zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-31, 21:48   #1
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Hej
Od kilku lat mam tę samą fryzurę, czasem z niewielkimi modyfikacjami, ale ostatecznie wracam do tego samego. Lubię obecną fryzurę i uważam, że wyglądam w niej ładnie ale ileż można! Dziewczyny, mam nadzieję, że pomożecie mi wymyślić coś nowego dla mnie

Mam czarne długie włosy (czasem takie naprawdę dłuuugie, ostatnio trochę krótsze, ale zawsze porządnie za ramię), grzywkę obciętą na prosto. Zwykle noszę grzywkę, bo lepiej się czuję z grzywką niż bez. Jeśli chodzi o mój typ urody to zima, mam w miarę jasną skórę bo się nie opalam, ale nie jestem taką typową bladolicą. Naturalny kolor moich włosów to ciemny brąz, niezbyt ciekawy, zwykle farbuję się na ciemny brąz (który przyciemnia jeszcze mój kolor) lub czarny.
Na drugim i trzecim zdjeciu mam taką fryzurę jaką obecnie noszę (choć te zdjęcia są starsze) czyli proste włosy + prosta grzywka. Na ostatnich zdjęciach mam jasniejszy i cieplejszy kolor włosów (który moim zdaniem mi nie pasuje, jest za ciepły) i zapuszczoną grzywkę, pocieniowane włosy. O wiele lepiej czuję się jednak z grzwyką i bez cieniowania.

Chciałabym trochę zmienić fryzurę, nie jakaś totalnie drastyczna zmiana, ale jednak chciałabym żeby było widać różnicę gołym okiem. Zdecydowałabym się na coś odważniejszego (nie mam na myśli irokeza ani zielonych włosów ), nie lubię na sobie fryzur typu grzywka na bok, cieniowanie i delikatny balejaż.
Czekam na Wasze komentarze
Stary 2010-08-31, 22:52   #2
Madelie
Zadomowienie

Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Lubię obecną fryzurę i uważam, że wyglądam w niej ładnie ale ileż można!
Wybacz, ale nie wyglądasz w niej ładnie - wyglądasz jak postać z Rodziny Addamsów. Znacznie bardziej jest Ci do twarzy w naturalnym kolorze włosów i bez tego trupiego makijażu.
Stary 2010-08-31, 22:59   #3
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Akurat te zdjęcia o których mówisz są obrabiane, nie jestem taka blada
I na żadnym z tych zdjęc nie mam naturalnego koloru włosów ...

Może jakieś konkretne propozycje?
Stary 2010-08-31, 23:07   #4
Talantea
Zakorzenienie

Moze roswietl wlosy jasniejszymi pasemkami ^^ i pocieniuj, bedzie ciekawy efekt, chociaz te czarne wlosy mi sie podobaja ;D

Talantea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 23:25   #5
kotka20093
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

moim zdaniem jesteś śliczna, dla mnie jesteś ideałem kobiety nic bym nie zmieniała
kotka20093 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 23:36   #6
karolinka_87
Rozeznanie

a ja bym na Twoim miejscu jednak troszkę pocieniowała włosy...
masz je dosyć długie więc nie obcinałabym...
ale grzywka! co Ty na taką jak na pierwszym zdjęciu?

a druga propozycja... zostawić po długości z tyłu, ale np. po bokach obciąć na krótko--> patrz jak natalia

zmiana będzie dosyć widoczna
karolinka_87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 00:01   #7
skazana_na_bluesa
.

ciekawy typ urody masz. jak dla mnie - kolor wlosow ze zdjec 5-6, grzywka jak ze zdjecia 4, a do tego podciecie wlosow. dlugosc do brody

fryzura a'la kukulska mi sie strasznie nie podoba... szpeci strasznie
skazana_na_bluesa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 01:35   #8
sara100
Raczkowanie

mi się bardzo podoba z czarnymi włosami i prostą grzywką. Grzywki bym nie zmieniała, włosy najwyżej trochę pocieniować. No i weselszy makijaż, ale rozumiem, że to na potrzeby sesji jest taki mroczny?
ogólnie jesteś naprawdę śliczna
sara100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 09:26   #9
xxmoonlightxx
Raczkowanie

mi się absolutnie podobasz. Nie zmieniałabym nic. Chyba ,że... może dorobiłabym sobie na Twoim miejscu... na grzywce kilka "kilkuwłosowych" narawdę super cienkich BIAŁYCH pasemek,oddalonych od siebie na odl długości 2 opuszek palców. Oczywiście tylko u fryzjera.

