Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 21 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-07-22, 23:44   #601
ejzii
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 949
Dot.: Schwarzkopf Perfect Mousse dobr farb?

Cytat:
Napisane przez keejts Poka wiadomo嗆
Hej! Chcia豉bym zasi璕n望 porady od was dziewczyny, bo nabra豉m do was zaufania . Wracaj帷 do wcze郾iejszego w徠ku bardzo dzi瘯uje, odstawi豉m 'ci篹kie' kosmetki i opieram si tylko teraz na zio這wych, i cud normalnie!! Prawie nie wypadaj, jako zacz窸y szybciej rosn望 ( a przynajmniej tak mi si wydaje :P) . No ale wracaj帷 do tematu, jak w這sy mi jeszcze bardziej od篡j to chcia豉bym je jednak zafarbowa. Mia豉m postanowienie, 瞠by da im spok鎩, ale mam co takiego w sobie, 瞠 co jaki czas musz co zmieni, a w sumie wiadomo - kobieta zmienn jest przecie! ;> Czyta豉m opinie na wiza簑 na temat tej farby, jest du穎 plus闚 jak i minus闚 ( jak chyba przy ka盥ym produkcie, przecie wiadomo, 瞠 jeden produkt nie przypasuje ka盥emu) jednak chodzi mi o to czy kto, kto ma podobny typ w這s闚 do moich czyli cienkie, minimalnie przesuszone przy ko鎍ach, ci庵le lekko zniszczone (jak to moja fryzjerka powiedzia豉 - taka ich natura NIESTETY ) ze sk這nno軼i do wypadania i trudne do utrzymania w piel璕nacji pr鏏owa tej farby i jakie s jego wra瞠nia, bo wiadomo w komentarzach pod produktem ma這 dziewczyn opisuje sw鎩 typ w這s闚 . Bardzo podoba mi si kolor, kt鏎y ma dziewczyna na fotce (znalaz豉m przypadkiem w internecie).Co jakby pralina z tej serii I w taki kolor najpr璠zej bym 'uderzy豉'. Chcia豉m farb w piance, poniewa w ko鎍u nie musia豉bym si prosi, 瞠by kto mi j na這篡 (oczywi軼ie jak zwykle niedok豉dnie, ale pali licho :P) i nie zawiera amoniaku. Wi璚 jakie macie odczucia po tej farbie? Licz na odpowied i jak zwykle dobr porad. Buziak
ja da豉m recenzje na KWC. Wybra豉m t farbe skuszona pozytywnymi opiniami,瞠 wlosy sa miekkie, l郾iace i wgl oh i ah. Kupi豉m orzech laskowy, kolor wyszed jak na opakowaniu tylko ze... Po tygodniu nie by這 郵adu... A stary odrost sie uwidocznil i teraz mam wielkie odrosty naturalnego i tego starego...

ejzii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-23, 12:57   #602
semila
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
GG do semila

Cytat:
Napisane przez ejzii Poka wiadomo嗆
ja da豉m recenzje na KWC. Wybra豉m t farbe skuszona pozytywnymi opiniami,瞠 wlosy sa miekkie, l郾iace i wgl oh i ah. Kupi豉m orzech laskowy, kolor wyszed jak na opakowaniu tylko ze... Po tygodniu nie by這 郵adu... A stary odrost sie uwidocznil i teraz mam wielkie odrosty naturalnego i tego starego...
przy陰czam si do kole瘸nki - mia豉m odcie zar闚no praline jak i orzech laskowy oba po 1,5 - 2 tygodniach wypuka造 si do zera a nawet zostawi造 rudawy odcie.
M鎩 typ w這sa - cienkie i delikatne, trudne do rozczesania.
Stary 2012-07-27, 01:16   #603
keejts
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Jak tak czytam to troch lipa, 瞠 si tak szybko sp逝kuje, boje si zrobi te teraz t farb, bo mam do嗆 spore odrosty, bo farbowa豉m w這sy pocz徠ek czerwca '11 u fryzjera na ciemny br您 z czego teraz zosta造 mi moje odrosty w kolorze mysim (nienawidz tego koloru ! ) w po這wie rude a ko鎍闚ki blond, ta farba si kompletnie zmy豉, za to pytam czy nie zniszcz w這s闚 t farb, 瞠 b璠 mi lecia造 strasznie a ko鎍闚ki b璠 na cztery strony 鈍iata si rozszczepia i czy w miar wyjdzie mi r闚ny kolor, a nie jakie 'kongo' . I czy pasuje do tego odcienia co da豉m za陰cznik pralina ?
keejts jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-27, 11:29   #604
ejzii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez keejts Poka wiadomo嗆
Jak tak czytam to troch lipa, 瞠 si tak szybko sp逝kuje, boje si zrobi te teraz t farb, bo mam do嗆 spore odrosty, bo farbowa豉m w這sy pocz徠ek czerwca '11 u fryzjera na ciemny br您 z czego teraz zosta造 mi moje odrosty w kolorze mysim (nienawidz tego koloru ! ) w po這wie rude a ko鎍闚ki blond, ta farba si kompletnie zmy豉, za to pytam czy nie zniszcz w這s闚 t farb, 瞠 b璠 mi lecia造 strasznie a ko鎍闚ki b璠 na cztery strony 鈍iata si rozszczepia i czy w miar wyjdzie mi r闚ny kolor, a nie jakie 'kongo' . I czy pasuje do tego odcienia co da豉m za陰cznik pralina ?
mi wyszed troche nier闚nomierny ale to za to 瞠 by這 za ma這 farby i nie wszystko zosta這 po prostu pokryte. Moje raczej sie nie zniszczy造, s zniszczone ale zawsze takie by造 odkad pamietam No pasuje ta pralina.

