Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 19 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-02-18, 12:26   #541
dropulka86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez dropulka86 Poka wiadomo嗆
Witam.Byc moze moj post juz Cie nie wspomoze, bo zapewne przez ten czas pofarbowa豉s juz w這ski, ale ja na rudawy blond na這zy豉m w豉snie sredni blond 800 i wysz這 cos takiego.Mi sie baaardzo spodoba這, wysz這 bardzo naturalnie, juz dawno nie mia豉m takiego naturalnego koloruNapewno za miesiac ponownie pokryje w這sy tym odcieniem.
ponizej za豉czam zdj璚ia.Pozdrawiam.
dziewczyny farba zmywa si w ekspresowym tempie. za豉czy豉m wczesniej foty zaraz po koloryzacji, a teraz dodam po 3 myciach.W這sy myj co 2-gi dzien.Dla jednych to plus, dla mnie jednak minus, bo co zostanie z koloru za 3 tygodnie?nastepnym razem chyba farbne ciemnym blondem..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 94.jpg (16,2 KB, 197 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 95.jpg (17,0 KB, 174 za豉dowa)
dropulka86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-20, 14:56   #542
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
dziewczyny farba zmywa si w ekspresowym tempie. za豉czy豉m wczesniej foty zaraz po koloryzacji, a teraz dodam po 3 myciach.W這sy myj co 2-gi dzien.Dla jednych to plus, dla mnie jednak minus, bo co zostanie z koloru za 3 tygodnie?nastepnym razem chyba farbne ciemnym blondem..
no patrz, co osoba, to w這sy.mnie z 800 poczatkowo wyszed 鈔edni braz/ciemny (nak豉da豉m na jasny blond) i zmywal sie strasznie d逝go (ze 2-3 tygodnie) do sredniego blondu. Po dwoch miesiacach wciaz mia豉m 鈔edni blond a nie jasny, mimo ze myje co drugi-trzeci dzien.
Stary 2012-02-23, 21:22   #543
basia2837
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
GG do basia2837

No to ja nakladam nr 700 na wiewiorcze rude w這sy. Mam nadziej, 瞠 je zakryje, bo marze o naturalnym kolorze bez rudo嗆i..
Stary 2012-02-25, 00:04   #544
claudiiin
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 005

Cytat:
Napisane przez basia2837 Poka wiadomo嗆
No to ja nakladam nr 700 na wiewiorcze rude w這sy. Mam nadziej, 瞠 je zakryje, bo marze o naturalnym kolorze bez rudo嗆i..
I jak? Wyszedl chlodny odcien? Pokazesz jakies zdjecie?

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powr鏒 do naturalek...
claudiiin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-28, 15:59   #545
Agravka2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60

Hey dziewczyny,

Caly dzien czytam o tym perfect musse,
Moje wlosy maja kiepsk kondycje po ci庵造ch rosja郾ianiach (nigdy sama, zawsze u fryzjera)
3 tyg. temu bylam u fryzjerki mia陰 mi przyciemni w這ski o ton lub dwa a efekt taki, 瞠 odrosty wysz造 rudawe, miedziane , reszta w這sk闚 fajny popielaty blond.
Kusi mnie przyciemnienie o ton w堯s闚 i nie wiem jaki mus wybra. Z tego co czytam pralina lub ciepny blond wyjd bardzo ciemne , to co zrobi perowy blond czy 1000 czy mo瞠 czy zlocisty blond 950 czy 800 sedni blond. Pow鏒rze, 瞠 moje w這sy s jasne, 豉dny kolor, nie 鄴速y.