SZUKAM PILNIE ZATYCZKI DO MODEMU HUAWEI E 122 . SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI !!!
xxmoonlightxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 09:26   #10
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Moze roswietl wlosy jasniejszymi pasemkami ^^ i pocieniuj, bedzie ciekawy efekt, chociaz te czarne wlosy mi sie podobaja ;D
Myślałam o czymś w stylu jakieś refleksy np asymetrycznie (często np u loreala professionala widzę różne super sesje gdzie modelki mają takie delikatne refleksy na całych włosach a na częsci mocniejsze w żywszych odcieniach - ale nie wiem po pierwsze jakby to wyglądało "na codzień", bo na zdjeciu wygląda super ale już na żywo może nie wyglądać tak fajnie. I czy fryzjerka by podołała z czymś takim )

Cytat:
Napisane przez kotka20093 Pokaż wiadomość
moim zdaniem jesteś śliczna, dla mnie jesteś ideałem kobiety nic bym nie zmieniała
Dzięki za miłe słowa ale do ideału to mi daleko
Ja bym już chciala coś zmienić jednak, każda fryzura zbyt długo noszona w końcu się znudzi

Cytat:
Napisane przez karolinka_87 Pokaż wiadomość
a ja bym na Twoim miejscu jednak troszkę pocieniowała włosy...
masz je dosyć długie więc nie obcinałabym...
ale grzywka! co Ty na taką jak na pierwszym zdjęciu?

a druga propozycja... zostawić po długości z tyłu, ale np. po bokach obciąć na krótko--> patrz jak natalia

zmiana będzie dosyć widoczna
Hmm co do cieniowania to muszę się porządnie zastanowić, bo ostatnio jak miałam cieniowane włosy to troszku był efekt, że jest ich mało (nie mam bardzo cienkich włosów ale nie są też gęste).
Taka asymetryczna grzywka całkiem fajna tylko czy będzie mi pasować
A co do fryzury Natalii - nie do końca mi się podoba jej fryzura, ale taka jej wersja "light" myślę, że mogłaby byc ciekawa - tak jak piszesz boki krótsze a tył dłuższy. Dzięki za rady

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ciekawy typ urody masz. jak dla mnie - kolor wlosow ze zdjec 5-6, grzywka jak ze zdjecia 4, a do tego podciecie wlosow. dlugosc do brody

fryzura a'la kukulska mi sie strasznie nie podoba... szpeci strasznie
Podoba mi sie Twoja propozycja Chętnie skróciłabym długosc włosów. Może od razu nie zdecydowałabym się na długość do brody, ale najpierw stopniowo np do ramion a potem ewentualnie krótsze.
Myślisz, że pasowałyby mi takie krótkie włosy? Mam owalny kształt twarzy, czy taka długość nie "wydłuzyłaby" jej jeszcze bardziej?

Ale ogólnie jestem na tak

Co do koloru włosów to musialabym stopniowo przejść w jasniejszy, bo wiadomo jak to bywa z czernią...

Cytat:
Napisane przez sara100 Pokaż wiadomość
mi się bardzo podoba z czarnymi włosami i prostą grzywką. Grzywki bym nie zmieniała, włosy najwyżej trochę pocieniować. No i weselszy makijaż, ale rozumiem, że to na potrzeby sesji jest taki mroczny?
ogólnie jesteś naprawdę śliczna
Pomyślę nad tym cieniowaniem skoro doradzacie
Jasne, że na potrzeby sesji, na codzień maluję się bardzo różnie, delikatnie, kolorowo - te zdjęcia z mrocznym make upem są mylące, ale nie miałam innych z prostą grzywką
Stary 2010-09-01, 12:01   #11
skazana_na_bluesa
.

do owalnej twarzy pasuje kazda fryzura masz bardzo ladna twarz i jestes szczuplutka, wiec kazda dlugos wlosow by Ci pasowala! nawet super krotkie
jak cos ciekawego zdzialasz to wrzuc fotki
Stary 2010-09-01, 13:55   #12
Fureyka
Wtajemniczenie

