-wysz造 jak roztrzepane jajko, wi璚 w dzie sylwestra posz豉m do kolejnego fryzjera przedstawiaj帷 mu ca陰 histori jajecznicy na moich w這sach i zaproponowano mi SZAMPON KOLORYZUJ。Y (ze wzgl璠u na fatalny stan w這s闚), kolor mia by bardzo naturalny 鈔edni blond-Wyszed jak po pierwszym farbowaniu-Br您owy i ciemny oczywi軼ie zn闚 si wyp逝kiwa na ciemno rudy.
疾by by這 ma這 5 stycznia, kolejny raz posz豉m do fryzjerki kt鏎a zrobi豉 mi dos這wnie kilka jasnych pasemek-pasemka wysz造 fajnie i nawet nie wypad造 wszystkie, no reszta w這s闚 coraz bardziej sie wyp逝kiwa豉 i osi庵n窸a kolor ciemno rudo-pomara鎍zowy, pe軟a desperacji 2 dni temu kupi豉m Perfect Mouse kolor 1000 per這wy blond, potrzyma豉m zgodnie z zaleceniami i by豉m w TOTALNYM SZOKU! W這sy si rozja郾i造 teraz s koloru z這ty blond, kupi豉m wi璚 szampon srebrny Joanny aby zniwelowa z這ty odcie.
Fina jest taki 瞠 obci窸am w這sy chyba z 15-20 cm, s bardzo zniszczone, D逝go potrwa aby wr鏂i do stanu z przed mojej "metamorfozy"
DZIEWCZYNY JE印I MACIE JASNE WΜSY NIE PRZYCIEMNIAJCIE ICH!
Pianki maj to do siebie, 瞠 wychodz ciemniej - nawet bardziej ni niejedna farba. 字edni blond wychodzi ju b. ciemno, a co tu m闚i o br您ach. Nawet ciemny blond jest ju jak ciemny br您, a czasem nawet i podchodzi pod czer - zale篡 na jak baz k豉dziemy. Dla tych, kt鏎e maj jasny blond w這sy i nie chc prze篡 szoku - nie polecam niczego innego opr鏂z 1000 per這wy blond. Plus jest taki, 瞠 te pianki wyp逝kuj si r闚nomiernie i 豉two przyjmuj "na siebie" inne farby (w tym ja郾iejsze).
Kasiunia znam Tw鎩 b鏊 i w pe軟i zgadzam si z Tob, aby nie robi tego typu b喚du i nie przyciemnia w這s闚, a jak ju, to nie wi璚ej ni o 2 tony.
Kilka lat wstecz zachcia這 mi si czarnych pasemek na swoich piaskowych blond w這sach. Pierwszy raz - ok, ale za drugim razem 2/3 w這s闚 by這 ju czarnych. Wtedy powiedzia豉m sobie do嗆... Nie幢e si nam璚zy豉m ze swoimi w這sami, aby wr鏂i do jasnego blondu. Jednak dawa豉m im wi璚ej przerwy pomi璠zy farbowaniem - ni Ty. Dobrym sposobem na powr鏒 do jasnych w這s闚 jest - pasemka z rozja郾iacza + pasemka np. miodowy blond - mo積a nawet jeszcze jaki trzeci odcie blondu doda. Wtedy w這sy - wiadomo - nie niszcz si a tak jak po ca趾owitym rozja郾ianiu. 3 razy taki miks i za 4tym razem (po ok.3-4 miesi帷ach) mo積a ju k豉嗆 taki blond jaki chcia這by si w pe軟i uzyska ( jest w tym super walor - bo co by si nie po這篡這, to zostaj we w這sach pi瘯ne refleksy z pasemek czyli taki wielotonowy jasny blond). W這sy na bank ucierpi, ale nigdy w 篡ciu nie mo積a ich co kilka tygodni traktowa samym rozja郾iaczem czy og鏊nie rozja郾ia je co rusz bo gwarantowane jest to, 瞠 utraci si z 1/3 jak nie po這w w這s闚, wi璚 taki miks jak polecam jest o niebo bezpieczniejszy. Prze篡豉m i to - to wiem jak jest i jak trzeba si mordowa, aby powr鏂i do blondu. Najbardziej cierpi oczywi軼ie w這sy. Tak瞠 軼i窸am je po tych czarnych pasemkach i po pierwszym tego typu miksie pasemek blond. Chcia豉m aby od篡造. Mia豉m w這sy do 這patek, a 軼i窸am tak przed ramiona... Ok. 3 lata min窸y zanim uros造 za 這patki i zg瘰tnia造 (pomog豉 belissa, tran i szampon "dermena") i wiem, 瞠 nie pope軟i ju tego typu b喚du z tym przyciemnianiem. Dobrze, 瞠 jest wiza i s osoby, kt鏎e bezinteresownie pomagaj - dzi瘯i temu czytam opinie z 10 razy i zastanawiam si z 5 - zanim wybior jaki kosmetyk, w tym farb i cokolwiek u篡je.
Per這wy blond polecam z czystym sumieniem. Nie ma po nim 瘸dnych niechcianych niespodzianek. U mnie wychodzi pi瘯ny miodowo-s這neczny blond ( z tymi refleksami z dawnych pasemek ), odrosty rozja郾iaj si tak jak po zwyk貫j farbie z amoniakiem - do jasnego piaskowego blondu. Minusy jedyne jakie ta pianka posiada - to cena (gdy w這sy potrzebuj dla 100% pokrycia a dwie pianki. Jedna starcza豉 mi do czasu kiedy mia豉m w這sy przed 這patki, a zacz窸o jej by ma這, gdy w這sy zacz窸y rosn望 dalej i zg瘰tnia造) oraz to, 瞠 po nieca造m miesi帷u farba z odrost闚 zmywa si do odcienia typu jasny rudy. Za wysuszenie ko鎍闚ek nie mog jej wini a tak bardzo (por闚nuj帷 j z farbami jakie u篡wa豉m), poniewa dzi瘯i niej moje w這sy przesta造 wychodzi gar軼iami - jak po farbowaniu zwyk造mi farbami... Wszystkie inne farby dzia豉造 tak, 瞠 i w這sy wypada造 po nich i ko鎍闚ki by造 przesuszone, rozdwojone i nawet ju szkoda gada by這 o nich, a po piance to przesuszenie ko鎍闚ek to dla mnie pryszcz - wystarczy wax do w這s闚 blond raz na tydzie i turkusowa maska z herbal essences po ka盥ym myciu (ci篹ko j ostatnio znale潭, ale od篡wka z tej serii te sobie radzi z przesuszonymi ko鎍闚kami) i kondycja w這s闚 jest na 5 z plusem.
Wstawiam zdj璚ia po per這wym blondzie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1000.jpg (31,6 KB, 213 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1000.2.jpg (42,0 KB, 151 za豉dowa)