Kusi mnie pianka z loreala, bo maja 豉dniejsze blondy, ale recenzje ma kiepskie bo podobno wlosy wypadaja ale na to nie moge sobie pozwoli, ale ogo軟ie za陰czam zdj璚ia kolork闚 tego loreala, jaki kolor z tego perfect mus powinnac uzy, 瞠by wysz造 mi podobne do tego loreala. Nie chce zbyt ciemnego.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Hco19_10.jpg (17,4 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Hco19_15.jpg (16,2 KB, 38 za豉dowa)
Stary 2012-02-28, 16:17   #546
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez Agravka2 Poka wiadomo嗆
Hey dziewczyny,

Moje wlosy maja kiepsk kondycje po ci庵造ch rosja郾ianiach (nigdy sama, zawsze u fryzjera)
3 tyg. temu bylam u fryzjerki mia陰 mi przyciemni w這ski o ton lub dwa a efekt taki, 瞠 odrosty wysz造 rudawe, miedziane , reszta w這sk闚 fajny popielaty blond.
Kusi mnie przyciemnienie o ton w堯s闚 i nie wiem jaki mus wybra. Z tego co czytam pralina lub ciepny blond wyjd bardzo ciemne , to co zrobi perowy blond czy 1000 czy mo瞠 czy zlocisty blond 950 czy 800 sedni blond. Pow鏒rze, 瞠 moje w這sy s jasne, 豉dny kolor, nie 鄴速y.

Kusi mnie pianka z loreala, bo maja 豉dniejsze blondy, ale recenzje ma kiepskie bo podobno wlosy wypadaja ale na to nie moge sobie pozwoli, ale ogo軟ie za陰czam zdj璚ia kolork闚 tego loreala, jaki kolor z tego perfect mus powinnac uzy, 瞠by wysz造 mi podobne do tego loreala. Nie chce zbyt ciemnego.
a mocno masz w這ski rozjasniane? je郵i chcesz przyciemni w這sy rozjasniane to zr鏏 pigmentacj
Stary 2012-02-28, 17:58   #547
Agravka2
Raczkowanie

wlosy mam po porstu jasne, jasny popielaty blond, ostatnio si nie opalam, czasem wlasne jakis krem br您ujacy i wydaje mi sie, ze wygladam zbyt blado w tym kolorze, dlatego chcialbym o ton ciemniejszy, i przede wszystkim chcialabym zniwelowac te miedziane odrosty, kt鏎e zafundowala mi fryzjerka. W tej chwili wyglada to tak, milimetorwy czarny odrtost, dalej miedziany odrost oko這 1,5 cm, dalej be穎wy blond i ko鎍闚ki jak by sie dobrze przyj瞠 lekko z馧tawe. tzw sza逝 nie ma .... jakiego musu mam u篡, jaki kolr byscie mi zapoda造 ostrzegam, 瞠 nie chce mie bardzo ciemnych w這s闚, nie chce r闚nie rudawych oddcieni.

czekam na odpowiedzi, narka
Stary 2012-02-28, 19:16   #548
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

najlepiej co na poziomie 8 czyli jasny blond, i popielaty na odrost zeby zakryc rudy. a co powiesz na wellaton 8/1 na odrost i 8/0 na reszt? z tym ze nie pianke a farbe w kremie. pianek nie znam, nie u篡wa貫m
Stary 2012-02-28, 23:44   #549
Agravka2
Raczkowanie

a uzywalyscie farb biokap albo sanotint, podobno w ogole nie niszcza wlos闚, wiekszosc sk豉dnik闚 naturalnych ok 90 %???

na wizaz maja dobre opinie

Jezeli chodzi o pianke to dlatego na nia sie tak uparlam , bo nie umiem sama farbowac wlosow a wasze opinie na temat pianki brzmia, ze to bu趾a z maslem.
mieszanie dwoch farb to juz dla mnie nie lada wyczyn, tzn farbowanie odrost闚 i reszty wlosow to moze byc problem, ostatni raz sama farbowalam 10 lat temu i to na czarne, a wiadomo czarne wszystko pokryje wiec lapu capu farba na cala glowe i po sprawie, a z jasnymi to juz troche problem szkoda, ze nie dobrze wygladam w czarnych , bo wlosy sa piekne i 郵ni帷e, a farba za 20 zl wystarczy. ide spac , caly dzien czytam o tych farbach zaniedbalam dom dziecko, chlopaka i w ogole narka
Stary 2012-02-29, 11:15   #550
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez Agravka2 Poka wiadomo嗆
Hey dziewczyny,

