Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-10-21, 12:51   #151
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

TLU
Przecierpie, ale ja wracam na 100% do Castingow ! Mam w d.... te pianke
O widzisz nie wiem skad wiedzialam o tym, ze masz cienkie wlosy. Nakladaj na noc w takim razie ! ))
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-21, 13:24   #152
sumeia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Ja zauwa篡豉m przesuszenie w這s闚 ju zaraz po aplikacji tej pianki.
Ju wiem 瞠 do niej nie wr鏂. Co z tego 瞠 nie zawiera amoniaku skoro podejrzewam 瞠 zawiera inne 鈍i雟twa (bo nie wierz 瞠 nie, w ko鎍u musi jako zabarwi w這s).
Moje w這sy duzo lepiej wyglada造 po farbach z amoniakiem, a wi璚 porzucam ta piank i pozostaj przy zwyk造ch farbach. Niestety mam duzo siwych, Casting si u mnie nie sprawdzi (siwe wychodzi造 鄴速e i to wyglada這 okropnie).
sumeia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-22, 11:21   #153
Stella93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Smile Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

dzie dobry wszystkim!
obecny naturalny kolor wlosow mam taki jak widac na avatarze. wczoraj kupilam najjasniejszy blond(1000-perlowy blond) dzisiaj mam zamiar wlasnie zafarbowac tym kolorem.
prosze was o opinie co z tego wyjdzie jak na wasze oko i oczywiscie prosze o opinie babeczek ktore farbowaly wlasnie tym odcieniem.
Dziekuje ; ))

+ jeszcze dwa moje zdj na ktorych byc moze wyrazniej widac moj natualny kolor, w celu lepszej i oczywsicie dokladniejszej opinii

Edytowane przez Stella93
Czas edycji: 2010-10-22 o 11:30
Stella93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-22, 13:08   #154
natala_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Stella93- Mi wyszed na podobnych w這sach do Twoich nie per這wy ale troch ja郾iejszy od naturalnego bl康
Teraz trzymam na mocno rozja郾ionych w這sach (platyna) jasny br您, ju si boje co to b璠zie
natala_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-22, 13:38   #155
inex
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Cytat:
Napisane przez natala_ Poka wiadomo嗆
Stella93- Mi wyszed na podobnych w這sach do Twoich nie per這wy ale troch ja郾iejszy od naturalnego bl康
Teraz trzymam na mocno rozja郾ionych w這sach (platyna) jasny br您, ju si boje co to b璠zie
kochana daj zna szybciutko jaki ci wyszed kolor, czy du穎 ciemniejszy ni na pr鏏niku i opakowaniu??? pliss
inex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-22, 13:49   #156
Stella93
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez natala_ Poka wiadomo嗆
ojj tez bym sie bala, zartuje raz sie zyje! ; )) koniecznie opisz efekt koncowy i najlepiej wstaw jakie zdj

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez inex Poka wiadomo嗆
kochana daj zna szybciutko jaki ci wyszed kolor, czy du穎 ciemniejszy ni na pr鏏niku i opakowaniu??? pliss
dam znac napewno jak tylko zafarbuje
Stary 2010-10-23, 16:05   #157
28Ania
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

cze嗆 dziewczyny

Stella daj koniecznie zna jak posz這 Ci to farbowanie !!! i jak kolorek!

ja po przeczytaniu (i przemy郵eniu) wczoraj i dzisiaj ca貫go w徠ku te postanowi豉m kupi t farb (1000-per這wy blond). promocja w rossmanie by豉

tak naprawd nigdy sama nie farbowa豉m w這s闚 (zawsze u fryzjera) i troch si boj ale skusi豉 mnie ta 豉twa aplikacja i posta pianki. mam nadzieje, 瞠 nie czekaj mnie 瘸dne niespodzianki ?! hmm..
obecnie moje w這sy maj odcie piaskowy blond (za陰czone zdj.) i tu pytanie: jak my郵icie czy zakup tej farby nr 1000 to by dobry wyb鏎 na m鎩 obecny kolorek ??? chodzi mi g這wnie o odrosty i od鈍ie瞠nie koloru. farbowa chc dopiero za jaki czas..
prosze do鈍iadczone dziewczyny o opinie i rady

