Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-09-27, 15:13   #61
mmiinnii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

bernadka to ja czekam z niecierpliwo軼i na Twoje zdj璚ia

CEL-60
grudzie-67 stycze- 66
mmiinnii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-30, 14:36   #62
inex
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

hm... te jestem ciekawa praliny, ewentualnie jasny miedziany br您 z tym, 瞠 nie wiem czy on nie wychodzi za ciemno, zreszt trzeba przyznac, 瞠 ca趾iem ciekaw maj palet kolor闚, tylko czy ta farba nie niszczy w這s闚??
inex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-30, 20:55   #63
charliee
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 743

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka wiadomo嗆
charliee
Wina tkwi w rozjasniaczu...Farba z w這s闚 si w szybkim tempie wyplukuje wiem po sobie.

mo瞠 masz racj, ale kiedy po rozja郾iaczu (jako chyba z 2 lata temu??) po這篡豉m jasny br您 z Natural & Easy i nie chcia si za ch... spra, a tu kurcz ostatnio co na這輳 na g這w, to tydzie i nie ma 郵adu po farbie.

Perfect mousse to zmy豉 si w rekordowym tempie, ale te w這sy po niej niezniszczone, aplikacje wspominam mi這. No i kolor by 豉dny. No szkoda, farba fajna, ale mog豉by by jednak bardziej trwa豉.
charliee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-02, 07:50   #64
PaulinaIzabela2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

A kt鏎a pr鏏owa豉 koloru per這wy blond? ten najja郾iejszy :p
Ja w wakacje farbowa豉m moje w這sy koloru ciemny blond szamponem na 28 my "alabastrowy blond" i rozja郾i mi w這sy.
Teraz mam taki 鈔edni blond z rudym ;p My郵a豉m, 瞠 ten "szampon" si zmyje a jednak nie... Mam teraz ciemne odrosty.
Jak my郵icie. wyjedzie mi ten kolor "per這wy blond"?
Widzia豉m dzisiaj w naturze te farby i chc sobie kupi.. odpiszcie mi jak kt鏎a farbowa豉 tym kolorem
PaulinaIzabela2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-02, 19:15   #65
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasie鎥a

Wiadomo軼i: 9 924
GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez inex Poka wiadomo嗆
hm... te jestem ciekawa praliny, ewentualnie jasny miedziany br您 z tym, 瞠 nie wiem czy on nie wychodzi za ciemno, zreszt trzeba przyznac, 瞠 ca趾iem ciekaw maj palet kolor闚, tylko czy ta farba nie niszczy w這s闚??
Na moich zniszcze nie wida, wr璚z przeciwnie - w這sy s b造szcz帷e a kolor jak narazie 豉dnie si trzyma
Stary 2010-10-03, 12:28   #66
Margot_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59

Dziewczyny,mam pytanie Obecnie kolor moich w這s闚 to ciemny br您. Chcia豉bym je sprowadzi do 鈔edniego lub jasnego br您u. Czy u篡cie "praliny" lub "orzecha laskowego" jest dobrym pomys貫m? "Z豉pie " mi cokolwiek?
Stary 2010-10-03, 16:35   #67
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

Margot nie z豉pie Ci nic...
Wieczorem pode郵e wam zdj璚ie Pralinki, kt鏎a chyba nie wyszla na moich zafarbowanych na zlocisty ciemny blond wlosach
Ogolnie moje byly rozjasnione przez s這鎍e odcie ciemnego blondu...wysylalam wam wczesniej
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-03, 20:45   #68
bernadka20
Wtajemniczenie

Dobra to ja po pralince,...
Stary 2010-10-04, 00:12   #69
dorota383
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

cze嗆 dziewczyny nied逝go chcia豉bym zafarbowa sobie w這sy i chyba w豉郾ie wybior te farb jak na razie mam na w這sach ciemny br您 (naturalny) z po鈍iat po wllaton karmelowa czekolada w og鏊e chcia豉bym zrobi sobie rudy kolorek ale nie taki chamski :P zastanawiam si jaki mo瞠 wyj嗆 mi kolor jak na這輳 pralin lub orzech laskowy lub jasny miedziany br您
PS nie mam za du瞠go do鈍iadczenia w farbowaniu w這s闚
dorota383 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-04, 08:13   #70
mmiinnii
Raczkowanie

bernadka20 fajny ten kolorek te mog豉m nim zrobi a sobie wszystko zepsu豉m farbuj帷 miodowym karmelem z Castinga

CEL-60
grudzie-67 stycze- 66

Edytowane przez mmiinnii
Czas edycji: 2010-10-04 o 08:19
Stary 2010-10-04, 09:31   #71
Nea75
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75

