Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 7 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-10-26, 18:36   #181
28Ania
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

ja wczoraj u篡豉m tej pianki w豉郾ie per這wy blond 1000 - jak wcze郾iej pisa豉m robi豉m to po raz pierwszy sama - aplikacja nie by豉 trudna ale jednak co chyba posz這 nie tak np. niezbyt dok豉dnie to zrobi豉m
nie wzi窸o mi odrost闚 za bardzo (rozjasni造 si troch ale nie wyr闚na這 do reszty w這s闚). og鏊nie kolor jest fajny i 鈍ie簑tki - ja郾iejszy nieco od tego kt鏎y mia豉m...
po farbowaniu w這ski s mi瘯kie, niezbyt przesuszone - od篡wka do陰czona do opakowania jest bardzo fajna - w這sy b造szcz i s przyjemne w dotyku.
mam zamiar powt鏎zy za jaki czas ponownie t piank

..nie wiem..
mo瞠 jestem ob陰kana, mo瞠 wszystko to jest snem..
a mo瞠 zdarza si to tylko raz..
28Ania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-27, 09:34   #182
Suuuzi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 742

Ja nak豉da豉m ostatnio czekoladowy br您 na rude w這sy, kt鏎e by造 po dekoloryzacji u fryzjera i... jestem zachwycona!!! kolor wyszed taki mniej wi璚ej jak kasztan, ciep造 odcie. Jestem naprawd bardzo zadowolona, pianka bardzo wydajna, w這sy l郾i帷e i b造szcz帷e! No i nie zauwa篡豉m wypadania w這s闚, co kiedy mi si cz瘰to po takich farbach zdarza這. POLECAM!
Suuuzi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-27, 14:59   #183
Stella93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

watpie zeby to byla wina tego ze nie rozjasnilam. nie chcialam rozjasniac bo moim zdaniem rozjasnianie okropnie niszczy wlosy. dlatego zafarbowalam farba bo rozjasniaczem sie balam. nie wiem co mam teraz zrobic. jutro postaram sie wrzucic zdj na ktorych bedzie widoczny moj obecny 'kolor' i mam nadzieje ze ktos doswiadczony pomoze mi co z tym moge zrobic.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

ale jesli chodzi o sama farbe czy jej aplikacje nie ma wad. bardzo wygodna aplikacja, ladny zapach pianki, wydajna nawet na dlugie wlosy, a po farbowaniu wlosy mieciutkie, dolaczona odzywka super, ladnie pachnie
Stella93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-27, 15:15   #184
TLU
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Stella zgadzam sie co do metody aplikacji - bardzo wygodna. Wstaw zdjecia koniecznie. Jesli nadal chcesz isc w blond to sprobuj na tym watku http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=467209&page=122 , a jesli jednak zdecydujesz sie przyciemnic, to sa tez watki dotyczace brazow, na pewno dziewczyny Ci pomoga.
TLU jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-27, 15:21   #185
>Angel<
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 656
GG do >Angel<

Osobi軼ie odradzam farbowa豉m 鈔edni blond na ciemny blond. Naprawd nie by豉 to wielka zmiana.

Pr鏂z tego 瞠 鈍ietnie si nak豉da, super pachnie i jest wydajna - jak wy瞠j pisa造 Wiza瘸nki - nie ma wi璚ej zalet...

Bardzo szybko si wyp逝kuje ( 3 - 4 mycia!!! ), w這sy tu po farbowaniu nie l郾i, nie b造szcz jak po innych farbach Wydaje mi si 瞠 wr璚z zmatowi豉/wysuszy豉 mi w這sy

C騜, licz na to 瞠 jeszcze j udoskonal Pomys z pompk baaardzo mi si podoba

>Angel< jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-27, 15:22   #186
28Ania
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Stella93 Poka wiadomo嗆
watpie zeby to byla wina tego ze nie rozjasnilam. nie chcialam rozjasniac bo moim zdaniem rozjasnianie okropnie niszczy wlosy. dlatego zafarbowalam farba bo rozjasniaczem sie balam. nie wiem co mam teraz zrobic. jutro postaram sie wrzucic zdj na ktorych bedzie widoczny moj obecny 'kolor' i mam nadzieje ze ktos doswiadczony pomoze mi co z tym moge zrobic.
a mo瞠 wypr鏏uj szampon z Joanny ultra color system ?
kiedy po farbowaniu zaproponowa豉 mi ten specyfik fryzjerka - ma niebieski kolor, trzeba go troszk potrzyma na w這sach - opinie s r騜ne - osobi軼ie u篡wam go raz na jaki czas i dla mnie jest super. eliminuje 鄴速y odcie i nadaje taki ch這dny kolorek w這som.