Z perfect mousse mo瞠sz u篡 鈔edniego blondu 800, raz nim farbowa豉m i wyszed bardzo naturalnie i bez rudych refleks闚, ale je郵i masz rozja郾iane w這sy mo瞠 si szybko wyp逝kiwa.
Stary 2012-02-29, 12:33   #551
ksenawojowniczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207

Ja w sobot farbowa豉m 668 - Orzech laskowy na jasnym br您ie i wysz造 mi hmm....ζdne br您owe, natomiast po 1 myciu wyszed zdecydowanie rudy odcie,ale nie wygl康a to 幢e S bardziej kasztanowe ni orzech laskowy
ksenawojowniczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-29, 14:38   #552
Agravka2
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Z perfect mousse mo瞠sz u篡 鈔edniego blondu 800, raz nim farbowa豉m i wyszed bardzo naturalnie i bez rudych refleks闚, ale je郵i masz rozja郾iane w這sy mo瞠 si szybko wyp逝kiwa.

dzieki, a nie wyjda za ciemne ( nie chcialbym uzyskac ciemnego brazu nagle) czy zaryzykowac i tak jak mowisz wyplucze si? ) myje wlosy 3 x w tygodniu

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Witam.Byc moze moj post juz Cie nie wspomoze, bo zapewne przez ten czas pofarbowa豉s juz w這ski, ale ja na rudawy blond na這zy豉m w豉snie sredni blond 800 i wysz這 cos takiego.Mi sie baaardzo spodoba這, wysz這 bardzo naturalnie, juz dawno nie mia豉m takiego naturalnego koloruNapewno za miesiac ponownie pokryje w這sy tym odcieniem.
ponizej za豉czam zdj璚ia.Pozdrawiam.

super klolorek, naturalny
Stary 2012-03-05, 09:03   #553
Agravka2
Raczkowanie

Hey - no i skusilam sie.
Wczoraj bylam w Rossmanie i kupilam Perfect Mousse kolor 965 z這ty blond.

Juz od 10 lat nie farbowalam sama wlosow, wiec rzeczywiscie fajnie si t piank farbuje. Kolor jaki mia造 w這sy podczas farowania troche przera瘸. By rudawo br您owy podczas farbowania mnie nie piek這, ale po farbowaniu i umyciu wlos闚 niestety uszy mialam czerowane i troche mnie glowa swedziala, ale wypilam 2x wapno i przeszlo.

Wlosy przed farbowanie to jasny blond, z lekko rudawymi odrostami bo tak mi fryzjerka zrobiala ostatnio + 3 mm odrtosty naturalne, koncowki lekko z馧tawe.
Powiem tak sama nie wiem co sadzic, nie jest to czego sie spodziewalam.

1) kolor wyszedl taki szarawy blond, niby ladny niby nie. Moze pozniej zmyje sie do z這tego blondu.

2) co mnie martwi to fakt, 瞠 te rudawe odrosty w niekt鏎ym 鈍ietle nadal wygladaja na rudawe, te czarne odrosty ledwo pokry豉 farba.

3) ko鎍闚ki troche sie zr闚na造.

4) ogo軟ie nie jest 幢e, bo wlosy tak fajnie sie mieni w zale穎sci od padania 鈍iat豉, ze juz sama nie wiem czy wyszlo dobrze czy 幢e.

Ale obawiam si, ze jak b璠 mia豉 odrosty 2 cm czarne to ta fara mi ich nei rozja郾i

od篡wka super, w這sy si b造szcz i l郾i, farba w og鏊e nie 鄉ierdzi, kupilam za 22 z, takze w porywnaniu z tym co place 120-130 u fryzjera to super!!!