Cytat:
Napisane przez PaulinaIzabela2 Poka wiadomo嗆
A kt鏎a pr鏏owa豉 koloru per這wy blond? ten najja郾iejszy :p
Ja w wakacje farbowa豉m moje w這sy koloru ciemny blond szamponem na 28 my "alabastrowy blond" i rozja郾i mi w這sy.
Teraz mam taki 鈔edni blond z rudym ;p My郵a豉m, 瞠 ten "szampon" si zmyje a jednak nie... Mam teraz ciemne odrosty.
Jak my郵icie. wyjedzie mi ten kolor "per這wy blond"?
Widzia豉m dzisiaj w naturze te farby i chc sobie kupi.. odpiszcie mi jak kt鏎a farbowa豉 tym kolorem
PaulinaIzabela2 przejrzyj dok豉dnie w徠ek - ja wstawia豉m zdj璚ia po Per這wym Blondzie [i to nawet k豉dzionym w豉郾ie na Alabastrowy blond z Gabiera ]
Stary 2010-10-04, 13:11   #72
TLU
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Nea - znalazlam tylko link do koloru po tygodniu i wyglada zachecajaco - ciekawa jestem tylko na jaki kolor kladlas farbe, bo mnie alabastrowy blond srednio cokolwiek mowi - moglabys wstawic zdjecie przed farbowaniem? Ile tonow rozjasnilo odrost? Pisalas, ze niezbyt mocno ale na ile tonow bys estymowala?

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-10-04 o 16:51
TLU jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-04, 15:19   #73
cziki
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 303

Ja te ju po farbowaniu
Sama aplikacja super-przyjemna. Nic z w這s闚 nie sp造wa, rozprowadza si cudownie, nie brudzi sk鏎y, jest bardzo wydajna (opakowanie starczy這 spokojnie na g瘰te w這sy do ramion). Kolor oczywi軼ie wyszed ciemniejszy ni mia by, ale mo瞠 si spierze jeszcze. Nie wiem czy to zas逝ga od篡wki ale w這ski b造szcz jak po wyj軼iu od fryzjera i masie od篡wek
Kolor wyj軼iowy: 鈔edni blond farbowany ostatnio na opalizuj帷y blond z L'oreala (LuoColor).
U篡豉m: nr 700 Dark Blond (Ciemny Blond). Nastepnym razem wezm 鈔edni blond:P

Wklejam fotki- na ka盥ym zdj璚iu wygladaja inaczej ale wszystkie s PO. (Zapomnia豉m cykn帷 przed:/)

Edytowane przez cziki
Czas edycji: 2010-10-04 o 15:21
cziki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-04, 18:53   #74
bernadka20
Wtajemniczenie

dorota
Pralina Tobie nie wyjdzie na ciemnym blondzie, a jak juz to wyjdzie podobny do mojego. Ja mam zaledwie przyciemnione o 2 tony prawie pod kasztan.
Nastepnym razem zafarbuje na jasny z這cisty br您 pewnie albo o rudym pomy郵e
Zachcia這 mi si Praliny. Zaledwie o 2 tony przyciemnila mi. 柝e nie wygl康am. Ale nie sugerujcie si tym co jest na opakowaniu (ta tabelk) ))

Cziki
Zasluga od篡wki. Tez mia豉m takie w這sy

Tak w ogole to ta aplikacja tej pianki jest zar帳ista...Normalnie bardzo przyjemnie sie czulam...Nic nie 鄉ierdzia這 (nienawidze zapachu farb...). Bardzo fajnie op鏎cz r瘯awiczek hahah Tragedia...
Stary 2010-10-04, 19:29   #75
cziki
Zakorzenienie

No tak, zapomnia豉m doda. Zapach super - cz瘰to s造sza豉m 瞠 farba "nie 鄉ierdzi" a potem wali這 a mi si 透y la造 A tu przyjemniutko....
Stary 2010-10-05, 14:57   #76
profwitch
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Witam Was dziewczyny ;]
w weekend farbowa豉m w這sy Pralin. Moje naturalne to taki zwyk造 troch mysi blond ( od s這鎍a robi si takie jak mleczna czekolada ze z這tymi refleksami ). W這sy o篡wiam tylko na jesie i zim w kolorach zbli穎nych do mojego naturalnego z czas闚 wakacji ;p
Niestety ju wida by這 mi odrosty takie nijakie i chcia豉m je orzywi.
Pani w Naturze nagabywa豉 na t farb.
Wybra豉m Pralin bo to taki carmelek z odrobink rudego a ja w takich kolorach czuj si najlepiej. Wi瘯szo嗆 w這s闚 u mnie od s這鎍a i tak wygl康a豉 jak toffi i chcia豉m ten kolorek podtrzyma.