oczywi軼ie trzeba uwa瘸 瞠by nie przedobrzy bo w這ski mog nabra fioletowej lub niebieskiej po鈍iaty..

..nie wiem..

Edytowane przez 28Ania
Czas edycji: 2010-10-27 o 15:26
Stary 2010-10-27, 16:39   #187
Ania *
Przyczajenie

Je瞠li masz do嗆 mocno spran farb joanny to spr鏏uj farby syoss z這cisty ciemny blond(czy jakos tak). w maju farbowalam orzechowym br您em z joanny, potem kolor wyp逝kiwal si w trakcie mycia przez 2 miesi帷e, dodatkowo troche wyja郾ial na slo鎍u i w lipcu zdecydowalam sie wlasnie na syoss. Kolor przez pierwszy tydzien jest rudawym 豉dnym, z這cistym jasnym br您em, a potem wyp逝kuje si do zlotego blondu (przynajmniej na moich wlosach)
Ania * jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-28, 11:52   #188
Stella93
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez 28Ania Poka wiadomo嗆
a mo瞠 wypr鏏uj szampon z Joanny ultra color system ?
kiedy po farbowaniu zaproponowa豉 mi ten specyfik fryzjerka - ma niebieski kolor, trzeba go troszk potrzyma na w這sach - opinie s r騜ne - osobi軼ie u篡wam go raz na jaki czas i dla mnie jest super. eliminuje 鄴速y odcie i nadaje taki ch這dny kolorek w這som.

oczywi軼ie trzeba uwa瘸 瞠by nie przedobrzy bo w這ski mog nabra fioletowej lub niebieskiej po鈍iaty..
myslalam wlasnie nad jakims szamponem ktory choc odrobine zdejmie mi z wlosow zolc ..
mozesz cos wiecej o nim napisac?
Stary 2010-10-28, 13:02   #189
martas89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

witam, czy kt鏎as z was u篡wala tej farby ale numer 950 z這cisty blond? jak wychodzi na 鈔ednim blondzie?
martas89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-28, 18:12   #190
28Ania
Raczkowanie

Cytat:
myslalam wlasnie nad jakims szamponem ktory choc odrobine zdejmie mi z wlosow zolc ..
mozesz cos wiecej o nim napisac?
hmm... nie wiem co mog wi璚ej o nim napisa.. stosowa豉m go raz na jaki czas do 2 razy w tygodniu, potem jako zaprzesta豉m czego 瘸逝j bo konsekwencja w jego stosowaniu przynosi efekt ch這dniejszego odcienia, niweluje 鄴速 po鈍iat - kt鏎 mia豉m niestety zawsze po wyj軼iu od fryzjera
wczoraj np. umy豉m nim w這sy - po wtarciu (robi to w r瘯awiczkach bo mo瞠 zosta niebieskawy "film" na d這niach) - posiedzia豉m z nim gdzie do 5 minut, sp逝ka豉m obficie a woda by豉 zupe軟ie czysta - potem od篡wka bo mo瞠 troszk wysusza w這sy - ale s r騜ne opinie...
jest jeszcze z tej samej serii od篡wka ale u siebie jej nie znalaz豉m (jeszcze) a i szamponu musia豉m si naszuka bo np. w rossmanie go nie maj..
jest do嗆 wydajny - musz znowu go zakupi plus t od篡wk..
aha - i cena jest bardzo fajna bo kosztowa gdzie do 6z
nie wiem czy odpowiedzia豉m wyczerpuj帷o.. po prostu napisz co chcesz konkretnie wiedzie..
mo瞠sz wrzuci fotk twoich w這sk闚 ?