..nie wiem..
mo瞠 jestem ob陰kana, mo瞠 wszystko to jest snem..
a mo瞠 zdarza si to tylko raz..
28Ania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-24, 11:53   #158
Stella93
Przyczajenie

NIGDY WIECEJ!
cos okropnego, moje wlosy maja kolor zolto-pomaranczowy wpadajacy w rudy!
aplikacja prosta, wlosy po farbowaniu mieciutkie leciutkie fajniutkie ale zaluje i to strasznie
nie wiem co teraz z tym zrobic.. myslalam zeby je teraz na jakis ciemny kolor zafarbowac ale boje sie ze znowu cos nie tak wyjdzie pooomocy! (
Stary 2010-10-24, 20:25   #159
inex
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Stella93 Poka wiadomo嗆
NIGDY WIECEJ!
cos okropnego, moje wlosy maja kolor zolto-pomaranczowy wpadajacy w rudy!
aplikacja prosta, wlosy po farbowaniu mieciutkie leciutkie fajniutkie ale zaluje i to strasznie
nie wiem co teraz z tym zrobic.. myslalam zeby je teraz na jakis ciemny kolor zafarbowac ale boje sie ze znowu cos nie tak wyjdzie pooomocy! (
z farbowaniem zaczekaj jakie 2 tyg, niech w這sy odsapn, jak na razie kup sobie fioletowy szampon np. joanna, myj codziennie, pozb璠ziesz si 鄴販i. powodzenia.
dziewczyny jak tam z orzechem laskowym?? nikt si nie odwa篡, ja przyznam, 瞠 mam cykora po waszych recenzjach, mia豉m farbowa w ten weekend, ale poczekam na ocen wiza篡stki farbuj帷ej na ten kolor...
Stary 2010-10-24, 21:01   #160
tinto
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Jakie p馧 godziny temu pofarbowa豉m tym w這sy, kolorem orzech laskowy. Wyszed mi troch intensywniejszy ni na zdjeciu z opakowania, ale to mo瞠 dlatego, 瞠 wczoraj k豉d豉m inny kolor, kt鏎y okaza si pora磬 (ciemny z這cisty blond - syoss). Og鏊nie jestem zadowolona, kolor intensywny, w這sy s b造szcz帷e, ba豉m si, 瞠 zrobi si "gumka" po kolejnym farbowaniu, ale jest ok.
tinto jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-24, 21:27   #161
Iskra396
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1

Kupilam ta farbe w rossmanie w promocji za niecale 17zl. Malo co wierzylam w jakosc tej firmy,poniewaz poprzednie farby okazywaly sie fatalne i wogle nie lapaly koloru. Kupilam odcien najjasniejszy-perlowy blond i okazalo sie ze ta farba jest wspaniala. Rano obudzilam sie z pieknym jasniutkim blondem,dokladnie takim jaki jest na pudelku (wczesniej mialam ciemny blond). Farba naklada sie dziecinnie prosto dzieki dozownikowi z pompka (wystarczy przela skladniki do buteleczki i przewrocic do gory),nie skapuje z wlosow,nie szczypie,nie zawiera amoniaku,jest lagodna i ma ladny zapach. pianka jest wydajna,jedno opakowanie wystarczylo mi na wlosy dlugosci kawalek ponad biust. Jestem pod wrazeniem firmy Schwarzkopf,zrobila kawal dobrej roboty. koloryzacja stala sie prosta i bardzo przyjemna. A i odzywka,dolaczona do farby jest cudowna,wlosy sa po niej blyszczace i pieknie pachna. Napewno kupie ta farbe jeszcze nie raz. goraco polecam!
Iskra396 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-24, 21:59   #162
Martita88
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 650
Wpisy w blogu: 1

Ja zakupi豉m kolor z這cisty blond, farbowa b璠 w 鈔od.

Przerazi造 mnie niekt鏎e recenzje ...

