Jak dbać o cerę suchą ze skłonnością do wyprysków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-05, 16:48   #1
baybe3
Rozeznanie

Wypryski i bardzo sucha cera :(

Mam bardzo przesuszoną cerę. Niestety na policzkach od dłuższego czasu pojawiają sie wypryski, których nie mogę zlikwidować (chyba że to nie syfki a jakaś wysypka..). Moja skóra jest poza tym tak sucha że aż się łuszczy. Od tygodnia stosuję Zineryt i raz dziennie Metronidazol - na razie zero poprawy. Na łuszczenie kupiłam Octopirox. Możecie mi jakoś pomóc?
baybe3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 16:56   #2
Jelonek
Zakorzenienie

Dot.: Wypryski i bardzo sucha cera :(

Może czas zacząć nawilżać?
Jelonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 18:16   #3
yedanna
Zakorzenienie

...mi też się od razu nasunęło, że Twojej skórze przydałoby się dobre nawilżenie.
Stary 2006-03-05, 18:50   #4
klaudynia
Raczkowanie

Ja mimo kłopotów z cera i stosowania co drugi dzień brevoxylu uzywam kremu do skóry suchej,atopowej LPR Hydranorme.Nie wiem dlaczego,ale u ludzi z problemami panuje przekonanie,ze jak sie ma problemy to trzeba skore jeszcze bardziej wysuszyc jakimis antybakteryjnymi swinstwami a nie przychodzi im do glowy ze juz dostaja od dermatologa rzeczy ktore potwornie wysuszaja wiec po co sobie dokladac jeszcze bardziej,po to zeby za 10 lat wygladac na jeszcze 10 lat wiecej???
Podobno dobry jest jeszcze krem Physiogel.Mozesz tez uzywac roznych maseczek nawilzajacych itp itd.
klaudynia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:39   #5
Angel@
Zakorzenienie

Podpisuje się pod wypowiedzią klaudynii. A osobiście polecam krem Avene Cicalfate.
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:49   #6
Hanka20
Zakorzenienie

baybe, musisz zacząc stosowac dobre kremy nawilzające dla cer wrazliwych i odwodnionych, np. firmy Iwostin, czy Avene. a dopiero na nie nakladaj lecznicze preparaty na wykwity. jesli buzia sie łuszczy, nie warto dluzej czekac

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 22:00   #7
Króliczka
Rozeznanie

Ja polecam maseczkę nawilżająco-łagodzącą Avene. Nie obciąża skóry, nie powoduje powstawania nowych syfków (tez mam mieszaną). Nakładam ją na całą noc i zmywam dopiero rano. Do tego woda termalna i powinno być ok. Uzywam jeszcze kremu nawilżającego Iwostinu (tez nie przetłuszcza, twarz po nim wcale się nie błyszczy!) na zmianę z Vichy Normaderm. Na te łuszczące się miejsca możesz wybrać sobie coś bardziej treściwego może Vichy Thermal S2? Ale tylko na te partie przesuszone, bo jest dość cięzki.
Króliczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 23:46   #8
falkka
Raczkowanie

mam identyczny problem, cera sucha , z wypryskami. Pisałam o tym już w innym wątku, ale i tobie napisze JA używam na noc mazideł trądzikowych a na dzień kremu nawilżającego z iwostinu. Jak dla mnie krem nawilżający jest zbawieniem dla mojej cery, a ten z iwostinu jesy hypoalergiczny i nie powinien uczulac.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 07:20   #9
baybe3
Rozeznanie