PS. za jaki czas chcia豉bym znowu spr鏏owa pofarbowa w這sy i my郵a豉m nad farb Loreala Casting Creme Gloss t do w這s闚 blond.. mo瞠 ona b璠zie lepsza ?

..nie wiem..
Stary 2010-10-28, 22:31   #191
Stella93
Przyczajenie

28Ania musze sie zmartwic ale juz nie dodam zdj moich wlosow po farbowaniu bo nie zrobilam aa ten kolor juz nie aktualny.
po kilku pozutuwnych opiniach polecialam do sklepu i kupilam ten szampon. oczywiscie kupno nie bylo takie proste jakby sie moglo wydawac obeszlam pol miasta i tylko w jedej drogeri dostalam ten szampon, kosztowal 7,10zl dokladnie jak na moje oko niedrogo
jakies 15min temu umylam nim glowa bez rekawiczek (rece mam koloru takiego jak przed myciem wiec to chyba dobrze xd) aa wlosy? rewelacja! oczywiscie lekko pomaranczowy odcien zostal ale umylam nim wlosy dopiero raz wiec po jeszcze kilku myciach mysle ze moj kolor wlosow bedzie taki jak oczekiwalam po farbowaniu aa i po umyciu nalozylam na wlosy regenerujaca odzywke z AVONu na okolo 10min i wlosy sa poprostu cudowne ; ))
szkoda ze nie slyszalam o tym szamponie przed farbowaniem.
dziekuje Ci kochana za rade ;*
Stary 2010-10-28, 22:40   #192
greendream
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
GG do greendream

Nie polecam zadnych produktow tej firmy poza kosmetykami do pielegnacji wlosow. Farby firmy schwarzkopf sa beznadziejne i strasznie niszcza wlosy nawet glupie szamponetki. Moze efekt wydaje sie dobry lecz stan wlosa jest strasznie oslabiony i zniszczony. Polecam produkty innych marek lecz nie tej.
greendream jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-29, 08:13   #193
28Ania
Raczkowanie

Cytat:
28Ania musze sie zmartwic ale juz nie dodam zdj moich wlosow po farbowaniu bo nie zrobilam aa ten kolor juz nie aktualny.
po kilku pozutuwnych opiniach polecialam do sklepu i kupilam ten szampon. oczywiscie kupno nie bylo takie proste jakby sie moglo wydawac obeszlam pol miasta i tylko w jedej drogeri dostalam ten szampon, kosztowal 7,10zl dokladnie jak na moje oko niedrogo
jakies 15min temu umylam nim glowa bez rekawiczek (rece mam koloru takiego jak przed myciem wiec to chyba dobrze xd) aa wlosy? rewelacja! oczywiscie lekko pomaranczowy odcien zostal ale umylam nim wlosy dopiero raz wiec po jeszcze kilku myciach mysle ze moj kolor wlosow bedzie taki jak oczekiwalam po farbowaniu aa i po umyciu nalozylam na wlosy regenerujaca odzywke z AVONu na okolo 10min i wlosy sa poprostu cudowne ; ))
szkoda ze nie slyszalam o tym szamponie przed farbowaniem.
dziekuje Ci kochana za rade ;*
ciesz si bardzo, 瞠 mog豉m pom鏂
zapomnia豉m wczoraj doda, 瞠 czasem myj samym szamponem Joanna ale zwykle najpierw normalnym a potem tym fioletowym.. tylko nie myj za cz瘰to np. codziennie, 瞠by w這ski nie nabra造 fioletowego odcienia
bardzo ci篹ko jest go kupi to fakt i nie wiem dlaczego
w du篡ch drogeriach go nie maj ..
pozdrawiam

..nie wiem..
Stary 2010-10-29, 09:01   #194
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

greendream.
Jedynie co polecam ze Schwarzkopf to farby Natural & Easy.
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-29, 11:29   #195
kiggi
Przyczajenie