Edytowane przez Dalla
Czas edycji: 2012-01-25 o 11:32
Dalla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-25, 10:36   #524
Dalla
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
W takim razie mo瞠my wywnioskowa, 瞠:
字edni i ciemny blond = ciemny br您, a czasem nawet i jak czer...
Jasny czy ciemny br您 = czekolada.
Taka ma豉 przestroga dla os鏏, kt鏎e wybior cokolwiek innego ni per這wy blond ;-)
P.s. Spierze si na bank. U篡waj szamponu przeciw逝pie穎wego i b璠zie szybciej. Po jakim czasie powinien wyj嗆 kolor co w dese takiego jak na pr鏏niku.
Dalla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-27, 12:27   #525
M0N1K4
Zakorzenienie

GG do M0N1K4

Od farbowania w poniedzia貫k szoruj w這sy szamponami przeciw逝pie穎wymi i faktycznie - z ka盥ym myciem kolor si rozja郾ia ale mam strasznie suche w這sy... nawet od篡wka gliss kur, kt鏎a sta豉 na p馧ce w豉軼iwie nieu篡wana bo by豉 za mocna dla mnie - obci捫a豉 mi w這ski i wygl康a造 jak przet逝szczone -teraz, na這穎na nawet w du瞠j ilo軼i wcale ich nie obci捫a. No nic, jeszcze jutro je porz康nie poszoruj a potem jakie od篡wki niech od篡j

Ciesz si,瞠 farb k豉d豉m na spran czerwie - czyli co wpadaj帷e w rudy kolor Przebija mi si przez co s takie ja郾iejsze refleksy

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2012-01-27 o 12:34
Stary 2012-01-27, 12:29   #526
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

tak Was podczytuj i chyba zdecyduj si na per這wy blond
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-27, 23:20   #527
Sol Magda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 652

Per這wy blond 郵icznie wychodzi.
Sol Magda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-28, 23:18   #528
Ssylwka3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Polecam kolor Bursztynowy Z這ty Blond 865 - na moich blond w這sach - odrosty ciemny blond, im ni瞠j, tym ja郾iejsze (bez podtekst闚 ) wyszed ciemny blond/jasny br您 z rud po鈍iat. Cudo W這ski pokryte r闚nomierne, farba nie wysusza. Trzyma豉m 20 minut.
Ssylwka3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-05, 14:10   #529
Leyla89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 518

Cytat:
Napisane przez Dalla Poka wiadomo嗆
Pianki maj to do siebie, 瞠 wychodz ciemniej - nawet bardziej ni niejedna farba. 字edni blond wychodzi ju b. ciemno, a co tu m闚i o br您ach. Nawet ciemny blond jest ju jak ciemny br您, a czasem nawet i podchodzi pod czer - zale篡 na jak baz k豉dziemy. Dla tych, kt鏎e maj jasny blond w這sy i nie chc prze篡 szoku - nie polecam niczego innego opr鏂z 1000 per這wy blond. Plus jest taki, 瞠 te pianki wyp逝kuj si r闚nomiernie i 豉two przyjmuj "na siebie" inne farby (w tym ja郾iejsze).
Kasiunia znam Tw鎩 b鏊 i w pe軟i zgadzam si z Tob, aby nie robi tego typu b喚du i nie przyciemnia w這s闚, a jak ju, to nie wi璚ej ni o 2 tony.
