Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 22 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-12-12, 13:00   #631
elkasiwa1978
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja farbowa豉m Pralin ju dwa razy i za ka盥ym razem odcie jest miedziano-z這cisty, 瘸dnych czerwieni. Przynajmniej u mnie tak wychodzi, ale jak wiadomo ka盥y w這s jest inny. K豉d豉m na "鈔ednio-jasny" blond i kolorek wychodzi taki 豉dny jasny br您 z miedzian po鈍iat. Niestety kolor po kilku myciach wyp逝kuje si do prawie 瞠 naturalnego.
Stary 2012-12-14, 14:57   #632
Joa_Aga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Dzi瘯uj za informacj. Ja jednak pofarbowa豉m ciemnym blondem 700 i jeszcze mi rozja郾i這 te farbowane jasnobr您owe w這sy i teraz mam ja郾iejsze ni ze zdj璚ia na opakowaniu farby ciemny blond mo瞠 nast瘼nym razem zrobi pralin ale widz, 瞠 wychodz sporo ja郾iejsze te kolory ni na pr鏏nikach
Joa_Aga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-27, 12:46   #633
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

Cytat:
Napisane przez Joa_Aga Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za informacj. Ja jednak pofarbowa豉m ciemnym blondem 700 i jeszcze mi rozja郾i這 te farbowane jasnobr您owe w這sy i teraz mam ja郾iejsze ni ze zdj璚ia na opakowaniu farby ciemny blond mo瞠 nast瘼nym razem zrobi pralin ale widz, 瞠 wychodz sporo ja郾iejsze te kolory ni na pr鏏nikach
mi wyszly ciemniejsze naturalne mialam ciemny blond/jasny braz cos takiego a po farbowaniu rozjasnily sie o kilka tonow i dalo mi zlociste refleksy ale kolor nie byl taki jak na opakowaniu tylko ciemniejszy troszke;p
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-30, 19:20   #634
Blond Wenus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120

Czy kto ju rozja郾ia sobie tymi nowymi rozja郾iaczami z tego np. numerem 1200? i czy to chwyta dobrze?
Blond Wenus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-07, 20:26   #635
Shandy13
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

ja. Tu przed sylwestrem. Dobrze chwyta, tylko nad uszami ma這 mi za豉pa這 ale tak jest z wszystkimi farbami wi璚 ok. 安ietna pianka! i bez amoniaku-a to duzy plus
Shandy13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-17, 01:20   #636
keejts
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Kurde dziewczyny, ja do tej pory nie ufarbowa豉m w這s闚 t pralin, bo si troch cykam. Czytam te opinie i kompletnie nie mam poj璚ia co mam zrobi. Mo瞠 kt鏎a z Was farbowa豉 si pralin na takie jakby ombre? Od czubka g這wy do 簑chwy mam swoje, naturalne mysie blond w這sy, dalej do 這patek s one rudawe, a na ko鎍ach blond (efekt zej軼ia farby fryzjerskiej, dok豉dniej ciemnego br您u :/) Zwleka豉m te z farbowaniem, bo liczy豉m, 瞠 w這sy jako SUPER mi d逝gie urosn, ale ze wzgl璠u na to, 瞠 s s豉be i cienkie to prawie wszystko, co uros這 po豉ma這 si i d逝窺zych w這s闚 ni pare centymetr闚 za zapi璚ie od stanika pod 這patkami nie zapuszcz. To i tak sukces, 瞠 s takie d逝gie prz takim typie w這sa. Tak瞠 dorad嬈ie mi i pom騜cie, bo jestem kompletnie rozdarta.
keejts jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-22, 09:56   #637
waisuga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 319

Wczoraj farbowa豉m w這sy kolorem 465 czekoladowy br您. Przedtem mia豉m pofarbowane cynamonowym br您em od Garniera, ale 瞠 kolor wyszed mi nier闚nomierny (ja郾iejszy u nasady, ciemniejszy na ko鎍ach, bo mam naturalnie jasne w這sy wiec przy odro軼ie zawsze wychodzi mi ja郾iejszy ni na wielokrotnie farbowanych ko鎍闚kach) to postawi豉m teraz na ciemniejszy odcie i nie zawiod豉m si. Czekoladowy br您 wyszed przepi瘯ny!! Jest g喚boki, intensywny, ale nie czarny ani nie czerwonawy. Przede wszystkim mam teraz r闚nomierny kolor na ca貫j d逝go軼i w這s闚, wszystko 豉dnie mi pokry這, w這sy s mi瘯kie i b造szcz帷e, nic nie 鄉ierdzia這, nie piek這 przy farbowaniu ani 瘸den w這s mi nie wylaz, jak to wcze郾iej bywa這 przy innych farbach. My郵, 瞠 odnalaz豉m sw鎩 kolor na d逝瞠j
waisuga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-26, 10:34   #638
julisari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