Witam. W豉郾ie na這篡豉m na w這sy z這cisty blond i czekam. Kolor wyj軼iowy mia豉m bardzo jasny blond rozja郾iany. Chcia豉m sobie go troch przyciemni i ujednolici bo po ostatnich odrostach niezupe軟ie by這 tak jak chcia豉m. Na razie jestem przera穎na bo farba nabra豉 bardzo ciemnego koloru. Prawie czarnego
kiggi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-29, 12:33   #196
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez kiggi Poka wiadomo嗆
Witam. W豉郾ie na這篡豉m na w這sy z這cisty blond i czekam. Kolor wyj軼iowy mia豉m bardzo jasny blond rozja郾iany. Chcia豉m sobie go troch przyciemni i ujednolici bo po ostatnich odrostach niezupe軟ie by這 tak jak chcia豉m. Na razie jestem przera穎na bo farba nabra豉 bardzo ciemnego koloru. Prawie czarnego
Koniecznie napisz jak wysz這
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-29, 13:13   #197
kiggi
Przyczajenie

Og鏊nie jestem zadowolona Kolor co prawda wyszed zupe軟ie inny ni na pr鏏niku, ciemniejszy. Ze z這tym te ma niewiele wsp鏊nego. Ale to mo瞠 lepiej bo wpadaj na s這鎍u w stalowy. I o dziwo farba chwyci豉 te odrosty, wi璚 ko鎍owy efekt jest fajny. Poza tym, w這sy s naprawd mi璚iutkie i nie zrobi這 si siano. Musz si przyzwyczai do ciemniejszych w這sk闚 bo od 2lat mia豉m platyn, prawie bia貫. Jak b璠 mia豉 chwilk to wrzuc zdj przed i po.
kiggi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-29, 13:26   #198
greendream
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
GG do greendream

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka wiadomo嗆
greendream.
Jedynie co polecam ze Schwarzkopf to farby Natural & Easy.
wiesz co ja nawet nie probuje tych farb od czasu jak klienci zaczeli sie skarzyc na ich dzialanie i nieszczenie wlosow.
najlepiej uzyc farby garniere
greendream jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-30, 16:34   #199
profwitch
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Pralina po miesi帷u mycia w這s闚 szamponem przeciw 逝pie穎wym spra豉 si na rudawy kolor bez tych r騜owo-fioletowych refleks闚 ( dzi瘯i Bogu ! ).
Kolor teraz jest ca趾iem okej - takie po陰czenie naturalnego blondu z rudym i z這tymi refleksami. Nie jest z造 ale nie zaryzykuje znowu z t farb. Pierwsze 3 tygodnie wygl康a豉m jak kupa przez te dziwne r騜owo - fioletowe tony i nie mam zamiaru przechodzi przez to jeszcze raz. M璚zy si miesi帷 瞠by dopiero po spraniu kolor by okej to dla mnie zdecydowanie za d逝go.
profwitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-30, 16:58   #200
Fluy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
GG do Fluy

2 dni temu farbowa豉m na ciemny br您. Rzeczywi軼ie, kolor wyszed bardzo ciemny, prawie czarny, ale ju po pierwszym myciu troch si sp逝ka. Og鏊nie jestem zadowolona i nie zgadzam si, 瞠 niszczy w這sy, chocia wiadomo ka盥a farbka nawet delikatna wp造wa na kondycj w這sa. Spodziewa豉m si jednak, ze b璠 mia豉 nieco sztywniejsze w這sy, a s teraz jeszcze bardziej mi瘯kie...
Fluy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-30, 17:19   #201
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

greendream
Ja tam wol najbardziej ufam Casting
Garnier mi sie wyplukiwal po 3-4 myciach :P
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a
bernadka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-30, 23:27   #202
Czarnulka19
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 161

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Poka wiadomo嗆
Kupi豉m w Rossmanie za ok 22 z, i te 22 z posz這 jakby do 鄉ieci Dziewczyny, totalna strata pieni璠zy. W這sy maluje od ponad 10 lat i nigdy nie mia豉m tak beznadziejnej farby, o zgrozo, nie nazwa豉bym tego szamponetka! Zakupi豉m kolor Czarny, taki jak zawsze. Na這瞠nie faktycznie ok, pianka bardzo wydajna, ale co z tego, skoro nawet mi nie zafarbowa這 odrost闚! Mam sw鎩 kolor ciemny mysi, podatny na farby. W這sy zrobi造 si br您owe, ale to nawet nie jest podobne do czerni! To nawet nie jest ciemny br您 Trzyma豉m j 40 min, tak na wszelki wypadek. Mia豉m jej u篡 przed 郵ubem, kt鏎y jest za miesiac. Dzi瘯owa niebiosom, 瞠 u篡豉m jej dla sprawdzenia teraz, bo by mnie szlak trafi podw鎩nie! Podobno farba Sayos jest 鈍ietna, tyle 瞠 ma chyba amoniak. To ja ju篤ole zwyk造 szampon koloryzuj帷y do 36 my!