Edytowane przez Agravka2
Czas edycji: 2012-03-05 o 09:06
Agravka2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-14, 17:09   #554
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx
Smile Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witam mam pytanie czy je郵i mam naturalne br您owe w這sy (nigdy nie farbowa豉m ich farb) to czy chwyci mi na blond? Bo slyszalam taka opinie ze najpierw musze rozjasniac.. Kupilam sobie farbe perfect mousse praline. Wstawie zdjecie przerobione w programie bo taki kolor chcialabym wlasnie miec, zdj farb ktore wizuwalnie mi odpowiadaja i moje wlosy w naturze myslicie ze ten kolor praline bedzie mi pasowac?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ladnyyyyyy.jpg (42,6 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Schwarzkopf Perfect Mousse Pralina.jpg (50,8 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Syoss Farba Do W這s闚 6-8 Ciemny Blond.jpg (18,6 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Schwarzkopf Perfect Mousse Ciemny Blond.jpg (50,9 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-sensation-farba-do-wlosow-6-0-szlachetny-ciemny-blond.jpg (37,2 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg JA (2).jpg (56,3 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg syla10.jpg (30,7 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg uhsylla.jpg (12,4 KB, 21 za豉dowa)
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-18, 14:40   #555
rubikon1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Question Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cze嗆 dziewczyny

Prosz o rad. Mam w這sy rozja郾iane, a swoje naturalne w kolorze "ciemny polski mysi" na poziomie 7-6. Chcia豉bym na ca這嗆 na這篡 perfect mousse 800, 瞠by lekko stonowa te rozja郾iane w這sy. I tutaj moje pytanie.

Czy odrosty nie zrobi mi si jakie rude albo pomara鎍zowe?

Nie zale篡 mi na tym, 瞠by odrost si rozja郾i, tylko na tym, 瞠by og鏊nie stonowa kolor w這s闚 i 瞠by nie wysz造 mi rude odrosty. przy farbowaniu np. jasny blond garniera, odrosty robi造 mi si zawsze pomara鎍zowe, bllleee

A mo瞠 wiecie, jaki oxydant ma ta 800?

-------------------------------------

No i pofarbowa豉m t 800. Wra瞠nia? Cudo! Farba nie 鄉ierdzi i ma ch這dny kolor! Pierwszy blond, kt鏎y ma ch這dny kolor. "Przerobi豉m" ju wi瘯szo嗆 鈔ednich i jasnych blond闚 i wszystkie na moich w這sach wychodzi造 ry瞠. A ten jest cudowny Polecam!

Ma陰 wad jest cena farby. Przy cenie ok. 25 z, musz wyda 50 na jedno farbowanie, bo moje w這sy s bardzo g瘰te i do嗆 d逝gie. Przy niekt鏎ych farbach za 25 z mog豉bym mie 2 opakowania. No, ale c騜... Wol do這篡, bo ta jako嗆 jest tego warta.

Edytowane przez rubikon1
Czas edycji: 2012-03-22 o 13:04 Pow鏚: dopisek
rubikon1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-24, 19:48   #556
eryka06
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez rubikon1 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny

Prosz o rad. Mam w這sy rozja郾iane, a swoje naturalne w kolorze "ciemny polski mysi" na poziomie 7-6. Chcia豉bym na ca這嗆 na這篡 perfect mousse 800, 瞠by lekko stonowa te rozja郾iane w這sy. I tutaj moje pytanie.

Czy odrosty nie zrobi mi si jakie rude albo pomara鎍zowe?

Nie zale篡 mi na tym, 瞠by odrost si rozja郾i, tylko na tym, 瞠by og鏊nie stonowa kolor w這s闚 i 瞠by nie wysz造 mi rude odrosty. przy farbowaniu np. jasny blond garniera, odrosty robi造 mi si zawsze pomara鎍zowe, bllleee

A mo瞠 wiecie, jaki oxydant ma ta 800?

-------------------------------------

No i pofarbowa豉m t 800. Wra瞠nia? Cudo! Farba nie 鄉ierdzi i ma ch這dny kolor! Pierwszy blond, kt鏎y ma ch這dny kolor. "Przerobi豉m" ju wi瘯szo嗆 鈔ednich i jasnych blond闚 i wszystkie na moich w這sach wychodzi造 ry瞠. A ten jest cudowny Polecam!