Po ostatnich 2 zdjęciach widać, że masz prześliczną buźkę, ale niestety przy tych czarnych włosach i makijażu uzyskujesz całkowite przeciwieństwo... Wlosy zdjecydowanie dalabym jasniejsze, nawet takie jak na ostatnich zdjeciach. Fryzurka Natalii zaproponowana przez Karoline jest bardzo bardzo fajna! Jest to fryzurka z charakterkiem i mysle ze idealnie sie dla Ciebie nadaje, poza tym chcialas cos odwazniejszego

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Ah, doczytalam ze na codzien sie nie malujesz tak mrocznie... moze masz jakies zdjecie z normalnym makijazem?
Stary 2010-09-01, 14:30   #13
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:
Napisane przez xxmoonlightxx Pokaż wiadomość
mi się absolutnie podobasz. Nie zmieniałabym nic. Chyba ,że... może dorobiłabym sobie na Twoim miejscu... na grzywce kilka "kilkuwłosowych" narawdę super cienkich BIAŁYCH pasemek,oddalonych od siebie na odl długości 2 opuszek palców. Oczywiście tylko u fryzjera.
Brzmi ciekawie, chociaż szczerze mówiąc nie wiem za bardzo o jaki efekt końcowy Ci chodzi masz może jakieś zdjęcia takich cieniutkich pasemek? nie kojarze żebym gdzies cos takiego widziała

Cytat:
do owalnej twarzy pasuje kazda fryzura masz bardzo ladna twarz i jestes szczuplutka, wiec kazda dlugos wlosow by Ci pasowala! nawet super krotkie
jak cos ciekawego zdzialasz to wrzuc fotki
Miałam raz bardzo krótkie włosy, ale na taką krótką długość napewno juz się nie zdecyduje (miałam takie dosłownie na chłopaka), ale nie podobałam się sobie . Poczytam jeszcze Wasze komentarze i postaram się z tego wyciągnąć jakieś wnioski (i jakąś wspólną średnią) i wcielić je w życie

Cytat:
Napisane przez Fureyka Pokaż wiadomość
Po ostatnich 2 zdjęciach widać, że masz prześliczną buźkę, ale niestety przy tych czarnych włosach i makijażu uzyskujesz całkowite przeciwieństwo... Wlosy zdjecydowanie dalabym jasniejsze, nawet takie jak na ostatnich zdjeciach. Fryzurka Natalii zaproponowana przez Karoline jest bardzo bardzo fajna! Jest to fryzurka z charakterkiem i mysle ze idealnie sie dla Ciebie nadaje, poza tym chcialas cos odwazniejszego

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Ah, doczytalam ze na codzien sie nie malujesz tak mrocznie... moze masz jakies zdjecie z normalnym makijazem?
Dorzucam jeszcze kilka zdjęć, zrobionych na szybko, co prawda akurat na tych fotkach mam czerwone kreski i też mocniejszą szminkę, więc nie sugerujcie się tym makeupem za bardzo (bo maluję się naprawdę różnieeee) - myślę, że te zdjęcia jeszcze pomogą.
Stary 2010-09-01, 16:17   #14
dariaaa88
Zadomowienie

Wg mnie o wiele ładniej wyglądasz w cieplejszym kolorze włosów, właśnie taki brąz jaki masz wyżej na zdjęciach, a grzywka troszkę dłuższa, niż masz teraz..
dariaaa88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 16:34   #15
Dewjani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xxmoonlightxx Pokaż wiadomość
zgadzam się z przedmówczynią, jednak nie w kwestii pasemek.

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Dorzucam jeszcze kilka zdjęć, zrobionych na szybko, co prawda akurat na tych fotkach mam czerwone kreski i też mocniejszą szminkę, więc nie sugerujcie się tym makeupem za bardzo (bo maluję się naprawdę różnieeee) - myślę, że te zdjęcia jeszcze pomogą.

