Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 20 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-04-22, 19:12   #571
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez okejki Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny Ja w豉郾ie buszuj po necie w poszukiwaniu idealnej farby dla mnie. Bardzo chcia豉bym zej嗆 troch z br您u kt鏎y mam w kolor mniej wi璚ej takiej... mlecznej czekolady. W za陰cznikach do陰czam zdj璚ia- pierwsze to kolor kt鏎y odzwierciedla m鎩 naturalny i nast瘼ne to takie, kt鏎ych kolor chcia豉bym uzyska. Kt鏎 odcie farby polecacie, 瞠by uzyska taki efekt?
wydaje mi si,瞠 taki kolor mo瞠sz uzyskac orzechowym br您em....
Katrin242 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-23, 22:38   #572
okejki
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
wydaje mi si,瞠 taki kolor mo瞠sz uzyskac orzechowym br您em....

Kupi豉m ju jasny br您 na pocz徠ek, zobaczymy jak b璠zie Jutro fryzjer i farbowanie.
okejki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-07, 22:12   #573
karsonxd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Mam zamiar pofarbowa t piank w這sy. Jedyne co mnie zastanawia to czy pozostawia ona odrosty, czy schodzi r闚nomiernie?
karsonxd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-08, 08:46   #574
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez karsonxd Poka wiadomo嗆
Mam zamiar pofarbowa t piank w這sy. Jedyne co mnie zastanawia to czy pozostawia ona odrosty, czy schodzi r闚nomiernie?
zalezy od koloru wyjsciowego, ja farbowalam na jasniejszy i efekcie uzyskalam tylko refleksy ale bardzo mnie to cieszy wygladam lepiej niz bym sie spodziewala i ja osobiscie nie mam odrostu a farbowalam jakos na poczatku marca wiec powinnam juz miec;p ale pewnie jesli farbniesz sie na kolor mocno odbiegajacy od naturalnego np jestes blondynka a farbniesz sie na braz to mysle ze wtedy bedzie widac odrost, ale to tylko moja opinia moze ktos mial inne obserwacje pozdr
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-08, 10:00   #575
karsonxd
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
zalezy od koloru wyjsciowego, ja farbowalam na jasniejszy i efekcie uzyskalam tylko refleksy ale bardzo mnie to cieszy wygladam lepiej niz bym sie spodziewala i ja osobiscie nie mam odrostu a farbowalam jakos na poczatku marca wiec powinnam juz miec;p ale pewnie jesli farbniesz sie na kolor mocno odbiegajacy od naturalnego np jestes blondynka a farbniesz sie na braz to mysle ze wtedy bedzie widac odrost, ale to tylko moja opinia moze ktos mial inne obserwacje pozdr
Mam w這sy wpadaj帷e w kolor ciemnego blondu a chcia豉bym zafarbowa na jasny br您 czy g喚boki maho..
Stary 2012-05-08, 10:09   #576
karsonxd
Przyczajenie

Cytat:
Mam w這sy wpadaj帷e w kolor ciemnego blondu a chcia豉bym zafarbowa na jasny br您 czy g喚boki maho..
Stary 2012-05-09, 09:11   #577
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez karsonxd Poka wiadomo嗆
najlepiej by bylo gdybys wstawila zdjecia. M鎩 naturalny kolor to fotki 1,2 fotka nr3 to farba jaka wybralam i fotki 4,5,6 to kolor jaki chcialam uzyskac, porownaj sobie a ostatecznie wyszlo mi cos jakby moj naturalny z refleksami takimi jak kolor 6 ktory chcialam uzyskac
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg JA (2).jpg (56,3 KB, 62 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (62,4 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aaa Schwarzkopf Perfect Mousse Pralina.jpg (50,8 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aaa ooTAAZ-makeover.jpg.jpg (43,0 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aaa opTAAZ-makeover.jpg.jpg (45,2 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aaa oxTAAZa-makeosver.jpg (46,3 KB, 43 za豉dowa)
Stary 2012-05-09, 09:17   #578
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

tylko wiadomo ze mi to wyszlo troszke ciemniejsze niz mialo byc , ale te z這te refleksy bardzo mi sie podobaja