Kochane! Ale ja nawilżam ją bardzo długo Stosuję: Happyderm L'oreala (b. kiepski), Hydrain2 Dermedic (cięższy ale ok), Iwostin nawilżający z filtrami. Wogóle nie używam żadnych specyfików wysuszających. Myję twarz Zelem Nivea Visage dla cery suchej i wrażliwej i mleczkiem różanym z Garniera. Zineryt i metronidazol stosuję od niedawna..mówiłam Pani dermatolog, że skórę mam bardzo przesuszoną ale mi przepisała właśnie Zineryt. Aha 2 razy w tygodniu nakładam maseczkę z Sorayi dla cery odwodnionej i raz w tygodniu peeleng drobnoziarnisty z Erisa. Tak więc chyba nawilżam ja dostatecznie? Jak siedzę w domu i aplikuje sobie kremiki jets ok..dziś musiałam nałozyc podkład, przyszłam do pracy, patrze w lusterko a tu znów sie przebijają liszajowate suche placki na policzkach..koszmar. Może to tez wina podkładu, że tak bardzo podkreśla te niedoskonałości (Avon - płynny podkład Personal Match).
Stary 2006-03-06, 11:37   #10
Belcia
Zakorzenienie

GG do Belcia

no ja mam taka zasade ze nie stosuje zadnych podkladow.Tez mam cere sucha i moim zdaniem nie ladnie wyglada luszczasa sie skora pokryta pudrem.
Wiec w ogole nie stosuje podkladow
A moze powinnas nawilzac skore w ciagu dnia .Te miejsca ktore tego potrzebuja.

Belcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 12:33   #11
baybe3
Rozeznanie

bez podkładu.....ale moja cera jest taka nieładna....nierówny koloryt, naczynka, wypryski..buuu
Stary 2006-03-06, 12:58   #12
klaudynia
Raczkowanie

Podkładu używaj jeśli uważasz że Ci jest niezbędny.To nie w tym rzecz,jasne podkład uwydatni suchośc skóry,ale jak masz brzydka buzie to sie pudruj.Moim zdaniem używasz złych kremów.Sa po prostu za lekkie.Twoja skóra wyraznie Ci mowi,że cos jest nie tak.Popros w aptece o probke kremu ktorego ja uzywam,La Roche Posay Hydranorme,jak Ci nie podpasuje to najwyzej zaoszczedzisz ok 45zl na calej tubce..Sama z siebie nie wpadłabym na to że powinnam takich kremów uzywac jak ten ale polecila mi go dermatolog,wiec chyba wie co robi.Tez mam wypryski i cere powiedzialabym tłusto-mieszaną z wyrazną strefą T.
P.S A ten L'Oreal happyderm to ja bym do śmietnika wywaliła na Twoim miejscu,no gorszego g... to ja w zyciu nie używałam,po 3 dniach miałam wiór na twarzy.Kpiny sobie odstawili w tej firmie,krem nawilżający,dobre sobie...
Nigdy w zyciu nie kupie nic tej firmy!
klaudynia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 19:54   #13
Hanka20
Zakorzenienie

a moze to początek jakiejs choroby, np. łuszczycy?? nie chcialabym Cie straszyc, ale jesli dostatecznie nawilzasz cere a ona jeszcze sie tak mocno łuszczy, to cos jest nie tak. moze zmien dermatologa?? sama nie wiem

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 20:21   #14
Black Isabell
Raczkowanie

GG do Black Isabell

Mam podobny problem do Twojego. Uważam, że bez wizyty u dermatologa się nie obejdzie. Oczywiście i tak wszystko należy przetestować na własnej buźce, indywidualnie sprawdzić działanie - ale warto w tym całym procesie zapytać o poradę kogoś bardziej doświadczonego
- Bardzo ważna jest dieta - zrezygnuj, a przynajmniej ogranicz czekoladę a także ostre, pikantne potrawy.
- Nie wyciskaj zmian trądzikowych.
Jeżeli chodzi o kosmetyki - ze swojej strony mogę polecić :
- żel Effaclar A.I. lub żel punktowy Iwostinu
- Davercin
- Differin
Warto używać żelu do twarzy dla skóry wrażliwej oraz toniku - koniecznie bez alkoholu ( Często polecane są produkty Iwostin z serii Purritin )
I przede wszystkim buzię należy nawilżać, nawilżać i jeszcze raz nawilżać . Osobiście używam w tym celu kremu nawilżającego Ziaji z serii Calma ( ok. 10 zł ). Krem jest niedrogi, a naprawdę dobry .... i przede wszystkim nawilża - czego z marnym skutkiem oczekiwałam po niektórych droższych specyfikach.

