Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-10-10, 10:18   #91
aalush89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witam!
Wcze郾iej tylko czyta豉m Wasze wypowiedzi.. pierwszy raz sie wypowiadam.. Chcia豉m wstawi tu u鄉ieszek, ale wcale nie jest mi do 鄉iechu.. JESTEM ZAxMANA!! Ale od poczatku...

Od kilku dobrych lat farbuje w這sy (zawsze farb trwa陰) na ciemny braz.
(Zdjecie w bezowej kurtce robione niedawno)

Takze zdazyly mi sie znudzic.. Marzylam wiec od dlugiego czasu o czyms takim:
(Cheryl Cole na zdjeciu )

Wczoraj sciagnelam dekoloryzatorem (bo nie stac mnie za bardzo na fryzjera aktualnie) kolor z wloskow i wyszedl mi jednolity rudy.. naprawde sliczny! Gdyby nie fakt ze moj chlopak nie znosi rudego koloru wlosow zostawilabym taki odcien.. bo nareszcie moje wlosy byly ja郾iejsze!! cos pieknego..

(Zalaczy豉m fotke)

Ale zdecydowalam sie pokryc wloski takim kolorem zeby uzyskac jasny braz... Naczytalam sie na tym forum o fantastycznym nakladaniu pianki Perfect Mousse, a w drogerii byla przecena wiec tym bardziej bylam przekonana i kupilam ta farbe! Z doswiadczenia wiem ze kolory "sklepowe" zawsze wychodza ciemniejsze, zakupilam Schwarzkopf - Perfect Mousse "ciemny BLOND". CIEMNY BLOND!!

I jaki kolor wyszed???

Prosze pa雟twa PRAWIE CZARNY!! Identyczny jak mia豉m...

Tak chcialo mi sie plakac... Nie wiem co mam sadzic.. Na przemian jestem w軼iek豉 i mi przykro..

Zastanawiam sie czy wogole jest szansa zeby ten kolor sie chociaz troche spra...
Pomocy... ;( odechcialo mi sie wszystkiego..... ehh..

Prosze napiszcie co teraz... Czy dac sobie spokoj juz??
aalush89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-10, 10:32   #92
aalush89
Przyczajenie

Pisa造軼ie 瞠 ta farba szybko si spiera... wiec jak bede myla wlosy szamponem przeciw逝pie穎wym to zmyje sie troche??
Stary 2010-10-10, 11:28   #93
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938

Cytat:
Napisane przez aalush89 Poka wiadomo嗆
Pisa造軼ie 瞠 ta farba szybko si spiera... wiec jak bede myla wlosy szamponem przeciw逝pie穎wym to zmyje sie troche??
No nie wiem...po dekoloryzacji ka盥a farba si mocno w瞠ra we w這sy i wychodzi 2-3 tony ciemniej ni normalnie...mog豉 wzi望 blond lub 鈔edni blond i zostawi kr鏂ej na g這wie. A teraz to nic nie zostaje ci chyba ni ponowna dekoloryzacja

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-10, 12:45   #94
sumeia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Je郵i mog wyrazi zdanie w tej sprawie.
Rozja郾i豉 w這sy do koloru 鈔edni rudy, ale to zbyt ma這 rozja郾ione w這sy aby nak豉da ciemny blond (wiadomo 瞠 nic z tego nie wyjdzie).
Druga sprawa 瞠 po rozja郾ieniu w這sy farbowane wychodz du穎 ciemniejsze ni normalnie.
My郵, 瞠 teraz powinna odczeka a w這sy si wyp逝cz z koloru a to powinno nast徙i dosy szybko gdy po rozja郾ieniu kolor szybko si wyp逝kuje. Za jakie 2 tygodnie powt鏎z zabieg rozja郾iania (musisz uzyska kolor jasnorudy-blond) i dopiero na這篡 farb w kolorze 鈔edni blond. W闚czas powinna uzyska kolor jasno br您owy.
sumeia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-10, 13:05   #95
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938