Witajcie dziewczyny. A macie do鈍iadczenie ze z這tym blondem? kurcze mam pora磬 na g這wie po farbowaniu mam popiel jasny z gloniastym odrostem, i my郵 瞠by to pokry piank. Waham si mi璠zy z這cistym blondem 950 , a bursztynowym z這tym blondem 865 aby przyciemni i uzyska jaki kolor.Poradzicie co?

mama 3 cudownych c鏎eczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t逝szczykiem trwa nadal
julisari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-26, 17:40   #639
dianesullivan
MiaSmith

Wiadomo軼i: 146

czesc wszystkim
zastanawiam sie nad kupieniem sredniego blondu perfect mousee ale boje sie ze ta farba zniszczy juz i tak moje slabe wlosy :x. mozecie mi powiedziec, czy jest stosunkowo 'bezpieczna' dla wlosow po dlugoletnim farbowaniu i prawie 2 letniej przerwie ? chyba, ze ktoras zna jakas inna farbe w odcieniach typu sredni/ciemny blond- miedziany blond nie szkodzaca wlosom
dianesullivan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-26, 23:04   #640
Leyla89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 518

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka wiadomo嗆
czesc wszystkim
zastanawiam sie nad kupieniem sredniego blondu perfect mousee ale boje sie ze ta farba zniszczy juz i tak moje slabe wlosy :x. mozecie mi powiedziec, czy jest stosunkowo 'bezpieczna' dla wlosow po dlugoletnim farbowaniu i prawie 2 letniej przerwie ? chyba, ze ktoras zna jakas inna farbe w odcieniach typu sredni/ciemny blond- miedziany blond nie szkodzaca wlosom
ja mam delikatne w這sy i kilkukrotnie farbowa豉m 鈔ednim/ciemnym blondem, 鈔ednio raz dwa razy do roku. Nie mog z貫go s這wa powiedzie, moim w這som pianka krzywdy nie zrobi豉, ale wiadomo ka盥a z nas ma inne w這ski

Leyla89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-28, 15:33   #641
dianesullivan
MiaSmith

a jakiej pianki uzylas? pamietasz moze? tez slyszalam o piankach i zastanawiam sie albo nad pianka albo farba ze swojej apteki ale wlasnie za chwile sie od niej wybieram i poczytam o niej opinie, bo poki co slyszalam, ze aptekowe farby sa w porzadku
Stary 2013-03-28, 18:26   #642
dianesullivan
MiaSmith

.
Stary 2013-03-30, 15:33   #643
Leyla89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 518

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka wiadomo嗆
a jakiej pianki uzylas? pamietasz moze? tez slyszalam o piankach i zastanawiam sie albo nad pianka albo farba ze swojej apteki ale wlasnie za chwile sie od niej wybieram i poczytam o niej opinie, bo poki co slyszalam, ze aptekowe farby sa w porzadku

Perfect Mousse
字edni i ciemny blond.

Leyla89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-30, 16:40   #644
dianesullivan
MiaSmith

Cytat:
Napisane przez Leyla89 Poka wiadomo嗆
Perfect Mousse
字edni i ciemny blond.
a ja teraz zwatpilam z tymi farbami bo chcialam sprobowac biokap bo nie niszczy wlosow ale przeczytalam ze po takiej farbie nie uzyskam jasniejszego odcienia i juz nie wiem czy zabrac sie za pianke czy za aptekowy produkt....
Stary 2013-04-05, 10:58   #645
waisuga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 319

Cytat:
Napisane przez waisuga Poka wiadomo嗆
Wczoraj farbowa豉m w這sy kolorem 465 czekoladowy br您. Przedtem mia豉m pofarbowane cynamonowym br您em od Garniera, ale 瞠 kolor wyszed mi nier闚nomierny (ja郾iejszy u nasady, ciemniejszy na ko鎍ach, bo mam naturalnie jasne w這sy wiec przy odro軼ie zawsze wychodzi mi ja郾iejszy ni na wielokrotnie farbowanych ko鎍闚kach) to postawi豉m teraz na ciemniejszy odcie i nie zawiod豉m si. Czekoladowy br您 wyszed przepi瘯ny!! Jest g喚boki, intensywny, ale nie czarny ani nie czerwonawy. Przede wszystkim mam teraz r闚nomierny kolor na ca貫j d逝go軼i w這s闚, wszystko 豉dnie mi pokry這, w這sy s mi瘯kie i b造szcz帷e, nic nie 鄉ierdzia這, nie piek這 przy farbowaniu ani 瘸den w這s mi nie wylaz, jak to wcze郾iej bywa這 przy innych farbach. My郵, 瞠 odnalaz豉m sw鎩 kolor na d逝瞠j
Po 2 tygodniach (i 8 myciach) od farbowania kolor nadal jest taki jak powinien, oczywi軼ie troch si wyp逝ka i straci na intensywno軼i, ale nadal jest to czekoladowy br您, a w這sy pi瘯nie b造szcz
Z czystym sumieniem mog wi璚 poleci t piank
waisuga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-08, 18:35   #646
madlen80
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Question Rozja郾ianie piank?!