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

w這sy s jasniejsze niz byly tylko troszeczke ze zlota poswiata, szczegolnie pod slonce/swiatlo to widac a ty chcesz tez zmienic kolor z zimnego na cieply wiec mysle ze tez moze ci sie taka poswiata pojawic nie wiem czy to wlasnie chcialas uzyskac.. ;p

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

ale ten mahon to obawiam sie ze wyszlyby ci te wlosy czerwone... a znowu jasny braz niewiele sie bedzie roznil od Twojego, ale jesli mialabym doradzic to ja bym wziela ten jasny braz mimo wszystko bo pozniej ciezko sie pozbyc czerwonych refleksow
Stary 2012-05-09, 21:04   #579
karsonxd
Przyczajenie

Niech b璠zie, 瞠 wstawi takie na odwal si... Obecnie mi troch 軼iemnia造 i si zastanawiam czy jakbym maho przetrzyma豉 troch kr鏂ej to czy nie by這by ok... Jedyne czego nie chce to odrost闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P2130027.jpg (55,6 KB, 56 za豉dowa)
Stary 2012-05-10, 08:42   #580
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

piszesz ze Ci troche sciemnialy czyli ogolnie masz jeszcze jasniejsze.. hmm no mi sie wydaje ze przy tym kolorze po mahoniu odrosty murowane.. po tym brazie jakby Ci wyszedl w miary jasny braz tak jak na opakowaniu to moze by sie zla這 z Twoimi naturalnymi i by nie bylo widac odrostow ale jesli wyjdzie sporo ciemniej to mysle ze tez sie pojawi te odrosty.. najlepiej radze Ci nie robic tego sama tylko pojsc do fryzjerki powiedziec jej o co chodzi moze ona doradzi Ci kolor taki po ktorym nie bedzie widocznych odrostow. a Ta farba to farba trwala wiec nie moze zejsc rownomiernie zawsze bedzie widac roznice pomiedzy tymi pofarbowanymi wlosami a nastepnymi ktore beda wyrastac.. wiec jesli juz chcesz zeby schodzilo roznomiernie a efekt byl nietrwaly to ja radze szamponetke.. zawsze to bezpieczniejszy sposob w razie jakby cos sie nie spodobalo to jest szansa ze sie koloru pozbedziesz , a tak to.... mozesz miec tylko przykra niespodzianke.
Stary 2012-05-21, 21:28   #581
ejzii
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 949

mam wlosy koloru sprany rudy. Kupilam orzech laskowy by uzyskac 豉dny jasny karmelkowy odcien. Ale jednak boje sie ze ciemny wyjdzie i teraz nie wiem czy nie wymienic farby na praline? Czy za豉pie cos na tym spranym rudym? i w jaki odcien p鎩dzie?

ejzii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-21, 21:53   #582
ilonaxdd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

wydaje mi sie , ze pralina wyjdzie jeszcze ciemniej !
ilonaxdd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-21, 22:02   #583
ejzii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ilonaxdd Poka wiadomo嗆
wydaje mi sie , ze pralina wyjdzie jeszcze ciemniej !
z tego co tu wszystko przeczyta豉m wychodzi taki 豉dny karmelek jasny br您. tylko nie wszystkim

Stary 2012-05-22, 11:23   #584
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

bednadka 20: Zale篡 jaki masz kolor wyj軼iowy , dla mnie pralina wysz豉 ciemniejsza ale ja mam naturalnie ciemne wlosy cos jak ciemny blond czy sredni braz nie znam sie za bardzo na tym farbowalam pierwszy raz i wyszly mi jedynie kilka tonow jasniejszy takze minely 2 mies i odrost nie rzuca sie nawet w oczy bo jest to kolor zblizony do mojego naturalnego jedynie bardziej z這cisty ale jestem na plus
opad : tak trzeba ja zuzyc od razu bo pozniej traci ona swoje aktywne wlasciwosci.. nie zafarbuje ponownie wlosow
Stary 2012-05-31, 20:16   #585
czaryMary5620
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
Red face