Cytat:
Napisane przez sumeia Poka wiadomo嗆
Je郵i mog wyrazi zdanie w tej sprawie.
Rozja郾i豉 w這sy do koloru 鈔edni rudy, ale to zbyt ma這 rozja郾ione w這sy aby nak豉da ciemny blond (wiadomo 瞠 nic z tego nie wyjdzie).
Druga sprawa 瞠 po rozja郾ieniu w這sy farbowane wychodz du穎 ciemniejsze ni normalnie.
My郵, 瞠 teraz powinna odczeka a w這sy si wyp逝cz z koloru a to powinno nast徙i dosy szybko gdy po rozja郾ieniu kolor szybko si wyp逝kuje. Za jakie 2 tygodnie powt鏎z zabieg rozja郾iania (musisz uzyska kolor jasnorudy-blond) i dopiero na這篡 farb w kolorze 鈔edni blond. W闚czas powinna uzyska kolor jasno br您owy.
Tylko,瞠 dekoloryzacja to nie rozja郾ianie...

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-10, 15:40   #96
charliee
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 743

Cytat:
Napisane przez aalush89 Poka wiadomo嗆

Ja k豉d豉m na 鈔edni blond z ja郾iejszymi pasmami farb orzech laskowy i chyba miedziany lub z這ty br您. Efekt - 鈔edni br您.

Pierwsze 3 dni farba si trzyma豉, nast瘼ne 3 dni mia豉m ju jasny br您.
W drugim tygodniu ciemny blond. Min掖 ju 3 tydzie i mam 鈔edni blond ciemniejszymi pasmami.
Wydaje mi si, 瞠 jeszcze z 2 tygodnie i nie b璠 mia豉 郵adu po farbie...

Dodam tylko, 瞠 rozja郾ia豉m w這sy w czerwcu i od tego momentu farbowa豉m chyba z 5 razy. Farby w og鏊e nie chc si trzyma po tym rozja郾ianiu.
charliee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-10, 16:15   #97
agsw27
Przyczajenie

ile trzyma si ta farba i jak cz瘰to mo積a koloryzacj ni powtarza??
dzieki
agsw27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-10, 18:54   #98
aalush89
Przyczajenie

Dzi瘯uj za rady...
Stary 2010-10-13, 08:49   #99
profwitch
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Ja niestety nie jestem zadowolona z koloru Praliny i szoruj g這w szamponem przeciw逝pie穎wym i jak na z這嗆 kolor nie bardzo si spiera a ju mam go 2 tygodnie ( g這w myj co 2gi dzie ). Niby troch woda jest zabarwiona jak j p逝cz ale kolor nadal si trzyma ;/ Chcia豉 bym ju sie go pozby i wr鏂i do tego co mia豉m przed pofarbowaniem.

Czy wam te Pralina wysz豉 ciemno rudy blond z lekko r騜owo - fioletowym akcentem?

Ja chc wymy te r騜owawe tony i jak na razie nie schodz ;/

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

aha ale z samej farby jestem zadowolona ;] wszystko poza kolorem mi pasuj a w這sy nie s prawie w og鏊e zniszczone ;] Nast瘼nym razem po prostu wybior inny kolor ;]
profwitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 09:53   #100
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

profwitch
U mnie czegos takiego nie ma. Zreszta sama zobacz zdj璚ie na wczesniejszej stronie
Dlatego jestem w szoku, ze tak Tobie wyszlo...;x
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 13:07   #101
ewelinkan17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

zainteresowa豉 mnie ta nowa farba nigdy nie farbowa豉m w這s闚 farbami drogeryjnymi ale jak zobaczy豉m kolorki dost瘼ne to chyba si skusz zawsze mia豉m blond baleyage a teraz chcia豉bym mie br您 by w這sy troch od篡造 Mo瞠 kt鏎a z Was wie czy jasny z這cisty br您 pokryje mi blond i ciemne blond odrosty tak 瞠by mniej wi璚ej to wygl康a這 r闚nomiernie? Mo瞠 kto ma zdj璚ia po farbowaniu tym w豉郾ie kolorkiem? pozdrawiam
ewelinkan17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-13, 14:57   #102
sumeia
Przyczajenie