Błagam - tylko nie żadne jasne pasemka + cieniowanie - będziesz wyglądać po pierwsze STARO, po drugie NUDNO!!! Co za małomiasteczkowy look...szkoda by było Twojego czasu i kasy

Nie słuchaj bzdur typu, że wyglądasz jak z rodziny Adamsów (wtf??), bo to jest tak, że jak się ma jasną skórę i czarne/ciemne włosy to wszystkim osobom, które "wyznają" jak mantrę słowa: opalenizna, duże piersi, sexy ciuszki -> właśnie tak się będziesz kojarzyć

oto przykład z wizażu - Wizażanka o nicku Kicia_Wampirzyca
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1254123383

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1214990132

A tu przykład Włoszki z jasną cerą i czarnymi włosami
http://images.forum-auto.com/mesimag...alian-girl.jpg

Jedyne co bym zmieniła: masz ciężką fryzurę: połączenie czerni + gęsta grzywka niestety daje taki efekt. Ale dzięki jasnej cerze przynajmniej wyglądasz młodo.
Można by odciążyć włosy zmieniając im kolor: na ciemny brąz, typu http://eva-longoria.blog4u.pl/upload...ia_198869g.jpg lub o ton jaśniejszy http://img2.timeinc.net/people/i/200...eva_mendes.jpg

Ja jestem zwolenniczką braku pasemek, jednak takie, które noszą Włoszki są bardzo atrakcyjne (nie jest to najlepszy przykład, jeśli chodzi o foto, ale one mają takie ciemnie, ciepłe miodowe pasemka; rzadko rozłożone) http://www.yousaytoo.com/postonly_im...alian_girl.jpg

Dewjani jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 16:55   #16
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
zgadzam się z przedmówczynią, jednak nie w kwestii pasemek.

Błagam - tylko nie żadne jasne pasemka + cieniowanie - będziesz wyglądać po pierwsze STARO, po drugie NUDNO!!! Co za małomiasteczkowy look...szkoda by było Twojego czasu i kasy

Nie słuchaj bzdur typu, że wyglądasz jak z rodziny Adamsów (wtf??), bo to jest tak, że jak się ma jasną skórę i czarne/ciemne włosy to wszystkim osobom, które "wyznają" jak mantrę słowa: opalenizna, duże piersi, sexy ciuszki -> właśnie tak się będziesz kojarzyć

oto przykład z wizażu - Wizażanka o nicku Kicia_Wampirzyca
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1254123383

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1214990132

A tu przykład Włoszki z jasną cerą i czarnymi włosami
http://images.forum-auto.com/mesimag...alian-girl.jpg

Jedyne co bym zmieniła: masz ciężką fryzurę: połączenie czerni + gęsta grzywka niestety daje taki efekt. Ale dzięki jasnej cerze przynajmniej wyglądasz młodo.
Można by odciążyć włosy zmieniając im kolor: na ciemny brąz, typu http://eva-longoria.blog4u.pl/upload...ia_198869g.jpg lub o ton jaśniejszy http://img2.timeinc.net/people/i/200...eva_mendes.jpg

Ja jestem zwolenniczką braku pasemek, jednak takie, które noszą Włoszki są bardzo atrakcyjne (nie jest to najlepszy przykład, jeśli chodzi o foto, ale one mają takie ciemnie, ciepłe miodowe pasemka; rzadko rozłożone) http://www.yousaytoo.com/postonly_im...alian_girl.jpg

Wieeelkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź . Zgadzam się z Tobą w 100%. W pierwszym poście pisałam właśnie, że nie lubię na sobie fryzur typu cieniowane włosy i pasemka, na innych często to wygląda dobrze, ale ja źle się w tym czuję :/. Ostatnią rzeczą jaką chciałabym uzyskać to nudny wygląd :/.

Hmm ja lubię połączenie jasnej cery + czarnych włosów, ale nie trzymam się tego koloru za wszelką cenę . Mogłabym spróbować stopniowo przejść na ciemny brąz, chociaż przyznam, że jak mialam jakis czas temu brąz nie widzialam zbyt duzej róznicy . Nie wiem jak ma się do tego mój typ urody - jest typowo chłodny, a dziewczyny polecają kolor z ostaniego zdjęcia w pierwszym poście, który ja osobiście potraktowałam wtedy jako porażkę . Może powinnam mieć jasniejszy kolor włosów ale nie taki ... ciepło rudy Zaznaczam, nie zapieram się przed Waszymi propozycjami ale chyba do mojego chlodnego typu urody jakiś (jaśniejszy) chlodny odcien byłby lepszy.. tak mi się wydaje .