Kilka lat wstecz zachcia這 mi si czarnych pasemek na swoich piaskowych blond w這sach. Pierwszy raz - ok, ale za drugim razem 2/3 w這s闚 by這 ju czarnych. Wtedy powiedzia豉m sobie do嗆... Nie幢e si nam璚zy豉m ze swoimi w這sami, aby wr鏂i do jasnego blondu. Jednak dawa豉m im wi璚ej przerwy pomi璠zy farbowaniem - ni Ty. Dobrym sposobem na powr鏒 do jasnych w這s闚 jest - pasemka z rozja郾iacza + pasemka np. miodowy blond - mo積a nawet jeszcze jaki trzeci odcie blondu doda. Wtedy w這sy - wiadomo - nie niszcz si a tak jak po ca趾owitym rozja郾ianiu. 3 razy taki miks i za 4tym razem (po ok.3-4 miesi帷ach) mo積a ju k豉嗆 taki blond jaki chcia這by si w pe軟i uzyska ( jest w tym super walor - bo co by si nie po這篡這, to zostaj we w這sach pi瘯ne refleksy z pasemek czyli taki wielotonowy jasny blond). W這sy na bank ucierpi, ale nigdy w 篡ciu nie mo積a ich co kilka tygodni traktowa samym rozja郾iaczem czy og鏊nie rozja郾ia je co rusz bo gwarantowane jest to, 瞠 utraci si z 1/3 jak nie po這w w這s闚, wi璚 taki miks jak polecam jest o niebo bezpieczniejszy. Prze篡豉m i to - to wiem jak jest i jak trzeba si mordowa, aby powr鏂i do blondu. Najbardziej cierpi oczywi軼ie w這sy. Tak瞠 軼i窸am je po tych czarnych pasemkach i po pierwszym tego typu miksie pasemek blond. Chcia豉m aby od篡造. Mia豉m w這sy do 這patek, a 軼i窸am tak przed ramiona... Ok. 3 lata min窸y zanim uros造 za 這patki i zg瘰tnia造 (pomog豉 belissa, tran i szampon "dermena") i wiem, 瞠 nie pope軟i ju tego typu b喚du z tym przyciemnianiem. Dobrze, 瞠 jest wiza i s osoby, kt鏎e bezinteresownie pomagaj - dzi瘯i temu czytam opinie z 10 razy i zastanawiam si z 5 - zanim wybior jaki kosmetyk, w tym farb i cokolwiek u篡je.
Per這wy blond polecam z czystym sumieniem. Nie ma po nim 瘸dnych niechcianych niespodzianek. U mnie wychodzi pi瘯ny miodowo-s這neczny blond ( z tymi refleksami z dawnych pasemek ), odrosty rozja郾iaj si tak jak po zwyk貫j farbie z amoniakiem - do jasnego piaskowego blondu. Minusy jedyne jakie ta pianka posiada - to cena (gdy w這sy potrzebuj dla 100% pokrycia a dwie pianki. Jedna starcza豉 mi do czasu kiedy mia豉m w這sy przed 這patki, a zacz窸o jej by ma這, gdy w這sy zacz窸y rosn望 dalej i zg瘰tnia造) oraz to, 瞠 po nieca造m miesi帷u farba z odrost闚 zmywa si do odcienia typu jasny rudy. Za wysuszenie ko鎍闚ek nie mog jej wini a tak bardzo (por闚nuj帷 j z farbami jakie u篡wa豉m), poniewa dzi瘯i niej moje w這sy przesta造 wychodzi gar軼iami - jak po farbowaniu zwyk造mi farbami... Wszystkie inne farby dzia豉造 tak, 瞠 i w這sy wypada造 po nich i ko鎍闚ki by造 przesuszone, rozdwojone i nawet ju szkoda gada by這 o nich, a po piance to przesuszenie ko鎍闚ek to dla mnie pryszcz - wystarczy wax do w這s闚 blond raz na tydzie i turkusowa maska z herbal essences po ka盥ym myciu (ci篹ko j ostatnio znale潭, ale od篡wka z tej serii te sobie radzi z przesuszonymi ko鎍闚kami) i kondycja w這s闚 jest na 5 z plusem.
Wstawiam zdj璚ia po per這wym blondzie.