Mam pytanie do os鏏 kt鏎e ju zastosowa造 t farb: czy wystarczy mi jedno opakowanie na w這sy do 這patki i g瘰te?
Jak jest ze zmywalno軼i tej fraby? czy bardzo szybko si wyp逝kuje?
Stary 2010-10-14, 08:12   #103
ewelinkan17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sumeia Poka wiadomo嗆
Mam pytanie do os鏏 kt鏎e ju zastosowa造 t farb: czy wystarczy mi jedno opakowanie na w這sy do 這patki i g瘰te?
Jak jest ze zmywalno軼i tej fraby? czy bardzo szybko si wyp逝kuje?
czy si zmywa nie odpowiem gdy wczoraj dopiero pofarbowa豉m odcieniem jasny z這cisty br您 kolor ciemniejszy ni na opakowaniu ale mam nadzieje 瞠 si wyp逝cze (przynajmniej tak pisz osoby kt鏎e maj farb troch d逝瞠j;p). A co do wydajno軼i... ja mam w這sy do 這patek ale cienkie ale farby mo瞠 zu篡豉m p馧 opakowania wi璚 my郵 瞠 powinno starczy a i zapomnia豉m doda 瞠 mimo 瞠 mia豉m odrosty bardzo ciemny blond ok 4 cm a reszta blond do嗆 jasny farba pokry豉 mi w這sy r闚nomiernie i jak na razie nie ma prze鈍it闚 blond a w這sy mi璚iutkie i jakby ich wi璚ej by這;p
Stary 2010-10-14, 10:46   #104
Nelly1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

A kto farbowa mo瞠 kolorkiem z這ty blond nr 950? Chwyci w這sy naturalne ciemny mysi blond?
Nelly1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-15, 20:11   #105
sumeia
Przyczajenie

Dzisaj zrobi豉m w這sy ciemnym blondem. Aplikacja faktycznie jest przyjemna, w這sy s jednak przesuszone po tej koloryzacji.
Nie jestem te zadowolona z efektu. Kolor wyj軼iowy mia豉m taki 鄴速o-rudy blond-jasny br您 (po rozja郾ianiu). Ba豉m si 瞠 jak kupi ciemny blond wyjdzie zbyt ciemno, a tu si okaza這 瞠 farba ledwo co chwyci豉. W這sy s nieco ciemniejsze, ale pod s這鎍e zauwa篡豉m r闚nie tak jak kto pisa przy pralinie - takie r騜owawe refleksy. Farba nie pokry豉 te dobrze 鄴速ych w這s闚, mo瞠 za ma這 jej na這篡豉m?
Og鏊nie wi璚 nie jestem zbyt zadowolona. Mo瞠 moje w這sy potrzebuj mocniejszej farby. Kiedy u篡wa豉m essential color tej firmy te bez amoniaku i by豉m bardziej zadowolona.
Stary 2010-10-16, 15:17   #106
inex
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

dziewczyna wiecie ilu procentowy jest utleniacz w tej farbce? i jeszcze jedno jak wypada ta farba w por闚naniu z castingiem?? chodzi mi o to, 瞠 po castingu mia豉m bardzo suche w這sy, niby bez amoniaku a jednak co mi nie przypasowa這 i teraz, szczerze m闚i帷 boje si si farb bez amoniaku, mam nadziej, 瞠 b璠zie ok nie tak jak po castingu.
z g鏎y dzi瘯uj, mi貫go weekendu...
inex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-16, 15:47   #107
profwitch
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Sumeia to ja opisywa豉m problem tych r騜owatych ton闚 w farbie i niestety widz 瞠 nie jest to tylko problem kolory Praliny ;/ dla mnie te tony to koszmar bo nie pasuje mi do koloru twarzy i wygl康am po prostu 幢e ( cera nabra豉 dziwnego koloru i jako r騜owe tony zw陰szcza z okoli oczy wyci庵a i wygl康am jak bym ci庵le p豉ka豉 ) ;/.
Nie kupie wi璚ej tej farby skoro inne kolory z blond闚 ( na opakowaniu ciep貫 ale karmel ) te maj takie"niespodzianki".
A mi naprawd r騜e, fiolety i zimne odcienie nie pasuj.

A naprawd szkoda bo farba jest bardzo dobra w "u篡waniu" i moje w這sy nie s przesuszone po niej ;/ Ale drugi raz nie zaryzykuje.