Witam. Mam pytanie do was. Co s康zicie o rozja郾ianiu w這s闚 piank Schwarzkopf, Perfect Mousse? Wiele razy rozja郾ia豉m ju w這sy, zmienia豉m kolory, a od jasnego blondu do czarnego, kt鏎y akutalnie mam. Jednak nigdy nie u篡wa豉m do tego pianki, lecz zwyk造ch farb. Chcia豉bym znowu na lato zrobi sobie jasniejsze w這sy, co my郵iscie w豉郾ie o takim rozja郾iaczu? A mo瞠 poleciacie jaki inny?W internecie nie znalaz豉m du穎 opinii, wi璚 pytam was.
madlen80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-11, 15:10   #647
ally5
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 605
Dot.: Rozja郾ianie piank?!

Ja u篡wa豉m jak na razie jasny z這ty br您 665 i pralin 750, na dniach planuj u篡 鈔edniego br您u 500. Og鏊nie jestem zachwycona t farb po raz pierwszy farba nie robi krzywdy mojej wra磧iwej sk鏎ze
ally5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-14, 10:51   #648
gold-fish
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 514

tutaj doda豉m recenzj i zdj璚ia odcienia 800
http://myclassicmodernlife.blogspot....ct-mousse.html

D簑nior maj 2013

Hanna kwiecie 2015
gold-fish jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-17, 15:00   #649
ladyabc
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Napisane przez mysia m Poka wiadomo嗆
Tak wygl康a kolor 800 鈔edni blond. Ale to po kilku myciach, bo zaraz po zrobieniu jest znacznie ciemniejszy. By nak豉dany na w這sy w kolorze bardzo jasnego blondu z poziomu 9. Pokry r闚niutko i dobrze si trzyma.

1. W這sy przed.
2. Zaraz po. By豉m przerazona!!! Ale szybko si zmy這.
Reszta- pokilku myciach w s這nku.
Pi瘯ny kolorek masz teraz, obecnie jestem pomara鎍zow blondynk (u fryzjera tak marnie i drogo wysz這!) chce wr鏂i do swojego blondu naturalnego i my郵, 瞠 ta farba mi pomo瞠 trzeba liczy na siebie!
ladyabc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-18, 10:52   #650
elo di
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3

M鎩 pierwszy wpis A zatem witajcie!

Obecnie mam kolor taki: http://4.bp.blogspot.com/-uVsxa8EC35...2520lepiej.JPG

Niestety farba rudzieje (l'oreal majirel 8,1+7,1 + 6%).
Chcia豉bym po這篡 SCHWARZKOPF PERFECT MOUSSE 700 lub 800 瞠by cho troch pozby si ciep造ch miedzianych refleks闚 i wr鏂i do mojego naturalnego koloru:
http://3.bp.blogspot.com/-UUkaM-0T9LY/UY06kgUngkI/AAAAAAAALoo/AvCyVtlQL_o/s576/2007%2520-%2520m%25C3%25B3j%2520nat uralny%2520kolor.jpg

B璠 wdzi璚zna za rady fachowc闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jest%2520lepiej.jpg (33,1 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2007%2520-%2520m%25C3%25B3j%2520naturalny%2520kolor.jpg (57,8 KB, 33 za豉dowa)
elo di jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-27, 21:15   #651
LeanGreen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Dziewczyny, a pom騜cie mnie... pofarbowa豉m w這sy perfect mousse i za kazdym razem jak mam za sob z ty逝 鈍iat這 i patrz na nie z bliska to wida miedziany kolor, z wiekszej odleglosci jest kolor ok ale z bliska i 鈍iat貫m za sob miedziana po鈍iata.
By造 wybr鏏owane kolory 300 (br您owa czer) i kolor 400( ciemny br您owy). Nosz kr鏒kie w這sy, fryzura na ch這paka, boki kr鏒kie ci皻e maszynk i mimo to ten produkt nie sprawdza si. Naturalne mam w這sy ciemne, ale raczej ciemne mysie - czy mo瞠cie mi poleci inny wygodny produkt w piance, tak 豉twy w aplikacji kt鏎y nie zrobi takiego kuku?