Witam dziewczyny! przysz這 lato a ja mam ochot na ma陰 zmian je瞠li chodzi o kolor moich wlosow mam ciemny blond... za陰cze na zdje熵u.... ale jest troch zla jakosc. tak naprawde pod swiatelm i sloncem sa jasniejsze... chce pofarbowac na nr 950/. czy polecacie mi ta farbe??? to moje pierwsze farbowanie wlosow wiem to smieszne :P ale coz

a oto zdj璚ie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010146a.jpg (6,1 KB, 31 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-01 o 14:06 Pow鏚: post pod postem
czaryMary5620 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-01, 09:11   #586
eryka06
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez czaryMary5620 Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny! przysz這 lato a ja mam ochot na ma陰 zmian je瞠li chodzi o kolor moich wlosow mam ciemny blond... za陰cze na zdje熵u.... ale jest troch zla jakosc. tak naprawde pod swiatelm i sloncem sa jasniejsze... chce pofarbowac na nr 950/. czy polecacie mi ta farbe??? to moje pierwsze farbowanie wlosow wiem to smieszne :P ale coz
S豉bo wida kolor na tym zdj璚iu, ale wydaje mi si, 瞠 jest naprawd 豉dny je郵i nigdy nie farbowa豉 to mo瞠 jednak nie r鏏 tego Ja bardzo 瘸逝j, 瞠 zacz窸am farbowa, gdy mia豉m pi瘯ny orzechowy blond i nigdy ju takiego nie b璠 mia豉
Je郵i ju co chcesz zmieni, to mo瞠 pofarbuj czym naturalnym - to taka moja skromna rada

Ps. ja ju swojej c鏎ce wpajam 瞠by nigdy nie zrobi豉 tego b喚du co mamusia , bo ma taki kolor w這sk闚 jaki ja mia豉m zanim pofarbowa豉m pierwszy raz
eryka06 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-01, 09:43   #587
czaryMary5620
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eryka06 Poka wiadomo嗆
S豉bo wida kolor na tym zdj璚iu, ale wydaje mi si, 瞠 jest naprawd 豉dny je郵i nigdy nie farbowa豉 to mo瞠 jednak nie r鏏 tego Ja bardzo 瘸逝j, 瞠 zacz窸am farbowa, gdy mia豉m pi瘯ny orzechowy blond i nigdy ju takiego nie b璠 mia豉
Je郵i ju co chcesz zmieni, to mo瞠 pofarbuj czym naturalnym - to taka moja skromna rada

Ps. ja ju swojej c鏎ce wpajam 瞠by nigdy nie zrobi豉 tego b喚du co mamusia , bo ma taki kolor w這sk闚 jaki ja mia豉m zanim pofarbowa豉m pierwszy raz

tzn ja wla郾ie ju mam dosc tych swoich wloskow :P zawsze chcialam to zmienic... jednak niegdy nie odwazylam sie na farbowanie calych wlosow, jedynie na pojedyncz pasemka ktore juz sie spra造... a ten moj kolor jest niewiadomo jaki... znudzil mi sie.... i pytanie... czy polecacie mi te farby perfect mousse (950), na wizazu ma calkiem dobre opinie podobno i tak wychodza ciemniejsze dlatego wzielabym taki jasniejszy

oto dok豉dniejsze zdj璚ie moich naturalnych w這s闚 z pojedynczymi pasemkami ktore sie juz zmyly
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010144aaaaa.jpg (78,1 KB, 32 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-01 o 14:10 Pow鏚: post pod postem
Stary 2012-06-01, 12:11   #588
ejzii
Rozeznanie

doda豉m recenzje tej pianki . jestem totalnie na nie . Po tygodniu z farby nie zosta這 nic

Stary 2012-06-01, 14:10   #589
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez ejzii Poka wiadomo嗆
z tego co tu wszystko przeczyta豉m wychodzi taki 豉dny karmelek jasny br您. tylko nie wszystkim
mi tam sie wydaje wlasnie ze pralina bedzie jasniejsza od orzecha