Ma陰 wad jest cena farby. Przy cenie ok. 25 z, musz wyda 50 na jedno farbowanie, bo moje w這sy s bardzo g瘰te i do嗆 d逝gie. Przy niekt鏎ych farbach za 25 z mog豉bym mie 2 opakowania. No, ale c騜... Wol do這篡, bo ta jako嗆 jest tego warta.
Ja r闚nie pofarbowa豉m odcieniem 800 i jestem jak narazie zachwycona - brak pomara鎍zowych refleks闚, odcie jest zimny - oczywi軼ie ciemniejszy ni na opakowaniu i w ko鎍u jaka farba pokry豉 moje rozja郾ione na maxa ko鎍闚ki w這s闚. Jestem zachwycona, w這sy s mi璚iutkie i pasuj do koloru moich oczu
Zobaczymy jak b璠zie po kilku myciach ...
eryka06 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-25, 07:20   #557
rubikon1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez eryka06 Poka wiadomo嗆
Ja r闚nie pofarbowa豉m odcieniem 800 i jestem jak narazie zachwycona - brak pomara鎍zowych refleks闚, odcie jest zimny - oczywi軼ie ciemniejszy ni na opakowaniu i w ko鎍u jaka farba pokry豉 moje rozja郾ione na maxa ko鎍闚ki w這s闚. Jestem zachwycona, w這sy s mi璚iutkie i pasuj do koloru moich oczu
Zobaczymy jak b璠zie po kilku myciach ...
A jak z odrostem?
Jaki masz kolor i poziom odrostu? Ruszy豉 Ci ta farba odrost?
rubikon1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-25, 08:48   #558
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Marz mi sie takie w這sy jak w za 1 ewentualnie za2 .. myslalam ze to uzyskam farba za3:perfect mousse praline ale praktycznie zadnej roznicy jedynie z這to-miedziane refleksy. Moze wiecie jaka farba moglabym uzyskac 瘸dany efekt? prosze o pomoc. A moje naturalne wlosy zal4
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg aaa ladnyyyyyy.jpg (44,0 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aaa oxTAAZa-makeosver.jpg (46,3 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aaa Schwarzkopf Perfect Mousse Pralina.jpg (50,8 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (62,4 KB, 35 za豉dowa)
Stary 2012-03-25, 22:23   #559
dropulka86
Przyczajenie

[QUOTE=shiza91xx;33124423]Marz mi sie takie w這sy jak w za 1 ewentualnie za2 .. myslalam ze to uzyskam farba za3:perfect mousse praline ale praktycznie zadnej roznicy jedynie z這to-miedziane refleksy. Moze wiecie jaka farba moglabym uzyskac 瘸dany efekt? prosze o pomoc. A moje naturalne wlosy zal4[/QUO

to chyba b璠zie co z miodowych kolor闚,, bo odcien napewno jest ciep造, moze miodowy blond syoss??mozesz tez sprobowac zmieszac farby np miodowy blond ze srednim blonem, oczywiscie tych samych firm.
Stary 2012-03-25, 22:29   #560
dropulka86
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
Marz mi sie takie w這sy jak w za 1 ewentualnie za2 .. myslalam ze to uzyskam farba za3:perfect mousse praline ale praktycznie zadnej roznicy jedynie z這to-miedziane refleksy. Moze wiecie jaka farba moglabym uzyskac 瘸dany efekt? prosze o pomoc. A moje naturalne wlosy zal4
ale cos mi sie jednak wydaje ze bez rozjasniania sie nie obejdzie.ewentualnie farba rozjasniaj帷a.ale taka farba rozjasni o 1 ton lub 2
Stary 2012-03-26, 08:36   #561
eryka06
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez rubikon1 Poka wiadomo嗆
A jak z odrostem?
Jaki masz kolor i poziom odrostu? Ruszy豉 Ci ta farba odrost?

Naturalne mam jasny br您 i spokojnie pokry這 - mia豉m tak 1 cm odrostu. Reszt w這s闚 mia豉m pokryt Natural & Easy srebrny jasny blond-豉dnie przyciemni這 z這te refleksy.
Po drugim myciu wydaje mi si, 瞠 farba sp逝ka豉 si troch na tych bardzo rozja郾ionych ko鎍闚kach, kt鏎e ju nie maj pigmentu.
Jestem naprawd zachwycona jak na razie t farb-oby za szybko nie zmy豉 si z tych ko鎍闚, bo mam do嗆 ju tego platynowego blondu.
W這sy teraz wygl康aj naturalnie - kilka pochwa mnie w tym utwierdzi這
Stary 2012-03-26, 11:34   #562
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
ale cos mi sie jednak wydaje ze bez rozjasniania sie nie obejdzie.ewentualnie farba rozjasniaj帷a.ale taka farba rozjasni o 1 ton lub 2
no to o 1-2 tony mysle ze by wystarczylo a nie chcialabym niszczyc sobie wlosow rozjasniaczem.. bo mam je jeszcze naturalne i chce by byly jak najdluzej zdrowe i piekne
Stary 2012-04-11, 00:20   #563
industrydoll
Przyczajenie

Wi璚 tak...d逝窺zy czas farbowa豉m w這sy na ciemne kolor(br您y,czernie,ciemn y kasztan,etc.) i postanowi豉m powr鏂i do swojego naturalnego koloru - jasnego,niemal瞠 platynowego blondu.Wiadomo,瞠 po d逝gim czasie koloryzacji w這s闚 na ciemne kolory,bardzo trudno jest wr鏂i do jasnych.Schodzi豉m przez robienie baleja簑.Jednak kolor nie by do ko鎍a taki o jaki mi chodzi這 :/ Mia豉m rudawo-z這to-czekoladowy kolor.B璠帷 na zakupach postanowi豉m wypr鏏owa t farb i wzi窸am odcie 1000,czyli per這wy blond.Musz przyzna,瞠 jestem mile zaskoczona efektem Z這te pasma zafarbowa造 si na m鎩 naturalny kolor a rudy,zosta 豉dnie zel穎ny i wyszed miodowy jasny blond,pasma czekoladowe te podobnie jak rude.Moim zdaniem farba ta dobra jest dla os鏏,kt鏎e wcze郾iej swoje w這sy traktowa造 w podobny spos鏏 jak ja (ze wzgl璠u na to,ze jest "bez amoniaku")
industrydoll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-12, 12:07   #564
eryka06
Przyczajenie

Ja nadal jestem zachwycona t farb tzn. efektem po koloryzacji ni
Kolor ma這 si wyp逝ka, cho wydaje mi si 瞠 z ko鎍闚 bardziej ale nadal jest 郵iczny i taki naturalny
W rossmannie jest teraz promocja na t piank 17,99 + szampon gliss kur gratis
Stary 2012-04-16, 13:21   #565
kateisgreat
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Unhappy Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Wypowiem si i ja, specjalnie w tym celu za這篡豉m konto. Ale od pocz徠ku...

Kilka lat temu zachcia這 mi si platynowych pasemek, kt鏎e z czasem przesz造 w trwa陰 koloryzacj ca貫j czupryny. Kolor wyj軼iowy- ciemny blond, nie mysi, ca趾iem 豉dny. W這sy pi瘯ne i zdrowe. Swoj drog dziwie si, 瞠 nikt z rodziny mnie nie powstrzyma przed t fanaberi.

Do tej pory u篡wa豉m zawsze farby Garnier odcie 111- 豉dnie pokrywa odrosty, kolor r闚ny- lepszy efekt ni u fryzjera. Pewnego dnia co mi strzeli這 do tej pustej g這wy i postanowi豉m przyciemni w這sy. W domu, bo fryzjer jeszcze nigdy nie spe軟i moich oczekiwa.