Eksperymentowa kto z tym kolorkiem ?
Martita88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-24, 22:40   #163
TLU
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:
Napisane przez Iskra396 Poka wiadomo嗆
Kupilam ta farbe w rossmanie w promocji za niecale 17zl. Malo co wierzylam w jakosc tej firmy,poniewaz poprzednie farby okazywaly sie fatalne i wogle nie lapaly koloru. Kupilam odcien najjasniejszy-perlowy blond i okazalo sie ze ta farba jest wspaniala. Rano obudzilam sie z pieknym jasniutkim blondem,dokladnie takim jaki jest na pudelku (wczesniej mialam ciemny blond). Farba naklada sie dziecinnie prosto dzieki dozownikowi z pompka (wystarczy przela skladniki do buteleczki i przewrocic do gory),nie skapuje z wlosow,nie szczypie,nie zawiera amoniaku,jest lagodna i ma ladny zapach. pianka jest wydajna,jedno opakowanie wystarczylo mi na wlosy dlugosci kawalek ponad biust. Jestem pod wrazeniem firmy Schwarzkopf,zrobila kawal dobrej roboty. koloryzacja stala sie prosta i bardzo przyjemna. A i odzywka,dolaczona do farby jest cudowna,wlosy sa po niej blyszczace i pieknie pachna. Napewno kupie ta farbe jeszcze nie raz. goraco polecam!
Iskro dziwi mnie, ze zarejestrowalas sie na wizazu tylko po to, zeby wystawic tak wspaniala recenzje tej farbie. Piszesz, ze obudzilas sie z pieknym kolorem blond - tzn co - farba dziala tak, ze poszlas spac a potem BAM! w nocy stal sie cud i nastapila magiczna przemiana w blondynke. To forum jest dla wymiany rzetelnych opinii a nie kryptoreklame. Spojrz na posta Stelli powyzej - dziewczyna nakladala na naturalne wlosy na poziomie z ktorego ten kolor powinien wyjsc podrecznikowo, a wyszla jej pomarancza. Rozumiem, ze jej sie dostala ta ciemna strona magii i rano obudzila sie rudzielcem.
TLU jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-24, 22:45   #164
inex
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tinto Poka wiadomo嗆
Jakie p馧 godziny temu pofarbowa豉m tym w這sy, kolorem orzech laskowy. Wyszed mi troch intensywniejszy ni na zdjeciu z opakowania, ale to mo瞠 dlatego, 瞠 wczoraj k豉d豉m inny kolor, kt鏎y okaza si pora磬 (ciemny z這cisty blond - syoss). Og鏊nie jestem zadowolona, kolor intensywny, w這sy s b造szcz帷e, ba豉m si, 瞠 zrobi si "gumka" po kolejnym farbowaniu, ale jest ok.
mo瞠sz wrzuci zdj璚ia?
Stary 2010-10-25, 08:00   #165
tinto
Przyczajenie

postaram sie, wieczorem,
dzisiaj po spaniu czuj, 瞠 w這sy s mi瘯kie i na prawd b造szcz. Je郵i mam por闚na jako嗆 syossa i mousse to wygrywa mousse:
syoss: - 鄉ierdzi, a zatyka, w這sy s szorstkie, kolor wyszed "sprany" i matowy
mousse - bez zapachu, w這sy mi瘯kie, kolor intensywny i b造szcz帷y
uwaga do mousse: nak豉da si bezbarwn piank, kt鏎a bardzo szybko zmienia kolor na w這sach, robi sie ciep貫 w dotyku i sk鏎a g這wy sw璠zi - niegro幡ie, bo nic mi nie wyskoczy這, a jestem alergiczk
Stary 2010-10-25, 08:44   #166
inex
Raczkowanie