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Moim zdaniem, to jest ich felerny produkt. Po 1. nie ma go na ich ofecjalnej stronie, po 2. Pude趾a s przerabiane. Na pude趾ach w obcym j瞛yku s zrobione nak豉dki w naszym. Dla mnie to wygl康a, jakby gdzie indziej si nie sprzedawa, to siup do polski, u nas 造kn wszystko

Kupi豉m farb tej samej firmy , ten sam kolor .. Farbowa豉m ju spore odrosty (m鎩 naturalny kolor to te taki "mysi blond ") i wysz造 mi w這sy kruczo czarne..Farba idealnie pokry豉 odrosty.. i w tej kwestii nie mam 瘸dnych zastrze瞠, wi璚 nie wiem ,widocznie trafi豉 na wyj徠kowo feralny egzemplarz Farba por闚nywalna z Castingiem Lorea'la.

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2010-10-30 o 23:33
Czarnulka19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-31, 13:48   #203
martuskaa2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112
GG do martuskaa2

W豉郾ie jestem po koloryzacji t piank. Od dwoch lat farbowa豉m w這sy na jasny blond, ale stwierdzi豉m, 瞠 teraz troszk je przyciemni, 瞠by ich ju nie niszczy a tak bardzo tymi jasnymi farbami. Zakupi豉m kolor "鈔edni blond", sugeruj帷 si obrazkiem, 瞠 na moich jasnych w這sach wyjdzie taki kolor jaki chc- wzi窸am si za farbowanie. No i mam teraz na g這wie kupowato mysio br您owo co. Kolor w og鏊e nie umywa si do tego co by這 pokazane... Tak瞠 uwa瘸jcie, bo kolory wychodz zdecydowanie za ciemne... Plus za to, 瞠 w這sy s mi瘯kie, od篡wka 鈍ietna, ale z kolejnym farbowaniem i tak poczekam, co by w這s闚 nie dobi, bo po tej farbie s na prawd 豉dne, ale podejrzewam, 瞠 jakbym drugi raz j na這篡豉 i to w ja郾iejszym odcieniu, w這sy by si ze mn po瞠gna造 marszem pogrzebowym :P

W 篡ciu zdarzaj si chwile gdy jedynym wyj軼iem jest straci kontrol.

martuskaa2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-01, 19:04   #204
tinto
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

martuskaa2 poczekaj kilka dni i codziennie myj g這w, kolor ci si troch wyp逝cze i b璠zie 豉dniej. Ja nak豉da豉m orzech laskowy i na pocz徠ku wyszed na prawd ciemny, ale po tygodniu jest ju super. Troch sie rozja郾i i teraz jest rudo - br您owy.
Ja nak豉da豉m t farb na drugi dzie po tym jak na這zy豉m ciemny z這cisty blond syossa, kt鏎y okaza si pora磬. W這sy by造 klapni皻e przez dwa dni, potem odzyska造 spr篹ysto嗆. Ale codziennie u篡wa豉m od篡wki wzmacniaj帷ej kolor i od篡wiaj帷ej je.
tinto jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-01, 19:52   #205
papayka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128

Hej
ja mam mieszane uczucia...uwa瘸m,瞠 kolor wyszed za ciemny Swoje mam mysi blond. Rozjasnia豉m je na pocz徠ku wrzesnia.. wiec odrosty juz byly dosc spore( foto nr 1 robione na tydzien przed farbowaniem). Pofarbowalam je kolorem 鈔edni blond 3 dni temu,juz raz mylam. Odrost闚 niestety nie za豉pa za dobrze, gdy si przyjrze wida r騜nic.. Spodziewa豉m si ja郾iejszego koloru (foto nr 2).. Mo瞠 jeszcze si spierze.. Sama nie wiem co teraz robi.. kupi ja郾iejszy kolor czy poczeka?