Życzę wytrwałości w walce z wypryskami i suchą cerą . Ja taką walkę rozpoczęłam dzisiaj, po wizycie u dermatologa. Miejmy nadzieję, że nam się uda Pozdrawiam bardzo serdecznie
Black Isabell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 07:20   #15
baybe3
Rozeznanie

Wczoraj kupiłam nanobase...ale tłuścioch Jednak po nocy jest ciut lepiej, odrobineczkę, dziś sie przełamałam i nie nalożyłam ani grama podkładu i pudru do pracy. Troche dziwnie się czuje ale przynajmniej te suche przebarwione placki bedą mniej widoczne. Właściwie to mam pewne obawy - boję się że to początek łojotokowego zapalenia skóry albo trądzika różowatego. Zaraz napisze nowego posta Dziękuję Wam dziewczyny.
Stary 2007-02-22, 00:09   #16
Austrajilka
Raczkowanie

Jak moge oczyscic skore wrazliwa, sucha, sklonna do pekania naczynek?

Mam taki problem iz od wielu kosmetyczek juz slyszalam, ze rodzaj mojej cery to cera sucha, plus bieg czasu sprawil ze uswiadomilam sobie, ze jest rowniez naczynkowa, niestety. Mimo to gdy tylko uzyje kremu nawilzajacego mam wrazenie, ze zanieczyszcza mi on cere, powstaja wypryski, krem sie srednio wchlania i sie swiece (mimo suchej skory??). Rowniez mam rozrzeszone pory i zanieczyszczenia, ale nie mam pojecia jak moglabym oczyszczac taka cere aby nie spowodowac wysuszenia albo pekania naczynek. Rozne maseczki oczyszczajace sa po prostu nie dla mnie. Czy taka cere mozna w ogole w jakis sposob oczyszczac? Farmaceutka polecala mi program Vichy, ktory kosztowal 160zl wiec podziekowalam.... mam 21 lat.
Austrajilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 14:18   #17
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79
Dot.: Jak moge oczyscic skore wrazliwa, sucha, sklonna do pekania naczynek?

w gabinecie - peeling kawitacyjny.
w domu - kwasy BHA (np. Effaclar K), PHA (Neostrata, Nu Skin) lub azelainowy (np. Acne Derm) - stosuje się je na noc, zaś na dzień krem z wysokimi filtrami UV. te rodzaje kwasów nie szkodzą naczynkom. unikaj natomiast kwasu glikolowego (AHA), który zawiera niestety większość tzw. domowych mikrodermabrazji. wysuszenia przy kwasach raczej nie unikniesz, dlatego konieczne są dobre kremy nawilżające. również suplementacja, np. omega 3.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 11:41   #18
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
Blagam o pomoc-problem z cera.

Otoz mam problem.
Opisze go w wielu kategoriach.
Problem
Skora- przesuszona na nosie,czole(na czole pozioma zmarszczka..a mam 18 lat)
Wagry najczesciej na nosie brodzie(tutaj czarne) i policzkach(tutaj najmniej)

Jakie witaminy zazywalam.

Capivit A+E
- cera byla mniej przesuszona ale strasznie sie swiecilam blyszczalam-nadmiar sebum(wlosy tez sie przetluszczaly)
Bralam miesiac po 1 lub 2 tabletkach dziennie.
Po godzinie od mycia twarzy sie swiecilam..jakbym sie maslem posmarowala.

Salfazin
-cera sie przesuszyna(obecnie) nie blyszczy wcale po calym dniu,luszczy sie na czole i nosie.
Robie jednego dnia peeling i jest gladka na drugi dzien sucha i suche skorki.
Bralam miesiac 1 tabletka dziennie- jak na opakowaniu.
Dobrze wplynal jedynie na wlosy i paznokcie.

Kosmetyki jakie uzywam do twarzy.
Krem Eva komfort mlodej skory + 18-matujaco nawilzajacy.
Tez go na noc.