Za tydzie farbuje w這sy znowu moj sprawdzon farb 瞠by zakry te tony bo nie chc si wymy po szamponie anty 逝pie穎wym.
profwitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-16, 16:46   #108
enigmatic91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Hej Kobitki ;DD
czy na mych rozja郾inych w這sach ( pasma blond ju s prawi , 瞠 br您owe ) i czy chwyci na nich odcie 607 light bronze brown ? ewentualnie mo瞠 byc jeszcze 665 Light golden brown ....
enigmatic91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-16, 17:22   #109
TLU
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Efekt 1000 na blondzie poziom 9 > http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2464

Cytat:
Napisane przez inex Poka wiadomo嗆
dziewczyna wiecie ilu procentowy jest utleniacz w tej farbce? i jeszcze jedno jak wypada ta farba w por闚naniu z castingiem?? chodzi mi o to, 瞠 po castingu mia豉m bardzo suche w這sy, niby bez amoniaku a jednak co mi nie przypasowa這 i teraz, szczerze m闚i帷 boje si si farb bez amoniaku, mam nadziej, 瞠 b璠zie ok nie tak jak po castingu.
z g鏎y dzi瘯uj, mi貫go weekendu...
Nie wiem ile procent ma utleniacz, na pewno nie wiecej niz 9, a w porownaniu z castingiem Schwarzkopf jest lagodniejszy - tez bardzo suszy wlosy, ale jednak troche mniej. Jesli faktycznie po Castingu stwierdzilas, ze nigdy wiecej farb bez amoniaku, to ta raczej nie zmieni Twojego zdania o nich.
TLU jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-16, 17:32   #110
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasie鎥a

Wiadomo軼i: 9 924
GG do kasienka.b

Dziewczyny a farbowa豉 kt鏎a z Was czekoladowym br您em czy jako tak?

Ten czerwony br您 wychodzi 豉dniej ale farbowa豉m miesi帷 temu a ci庵le farba wyp逝kuje si podczas mycia i brudzi np. r璚znik. Kolor mi si podoba, nawet po miesi帷u- czerwie troch si wyp逝ka豉 i jest 陰dny ciep造 br您 z czerwonym refleksem.
Stary 2010-10-17, 14:33   #111
Meitsa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 625

kasienka.b mog豉by wrzuci fotk twoich w這sk闚 z tym czerwonym br您em? Jestem na ten kolor mocno napalona i chcia豉m zobaczy jak w rzeczywisto軼i wychodzi.
Meitsa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-17, 16:53   #112
ewelinkan17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez enigmatic91 Poka wiadomo嗆
Hej Kobitki ;DD
czy na mych rozja郾inych w這sach ( pasma blond ju s prawi , 瞠 br您owe ) i czy chwyci na nich odcie 607 light bronze brown ? ewentualnie mo瞠 byc jeszcze 665 Light golden brown ....
ja farbowa豉m w czwartek 665 i opis zamie軼i豉m kilka post闚 wy瞠j kolor po這篡豉m na odrosty ciemny blond a reszta bardzo bardzo jasny blond (baleyage od kilku lat). Zamieszczam fotk kolor si troch ju spra tzn jest ciut ja郾iejszy, ko鎍e zbli穎ne do koloru z opakowania zdj璚ie jest w sztucznym o鈍ietleniu wi璚 te to du穎 zmienia w s這鎍u s ja郾iejsze pzdr
Stary 2010-10-17, 17:48   #113
inex
Raczkowanie

豉dnie! my郵a豉m, 瞠 te jasne br您y wyjd du穎 ciemniejsze, a tu prosz... pewnie dlatego, 瞠 tw鎩 kolor wyj軼iowy by jasny.
Stary 2010-10-17, 18:00   #114
kasienka.b