Nak豉danie farby banalne ale jak trzyma豉m j te 30min zauwa篡豉m 瞠 pianka z takiej pomara鎍zowej zrobi豉 si jak by czerwono - fioletowa.
Po zmyciu farby kolor na w這sach rozja郾ionych od s這鎍a wyszed bardzo naturalny - ciemniejszy ni z pude趾a ale okej.
Natomiast na odrostach nie rozja郾ionych od s這鎍a taki dziwny. Niby okej jak s 鈍ie瞠 i zaraz po myciu ale na drugi dzie wida te pigmenty czerwono - fioletowe ;/

Mam nadziej 瞠 szybko si wyp逝cze z tego pigmentu i 瞠 troch si rozja郾i. Bo kolor wyszed ciemniejszy tak o 2 tony a ja jednak w ciemniejszych w這sach wygl康am gorzej.

A m鎩 kolor przed przypomina kolor - blond ( nr7) z Garnier Naturals.

Nie kupi ju praliny przez te dziwne refleksy czerwonawe. Tam gdzie s這鎍e nie rozja郾i這 mi w這s闚 ten pigment dziwny wida bardziej.
profwitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-05, 17:34   #77
inex
Raczkowanie

bernadka20 super kolor, bardzo ci pasuje! ja mam niebieskie oczy i nie wiem czy taka kombinacja b璠zie ok, chyba jednak zafarbuj na jasny miedziany br您 lub 鈔edni blond, sama ju nie wiem... a jak z kondycj w這s闚 nie przesuszy豉 za bardzo?
Stary 2010-10-05, 18:41   #78
profwitch
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Do Inex

ja te mam jasne niebiesko-zielone oczy i powiem Tobie 瞠 w Pralinie jest mi gorzej ;/ Oczy straci造 wyraz i og鏊nie wygl康am na blad i przygaszon. Ja zastanawia豉m si nad kolorami co Ty i teraz 瘸逝j 瞠 kupi豉m Pralin.
W 鈔ednim blondzie albo z這cistym br您ie wygl康a豉m bym jako tak zdrowiej i promienniej ;/
profwitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-06, 09:48   #79
mmiinnii
Raczkowanie

ale ten z這cisty br您 nie wyszed by jak ciemny br您??? ja te si powoli zastanawiam nad jakim kolorem ale najpierw niech mi si wyp逝cze ten co mam aktualnie na g這wie

CEL-60
grudzie-67 stycze- 66
Stary 2010-10-06, 13:54   #80
bernadka20
Wtajemniczenie

inex
Nie mam przesuszonych
gorzej u mnie bylo z Syossem...Nie dosc, ze suche wlosy to koncowki tragedia dobrze, ze wizyte u fryzjerki mialam na 2 dzien.
Odzywka w syossie mi tez nie odpowiadala.
Stary 2010-10-06, 14:24   #81
agsw27
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Red face Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

a ile si utrzymuje ta farba
po ilu myciach schodzi?
nie wiem czy si pokusi bo chc co zmieni ale mia豉m pasemka
troch ju odrost闚 mam a chc ufarbowa na pearl blonde to nie wiem czy b璠zie oki z tym kolorkiem
mam takie w這ski

Edytowane przez agsw27
Czas edycji: 2010-10-06 o 14:29 Pow鏚: zdj璚ie dodaje
agsw27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-06, 16:50   #82
Nea75
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75

Cytat:
Napisane przez TLU Poka wiadomo嗆
Nea - znalazlam tylko link do koloru po tygodniu i wyglada zachecajaco - ciekawa jestem tylko na jaki kolor kladlas farbe, bo mnie alabastrowy blond srednio cokolwiek mowi - moglabys wstawic zdjecie przed farbowaniem? Ile tonow rozjasnilo odrost? Pisalas, ze niezbyt mocno ale na ile tonow bys estymowala?
Tlu tam pare post闚 wcze郾iej [dok豉dnie post #14] wstawia豉m dwie fotki zaraz po farbowaniu... I niestety nie mam zdj璚ia przed farbowaniem Ten alabastrowy blond garniera to taki naturalny 鈔edni blond [na pude趾u podaj 瞠 to 8.1] Odrost z豉pa這 tak ok 2 tony my郵... Generalnie miesi帷 po farbowaniu jestem nadal zadowolona bo bardzo naturalnie wygl康a nawet jak pojawi造 si odrosty no i nie zacz掖 robi si "rudy" co te zaliczam bardzo na plus
Stary 2010-10-06, 21:46   #83
inex
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez profwitch Poka wiadomo嗆
Do Inex

ja te mam jasne niebiesko-zielone oczy i powiem Tobie 瞠 w Pralinie jest mi gorzej ;/ Oczy straci造 wyraz i og鏊nie wygl康am na blad i przygaszon. Ja zastanawia豉m si nad kolorami co Ty i teraz 瘸逝j 瞠 kupi豉m Pralin.
W 鈔ednim blondzie albo z這cistym br您ie wygl康a豉m bym jako tak zdrowiej i promienniej ;/
no w豉郾ie... te tak my郵a豉m, dzi瘯i za odpowied, w takim razie pralina odpada, chocia nie powiem brzmi smakowicie
Stary 2010-10-06, 23:29   #84
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 360