Naczyta豉m si pozytywnych opinii na tym forum i kupi豉m Schwarzkopf Perfect Mousse 750 Pralina. Co by這 pocz徠kiem ko鎍a.

Zgodnie z zaleceniami na這篡豉m dwa opakowania na moje w這sy do po這wy plec闚, po czasie sp逝kiwanie, od篡wka i ju. Na pierwszy rzut oka nie by這 dramatu, chocia caly m鎩 seksapil znikn掖 razem z platyn.
Jednak kiedy w這sy wysch造 zacz掖 si M粑 OSOBISTY DRAMAT!!!

Kolor jaki mam na g這wie okre郵 jako SRAKI, bo nijak go zdefiniowa. Ko鎍闚ki szaro-buro-鄴速e, a 5 cm od czubka g這wy OCZO☠☠☠NA CZERWIE!

Wybaczcie, 瞠 si unios豉m ale jestem zdruzgotana! Ca陰 noc przep豉ka豉m, rano musia豉m wzi望 co na uspokojenie. Du穎 tego czego. Umy豉m w這sy 3 razy szamponem przeciw逝pie穎wym i kolor blaknie, ale czerwie i tak jest mocno intensywna!

Jestem za豉mana. Czy mog teraz uda si do fryzjerki i czy istnieje szansa, 瞠 uda si przefarbowa t czerwie na blond?? Niekoniecznie bardzo bardzo jasny ale jednak blond?

Pomocy :-(
kateisgreat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-16, 19:08   #566
claudiiin
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 005

Cytat:
Napisane przez kateisgreat Poka wiadomo嗆

Kilka lat temu zachcia這 mi si platynowych pasemek, kt鏎e z czasem przesz造 w trwa陰 koloryzacj ca貫j czupryny. Kolor wyj軼iowy- ciemny blond, nie mysi, ca趾iem 豉dny. W這sy pi瘯ne i zdrowe. Swoj drog dziwie si, 瞠 nikt z rodziny mnie nie powstrzyma przed t fanaberi.

Do tej pory u篡wa豉m zawsze farby Garnier odcie 111- 豉dnie pokrywa odrosty, kolor r闚ny- lepszy efekt ni u fryzjera. Pewnego dnia co mi strzeli這 do tej pustej g這wy i postanowi豉m przyciemni w這sy. W domu, bo fryzjer jeszcze nigdy nie spe軟i moich oczekiwa.

Naczyta豉m si pozytywnych opinii na tym forum i kupi豉m Schwarzkopf Perfect Mousse 750 Pralina. Co by這 pocz徠kiem ko鎍a.

Zgodnie z zaleceniami na這篡豉m dwa opakowania na moje w這sy do po這wy plec闚, po czasie sp逝kiwanie, od篡wka i ju. Na pierwszy rzut oka nie by這 dramatu, chocia caly m鎩 seksapil znikn掖 razem z platyn.

Kolor jaki mam na g這wie okre郵 jako SRAKI, bo nijak go zdefiniowa. Ko鎍闚ki szaro-buro-鄴速e, a 5 cm od czubka g這wy OCZO☠☠☠NA CZERWIE!

Wybaczcie, 瞠 si unios豉m ale jestem zdruzgotana! Ca陰 noc przep豉ka豉m, rano musia豉m wzi望 co na uspokojenie. Du穎 tego czego. Umy豉m w這sy 3 razy szamponem przeciw逝pie穎wym i kolor blaknie, ale czerwie i tak jest mocno intensywna!

Jestem za豉mana. Czy mog teraz uda si do fryzjerki i czy istnieje szansa, 瞠 uda si przefarbowa t czerwie na blond?? Niekoniecznie bardzo bardzo jasny ale jednak blond?