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ejzii Poka wiadomo嗆
doda豉m recenzje tej pianki . jestem totalnie na nie . Po tygodniu z farby nie zosta這 nic
to chyba zalezy od wybranego koloru i rodzaju wlosow.. ja farbowalam jakos koniec lutego albo poczatkiem marca a jeszcze kolor sie trzyma wiec nie wiem co u Cb poszlo nie tak.. bo ja zafarbowalam raz -pierwszy raz bo wczesniej mialam naturalne i nadal jest kolor wiec nie wiem ;p
Stary 2012-06-03, 22:27   #590
ilonaxdd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

co do trwa這軼i to rzeczywi軼ie zale篡 od koloru, ja mia豉m chyba z 3 kolory, 鈔edni br您, ciemny i br您owa czer. Br您y bardzo szybko si wymywa造, natomiast br您owa czer trzyma si do嗆 d逝go, wiec widzicie dziewczyny, ro積ie bywa..
ilonaxdd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-04, 09:56   #591
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez ilonaxdd Poka wiadomo嗆
co do trwa這軼i to rzeczywi軼ie zale篡 od koloru, ja mia豉m chyba z 3 kolory, 鈔edni br您, ciemny i br您owa czer. Br您y bardzo szybko si wymywa造, natomiast br您owa czer trzyma si do嗆 d逝go, wiec widzicie dziewczyny, ro積ie bywa..
dok豉dnie, wiele zale篡 od wybranego koloru , koloru wyj軼iowego i od rodzaju w這s闚 te. jak ktos ma zalozmy rozjasniane wlosy to tez ten kolor szybciej sie wyplucze niz u osoby ktora miala nierozjasniane . ja mialam naturalne 1 raz farbowalam ta farba i kolor jest dlugo. dlatego jak ktos sporo kombinowal z rozjasnianiem i innymi zabiegami chemicznymi to nie ma co sie dziwic ze nie bedzie takiego samego efektu co u osoby ktora tych zabiegow praktycznie nie wykonywala..
Stary 2012-06-04, 18:56   #592
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:

a oto zdj璚ie
no ja bym na Twoim miejscu pofarbowala kolor niewiele rozni sie od Twojego a wlasnie takie farbowanie jest najlepsze natura zawsze w modzie i ladnie wyglada:P ale z drugiej strony jesli kolor jest tak podobny to po co niszczyc wlosy farba?? to juz Twoja decyzja czy chcesz zafarbowac jesli jestes przekonana to moge polecic ta farbe
Stary 2012-06-04, 20:22   #593
czaryMary5620
Raczkowanie

Cytat:
no ja bym na Twoim miejscu pofarbowala kolor niewiele rozni sie od Twojego a wlasnie takie farbowanie jest najlepsze natura zawsze w modzie i ladnie wyglada:P ale z drugiej strony jesli kolor jest tak podobny to po co niszczyc wlosy farba?? to juz Twoja decyzja czy chcesz zafarbowac jesli jestes przekonana to moge polecic ta farbe

ale one sa zdecydowanie ciemniejsze teraz a do tego lampa blyskowa robi swoje ale teraz dodam takie co sa bez lampy i pojedyncze pasemka sa wyprane mam nadzieje ze poradzicie mi bo koloryzacje planuje w weekend
P.S teraz s w 90 % naturalne tak瞠 zmieniac czy nie? czy z豉pie mi co ta farba???
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010272aaaa.jpg (39,7 KB, 21 za豉dowa)

Edytowane przez czaryMary5620
Czas edycji: 2012-06-04 o 20:23
Stary 2012-06-05, 09:30   #594
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

Cytat:
ale one sa zdecydowanie ciemniejsze teraz a do tego lampa blyskowa robi swoje ale teraz dodam takie co sa bez lampy i pojedyncze pasemka sa wyprane mam nadzieje ze poradzicie mi bo koloryzacje planuje w weekend
P.S teraz s w 90 % naturalne tak瞠 zmieniac czy nie? czy z豉pie mi co ta farba???
tak jak tu wszyscy pisza ta farba przewaznie wychodzi ciemniej niz na opakowaniu wiec podejrzewam ze kolor bedzie zblizony sdo Twojego po zafarbowaniu.....
Stary 2012-06-05, 14:43   #595
plineczka003
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 107