ja spr鏏owa豉m i jestem zadowolona wczesniej stosowa豉m Loreal Professional kolor jasny blond popielaty ale mia豉m wra瞠nie 瞠 wysusza mi w這sy wi璚 skusilam sie na t nowo嗆 bez amoniaku i jestem zadowolona w這sy s o wiele bardziej nawil穎ne, ko鎍闚ki maja si o niebo lepiej. Robi豉m kolorem, 鈔edni blond, troch za ciemny mi wyszed w zasadzie tak o 2 tony ciemniejszy niz na pudelku. Ale farba bardzo dobra. teraz wybra豉m ten nowy blond z castinga (glossy piaskowy blond te bez amoniaku). ze schwarzkopfa jasniejszy by z這ty blond (bardziej chce uzyska popielaty ni z這ty) a potem per這wy to jy za jasny. Dlatego wybra豉m castinga
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-09, 16:41   #85
Mg24
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

W豉郾ie na這篡豉m orzech laskowy (668) na m鎩 czarny br您 (troszk ju "sprany") Zobaczymy co wyjdzie, o ile w og鏊e co wyjdzie Jak narazie to mog stwierdzi, i rzeczywi軼ie zapach przyjemny, aplikacja cudowna, ilo嗆 pianki duuu瘸 (mam w這sy za 這patki i jedno opakowanie w zupe軟o軼i wystraczy這 - na koniec ju na si喚 pakowa豉m piank na w這sy, chocia nie bylo takiej potrzeby). Co do tego, 瞠 nie brudzi sk鏎y to nie do ko鎍a - nie oby這 si bez pomocy wacika
I teraz czekam... jeszcze 24 minuty :|
Mg24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-09, 17:45   #86
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mg24 Poka wiadomo嗆
Co do tego, 瞠 nie brudzi sk鏎y to nie do ko鎍a - nie oby這 si bez pomocy wacika
No wiadomo 瞠 brudzi bo jakby mia豉 zafarbowac w這sy? Ale to co wejdzie na sk鏎e bez problemu mozna zmy, czyz nie?
Stary 2010-10-09, 18:27   #87
Mg24
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez cziki Poka wiadomo嗆
No wiadomo 瞠 brudzi bo jakby mia豉 zafarbowac w這sy? Ale to co wejdzie na sk鏎e bez problemu mozna zmy, czyz nie?
Ale oczywi軼ie czyli zupe軟ie tak jak w przypadku wszystkich innych farb do w這s闚 wi璚 stwierdzenie, 瞠 nie brudzi jest b喚dne, bo w tej kwestii jest taka sama jak inne farby

Co do wyniku koloryzacji to... na odrostach kolor 郵iczny dok豉dnie taki jak na opakowaniu Na reszcie d逝go軼i niestety tak jak si spodziewa豉m efekt s豉by ale jak wspomina豉m mia豉m wcze郾iej czarny br您, wi璚 si nie dziwi Pojawi造 si delikatne pasemka wpadaj帷e lekko w rudy.. w sumie efekt zadowalaj帷y Napewno powt鏎z farbowanie t farb

Minus - sporo w這s闚 niestety wypad這 :/ przy poprzednich farbowaniach nie wypada造 mi w這sy w takiej ilo軼i..

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Jeszcze dwa spostrze瞠nia W這sy 豉dne i b造szcz帷e, ale niestety bardzo suche :/ Mimo zastosowania od篡wki..
Stary 2010-10-09, 18:29   #88
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
Ale oczywi軼ie czyli zupe軟ie tak jak w przypadku wszystkich innych farb do w這s闚 wi璚 stwierdzenie, 瞠 nie brudzi jest b喚dne, bo w tej kwestii jest taka sama jak inne farby
I tu sie nie zgodze. Moge wymieni kilka farb po kt鏎ych domycie sk鏎y g這wy po trzymaniu farbki oko這 5 minut jest niemo磧iwe (zdarza si to np. na uszach).
Stary 2010-10-09, 18:33   #89
Mg24
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez cziki Poka wiadomo嗆
I tu sie nie zgodze. Moge wymieni kilka farb po kt鏎ych domycie sk鏎y g這wy po trzymaniu farbki oko這 5 minut jest niemo磧iwe (zdarza si to np. na uszach).
Wystarczy wacik z mleczkiem do demakija簑
Stary 2010-10-09, 18:46   #90
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
Wystarczy wacik z mleczkiem do demakija簑

No w豉snie o to chodzi 瞠 nie zawsze
Odpowiedz

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.