Zel do mycia twarzy Ziaji oliwkowy(tez wysusza)
Jak nakladam maseczki nawizajace skora jest lepsza ale pojawiaja sie ropne wypryski i wiecej wagrow na nosie(maseczka nawizalaca Eris)

Nie umiem sobie poradzic.

Wklejam zdjecie z lekkim makijazem.. wtedy mialam okres ze wygladalam minimalnie lepiej.

2 fotka przed chwila- po zmyciu makijazu i peelingu-wiem moglabym wystepowac w horrorach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (26,9 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (12,1 KB, 368 załadowań)

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2008-05-25 o 12:56
ilo16na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 22:55   #19
Healene
Raczkowanie

Dot.: Blagam o pomoc-problem z cera.

Na wągry proponuję wypróbować płatki oczyszczające nivea (do kupienia na allegro).
No i może jakiś krem, maseczkę normalizującą stan cery, bo jak masz raz suchą, raz tłustą to raczej jest coś nie tak. Odstawiłabym też tabletki, skoro nie ma kożyści to nie ma co się męczyć z nimi - lepiej będzie wg mnie dbać narazie o skórę od zewnątrz. Pójdź też do dermatologa może on coś poradzi. A co dpo zmarszczki to zapewne od nadmiernego przesuszania skóry. Zrób dokładny peeling, wklep krem nawilżający, zrób parówkę...
Trzymam kciuki za Twoją PIĘKNĄ cere
pozdrawiam.
Healene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:58   #20
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Healene Pokaż wiadomość
Na wągry proponuję wypróbować płatki oczyszczające nivea (do kupienia na allegro).
No i może jakiś krem, maseczkę normalizującą stan cery, bo jak masz raz suchą, raz tłustą to raczej jest coś nie tak. Odstawiłabym też tabletki, skoro nie ma kożyści to nie ma co się męczyć z nimi - lepiej będzie wg mnie dbać narazie o skórę od zewnątrz. Pójdź też do dermatologa może on coś poradzi. A co dpo zmarszczki to zapewne od nadmiernego przesuszania skóry. Zrób dokładny peeling, wklep krem nawilżający, zrób parówkę...
Trzymam kciuki za Twoją PIĘKNĄ cere
pozdrawiam.
Co do dermatologa- pol roku kolejki
Ale chyba w koncu sie zapisze

Stary 2008-05-26, 10:11   #21
truskawkowawiosna
Moderator

to nie bedzie dobre pocieszenie, ale problemy ze skora masz nie tylko Ty Ilono

tabletki moga pomoc, ale bez przesady. od pielegnacji sa kosmetyki. no chyba, ze mowa o tabletkach hormonalnych, ktore czasem moga zdzialac cuda.

prostych rad nie da sie podac: kup taki lub taki krem.

Salfazin nie wysuszyl Ci skory, nie ma az takich silnych wlasciwosci. musisz skore mocniej nawilzyc od zewnatrz.

czy skora łuszczy sie na czole, na nosie po bokach i miedzy brwiami? wydaje sie czasem sucha i tlusta jednoczesnie?

dziewczyny chwala sobie krem Humektan- powinien nawilzyc przesuszone partie.

a na te przetluszczone (broda, policzki) na razie nie kladz nic, myj tylko zelem a potem przetrzyj tonikiem.

a jezeli masz ochote zmienic zel do mycia twarzy to moze ktorys z tych? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10123
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14028

do tego jakis delikatny, nawilzajacy tonik. typowe kosmetyki antybakteryjne moga przyniesc wiecej nowych problemow, bo podrazniaja.

a moze zmien peeling? moze cos enzymatycznego? oczywiscie enzymatyczny dziala dopóki znajduje sie w srodowisku wodnym czyli najlepiej nalozyc go podczas kąpieli albo nad garnkiem z ciepla woda. no i 2x w tygodniu, nie rzadziej. musi byc wykonywany regularnie.

jezeli nie zobaczysz poprawy, to proponuje dermatologa, niech obejrzy Twoja skore, bo przyczyny takiego stanu moga byc glebsze.

a jak nie dermatolog, to doswiadoczona kosmetyczka, niech obejrzy pod lupa Twoja skore i doradzi Ci pielegnacje. kosmetykow u niej nie musisz kupowac przeciez

Cytat:
Na wągry proponuję wypróbować płatki oczyszczające nivea (do kupienia na allegro)..
plastry na wągry? nieee juz dawno sie tego nie uzywa. szkoda pieniedzy i skory. glebszych zaskornikow i tak nie usuna, a moga podraznic mocno skore, ktora zacznie wydzielac wiecej łoju.