Stary 2012-08-05, 16:05   #605
Ssylwka3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witam, planuj w najbli窺zym czasie kupi farb, tylko nie mog si zdecydowa na kolor Chcia豉bym Orzech laskowy 668 lub Jasny z這cisty br您 665. M鎩 obecny kolor w這s闚 to do po這wy g這wy ciemny blond (odrost), reszta ja郾iejszy. W這sy mam cienkie (do陰czam zdj璚ie). Chcia豉bym przyciemni w這sy, lecz nie za bardzo (co a'la jasny br您ik) nada im ciep貫 refleksy. Wybra豉m odpowiednie farby? Kt鏎a waszym zdaniem b璠zie lepsza?

Edytowane przez Ssylwka3
Czas edycji: 2012-09-22 o 21:05
Ssylwka3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-06, 10:40   #606
Andzelina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

Cytat:
Napisane przez Ssylwka3 Poka wiadomo嗆
Witam, planuj w najbli窺zym czasie kupi farb, tylko nie mog si zdecydowa na kolor Chcia豉bym Orzech laskowy 668 lub Jasny z這cisty br您 665. M鎩 obecny kolor w這s闚 to do po這wy g這wy ciemny blond (odrost), reszta ja郾iejszy. W這sy mam cienkie (do陰czam zdj璚ie). Chcia豉bym przyciemni w這sy, lecz nie za bardzo (co a'la jasny br您ik) nada im ciep貫 refleksy. Wybra豉m odpowiednie farby? Kt鏎a waszym zdaniem b璠zie lepsza?
Nie wiem czy obie farby nie b璠a za ciemne dla Ciebie, na 14 podstronie jest moje zdjecie po jasnym z這cistym br您ie 665, ale ja mialam ciemniejszy niz Ty kolor wyjsciowy wiec na Twoich jasnych wlosach kolor moze bardziej zlapac. Wychodzi raczej sredni braz, a nie jasny. Lepiej najpierw wziac jasniejszy kolor i nastepnym razem ewentualnie ciemniejszy, bo moze sie okazac o wiele ciemniejszy niz na opakowaniu. Ja tak mialam wychodzac z blondu, na moich w這sach nawet jasny braz wychodzi prawie czarny. Proponuje na poczatku zaczac od ciemnego blondu lub praliny (700;750).
Andzelina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-06, 12:37   #607
Ssylwka3
Raczkowanie

Dzi瘯uj za odpowied Par miesi璚y temu farbowa豉m na Z這ty, bursztynowy blond (czy jako tak) i kolorek fajny wyszed, taki rudawy, ale chcia豉bym co ciemniejszego. A nie wiesz czy Pralina nie da na w這sach zimnych refleks闚? Nie znam si na tych numerkach przy farbach...
Stary 2012-08-06, 19:55   #608
Andzelina
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯uj za odpowied Par miesi璚y temu farbowa豉m na Z這ty, bursztynowy blond (czy jako tak) i kolorek fajny wyszed, taki rudawy, ale chcia豉bym co ciemniejszego. A nie wiesz czy Pralina nie da na w這sach zimnych refleks闚? Nie znam si na tych numerkach przy farbach...
Nie wiem, z tego co czyta豉m i widzia豉m kiedys na zdjeciach na forum to pralina wychodzi taka karmelowa z rudymi akcentami. Mo瞠 w necie znajdziesz gdzies zdjecia, ale to tez zale篡 od w這s闚 i koloru wyj軼iowego.
Stary 2012-08-08, 23:24   #609
CarmelaSoprano
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901

Farbowa豉m dwa razy, dla mnie super.
Mia豉m praline i amber blond.