wczoraj farbowane by造 kolorem 400 (ciemny br您owy) i jest miedziana po鈍iata, dzi tym samym jeszcze raz ale d逝瞠j : to samo. W ko鎍u jeszcze raz 300 - i to samo! Da si czym innym w piance z lepszym efektem ?
LeanGreen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-02, 20:34   #652
ally5
Wtajemniczenie

dziwne... ja u篡wa豉m nr 500 i wyszed zimny kolor, bez ani odrobiny rudo軼i (przykry idealnie moje rude w這sy). Mo瞠 masz w這sy z du膨 ilo軼i帷zerwonego barwnika
Stary 2013-06-02, 23:51   #653
infested
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 003
GG do infested

Mog Wam wszystkim poleci odcie czekoladowy br您(465), idealny, intensywny ale nie czarny! Bo pami皻ajmy, 瞠 r騜nica jest kolosalna, to co mamy na w這sach, a co jest na opakowaniu! oczywi軼ie bez 瘸dnych czerwonych refleks闚, za co uwielbiam t piank, robi ni od ok 5 miesi璚y, trzyma mi si raz miesi帷, czasami nawet prawie dwa, cz瘰to ludzie mnie zaczepiaj, pytaj帷 si co to za kolor, sw鎩 naturalny mam mysi, jasny br您, w ciemnym br您ie czuj si idealnie i pewnie! na pewno zostan przy niej na d逝go! Jeszcze mam pytanie czy kt鏎a z Was u篡wa豉 ciemnego br您u(400), chcia豉bym si dowiedzie czy nie wychodzi czarny, bo jest to dla mnie bardzo wa積e!

Edytowane przez infested
Czas edycji: 2013-06-03 o 00:05
infested jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-03, 18:16   #654
LeanGreen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Cytat:
Napisane przez ally5 Poka wiadomo嗆
dziwne... ja u篡wa豉m nr 500 i wyszed zimny kolor, bez ani odrobiny rudo軼i (przykry idealnie moje rude w這sy). Mo瞠 masz w這sy z du膨 ilo軼i帷zerwonego barwnika
tylko pod swiatlo patrz帷, i to s這neczne najbardziej. Masz na to jak捷 rad ?
LeanGreen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-03, 19:13   #655
ally5
Wtajemniczenie

Z daleka na pewno tego nie wida mo瞠sz ewentualnie spr鏏owa niebieskiej p逝kanki takiej do blond w這s闚, 豉dnie gasi takie ciep貫 tony, ale to do嗆 kr鏒kotrwa貫 rozwi您anie - utrzymuje si max do 2 my
Stary 2013-06-18, 10:21   #656
Misseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 047

Do weteranek perfect mousse'owych blond闚 Dziewczyny, ok. 28 maja pofarbowa豉m si mieszank wellatonu, karmelowej czekoladki oraz roz鈍ietlonego blondu. By豉m zachwycona, aleee... No w豉snie, ale. Wysz豉 豉dnie, taki ciep造 rudy, ale w tej chwili sp逝ka這 si do czego dziwnego typu jasna wiewi鏎ka z blond prze鈍itami 柝e si czuj w tym kolorze, w這sy mam cienkie, rzadkie, a Wellaton dodatkowo je zniszczy. Chce przesta farbowa, wi璚 stwierdzi豉m 瞠 na這瞠 co podobnego do natury, pad這 na perfect mousse 950. Wiem, 瞠 nie zabij ca趾iem rudo軼i ale wcale mi to nie przeszkadza. Wi璚 po pierwsze, czy farbka jest o tyle 豉godna, ze nie zrobi mi krzywdy po 3 tygodniach od farbowania (nie mog d逝go czeka, musz jako wygl康ac na koniec czerwca) czy lepiej nie ryzykowa? Po drugie, czy na takim rudoblond "czym" ona mi w og鏊e mo瞠 z豉pac, czy zostan z ciemnym br您em?
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-24, 20:26   #657
Misseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 047

podbijam
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-16, 13:33   #658
minderaser
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

A czy kto farbowa si 616- Lodowe Cappuccino?
Jest bardzo ma這 informacji w internecie na temat tego koloru, a na stronie rossmanna jest oznaczony jako 'nowo嗆'. Jest on z serii 'cool browns', a ja bardzo potrzebuj zgasi za ciep造 kolor w這s闚.
minderaser jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-17, 12:06   #659
Andzelina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

To lodowe cappuccino fajnie wygl康a na stronie, chyba si skusze przy kolejnym farbowaniu
Andzelina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-20, 08:39   #660
xXxNeciaxXx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 226

Podbijam pytanie o lodowe cappuccino.. Farbowa kto ju ni? Ja wczoraj spontanicznie kupi豉m t farb i teraz si waham :p

獞icz z Ew..

xXxNeciaxXx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.