Cytat:
No i może jakiś krem, maseczkę normalizującą stan cery, bo jak masz raz suchą, raz tłustą to raczej jest coś nie tak.
nie ma czegos takiego jak uniwersalna maseczka/krem. jezeli poszczegolne partie twarzy roznia sie od siebie, nalezy stosowac 2 osobne zestawy kosmetykow

Cytat:
A co dpo zmarszczki to zapewne od nadmiernego przesuszania skóry. Zrób dokładny peeling, wklep krem nawilżający, zrób parówkę...
ale w kolejnosci parówka=> peeling=> krem
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 10:16   #22
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
to nie bedzie dobre pocieszenie, ale problemy ze skora masz nie tylko Ty Ilono

tabletki moga pomoc, ale bez przesady. od pielegnacji sa kosmetyki. no chyba, ze mowa o tabletkach hormonalnych, ktore czasem moga zdzialac cuda.

prostych rad nie da sie podac: kup taki lub taki krem.

Salfazin nie wysuszyl Ci skory, nie ma az takich silnych wlasciwosci. musisz skore mocniej nawilzyc od zewnatrz.

czy skora łuszczy sie na czole, na nosie po bokach i miedzy brwiami? wydaje sie czasem sucha i tlusta jednoczesnie?

dziewczyny chwala sobie krem Humektan- powinien nawilzyc przesuszone partie.

a na te przetluszczone (broda, policzki) na razie nie kladz nic, myj tylko zelem a potem przetrzyj tonikiem.

a jezeli masz ochote zmienic zel do mycia twarzy to moze ktorys z tych? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10123
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14028

do tego jakis delikatny, nawilzajacy tonik. typowe kosmetyki antybakteryjne moga przyniesc wiecej nowych problemow, bo podrazniaja.

a moze zmien peeling? moze cos enzymatycznego? oczywiscie enzymatyczny dziala dopóki znajduje sie w srodowisku wodnym czyli najlepiej nalozyc go podczas kąpieli albo nad garnkiem z ciepla woda. no i 2x w tygodniu, nie rzadziej. musi byc wykonywany regularnie.

jezeli nie zobaczysz poprawy, to proponuje dermatologa, niech obejrzy Twoja skore, bo przyczyny takiego stanu moga byc glebsze.

a jak nie dermatolog, to doswiadoczona kosmetyczka, niech obejrzy pod lupa Twoja skore i doradzi Ci pielegnacje. kosmetykow u niej nie musisz kupowac przeciez

plastry na wągry? nieee juz dawno sie tego nie uzywa. szkoda pieniedzy i skory. glebszych zaskornikow i tak nie usuna, a moga podraznic mocno skore, ktora zacznie wydzielac wiecej łoju.

nie ma czegos takiego jak uniwersalna maseczka/krem. jezeli poszczegolne partie twarzy roznia sie od siebie, nalezy stosowac 2 osobne zestawy kosmetykow

ale w kolejnosci parówka=> peeling=> krem

Napewno z jakis rad skorzystam
Poczytam sobie dokladnie albo wydrukuje
Ale teraz sie spiesze do szkoly i tez trzeba sie pouczyc

Stary 2008-05-26, 18:40   #23
azure
Zadomowienie

GG do azure

To Ci powiem, że w porównaniu z moją cerą Twoja wygląda super

Do nawilżania spróbuj polecany już Humektan. Ja właśnie zakupiłam. To chyba jedyny krem bez popularnych zapychaczy, a kupując dużą tubkę wychodzi ekonomicznie.
azure jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:58   #24
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
To Ci powiem, że w porównaniu z moją cerą Twoja wygląda super