W listopadzie ubieg貫go roku si璕n窸am po t farb w kolorze 600 Ciemny Blond. W這sy by造 ufarbowane na rudo i wy豉nia si ok. 2 cm blond odrost. Chcia豉m 'zgasi' troch t rudo嗆, bo przymierza豉m si do powrotu do blondu.
Je郵i chodzi o nak豉danie to ok, dla pocz徠kuj帷ych zadanie u豉twione, dla mnie jako weteranki zabawa miseczka+p璠zelek nie jest problemem. Fakt, 瞠 z piank idzie troszk szybciej.
Zapach do zniesienia. Przez chemiczne truskawki przebija si amoniak
Zmywanie - bez problemu.
Je郵i chodzi o najwa積iejsze czyli o kolor to ju pod czas farbowania zaskoczy這 mnie, 瞠 pianka zrobi豉 si ciemnobr您owa, ale producent zaznacza, 瞠 nie ma to wp造wu na efekt kolorystyczny Niestety po zmyciu by這 morze 貫z... zamiast ciemnego blondu uzyska豉m ciemny br您, prawie czarny Nie tylko tam gdzie by造 rude, odrost naturalnie jasny r闚nie wyszed bardzo ciemny Farba mimo cz瘰tego mycia wcale si nie wyp逝ka豉, wi璚 du篡 plus za trwa這嗆 - je郵i farbujecie si na ciemno b璠ziecie zadowolone. Niestety ja nie polecam tej farby
plineczka003 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-05, 17:17   #596
czaryMary5620
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Poka wiadomo嗆
W listopadzie ubieg貫go roku si璕n窸am po t farb w kolorze 600 Ciemny Blond. W這sy by造 ufarbowane na rudo i wy豉nia si ok. 2 cm blond odrost. Chcia豉m 'zgasi' troch t rudo嗆, bo przymierza豉m si do powrotu do blondu.
Je郵i chodzi o nak豉danie to ok, dla pocz徠kuj帷ych zadanie u豉twione, dla mnie jako weteranki zabawa miseczka+p璠zelek nie jest problemem. Fakt, 瞠 z piank idzie troszk szybciej.
Zapach do zniesienia. Przez chemiczne truskawki przebija si amoniak
Zmywanie - bez problemu.
Je郵i chodzi o najwa積iejsze czyli o kolor to ju pod czas farbowania zaskoczy這 mnie, 瞠 pianka zrobi豉 si ciemnobr您owa, ale producent zaznacza, 瞠 nie ma to wp造wu na efekt kolorystyczny Niestety po zmyciu by這 morze 貫z... zamiast ciemnego blondu uzyska豉m ciemny br您, prawie czarny Nie tylko tam gdzie by造 rude, odrost naturalnie jasny r闚nie wyszed bardzo ciemny Farba mimo cz瘰tego mycia wcale si nie wyp逝ka豉, wi璚 du篡 plus za trwa這嗆 - je郵i farbujecie si na ciemno b璠ziecie zadowolone. Niestety ja nie polecam tej farby

hmmm ale z tego co widz to dodajesz opinie o palette mousse color(zapach truskawki) a nie o perfect mousse (bezzapachowa) dla mnie to chyba zasadnicza roznica bo to Sa dwie rozne pianki i z dwoma roznymi opiniami ojj mam nadzieje ze mnie taka niespodzianka w piatek nie bedzie dotyczyc
Stary 2012-06-06, 10:04   #597
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx

pallety to juz w ogole wychodza strasznie ciemno podziwam was dziewczyny za odwage ze wiedzac o tym i tak siegacie po ta farbe;p
Stary 2012-07-04, 10:04   #598
sylwia7_89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 112