pi瘯ny kolor

Leyla89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-05, 22:15   #530
illoonka26
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

a czy 鈔edni br您 wychodzi jako kolor ciep造 czy zimny , osobi軼ie szukam zimnego br您u
illoonka26 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 13:36   #531
paniprezesola
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

bior帷 pod uwag wasze opinie, ze kolor wychodzi ciemniejszy, kupi豉m 鈔edni blond(800). Trzyma豉m piank na w這sach 20 minut zamiast 30 i wyszed mi kolor, z kt鏎ego jestem bardzo zadowolona, Jest to sredni br您 pod 鈍iat這 ze z這tymi refleksami. Kolor na opakowaniu by ca趾iem inny wiec nie polecam go gdy kto chce miec w這sy blond.
Pianka jest bardzo wydajna, mam w這sy do ramion, pokry豉m bardzo dok豉dnie ca貫 i jeszcze du穎 zosta這 w buteleczce. ζtwo te sie zmywa ze sk鏎y, do嗆 dobrze mi pokry豉 ca趾iem spore odrosty mam nadzieje, ze sie szybko z nich nie zmyje. Przez jakies trzy dni po myciu wypada這 mi troch w這s闚 ale ju wszytsko jest w porz康ku.
paniprezesola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 23:14   #532
Fluy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
GG do Fluy