Moja szcz窷liwa liczba to czterysta miliard闚.
Tak, wiem, nie jest zbyt por璚zna w 篡ciu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-09, 10:36   #610
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

ja do tej pory farbuje na praline super a wyjsciowy mialam ciemny popielaty blond jasny braz nie wiem jaki juz czy to blond czy br捫 by.. w kazdym razie ciemny;p a chwycilo ta farb.. moze kolor nie jak na opakowaniu ale mi sie bardzo podoba
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-13, 19:11   #611
Ssylwka3
Raczkowanie

U篡豉m praliny, kolor super Taki jakby jasny br您 z rudymi refleksami.
Stary 2012-08-14, 11:08   #612
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219

wstawcie zdjecie tej pralinki

Niki

Alex
kamciurka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-14, 13:07   #613
Ssylwka3
Raczkowanie

Jutro postaram si wstawi

Chcia豉m tylko doda, 瞠 kolor szybko si wyp逝kuje, my豉m w這sy zaledwie dwa razy, a ko鎍闚ki ju mam ja郾iejsze, szkoda...
Stary 2012-08-14, 16:27   #614
kamciurka
Zakorzenienie

Cytat:
Jutro postaram si wstawi

Chcia豉m tylko doda, 瞠 kolor szybko si wyp逝kuje, my豉m w這sy zaledwie dwa razy, a ko鎍闚ki ju mam ja郾iejsze, szkoda...
ok czekam

Niki

Alex
Stary 2012-08-16, 17:11   #615
Ssylwka3
Raczkowanie

Niestety, nie wstawi fotki, bo gdzie mi si zapodzia kabelek od aparatu, a czytnik kart w laptopie mi nie dzia豉 :/ Ale to 瘸dna strata, bo kolor z dnia na dzie blednie, zmywa si, jeszcze kilka dni i ju chyba ca趾iem go nie b璠zie Nie polecam farby...
Stary 2012-08-17, 21:16   #616
ejzii
Rozeznanie

Cytat:
Niestety, nie wstawi fotki, bo gdzie mi si zapodzia kabelek od aparatu, a czytnik kart w laptopie mi nie dzia豉 :/ Ale to 瘸dna strata, bo kolor z dnia na dzie blednie, zmywa si, jeszcze kilka dni i ju chyba ca趾iem go nie b璠zie Nie polecam farby...
m闚i豉m wczesniej, po tygodniu nie bylo 郵adu po farbie

Stary 2012-08-24, 21:38   #617
Fluy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
GG do Fluy

Chyba zale篡 od w這s闚, zawsze kolor trzyma mi si conajmniej 1,5 miesi帷a a myje codziennie... Ciemniejsze kolorki trzyma造 nawet do 3.
Fluy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-24, 23:31   #618
Querida5
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Miesi帷 temu farbowa豉m w這sy t farb, na kolor Ciemny czerwony br您. Wcze郾iej farbowa豉m w這sy henn, ale chcia豉m mie troch bardziej czerwone w這sy. Od tamtego czasu nie mog zahamowa wypadania w這s闚. Jestem z豉 na siebie, 瞠 w og鏊e wzi窸am si za chemiczne farby. Przecie mog豉m zmiesza br您ow i czerwon farb, kolor pewnie by豚y taki sam lub podobny. Opr鏂z zwi瘯szonego wypadania farba wysuszy豉 mi w這sy. Szczeg鏊nie ko鎍闚ki i musia豉m je obci望. A szkoda, bo kolor by 豉dny.
Querida5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-25, 17:51   #619
Ssylwka3
Raczkowanie

Co do wysuszenia w這s闚 to si zgodz - te zauwa篡豉m, 瞠 mam je w gorszym stanie, ni przed farbowaniem.
Stary 2012-09-24, 20:57   #620
Hosio
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Send a message via Skype™ to Hosio

Ja chyba mam co pecha do tej farby.

Za pierwszym razem jak farbowa豉m, mia豉m sprany r騜owy toner na w這sach z turkusowymi pasemkami i szatynowe odrosty - u篡豉m farby 750 Praline i by豉 super - 鈍ietnie si nak豉da豉, idealnie pokry豉 ca貫 w這sy na jednolity kolor i nie zauwa篡豉m by jako szczeg鏊nie w這som zaszkodzi豉. S瘯 w tym 瞠 kolor wyszed praktycznie miedziano-rudo-blond co i by豉m mega nieszcz窷liwa, bo jak na innych mi ten kolor nie przeszkadza to na sobie samej nienawidzi豉m go z pasj. Tu nale篡 pochwali r闚nie farb za to 瞠 po ~2 miesi帷ach kolor si nie spra na mojej g這wie ani troch.