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez Meitsa Poka wiadomo嗆
kasienka.b mog豉by wrzuci fotk twoich w這sk闚 z tym czerwonym br您em? Jestem na ten kolor mocno napalona i chcia豉m zobaczy jak w rzeczywisto軼i wychodzi.
Wiesz co teraz to ju nie ma sensu bo jest do嗆 sprany i by這by to nieobiektywne. Mog spr鏏owa po kolejnym farbowaniu - po ostatnim aparat strasznie przek豉ma kolor Szukasz czego co jest mocno czerwone czy raczej wola豉by subtelny refleks?
Stary 2010-10-17, 18:30   #115
Meitsa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Poka wiadomo嗆
Wiesz co teraz to ju nie ma sensu bo jest do嗆 sprany i by這by to nieobiektywne. Mog spr鏏owa po kolejnym farbowaniu - po ostatnim aparat strasznie przek豉ma kolor Szukasz czego co jest mocno czerwone czy raczej wola豉by subtelny refleks?
Og鏊nie zale篡 mi na mocnej czerwieni, ale 瞠 chc sama si pofarbowa i licz si z niepowodzeniem to ta czerwie niech na pocz徠ek b璠zie subtelna. Dodam, 瞠 moje naturalne w這sy to jasny br您 (chocia niekt鏎zy m闚i, 瞠 bardzo ciemny blond)
Stary 2010-10-17, 19:21   #116
ewelinkan17
Raczkowanie

Cytat:
豉dnie! my郵a豉m, 瞠 te jasne br您y wyjd du穎 ciemniejsze, a tu prosz... pewnie dlatego, 瞠 tw鎩 kolor wyj軼iowy by jasny.

jasne by造 tylko gdzie od 3-4 cm (a mo瞠 nawet wi璚ej?) od czubka g這wy a tam gdzie by造 ciemne s tylko ciuteczke ciemniejsze ni reszta i nie wida tak naprawd r騜nicy gdzie kiedy by造 blond a gdzie naturalne r闚nomierne pokrycie

Edytowane przez ewelinkan17
Czas edycji: 2010-10-17 o 19:24
Stary 2010-10-17, 19:54   #117
inex
Raczkowanie

no to tym bardziej pogratulowa! a jak z kondycj twoich w這s闚 bardzo przesuszone, czy da si prze篡? nie wiesz jaki jest utleniacz w tej farbce? mam nadziej, 瞠 max 6% bo wi瘯szego moje w這sy nie prze篡j...
Stary 2010-10-17, 20:00   #118
kasienka.b

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez Meitsa Poka wiadomo嗆
Og鏊nie zale篡 mi na mocnej czerwieni, ale 瞠 chc sama si pofarbowa i licz si z niepowodzeniem to ta czerwie niech na pocz徠ek b璠zie subtelna. Dodam, 瞠 moje naturalne w這sy to jasny br您 (chocia niekt鏎zy m闚i, 瞠 bardzo ciemny blond)
No to efekt powinien Ci si spodoba bo to raczej czerwie z nutk br您u ni br您 z nutk czerwieni
Stary 2010-10-17, 20:54   #119
ewelinkan17
Raczkowanie

Cytat:
no to tym bardziej pogratulowa! a jak z kondycj twoich w這s闚 bardzo przesuszone, czy da si prze篡? nie wiesz jaki jest utleniacz w tej farbce? mam nadziej, 瞠 max 6% bo wi瘯szego moje w這sy nie prze篡j...
niestety nie wiem jaki jest tam utleniacz wybra豉m t farb ze wzgl璠u na ciekawe kolorki i brak amoniaku i dlatego liczy豉m 瞠 po niej moje w這sy kt鏎e by造 strasznie przesuszone po rozja郾iaczach nie stan si jeszcze gorsze, i musz przyzna 瞠 jestem na prawd mile zaskoczona! W這sy nie s przesuszone ani nic! S milusie鎥ie jak nie moje;p na prawd ja mia豉m straszne w這sy pod wzgl璠em kondycji a zapewniam 瞠 si nie pogorszy這 a wydaje mi si 瞠 polepszy這
Stary 2010-10-17, 20:55   #120
Meitsa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Poka wiadomo嗆
No to efekt powinien Ci si spodoba bo to raczej czerwie z nutk br您u ni br您 z nutk czerwieni
No to 鈍ietnie Jak tylko b璠 mia豉 pieni捫ki id po farb, nie wiem tylko czy kupi dwie bo moje w這sy s do pasa, nie za grube, nie za cienkie i boj si, 瞠 jedno opakowanie to b璠zie jednak za ma這 mimo zapewnie wiza瘸nek
Odpowiedz

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.