Sama forma aplikacji jest super, farbowa豉m si sama, szybko posz這 itd.
Stary 2010-11-01, 21:17   #206
martuskaa2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112
GG do martuskaa2

Cytat:
Napisane przez papayka Poka wiadomo嗆
Hej
ja mam mieszane uczucia...uwa瘸m,瞠 kolor wyszed za ciemny Swoje mam mysi blond. Rozjasnia豉m je na pocz徠ku wrzesnia.. wiec odrosty juz byly dosc spore( foto nr 1 robione na tydzien przed farbowaniem). Pofarbowalam je kolorem 鈔edni blond 3 dni temu,juz raz mylam. Odrost闚 niestety nie za豉pa za dobrze, gdy si przyjrze wida r騜nic.. Spodziewa豉m si ja郾iejszego koloru (foto nr 2).. Mo瞠 jeszcze si spierze.. Sama nie wiem co teraz robi.. kupi ja郾iejszy kolor czy poczeka?

Sama forma aplikacji jest super, farbowa豉m si sama, szybko posz這 itd.
Mam identyczny problem, tylko, 瞠 u Ciebie ten "鈔edni blond" wyszed w miar 豉dnie, a u mnie, pora磬a, jakie siwo, blond, ciemno, nijakie refleksy, masakra. Wyszorowa豉m dzisiaj g這w i jest lepiej troch, ale kolor jest okropny i te mam dylemat, czy teraz po這篡 jaki naturalny, mo輳 lekko jasny blond czy czeka, a to co si do ko鎍a spierze : ( U mnie odrosty s ja郾iejsze od ca這軼i na dodatek... Tak瞠 ju w og鏊e misz masz.

W 篡ciu zdarzaj si chwile gdy jedynym wyj軼iem jest straci kontrol.

martuskaa2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-01, 21:24   #207
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Dziewczyny farba farby nie rozjasni, nie ma sensu teraz klasc jasniejszego odcienia Poczekajcie chociaz ok 2tyg zeby kolor sie wyplukal, myjcie szamponem przeciwlupiezowym. Bedzie dobrze

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-01, 23:37   #208
enigmatic91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Cytat:
NIGDY WIECEJ!
cos okropnego, moje wlosy maja kolor zolto-pomaranczowy wpadajacy w rudy!
aplikacja prosta, wlosy po farbowaniu mieciutkie leciutkie fajniutkie ale zaluje i to strasznie
nie wiem co teraz z tym zrobic.. myslalam zeby je teraz na jakis ciemny kolor zafarbowac ale boje sie ze znowu cos nie tak wyjdzie pooomocy! (

na ten z馧to-pomara鎍zowy odcie polecam Ci Marion szampon ultra mocny do w這s闚 rozja郾ianych, siwych i blond 250ml . Ja rozja郾ia豉m w這sy i znam to uczucie , pomara鎍zowe - rudawe w這sy . Odk康 myj w這sy tym szamponem ten kolor mi schodzi i teraz mam platyne . Powodzenia .
enigmatic91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-02, 19:26   #209
papayka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128

umylam znow glowke dzisiaj i rzeczywiscie kolor sie troche spral i jest o wiele lepiej nabraly lekko zlotego polysku,choc niektore pasma sa lekko siwe :P
Stary 2010-11-02, 21:25   #210
Stella93
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez enigmatic91 Poka wiadomo嗆
na ten z馧to-pomara鎍zowy odcie polecam Ci Marion szampon ultra mocny do w這s闚 rozja郾ianych, siwych i blond 250ml . Ja rozja郾ia豉m w這sy i znam to uczucie , pomara鎍zowe - rudawe w這sy . Odk康 myj w這sy tym szamponem ten kolor mi schodzi i teraz mam platyne . Powodzenia .
kupilam i uzywam szamponu z joanny ulta color system.
aa jaka jest roznica miedzy tymi dwoma szamponami z joanny i z marionu? prosze o pomocne opinie doswiadczonych osob ; ))
Odpowiedz

Tagi
cienkie w這sy, farba do w這s闚, farba w piance, farbowanie w這s闚, perfect mousse, schwarzkopf, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.