Do nawilżania spróbuj polecany już Humektan. Ja właśnie zakupiłam. To chyba jedyny krem bez popularnych zapychaczy, a kupując dużą tubkę wychodzi ekonomicznie.
Skarby moje wlasnie dzis szukalam.
W 1 aptece nie ma wcale
W 2 ogolnie jest ale chwilowo wykupili
Pani zamowila i jutro juz moze bedzie-to kupie.
Jest jeszcze jedna apteka-zadzwonie jutro tam czy to jest dostepne

Cos na nawilzenie sie przyda bo nos i czolo to masakra

Stary 2008-05-27, 01:10   #25
wiewiooorka
Raczkowanie

dobrze wiedzieć ze nie jestem odosobniona
20 lat
trądzik i 2 ogromne zmarchy na czole
pierwsza pojawiła sie rok temu
juz nie wiem co robić dermatolodzy nie pomagają kosmetyczki tez w kolko proponują te same zabiegi ponieważ mam kolczyki na twarzy wiec ,,nie ma dużego pola manewru"
nie wiem czym nawilżyć skore stosuje maseczki glebokonawilzajace co 3 dni 1 dnia jest super skóra gładziutka nawet po umyciu ale następnego znowu taka skorupa łuszcząca sie kremy to wogole nic nie daja poza ,,połyskiem" :|ani witaminki itd
i co z tym zrobić??
w sumie do trądziku sie przyzwyczaiłam jest ze mną jakieś 10 lat(aczkolwiek ten na plecach do dziś mnie przeraża) ale te zmarszczki:| jak ja będę wyglądać za 10 lat?? baaaa! za 5?!
Stary 2008-05-27, 11:18   #26
ilo16na
Zakorzenienie

Kupilam ten krem Humektan- dam go na noc.
Panie mi zamowily w aptece bo nie bylo.
I az 1 sztuke

Stary 2008-05-27, 11:37   #27
meteorites
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Co do dermatologa- pol roku kolejki
Ale chyba w koncu sie zapisze
prywatny nie wchodzi w grę, rozumiem ? szkoda żebyś się męczyła tak długi okres...
meteorites jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:25   #28
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez meteorites Pokaż wiadomość
prywatny nie wchodzi w grę, rozumiem ? szkoda żebyś się męczyła tak długi okres...
Nie bardzo mnie stac.
Trzeba czekac.

Ale mam nadzieje ze Humektan pomoze.
Bo jak caly dzien nie mam nic na twarzy to w ogole sie na wieczor nie swiece(nie przetluszcza sie skora tak bardzo,a nakladam krem)
Ale jak na przyklad rano sie budzilam nakladalam podklad to same suche skorki bylo widac.

Stary 2008-05-27, 14:38   #29
meteorites
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie bardzo mnie stac.
Trzeba czekac.

Ale mam nadzieje ze Humektan pomoze.
Bo jak caly dzien nie mam nic na twarzy to w ogole sie na wieczor nie swiece(nie przetluszcza sie skora tak bardzo,a nakladam krem)
Ale jak na przyklad rano sie budzilam nakladalam podklad to same suche skorki bylo widac.
trzymam więc kciuki

gdyby ten Humektan nie pomógł to może spróbuj Cicaplast - generalnie jest idealny na skórę po zabiegach dermatologicznych, ale mi i na suchości też bardzo pomógł

Edytowane przez meteorites
Czas edycji: 2008-05-27 o 14:38 Powód: ortograf. :)
meteorites jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:48   #30
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez meteorites Pokaż wiadomość
trzymam więc kciuki

gdyby ten Humektan nie pomógł to może spróbuj Cicaplast - generalnie jest idealny na skórę po zabiegach dermatologicznych, ale mi i na suchości też bardzo pomógł
Jak na razie jestem po 1 posmarowaniu Humektanem i twarz gladka i mila.
I nie ma suchych skorek i sie nie swiece po nim.
Mam nadzieje ze dalej bedzie tak dobrze.

Odpowiedz

Tagi
jak dbać, skóra sucha, wągry, wypryski

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości