Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-09-17, 07:31   #31
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez opad Poka wiadomo嗆
Witam,
w豉郾ie zastanawiam si nad kupnem tej farby ale mam pytanko do dziewczyn kt鏎e ju j stosowa造:
powiedzcie mi czy jak si wymiesza substancj koloryzuj帷 z t piank to trzeba ca這嗆 zu篡 od razu???
W ka盥ej farbie tak jest, absolutnie nie mo積a zostawi ju rozrobionej mieszanki "na p騧niej". Je郵i chcesz to jak najbardziej mo積a farb zmiesza w mniejszych proporcjach, np. po po這wie, a drug po這w zostawi na potem

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-17, 22:29   #32
Klaudia9191
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

tak trzeba zu篡 od razu t farb. Jest to jedyna farba kt鏎ej nie mo積a podzieli na p馧. Jak j wymieszasz w buteleczce zaczyna nast瘼owa reakcja chemiczna, kt鏎a jest aktywna tylko przez pewien czas, je郵i zostawisz mieszank to p騧niej b璠zie ona bezu篡teczna, po prostu nie zafarbuje w這s闚.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Poka wiadomo嗆
W ka盥ej farbie tak jest, absolutnie nie mo積a zostawi ju rozrobionej mieszanki "na p騧niej". Je郵i chcesz to jak najbardziej mo積a farb zmiesza w mniejszych proporcjach, np. po po這wie, a drug po這w zostawi na potem
w przypadku Perfect mousse cie磬o jest zostawi co na potem, bo potrzebujesz do tego odpowiednich pojemnik闚, aby szczelnie to zamkn望, nie mo積a zrobi jak w innych farbach, 瞠 rozrobisz po這w w miseczce, a reszt zostawisz w do陰czonych opakowaniach, bo w moussie aplikator jest dostosowany do buteleczki i z tego co pami皻am ze szkolenia to tylko za pomoc tego aplikatora mo積a wydoby piank i zafarbowa w這sy.

Ale oczywi軼ie potwierdzam, 瞠 wszystkie inne farby mo積a przedzieli na p馧 pod warunkiem, 瞠 nie zmiesza si koloryzatora i utleniacza
Klaudia9191 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-17, 22:43   #33
Nea75
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75

Cytat:
Napisane przez katarzyna86 Poka wiadomo嗆
kochana a czy moglabys wstawic fotke swoich wloskow bo jestem napalona na ten kolorek najjasniejszy
Zdj璚ia s wstawione w po軼ie po paru myciach mi jeszcze troch zja郾ia i teraz wygl康a mniej wi璚ej tak: http://img291.imageshack.us/img291/6223/dsc04138d.jpg
Ale je郵i kto oczekuje bardzo jasnego blondu to w徠pi 瞠by ta farba da豉 rad mocno rozja郾i bo wydaje mi si raczej delikatna...
Stary 2010-09-18, 21:10   #34
Nugabu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138

masakra... dziewczyny dzi zafarbowa豉m kolorem 600 - jasny br您. I powiem tak, z jasnym br您em i tym co pokazywane jest na pr鏏niku kolor, kt鏎y wyszed nie ma nic wsp鏊nego!

Farbowa豉m na swoich w這sach koloru 鈔edni br您 z rud po鈍iat, chcia豉m nada im po prostu bardziej jednolity br您owy kolor ale teraz to one wygl康aj jak czarne!!!
Wiedzia豉m, 瞠 gdy wezm kolor ciemny lub 鈔edni br您 to farba mo瞠 wyj嗆 mi za ciemno i dlatego wybra豉m odcie jasny br您 a tu w這sy prawie czarne... to po prostu w g這wie si nie mie軼i jestem z豉 jak nie wiem co
Stary 2010-09-18, 22:13   #35
cziki
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 303

Cytat:
Napisane przez Nugabu Poka wiadomo嗆
masakra... dziewczyny dzi zafarbowa豉m kolorem 600 - jasny br您. I powiem tak, z jasnym br您em i tym co pokazywane jest na pr鏏niku kolor, kt鏎y wyszed nie ma nic wsp鏊nego!

Farbowa豉m na swoich w這sach koloru 鈔edni br您 z rud po鈍iat, chcia豉m nada im po prostu bardziej jednolity br您owy kolor ale teraz to one wygl康aj jak czarne!!!
Wiedzia豉m, 瞠 gdy wezm kolor ciemny lub 鈔edni br您 to farba mo瞠 wyj嗆 mi za ciemno i dlatego wybra豉m odcie jasny br您 a tu w這sy prawie czarne... to po prostu w g這wie si nie mie軼i jestem z豉 jak nie wiem co
A farbowa豉 kiedys w這sy?
Zawsze farbowanie drogeryjnymi farbami tak wychodzi - tzn w這sy s duzo ciemniejsze-czekolada wychodzi prawie czarna, jasny br您-ciemny br您, jasny blond-jasny br您. Potem si oczywi軼ie sp逝kuj
cziki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-19, 10:17   #36
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

Nugabu
Odcienie sa zawsze ciemniejsze jak sie farbuje farbami z Schwarzkopf a zwlaszcza Palette.
To na pewno farba ? I jak z koncowkami ? Sa wysuszone po niej ?
Tak w ogole to myj przeciwlupiezowym teraz wlosy. Mnie sie zdawalo, ze to pianka...Nawet dlatego edytowalam post , by poprawi swoja wypowied.
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a

Edytowane przez bernadka20
Czas edycji: 2010-09-19 o 10:23
bernadka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-19, 11:38   #37
pilnikDOpaznokci
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

raczej tak, bo mo瞠 ci kolor nie wyj嗆. po za tym tam chyba napisane jest 瞠by farby nie zostawia 'na potem'
pilnikDOpaznokci jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-19, 12:48   #38
charliee
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 743

Ja farbowa豉m wczoraj i p鏦i co, to jestem naprawd bardzo zadowolona. Kolor wyszed ca趾iem 豉dny, tylko zrobi豉m b陰d kupuj帷niepotrzebnie dwa opakowania - w dodatku 2 r騜ne odcienie... chcia豉m zmiesza jaki orzechowy br您 z z這tym (miedzianym?) br您em (chyba 668 i 665). Piank wiadomo ci篹ko rozmiesza, musia豉m to robi na r瘯awiczkach, poza tym na moje w這sy za 這patki spokojnie starczy這by jedno opakowanie, zosta這 jeszcze du穎 pianki, no i niestety posz這 do 鄉ieci.
Jednak kolor wyszed mi idealny, taki jaki chcia豉m, nie za ciemny, 篡wy, w這sy mi瘯kie, wcale nie przesuszone.
Ciekawe jak b璠zie ze sp逝kiwaniem.
Du篡 plus to nak豉danie tej farby, jeszcze nigdy tak 豉two mi si 瘸dnej nie aplikowa這. My郵, 瞠 b璠 u篡wa.
charliee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-19, 18:06   #39
bernadka20
Wtajemniczenie

Kurcze naprawde 瘸dna nie robi豉 Pralin ? :P
Stary 2010-09-19, 18:52   #40
agness_111
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 726

Ja te skusi豉m si na t farbe, bo by豉 w promocji za 17z
Wybra豉m czekoladowy br您 Jutro mo瞠 zabiore si za farbowanie, mam nadzieje, 瞠 nie b璠e 瘸這wa

12.08.2010 Prawko zdane
agness_111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-19, 19:56   #41
Nugabu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138

bernadka20 to na pewno farba, tylko 瞠 dzi瘯i swojemu aplikatorowi jak wyciska si j na r瘯 to jest ju w postaci pianki