[QUOTE=tinto;22861184]postaram sie, wieczorem,
dzisiaj po spaniu czuj, 瞠 w這sy s mi瘯kie i na prawd b造szcz. Je郵i mam por闚na jako嗆 syossa i mousse to wygrywa mousse:
syoss: - 鄉ierdzi, a zatyka, w這sy s szorstkie, kolor wyszed "sprany" i matowy
mousse - bez zapachu, w這sy mi瘯kie, kolor intensywny i b造szcz帷y
uwaga do mousse: nak豉da si bezbarwn piank, kt鏎a bardzo szybko zmienia kolor na w這sach, robi sie ciep貫 w dotyku i sk鏎a g這wy sw璠zi - niegro幡ie, bo nic mi nie wyskoczy這, a jestem alergiczk崙/QUO

to super!
ciekawa jestem koloru, piszesz, 瞠 wyszed bardziej intensywny ni na opakowaniu, a czy du穎 ciemniejszy? nie chc mie ciemno br您owych w這s闚 chodzi mi o jasny br您 z fajnym refleksem...
ps. czekam na zdj璚ie
Stary 2010-10-25, 10:25   #167
28Ania
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Stella a mog豉by wrzuci jak捷 fotk w這sk闚 ??

kurcze - sama ju nie wiem czy u篡 tej farby czy nie..

a czy jeszcze mo瞠 kt鏎a z Was robi豉 ten per這wy blond ??

..nie wiem..
mo瞠 jestem ob陰kana, mo瞠 wszystko to jest snem..
a mo瞠 zdarza si to tylko raz..
28Ania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 11:14   #168
mmiinnii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

Cytat:
Napisane przez ewelinkan17 Poka wiadomo嗆
wydaje mi si 瞠 odcieni jest sporo wystarczy wej嗆 na stronk: http://www.perfectmousse.pl/
wiem wiem wchodzi豉m na ni ale niestety nie ma 瘸dnego 豉dnego jasnego br您u z odrobina rudo軼i, raczej s takie naturalne kolorki jedyny kt鏎y mi si podoba to pralina o kt鏎ej wyczyta豉m 瞠 wychodzi ca趾iem inaczej niz na opakowaniu i o wiele ciemniej

CEL-60
grudzie-67 stycze- 66
mmiinnii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 17:13   #169
mimiskierka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176

w sumie wybra豉m si do rossmanna by kupic loreal casting gloss a w ko鎍u wybra豉m schwarzkopfa w piance. Koniecznie chcia陰m farbe bez amoniaku, troszke obawia豉m si, 瞠 mo瞠 nie z豉pie takiego koloru jak bym chcia豉 (ze wzgl璠u na szalej帷e hormony w ci您y), ale jestem w sumie zadowolona.

Plusy:
-豉twa aplikacja
-bez amoniaku
-mi這 pachnie
-w這sy mi瘯kie i l郾i帷e
-豉two schodz zabrudzenia ze sk鏎y
- przystepna cena: dzis w rossmanie po promocji 16,99 z

Minusy:
-na dzie farbowania brak (no chyba 瞠 mi jutro w這sy wyjda to napisz tfu tfu!

Poni瞠j wrzucam fotki przed (odrosty, niefarbowana od kwietnia, naturalny kolor w這s闚 br您) i po (kolor 2000 czer)

mimiskierka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 17:35   #170
little.b.blue
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 248

Hmm dwa tygodnie po farbowaniu farb Schwarzkopf w piance, wi璚 chcia豉bym zda relacje Farba fakt, wydajna i nak豉danie mniej problematyczne, nie potrzebowa豉m drugiej osoby, 瞠by mi j na這篡豉. Kupi豉m kolor ciemny br您. Po farbowaniu by造 rzeczywi軼ie bardzo ciemne, prawie jak czarne.
Podczas kilku my po farbowaniu woda by豉 br您owa, wygl康a這 to jakby farba mia豉 si wyp逝ka ekspresowo ale jak na razie kolor jest przepi瘯ny, zja郾ia nieznacznie. W這sy b造szcz przepi瘯nie.