Spokojnie, mysle, ze ten kolor jeszcze sie wyplucze, moze nie calkiem do wyjsciowego koloru, ale skoro byl kladziony na platyne, a to jest w ogole pianka bez amoniaku, to moim zdaniem za pare myc sie spierze jeszcze bardziej A i wtedy latwiej bedzie ewentualnie fryzjerce cos zdzialac lub kolor zmyje sie do tego stopnia, ze nawet sama bedziesz mogla cos zaradzic. Ale jesli naprawde nie mozesz na siebie patrzec, to zawsze mozesz podejsc do fryzjerki i zapytac czy moze to jakos rozjasnic albo wyrownac

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powr鏒 do naturalek...
claudiiin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-17, 09:08   #567
dropulka86
Przyczajenie

Cytat:
wypowiem si i ja, specjalnie w tym celu za這篡豉m konto. Ale od pocz徠ku...

Do tej pory u篡wa豉m zawsze farby garnier odcie 111- 豉dnie pokrywa odrosty, kolor r闚ny- lepszy efekt ni u fryzjera. Pewnego dnia co mi strzeli這 do tej pustej g這wy i postanowi豉m przyciemni w這sy. W domu, bo fryzjer jeszcze nigdy nie spe軟i moich oczekiwa.

Naczyta豉m si pozytywnych opinii na tym forum i kupi豉m schwarzkopf perfect mousse 750 pralina. Co by這 pocz徠kiem ko鎍a.

Jednak kiedy w這sy wysch造 zacz掖 si m鎩 osobisty dramat!!!

Kolor jaki mam na g這wie okre郵 jako sraki, bo nijak go zdefiniowa. Ko鎍闚ki szaro-buro-鄴速e, a 5 cm od czubka g這wy oczo☠☠☠na czerwie!

polecam dekoloryzator bez amoniaku elgon albo chantal. Jest to srodek do sciagania farby z w這s闚, koloryzowanych raz albo dwa razy, sama stosowa豉m wiec polecam.poczytaj na necie opinie, ja zamawia豉m go na allegropozdrawiam.
Stary 2012-04-17, 11:39   #568
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:

tez sie farbowalam t farb ale moj wyjsciowy kolor to jasny braz wiec mi takie nie wyszly mi wyszly zloto miedziane refleksy jedynie.. kurcze wspolczuje Ci tej czerwieni i zycze powodzenia w jej pozbyciu sie
Stary 2012-04-21, 14:37   #569
okejki
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Cze嗆 dziewczyny Ja w豉郾ie buszuj po necie w poszukiwaniu idealnej farby dla mnie. Bardzo chcia豉bym zej嗆 troch z br您u kt鏎y mam w kolor mniej wi璚ej takiej... mlecznej czekolady. W za陰cznikach do陰czam zdj璚ia- pierwsze to kolor kt鏎y odzwierciedla m鎩 naturalny i nast瘼ne to takie, kt鏎ych kolor chcia豉bym uzyska. Kt鏎 odcie farby polecacie, 瞠by uzyska taki efekt?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 17940.jpg (36,7 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Shenae-Grimes-annie-wilson-2543656-340-510.jpg (28,3 KB, 36 za豉dowa)
okejki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-21, 22:31   #570
kateisgreat
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

umy豉m w這sy jeszcze kilka razy przeciw逝pie穎wym i kolor wyp逝ka si znacznie: czerwie znikn窸a, ale na czubku g這wy zosta p這mienny rudy, a na dole taki brudny blond. Posz豉m do fryzjerki, stwierdzi豉, 瞠 nie powinno by problemu. Dzia豉 na Matrixach, na這篡豉 mi jasn farb bez 瘸dnego :przygotowania: i... dupa! Nic nie z豉pa這. Za篡czy豉m sobie na to k徙iel rozja郾iaj帷 i kolejn farb, bo nie mia豉m zamiaru p豉ci 150pln za brak efektu. I uda這 si

blond powr鏂i wygl康am co prawda jak kurczaczek wielkanocny (okropnie 鄴速e refleksy jakie 1,5 cm od czubka g這wy, dlatego zazwyczaj farbowa豉m si sama, bo fryzjerzy zawsze mi to robili) ale z tym sobie ju jako poradz

w ka盥ym razie- 瘸dnych wi璚ej eksperyment闚 z przyciemnianiem.

pozdrawiam

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.