Nie barwi sk鏎y i naprawd jej aplikacja jest bardzo 豉twa, tylko 瞠 ten kolor taki ciemny mi wyszed i dlatego jestem niezadowolona
W這s闚 mi nie zniszczy豉 tylko, 瞠 teraz 豉twiej si 豉mi no ale nie raz farbowa豉m ju w這sy wi璚 nic dziwnego, 瞠 po ka盥ej farbie s bardziej os豉bione, ta jest i tak wyj徠kowo delikatna.
Stary 2010-09-20, 18:53   #42
bernadka20
Wtajemniczenie

Nugabu...
Teraz postaw na piel璕nacj w這s闚. Zetnij ko鎍闚ki i zacznij regenerowa.
Ja uczulona jestem na Schwarzkopf og鏊nie...Bo jak sobie przypomne, ze produkuja Palette...a one tak pal w這sy...
Ja by豉m naprawde przekonana, ze to jak Casting podobnie.. Widzisz moze ta Praline sprobuje
)
Stary 2010-09-21, 14:02   #43
Catherine666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
GG do Catherine666

ja te mam pytanie bo mo瞠 przeoczy豉m czy kt鏎a z Pa wypr鏏owa豉 kolor o nazwie 'czerwony br您' i chcia豚y si podzieli wra瞠niami? Mam chrapk i obecnie lekko czerwonawe w這sy i chc po prostu wiedzie czy nie zafarbuje si na zwyk造 br您...
Catherine666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 22:33   #44
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasie鎥a

Wiadomo軼i: 9 924
GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez Catherine666 Poka wiadomo嗆
ja te mam pytanie bo mo瞠 przeoczy豉m czy kt鏎a z Pa wypr鏏owa豉 kolor o nazwie 'czerwony br您' i chcia豚y si podzieli wra瞠niami? Mam chrapk i obecnie lekko czerwonawe w這sy i chc po prostu wiedzie czy nie zafarbuje si na zwyk造 br您...
Ja farbowa豉m Kolor jest wspania造! Br您 z nutk czerwieni a pod s這鎍e bardziej czerwony. Polecam! Mam nadziej, 瞠 nie spierze si zbyt szybko
Stary 2010-09-22, 02:40   #45
pissanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62
GG do pissanka

Cytat:
Napisane przez Catherine666 Poka wiadomo嗆

Dzisiaj farbowa豉m kolorem ciemny czerwony br您.
C騜蕞, wybitnie nie trafi豉m z t farb. Pierwszy raz farbowa豉m ca趾iem sama, odwa篡豉m si skuszona zdj璚iami na opakowaniu, na kt鏎ych pani z estetyczn bia陰 piank we w這sach udowadnia, 瞠 do 豉twizna.
Trudno faktycznie nie jest, ale sp逝kiwa這 si w niesko鎍zono嗆, wypad這 mi mn鏀two w這s闚, a kolor - p這miennie czerwony.
畝den tam br您, czerwie krzykliwa.
Inna zdecydowanie ni na opakowaniu.
Prze篡豉bym, zmieni豉bym fryzur na bardziej odjechan 瞠by pasowa這 bo wybiera豉m si do fryzjera... ale nic z tego, bo spora cze嗆 w這s闚 si nie zafarbowa豉 Tragedia, pierwszy raz w 篡ciu mam taki problem i nie wiem co zrobi ! Nie do嗆, 瞠 kolor przyci庵a wzrok, to jeszcze te bladobr您owe pasma zupe軟ie blisko twarzy! Nie wyjd tak z domu, zastanawiam si czy kupowac inny kolor czy biec do fryzjera...
A po to j kupi豉m, 瞠by na fryzjerze zaoszcz璠zic

(ale w這sy l郾i i kolor intensywny, wi璚 jak kto ma wi璚ej szcz窷cia, to mo瞠 by fajnie! tylko te wypadaj帷e w這sy...)
pissanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-22, 19:25   #46
nella226
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152

Cze嗆 dziewczyny

Ja r闚nie mia豉m okazje zapozna si now farba perfect mousse.
Kolor bazowy -by to naturalny blond najpierw farbowany pallet zwyk陰 oko這 roku i p騧niej raz farbowane essential color rowniez naturalny blond.
Zach璚ona promocj w rossmanie i konsystencj farby kupi豉m dwa opakowania koloru ciemny blond. Du篡m plusem jest aplikacja i wydajno嗆, do tej pory zawsze u篡wa豉m dw鏂h farb, teraz starczy豉 jedna. Kolor jednak r騜ni si od tego na opakowaniu, mia豉m nadzieje, ze b璠zie bardziej cieply a on jest zdecydowanie ciemniejszy niz na opakowaniu. Jednak mam wra瞠nie i jest to zimny ciemny blond. Minusem jest r闚nie to iz mam blond prze鈍ity, kt鏎e strasznie mi si nie podobaj, chocia wiem ze mog這 mie na to wp造w wcze郾iejsze farbowania pallet, Teraz pozostaje pytanie czy jeszcze raz zafarbowa ciemnym blondem.... jak my郵icie pokryje przeswity?kolor bedzie jeszcze ciemniejszy? sama nie wiem co zrobic
chcia豉bym mie 鈔edni br您ik, my郵a豉m o kolorze 668 orzech laskowy albo 665 jasny z這ty br您
.Jak my郵icie lepiej mi b璠zie w cieplejszym br您ie niz w tym zimnym ciemnym blondzie ( dodam, ze jest jeszcze ciemniejszy niz na zdjeciu i zimny) sama nie wiem jakie odcienie mi pasuja zimne czy cieple, wiec licze na wasza rade
dodam tylko, ze obawawiam iz farbujac zimny odcien cieplejszym mo瞠 wyj嗆 mi jaki zielony albo jakie inne okropie雟two.

bardzo licze na wasza pomoc
dodaje fotki
1 zdjecie naturalnego blondu
2zdjecie po farbowaniu ciemnym blondem
3i4 farby kt鏎ymi chcia豉bym pofarbowa
nella226 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-22, 19:34   #47
bernadka20
Wtajemniczenie

Nella
Sprobuj z這tym br您em. Bardzo 豉dnie Tobie w nim b璠zie. Orzech Laskowy mo瞠 inaczej wyj嗆....
A tak w ogole to skad masz te linki do tych opakowan ? Ja szukam Praliny ci庵le i nie moglam znale潭 Takze gratuluje znalezienia tych opakowan :P
Stary 2010-09-22, 22:08   #48
nella226
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka wiadomo嗆
Nella
Sprobuj z這tym br您em. Bardzo 豉dnie Tobie w nim b璠zie. Orzech Laskowy mo瞠 inaczej wyj嗆....
A tak w ogole to skad masz te linki do tych opakowan ? Ja szukam Praliny ci庵le i nie moglam znale潭 Takze gratuluje znalezienia tych opakowan :P

doda豉m Ci zdj璚ie praliny, a tutaj masz link do strony
http://www.perfectmousse.com/product...-pearl-blonde/
chyba jednak na razie sie wstrzymam z zafarbowaniem tych przeswitow bo jeszcze bardziej bede miec zimny odcien i tak jak napisa豉 chyba skusze si na zloty br您 zastanawiam si tylko czy jak na這輳 ciep造 br您 na zimny odcie to nie b璠 mie 瘸dnej zielonej poswiaty :/:/
Stary 2010-09-22, 23:16   #49
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasie鎥a

Wiadomo軼i: 9 924
GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez pissanka Poka wiadomo嗆
Dzisiaj farbowa豉m kolorem ciemny czerwony br您.
C騜蕞, wybitnie nie trafi豉m z t farb. Pierwszy raz farbowa豉m ca趾iem sama, odwa篡豉m si skuszona zdj璚iami na opakowaniu, na kt鏎ych pani z estetyczn bia陰 piank we w這sach udowadnia, 瞠 do 豉twizna.
Trudno faktycznie nie jest, ale sp逝kiwa這 si w niesko鎍zono嗆, wypad這 mi mn鏀two w這s闚, a kolor - p這miennie czerwony.
畝den tam br您, czerwie krzykliwa.
Inna zdecydowanie ni na opakowaniu.
Prze篡豉bym, zmieni豉bym fryzur na bardziej odjechan 瞠by pasowa這 bo wybiera豉m si do fryzjera... ale nic z tego, bo spora cze嗆 w這s闚 si nie zafarbowa豉 Tragedia, pierwszy raz w 篡ciu mam taki problem i nie wiem co zrobi ! Nie do嗆, 瞠 kolor przyci庵a wzrok, to jeszcze te bladobr您owe pasma zupe軟ie blisko twarzy! Nie wyjd tak z domu, zastanawiam si czy kupowac inny kolor czy biec do fryzjera...
A po to j kupi豉m, 瞠by na fryzjerze zaoszcz璠zic