Po 瘸dnej innej farbie nie wypada這 mi tak du穎 w這s闚, przy myciu lec dos這wnie gar軼iami (tylko przy myciu bo normalnie nie czesz w這s闚, rozczesuj je tylko grzebieniem z szeroko rozstawionymi z瑿ami i maj帷 obficie na這穎n maseczk lub od篡wk). Przera瘸j帷y widok a nie zanosi si, 瞠by przesta造 wypada, bo przy ka盥ym myciu wypada ich tyle samo. Faktem jednak jest, 瞠 nak豉da豉m farb dwa razy, dzie po dniu bo za pierwszym razem 幢e na這篡豉m i z豉pa這 tylko po這w w這s闚.

Ze wzgl璠u na to wypadanie powa積ie zastanowi si nad u篡ciem jej drugi raz.

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 18:41   #171
Nelly1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Cytat:
Napisane przez Martita88 Poka wiadomo嗆
Ja zakupi豉m kolor z這cisty blond, farbowa b璠 w 鈔od.

Przerazi造 mnie niekt鏎e recenzje ...

Eksperymentowa kto z tym kolorkiem ?
ja r闚nie czekam na fotki z tego kolorku
Nelly1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 19:14   #172
Nozika
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 185

dla mnie super! farbowa豉m na czekoladowy br捫i wyszed super kolorek, dla mnie najwi瘯szym plusem jest spos鏏 aplikacji, 豉two, szybko, sprawnie. Gdy nak豉da陰m zwyk豉 farb zawsze mia豉m naciapane wsz璠zie, na r瘯ach, twarzy, szyi i dooko豉 w 豉zience. Ta pianka nak豉da si pro軼iutko. Mam por闚nanie z Castingiem, Garnier 100%, garnier color shine, wella, loera'l i dla mnie ta jest najlepsza. Mam nadzieje, 瞠 inne firmy tez wprowadz mus
Stary 2010-10-25, 19:36   #173
ewelinkan17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

Cytat:
Napisane przez mmiinnii Poka wiadomo嗆
wiem wiem wchodzi豉m na ni ale niestety nie ma 瘸dnego 豉dnego jasnego br您u z odrobina rudo軼i, raczej s takie naturalne kolorki jedyny kt鏎y mi si podoba to pralina o kt鏎ej wyczyta豉m 瞠 wychodzi ca趾iem inaczej niz na opakowaniu i o wiele ciemniej
o pralinie te czyta豉m 瞠 wychodzi ciemno. Ale ja farbowa豉m jasny z這cisty br您 i na pocz徠ku te wyszed ciemny prawie czarny! W sztucznym 鈍ietle wpada這 w bordo a w s這鎍u taki ciemny br您 z jakimi z這tymi refleksami. A teraz po p馧tora tyg od farbowania (w這sy myje codziennie b康 co drugi dzie) kolor jest identyczny jak na opakowaniu! Wi璚 mo瞠 warto spr鏏owa? ja wiem, 瞠 teraz zrobi o ton ja郾iejsz poniewa nie chce po 3-4 myciach dopiero mie to co chc czyli nie za ciemno;p teraz z koloru jestem baaardzo zadowolona;D
ewelinkan17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 20:38   #174
Stella93
Przyczajenie

wiecie co wam babeczki powiem, po przeczytaniu wszystkich opinii wydaj mi sie, ze chyba tylko blondy zbytnio fajnie nie wychodza, ciemne kolory wychodza wyrazne, blyszczace. moj kolor to poprostu porazka. zainteresowal mnie komentarz osoby ktora napisala ze ma ciemny blond naturalny (tak jak ja mialam kiedys przed farbowaniem) a po przespaniu sie z tym na glowie nagle wyszedl piekny jasny blond, naprawde ciekawe, tez bym tak chciala, mi niestety po nocce nie wytarl sie ten zolto pomaranczowy kolor w poduszke
nigdy nie mialam ciemnych wlosow, ale niestety musze to chyba zmienic, poczekam jakies 2tyg. tak jak kolezanka wczesniej poradzila i sprobuje zafarbowac na cos ciemnego, boje sie ze bedzie jeszcze gorzej
Stary 2010-10-25, 21:15   #175
tinto
Przyczajenie

Zgodnie z obietnic - fotki, kolor mo瞠 wydawa si na zdj璚iu ciemniejszy ni w rzeczywisto軼i, mnie si bardzo podoba i innym te
Stary 2010-10-25, 21:32   #176
Martita88
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 650
Wpisy w blogu: 1

Straszycie z tymi blondami ...