Swoje wlosy zawsze farbowalam joanna palona kawa, jednak naczytalam sie ostatnio ze niszczy wlosy bardzo, w zwiazku z tym postanowilam wyprobowacta farbe w kolorze czekoladowy braz, czy ktoras farbowala na ten kolor wychodzi taki jak na wizualizacji czy ciemniejszy? ewentualnie interesuje mnie jeszcze orzech laskowy prosze o opinie
sylwia7_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-10, 19:48   #599
sifffa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Thumbs up Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Hej w豉郾ie jestem po farbowaniu odcie 400 ciemny br您
i szczerze powiedziawszy jestem bardzo zadowolona a bardzo sie obawia豉m tych farb w piance 瞠 nie pokryje do ko鎍a albo wyjdzie nie r闚no, ale wszystko jest ok, oczywi軼ie to co jest na pude趾u odnosnie na jaki kolor nak豉dasz to taki wyjdzie troche si r騜ni ale spodziewa豉m si tego..generalnie opakowanie do嗆 wydajne zuzy豉m dwa pude趾a a mam ok 70 cm w這sy od nasady i to grube, wszystko r闚nomiernie si pokry這 a nak豉da豉 mi moja siostra kt鏎a robi豉 to pierwszy raz..nie farbowalam od roku w這s闚 wiec mia豉m ok 10 cm odrost moich w這s闚 taki niby ciemny bl康 wpadajacy w br您 i poprzednia farba wyp逝kana ju (z odcienia 2 z farb fryzjerskich czyli prawie czarny) intensywniejszy ciep造 br您 ala czekoladowy i kolor wyszed naturalny ciemny br您, wygl康a bardzo naturalnie z nieco ja郾iejszymi ciep造mi refleksami, na這瞠nie na ca陰 g這w zaj瘭o ok 30 min odczeka豉m jeszcze 20 i sp逝ka豉m, nic nie piek這 ani nie sw璠zia這... generalnie nie wiem jak bedzie po myciu zobaczymy jak szybko si spiera mam nadzieje ze nie zbyt szybko..nie wysusza zbytnio w這s闚 ale po sp逝kaniu farby i umyciu na這篡豉m jeszcze w豉sn mask ale zawsze jej u篡wam i to 瘸den wyjatek..a i zabrudzenia z twarzy bardzo 豉dnie si zmywaj p造nem do demakija簑 cho nie smarowa豉m sie zadnym kremem czy wazelin, jednym s這wem oceniam pozytywnie
sifffa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-22, 20:50   #600
keejts
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Smile Schwarzkopf Perfect Mousse dobr farb?

Hej! Chcia豉bym zasi璕n望 porady od was dziewczyny, bo nabra豉m do was zaufania . Wracaj帷 do wcze郾iejszego w徠ku bardzo dzi瘯uje, odstawi豉m 'ci篹kie' kosmetki i opieram si tylko teraz na zio這wych, i cud normalnie!! Prawie nie wypadaj, jako zacz窸y szybciej rosn望 ( a przynajmniej tak mi si wydaje :P) . No ale wracaj帷 do tematu, jak w這sy mi jeszcze bardziej od篡j to chcia豉bym je jednak zafarbowa. Mia豉m postanowienie, 瞠by da im spok鎩, ale mam co takiego w sobie, 瞠 co jaki czas musz co zmieni, a w sumie wiadomo - kobieta zmienn jest przecie! ;> Czyta豉m opinie na wiza簑 na temat tej farby, jest du穎 plus闚 jak i minus闚 ( jak chyba przy ka盥ym produkcie, przecie wiadomo, 瞠 jeden produkt nie przypasuje ka盥emu) jednak chodzi mi o to czy kto, kto ma podobny typ w這s闚 do moich czyli cienkie, minimalnie przesuszone przy ko鎍ach, ci庵le lekko zniszczone (jak to moja fryzjerka powiedzia豉 - taka ich natura NIESTETY ) ze sk這nno軼i do wypadania i trudne do utrzymania w piel璕nacji pr鏏owa tej farby i jakie s jego wra瞠nia, bo wiadomo w komentarzach pod produktem ma這 dziewczyn opisuje sw鎩 typ w這s闚 . Bardzo podoba mi si kolor, kt鏎y ma dziewczyna na fotce (znalaz豉m przypadkiem w internecie).Co jakby pralina z tej serii I w taki kolor najpr璠zej bym 'uderzy豉'. Chcia豉m farb w piance, poniewa w ko鎍u nie musia豉bym si prosi, 瞠by kto mi j na這篡 (oczywi軼ie jak zwykle niedok豉dnie, ale pali licho :P) i nie zawiera amoniaku. Wi璚 jakie macie odczucia po tej farbie? Licz na odpowied i jak zwykle dobr porad. Buziak
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 563562_333403986747111_350562568_n.jpg (14,0 KB, 59 za豉dowa)
keejts jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.