(ale w這sy l郾i i kolor intensywny, wi璚 jak kto ma wi璚ej szcz窷cia, to mo瞠 by fajnie! tylko te wypadaj帷e w這sy...)
Popatrz - zupe軟ie inne wra瞠nia! Mi na szcz窷cie w這sy nie wypad造 a kolor jest 郵iczny, w豉郾ie br您owo-czerwony A jaki mia豉 wyj軼iowy kolor w這s闚?
Stary 2010-09-23, 00:07   #50
bernadka20
Wtajemniczenie

nella226
Dzieki za znalezienie.
Nie wiem...., a kiedy farbowalas ostatni raz ?
Stary 2010-09-23, 11:47   #51
nella226
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka wiadomo嗆
nella226
Dzieki za znalezienie.
Nie wiem...., a kiedy farbowalas ostatni raz ?

w poniedzia貫k, ale moge zaczeka np z miesi帷 i dopiero wtedy pofarbowac tym z這tym br您em.
Stary 2010-09-23, 14:48   #52
charliee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nella226 Poka wiadomo嗆
doda豉m Ci zdj璚ie praliny, a tutaj masz link do strony
http://www.perfectmousse.com/product...-pearl-blonde/
chyba jednak na razie sie wstrzymam z zafarbowaniem tych przeswitow bo jeszcze bardziej bede miec zimny odcien i tak jak napisa豉 chyba skusze si na zloty br您 zastanawiam si tylko czy jak na這輳 ciep造 br您 na zimny odcie to nie b璠 mie 瘸dnej zielonej poswiaty :/:/

Spoko, zielona po鈍iata raczej nie powinna Ci grozi. Ja mia豉m taki szary 鈔edni blond wpadajacy w ciemny (k豉dziony wcze郾iej na rozja郾iany blond) i pofarbowa豉m mieszank orzecha laskowego i zlotego br您u. Przyznam, 瞠 nie wysz豉 瘸dna ziele tylko taki 篡wy br您ik - nie za ciemny, ale te nie jaki jasny, taki 鈔edni br您 z czerownymi i czekoladowymi refleksami.
Zmieszanie tych 2 farb to by jednak troch niewypa, bo starczy這by w zupe軟o軼i jedno opakowanie, 2 farby to zdecydowanie za du穎 na w這sy za 這patki. Nie wiem jak te 2 odcienie spisuj si jak s niewymieszane. Solo te powinny Ci pokry w這sy takim 鈔ednim br您em, zdecydowanie ciep造m.

A tak w og鏊e to 郵icznie wygl康a豉 w tych jasnych w這sach z grzywk
Stary 2010-09-23, 19:20   #53
agness_111
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 726

Ja te na szcz窷cie nie 瘸逝je, 瞠 wybra豉m t farb. Kolor wyszed na prawde 郵iczny, taki jaki chcia豉m, w這sy bardzo 豉dnie si blyszcz i fajnie wygl康aj na s這鎍u- mieni sie odcieniami. Farb nak豉da si rzeczywi軼ie 豉two i ma przyjemny zapach