A ja mam zamiar farbowa si w 鈔od ...

Mam nadziej, 瞠 wyjdzie pi瘯ny kolorek, oby ...

Wszystko zale篡 od w這s闚 indywidualnej osoby, ten sam kolor mo瞠 wyj嗆 zupe軟ie inaczej u dw鏂h os鏏.
Martita88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 21:56   #177
ewelinkan17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

Cytat:
Napisane przez Martita88 Poka wiadomo嗆
Straszycie z tymi blondami ...

A ja mam zamiar farbowa si w 鈔od ...
Mam nadziej, 瞠 wyjdzie pi瘯ny kolorek, oby ...

Wszystko zale篡 od w這s闚 indywidualnej osoby, ten sam kolor mo瞠 wyj嗆 zupe軟ie inaczej u dw鏂h os鏏.
to akurat prawda... z tego co czyta豉m ta farba wychodzi inaczej u ka盥ej osoby... Mi wysz這 na pocz徠ku z po鈍iata bordo a czyta豉m opini innej dziewczyny i Jej wyszed kolorek bez tego bordowego koloru na szcz窷cie u mnie znikn掖 wi璚 my郵, 瞠 nie mo積a si stresowa je郵i kolor nie wyszed poniewa po 4-5 myciach powinno wraca wszystko do normy poniewa jak ka盥y wie kolor si zmywa
ewelinkan17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-26, 13:15   #178
aleksis300
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Stella Tobie nie wyszedl kolor poniewaz ich najpierw nie rozjasnilas. Powinnas polozyc rozjasniacz i potem dopiero farbe jasny blond. Dlatego wyszedl pomaranczowy.
aleksis300 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-26, 15:09   #179
TLU
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:
Napisane przez aleksis300 Poka wiadomo嗆
Stella Tobie nie wyszedl kolor poniewaz ich najpierw nie rozjasnilas. Powinnas polozyc rozjasniacz i potem dopiero farbe jasny blond. Dlatego wyszedl pomaranczowy.
No nie wiem - na pudle farby pokazane sa kolory naturalne z ktorych 1000 powinien wyjsc i jest rowniez obrazowo pokazane jak powiniem wyjsc. Z jej koloru naturalnej bazy wedle pudla producenta powinien wyjsc blond. Wyszedl pomarancz, bo farba jest kiepska. To na wlosach z historia farbowania na braz najpierw uzywa sie rozjasniacza, albo na poziomie 5 czy 6. Na wlosach naturalnych niektore farby rozjasniajace wychodza jasno od razu. Ja rowniez uzywalam tego odcienia na duzo jasniejsze wlosy i wyszedl cieply odcien - daleko mu bylo do perlowego - a wlosy suche. Mysle, ze inne potencjalne klientki Schwarzkopfa powinny byc swiadome jak kolor moze wyjsc i jakie farba moze przyniesc skutki uboczne dla kondycji wlosow.
TLU jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-26, 16:01   #180
aleksis300
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Jest na opakowaniu ze moze byc ciemny blond z ktorego powinnen wyjsc ten blond ale zawsze bedzie on cieplejszy jezeli sie nie rozjasni wczesciej tak mysle. Chyba ze ta farba ma w sobie rozjasniacz a nie kazda blond ma. Ale ogolem na troche ciemniejszych wlosach zawsze bedzie bardziej zolty ten blond.
Przed farbowaniem na braz nie ma po co rozjasniac chyba ze ktos ma czarne to normalne ze nie zlapie.
Ja farbowalam na braz ale mialam rozjasniane i blond wczesniej wiec pewnie szybko zejdzie ale wyszlo ok. Tez mam suche koncowki ale przed tez mialam wiec nie wiem czy ta farba bardziej wysusza. Tez zauwazylam ze przy myciu sie jakos ciagna.
aleksis300 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.