Dzisiaj kupi豉m kolejny raz Perfect Mousse bo by這, nie by這, farba jako軼iowo spisa豉 si 鈍ietnie (pomijaj帷 kolor) i tym razem wzi窸am 800 Middle Blonde. Spodziewa豉m si 瞠 mo瞠 wyj嗆 troche ciemniej ni na opakowaniu, tak jak ostatnio ale to co mam teraz na g這wie ni jak nie przyponina blond w這s闚.

Zdj璚ie po farbowaniu

Powiedzia豉bym 瞠 farba si zachowa豉 jakby praktycznie wcale nie z豉pa豉, ale kolor jest jednolity na ca貫j g這wie z odrostami w陰cznie, wi璚 wychodzi na to, 瞠 poprostu paleta kolor闚 nie pokrywa si z tym co jest na opakowaniu, a tym co wyjdzie na w這sach. A przynajmniej w moim przypadku. (I dalej uwa瘸m, 瞠 jako軼iowo farba jest 鈍ietna)
Stary 2012-09-24, 21:51   #621
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

No ale poziom 8. nie jest wcale taki jasny (nie dziwi mnie efekt na za陰czonym przez Ciebie zdj璚iu), w dodatku wcze郾iej mia豉 odcie o ton ciemniejszy, a farba nie rozja郾ia farby. No, chyba, 瞠 jest rozja郾iaj帷a

A z tego co widzia豉m na r騜nych farbach to 750 czy 850 to cz瘰to blondy truskawkowe, z pigmentem czerwonym
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-01, 22:30   #622
Inez_93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Jestem mega zachwycona farb Schwarzkopf Perfect Mousse ! Wybra豉m odcie 400 ciemny br您. I mimo, 瞠 zmiana by豉 du瘸, bo z blondynki robi豉m si na brunetk to kolor wyszed mi przepi瘯ny, wymarzony wr璚z ! ;-) a co najwa積iejsze wcale nie odbiega od koloru na opakowaniu. Aplikacja jest bardzo prosta, farba nie 軼ieka z w這s闚, aczkolwiek musz przyzna, 瞠 by豉m ni ostro wybrudzona na uszach czy czole, ale win bior na siebie, bo nie posmarowa豉m tych partii t逝stym kremem jak to radz eksperci. Brak amoniaku - kolejny plus ! Plus szczeg鏊nie dla moich w這s闚 po przej軼iach. Je郵i chodzi o wyp逝kiwanie koloru nie wiem czy tylko ja tak mam, ale za ka盥ym razem kiedy farbuje si na ciemno (a przypominam naturalnie jestem blondynk) kolor przy samej sk鏎ze g這wy jako 2-3 cm bum ! Znika po hmm 2 tygodniach.. Czy kt鏎a z Was kochane te tak ma? Minusem jest ma豉 ilo嗆 od篡wki, mam na prawd bardzo grube w這sy i potrzebuje jej jednak troch wi璚ej. I niestety do ka盥ej farby jest do陰czona taka ma豉 od篡weczka, a moim zdaniem mogli by da jej nie co wi璚ej ; )
Inez_93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-12, 20:11   #623
elkasiwa1978
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Farbuje w這sy ju od 20 lat, zawsze by造 to jasne blondy wiec w這sy mia豉m dosy zniszczone . Troszk je podkurowa豉m olejowaniem i stwierdzi豉m 瞠 czas sko鎍zy z blondami. Na pocz徠ek kupi豉m Perfect Mousse kolor Bursztynowy z這ty blond. Kolor wyszed dosy ciemny ale mi si podoba, potem si wyp逝ka do takiego jak na opakowaniu i te mi si podoba. Dzisiaj stwierdzi豉m 瞠 czas zn闚 po這篡c farb, niestety wygl康a na to 瞠 ten kolor zosta wycofany bo nigdzie go nie mog豉m znale潭. Stwierdzi豉m raz kozie 鄉ier i kupi豉m Perfect Mousse kolor Pralina. Dopiero potem poczyta豉m komentarze i si przerazi豉m bo du穎 z was ma niemi貫 do鈍iadczenia z tym kolorem... Ale co mi tam po這篡豉m farb jak捷 godzink temu i jestem zachwycona!!! kolor na moich jasnych w這sach wyszed dosy kontrastowy- ciemny ale jest cudny. Taki jasny ciep造 br您ik z rudaw po鈍iat, poprostu pi瘯ny. Ciekawa jestem czy jutro w 鈍ietle dziennym tez b璠 taka zachwycona ;-) No i ciekawe jak si b璠zie wyp逝kiwa ale p鏦i co jestem zadowolona
Stary 2012-10-12, 21:54   #624
kamciurka
Zakorzenienie

wstaw jak mozesz zdjecie tego koloru

Niki

Alex
Stary 2012-10-13, 11:08   #625
elkasiwa1978
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