Farbowa豉m dzi orzechem laskowym po dekoloryzacji z 鈔edniego br您u.
Oto kolorek: http://imageshack.us/photo/my-images...chlaskowy.jpg/
Chyba do ko鎍a zostan przy tej farbie.
Fluy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-15, 12:46   #533
kamelka33
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 590

Kobietki powiedzcie mi prosz, ile kosztuje w Rossmanie ta farbka bez promocji?
Chc j wybr鏏owa, w這sy ostatnio farbowa豉m prawie 2 miesi帷e temu, wi璚 mam ju spory odrost, jestem naturaln blondynk, a w這sy farbuj na br您, mam do Was pytanie, zastanawiam si czy wybra kolor 600 jasny br您, czy mo瞠 500 鈔edni br您? Wa積e jest dla mnie, zeby kolor nie wyszed czarny, wi璚 na pocz徠ku od razu postanowi豉, 瞠 kupi ja郾iejszy, ale... mam taki problem, 瞠 wiele farb jak dot康 幢e pokrywa這 mi jasny odrost i w tym miejscu w這sy mia豉m du穎 ja郾iejsze ni reszt na d逝go軼i, dlatego zastanawiam si, czy nr 600 nie b璠zie zn闚 zbyt jasny i czy r闚nomiernie pokryje w這sy, prosze Was bardzo o rad, je郵i macie jakie do鈍iadczenie z tymi kolorkami
kamelka33 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-15, 14:46   #534
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Poka wiadomo嗆
Kobietki powiedzcie mi prosz, ile kosztuje w Rossmanie ta farbka bez promocji?
Chc j wybr鏏owa, w這sy ostatnio farbowa豉m prawie 2 miesi帷e temu, wi璚 mam ju spory odrost, jestem naturaln blondynk, a w這sy farbuj na br您, mam do Was pytanie, zastanawiam si czy wybra kolor 600 jasny br您, czy mo瞠 500 鈔edni br您? Wa積e jest dla mnie, zeby kolor nie wyszed czarny, wi璚 na pocz徠ku od razu postanowi豉, 瞠 kupi ja郾iejszy, ale... mam taki problem, 瞠 wiele farb jak dot康 幢e pokrywa這 mi jasny odrost i w tym miejscu w這sy mia豉m du穎 ja郾iejsze ni reszt na d逝go軼i, dlatego zastanawiam si, czy nr 600 nie b璠zie zn闚 zbyt jasny i czy r闚nomiernie pokryje w這sy, prosze Was bardzo o rad, je郵i macie jakie do鈍iadczenie z tymi kolorkami
O 500 si nie wypowiem, bo nie pr鏏owa豉m, ale te mam jasny odrost i 600 mi dobrze pokry豉. Kolor na pocz徠ku wyszed ciemnobr您owy, ale spra si do jasnego br您u. Og鏊nie jestem bardzo zadowolona, bo nie ma rudych refleks闚

Bez promocji kosztuje chyba 22,99
Stary 2012-02-15, 21:36   #535
kamelka33
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
O 500 si nie wypowiem, bo nie pr鏏owa豉m, ale te mam jasny odrost i 600 mi dobrze pokry豉. Kolor na pocz徠ku wyszed ciemnobr您owy, ale spra si do jasnego br您u. Og鏊nie jestem bardzo zadowolona, bo nie ma rudych refleks闚

Bez promocji kosztuje chyba 22,99
Dzi瘯uj bardzo za wiadomo嗆 A gdy kolorek zacz掖 si wyp逝kiwa i ja郾ie, nie odznacza si w miejscach gdzie farbowa陰 jasny odrost, kolor by jednolity na ca貫j d逝go軼i?
Czy jaka kobietka mo瞠 powiedzie mi co o kolorze nr 500, najbardziej mi zale篡 na informacji, czy nie wychodzi on czarny po zafarbowaniu?
Stary 2012-02-15, 21:47   #536
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Cytat:
Dzi瘯uj bardzo za wiadomo嗆 A gdy kolorek zacz掖 si wyp逝kiwa i ja郾ie, nie odznacza si w miejscach gdzie farbowa陰 jasny odrost, kolor by jednolity na ca貫j d逝go軼i?
Czy jaka kobietka mo瞠 powiedzie mi co o kolorze nr 500, najbardziej mi zale篡 na informacji, czy nie wychodzi on czarny po zafarbowaniu?
Farbowa貫m 400 i 300.
W這sy po farbowaniu 400 wychodz czarne. Jednak po kilku myciach wyp逝kuj si do takiego koloru jak na opakowaniu.
Wi璚 pos康zam, 瞠 500 wyjdzie jak bardzo ciemny br您, podchodz帷y pod czer. Ale po paru myciach sp逝cze si do takiego jak na opakowaniu czyli 鈔edniego br您u.

devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-16, 12:01   #537
dropulka86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
Napisane przez karolinka_0012 Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny ogolnie mam wlosy sredni / ciemny blond, ale odk康 pamietam rozjasniam je do bardzo jasnego blondu. Ostatnio robi豉m casting creme gloss bardzo jasny lodowy blond, kolor wyszed jak na pude趾u, ALE szybko si wyp逝kuje i juz mam lekko 鄴速e. Chcia豉bym powr鏂i do naturalnego odcienia. Piszecie, 瞠 perfect mousse przewaznie zawsze wychodzi ciemniejszy niz na opakowaniu. Zastanawiam si nad 鈔ednim blondem. Co s康zicie? Dodam, 瞠 mam jasna cere sklonna do wszelkiego rodzaju wypryskow, a slyszalam ze sredni i ciemny blond kamufluja niedoskonalosci.
Witam.Byc moze moj post juz Cie nie wspomoze, bo zapewne przez ten czas pofarbowa豉s juz w這ski, ale ja na rudawy blond na這zy豉m w豉snie sredni blond 800 i wysz這 cos takiego.Mi sie baaardzo spodoba這, wysz這 bardzo naturalnie, juz dawno nie mia豉m takiego naturalnego koloruNapewno za miesiac ponownie pokryje w這sy tym odcieniem.
ponizej za豉czam zdj璚ia.Pozdrawiam.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja33.jpg (21,9 KB, 160 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja32.jpg (22,8 KB, 240 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ja35.jpg (21,3 KB, 224 za豉dowa)
dropulka86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-16, 17:22   #538
M0N1K4
Zakorzenienie

GG do M0N1K4

Cytat:
Farbowa豉m 500 - wychodzi baaaardzo ciemno - a k豉d豉m na spran czerwie... we lepiej jasny br您
Stary 2012-02-16, 23:18   #539
kamelka33
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Poka wiadomo嗆
Farbowa豉m 500 - wychodzi baaaardzo ciemno - a k豉d豉m na spran czerwie... we lepiej jasny br您
Ojoj, a ju kupi豉m kolorek 500 z obawy, 瞠 jasny br您 nie za dobrze z豉pie mi odrost, mam nadziej, 瞠 nie b璠 mia豉 czarnych w這s闚
a mo瞠sz powiedzie, czy z czasem si rozja郾i?
Stary 2012-02-17, 14:20   #540
M0N1K4
Zakorzenienie

GG do M0N1K4

Cytat:
Ojoj, a ju kupi豉m kolorek 500 z obawy, 瞠 jasny br您 nie za dobrze z豉pie mi odrost, mam nadziej, 瞠 nie b璠 mia豉 czarnych w這s闚
a mo瞠sz powiedzie, czy z czasem si rozja郾i?
Szybko zja郾ia - po tygodniu intensywnego szorowania szamponami przeciw逝pie穎wymu H&S i Nizoral zja郾ia..... k豉d豉m te maseczki z miodu ( podobno rozja郾ia tylko blond, no ale nie zaszkodzi這 spr鏏owa) i teraz, po 3 tygodniach praktycznie 郵adu nie ma
Tak瞠 wymywa si - na pocz徠ku by豉m za豉mana ale jak zobaczy豉m jak szybko si wymywa to si uspokoi豉m
Odpowiedz

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.