12.08.2010 Prawko zdane
agness_111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-23, 23:27   #54
nella226
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez charliee Poka wiadomo嗆
Spoko, zielona po鈍iata raczej nie powinna Ci grozi. Ja mia豉m taki szary 鈔edni blond wpadajacy w ciemny (k豉dziony wcze郾iej na rozja郾iany blond) i pofarbowa豉m mieszank orzecha laskowego i zlotego br您u. Przyznam, 瞠 nie wysz豉 瘸dna ziele tylko taki 篡wy br您ik - nie za ciemny, ale te nie jaki jasny, taki 鈔edni br您 z czerownymi i czekoladowymi refleksami.
Zmieszanie tych 2 farb to by jednak troch niewypa, bo starczy這by w zupe軟o軼i jedno opakowanie, 2 farby to zdecydowanie za du穎 na w這sy za 這patki. Nie wiem jak te 2 odcienie spisuj si jak s niewymieszane. Solo te powinny Ci pokry w這sy takim 鈔ednim br您em, zdecydowanie ciep造m.

A tak w og鏊e to 郵icznie wygl康a豉 w tych jasnych w這sach z grzywk

dzi瘯uje, to by w豉snie naturalny blond i to jego pofarbowa豉m ciemnym blondem. Podnios豉 mnie na duchu hehe poczekam 3,4tyg i zafarbuje z這tym br您em chyba mog豉by wstawi fotke tego kolorku, kt鏎y uzyska豉 po wymieszaniu ?

Stary 2010-09-24, 14:02   #55
charliee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nella226 Poka wiadomo嗆
dzi瘯uje, to by w豉snie naturalny blond i to jego pofarbowa豉m ciemnym blondem. Podnios豉 mnie na duchu hehe poczekam 3,4tyg i zafarbuje z這tym br您em chyba mog豉by wstawi fotke tego kolorku, kt鏎y uzyska豉 po wymieszaniu ?

ah... okropnie si ta farbaa wyp逝kuje, nie wiem czy to dlatego, 瞠 cz瘰to myje w這sy (przez tydzie umy豉m ju 4 razy) ale z 鈔edniego br您u zrobi mi si ju ciemny blond z czerwono-rudymi refleksami, gdzieniegdzie mam prze鈍iety w kolorze mysiego blondu... grrr
nawet nie dam fotki, bo po tygodniu 豉dne wlosy w 篡wym kolorze znikn窸y, jeszcze wczoraj by這 ok, ale po dzisiejszym myciu - duuu穎 ja郾iejsze.
nie wiem czy to wina mojego rozja郾iania sprzed 3 miesi璚y czy te ta farba taka s豉ba.
Stary 2010-09-24, 20:19   #56
bernadka20
Wtajemniczenie

charliee
Wina tkwi w rozjasniaczu...Farba z w這s闚 si w szybkim tempie wyplukuje wiem po sobie.
Stary 2010-09-27, 08:20   #57
mmiinnii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

to polska strona tej farby http://www.perfectmousse.pl u篡wa豉 kt鏎a z Was jasnego miedzianego br您u albo praliny lub orzecha laskowego bo te kolory s 郵iczne. A chcia豉bym jasny br您 z po鈍iata rudego i nie wiem co wybra.

CEL-60
grudzie-67 stycze- 66
mmiinnii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-27, 12:35   #58
nella226
Raczkowanie

nie wiem jak wy uwa瘸cie dziewczyny, ale farba wyp逝kuje si z predko軼i 鈍iat豉... z zimnego blondu zrobi mi si bardziej ciep造 blond... Ja chyba wi璚ej ni nie pofarbuje... a szkoda bo aplikacja przyjemna
Stary 2010-09-27, 14:39   #59
yoona
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 742

ja farbowalam wczoraj, troche mnie przerazilyscie z tym szybkim wyplukiwaniem...ale farba jest super, swietnie sie naklada, a wlosy pieknie blyszcza! na bloga wrzucilam foty i recenzje

Blogowy 鈍iat

yoona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-27, 15:01   #60
bernadka20
Wtajemniczenie

mini
Ja kupilam Pralin, ale w przyszlym tygodniu ni zafarbuje sobie w這sy. Dodam do w徠ku po farbowaniu. )
Odpowiedz

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.