W dniu dzisiejszym musz niestety troszk zrewidowa sw鎩 pogl康, farba zmywa si z g這wy z pr璠ko軼i 鈍iat豉. Wczoraj po na這瞠niu mia豉m pi瘯ny jasny br您ik z rudymi refleksami a dzi po pierwszym myciu ju w這sy s du穎 jasniejsze. Kolor nadal mi si podoba ale wola豉m 瞠by ten ciemny utrzyma mi si na g這wie na d逝瞠j, ale z tego co widz pod koniec tygodnia chyba zn闚 b璠 blondynk ;-). Du篡 minus za to ale chocia mam pogl康 na to jak wygl康am w ciemniejszych w這sach i nast瘼nym razem chyba poprostu zafarbuj na jasny br您 ale inna farb bo ta jest mega nietrwa豉.
Za陰czam zdj璚ie z dnia dzisiejszego w 鈍ietle dziennym, zdj璚ie nie oddaje prawdziwego koloru, jest on sporo ciemniejszy a tu wygl康a poprostu jak z這ty blond. Nie jestem niestety dobrym fotografem ;-) mo瞠 bez sensu zrobi豉m zdj璚ie z lamp b造skow ;-)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (56,6 KB, 115 za豉dowa)
Stary 2012-10-13, 12:17   #626
kamciurka
Zakorzenienie

dzieki za fotke, faktycznie jasnny ten kolor, ale ladny, chyba tez sie na niego skusze, nie preszkadza mi to ze sie zmyje szuybko, bo tez che sprawdzic siebie w tym odcieniu, jak sie okaze ze za ciemny to nie bedzie problemu

Niki

Alex
Stary 2012-11-10, 12:55   #627
anulka13
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152

a mo瞠 wiecie gdzie b璠zie w promocji "cud perfect mousse"?
anulka13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-12, 18:26   #628
Maqua
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 434

Potrzebuj porady od Dziewczyn, kt鏎e ju u篡wa造 tego produktu. Jaki kolor wybra, je郵i chc osi庵n望 ciemny br您, nie rudy i nie czarny? Wiem, 瞠 farba wychodzi ciemniej ni na opakowaniu, ale nie wiem o ile ciemniej. Obecnie mam do嗆 ciemny br您 po lekkim przyciemnianiu henn, nigdy nie farbowa豉m chemicznie.
Maqua jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-10, 16:57   #629
Joa_Aga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Czy pralina 750 ma odcie z這to-miedziany czy czerwony? Mia豉m ostatnio pofarbowane perfect mousse czekoladowy br您 ale chcia豉m ja郾iejsze i na這篡豉m na to farb blond. W這sy wysz造 karmelowy bardzo jasny br您, ale odrosty z豉pa這 mi na blond i musz je jako zr闚na z reszt. Czy ta pralina b璠zie dobra? Bo nie chc jakiego czerwonego refleksu tylko z這cisty a nie wiem jak ona wychodzi.
Joa_Aga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-11, 10:16   #630
Andzelina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maqua Poka wiadomo嗆
Potrzebuj porady od Dziewczyn, kt鏎e ju u篡wa造 tego produktu. Jaki kolor wybra, je郵i chc osi庵n望 ciemny br您, nie rudy i nie czarny? Wiem, 瞠 farba wychodzi ciemniej ni na opakowaniu, ale nie wiem o ile ciemniej. Obecnie mam do嗆 ciemny br您 po lekkim przyciemnianiu henn, nigdy nie farbowa豉m chemicznie.
Ja bym proponowa豉 nr 500. Farbuje nim gdy nie farbuje henna i jestem zadowolona.
Na 16 str tego watku wkleja豉m zdjecie po 500, ewentualnie nr 665 (chyba na 14 stronie jest) ale on juz jest bardziej rudawy.

Edytowane przez Andzelina
Czas edycji: 2012-12-11 o 10:19
Odpowiedz

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.