Dewjani, a nie masz pomysłu na ścięcie włosów? Podobają mi się klasyczne fryzury, ale też takie geometryczne z wyraźną linią cięcia Scinać, nie ścinać
Stary 2010-09-01, 17:11   #17
em_90
Raczkowanie

Najlepiej Ci bez grzywki ;-) Zmieniłabym kolor na bardziej brązowy/czekoladowy niż kruczoczarny i spróbowała zapuścić grzywkę.
em_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 17:54   #18
skazana_na_bluesa
.

w kolorze z ostatniego zdjecia wygladasz bardzo ladnie, dodatkowo pasuje Ci delikatna opalenizna. jesli nie masz problemow z czerwienieniem sie skory to mozesz pokombinowac z rudym. robisz sobie henne na brwi czy z natury masz ciemna oprawe oczu?

w zalaczniku dodalam zdjecie. o takiej dlugosci +- pisalam
Stary 2010-09-01, 18:04   #19
Nuova
Zakorzenienie

Wiele Ci nie pomogę, ale jesteś prześliczna i masz przesympatyczny uśmiech . I nie słuchaj dziewczyn, które radzą Ci cieniowanie + pasemka. Ja ewentualnie proponowałabym delikatnie jaśniejszy kolor, jakiś bardzo głęboki brąz, delikatne cieniowanie, żeby nadać włosom objętości i grzywkę proponowałabym zapuścić do brwi, taką prostą i gęstą.
"Ponieważ współczucie w stosunku do zwierząt jest tak nierozerwalnie związane z dobrocią charakteru, można zaufać poglądowi, że jeśli ktoś jest okrutny wobec zwierząt, to nie może to być dobry człowiek"
Arthur Schopenhauer
Nuova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:18   #20
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:
Napisane przez em_90 Pokaż wiadomość
Najlepiej Ci bez grzywki ;-) Zmieniłabym kolor na bardziej brązowy/czekoladowy niż kruczoczarny i spróbowała zapuścić grzywkę.
A ja żyłam w przekonaniu, że lepiej mi z grzywką Hehe widzę, że zdania są podzielone . Fryzjerka też mi ostatnio zaproponowała grzywkę (jak miałam zapuszczoną). Ale dobrze, że piszecie szczere opinie, tak mi łatwiej dojść do jakiegoś zdania

Cytat:
w kolorze z ostatniego zdjecia wygladasz bardzo ladnie, dodatkowo pasuje Ci delikatna opalenizna. jesli nie masz problemow z czerwienieniem sie skory to mozesz pokombinowac z rudym. robisz sobie henne na brwi czy z natury masz ciemna oprawe oczu?

w zalaczniku dodalam zdjecie. o takiej dlugosci +- pisalam
Fryzura ze zdjęcia jest bardzo fajna
Z opalenizną to raczej i tak lipa, bo sie nie opalam/ nie chodze na solarium/ nie stosuje samoopalaczy bo stosuję kwasy wiec to by było bezsensu.
skazana_na_bluesa - fryzurka podoba mi się jak najbardziej ale wogóle się nie widzę w żadnych rudościach ale dzięki za radę
A henny nie robię, maluję brwi, bo mam tak dziwnie, że mimo bardzo ciemnych włosów i czarnych rzęs, brwi mam strasznie jasne i rzadkie (tak jak moj tata, moja babcia i moja ciocia, chociaz teoretycznie powinnam miec ciemne to porpostu to jednej stronie ordziny takie "odziedziczyłam" :/)

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Wiele Ci nie pomogę, ale jesteś prześliczna i masz przesympatyczny uśmiech . I nie słuchaj dziewczyn, które radzą Ci cieniowanie + pasemka. Ja ewentualnie proponowałabym delikatnie jaśniejszy kolor, jakiś bardzo głęboki brąz, delikatne cieniowanie, żeby nadać włosom objętości i grzywkę proponowałabym zapuścić do brwi, taką prostą i gęstą.

Dzięki
A grzywkę raz mam dłuższą (taką do brwi jak proponujesz), raz krótszą. Bierze się to z tego, że raz sobie obetnę za krótko a czasem chodzę z za długą bo mi się podciąć nie chce

Dziewczyny, już wiem jedno - postaram się stopniowo przejść na trochę jasniejszy kolor włosów (jakiś ciemny brąz, ale nie czarny). Oczywiście trochę to potrwa :/...
Stary 2010-09-01, 18:51   #21
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

podobasz mi sie w czarnych wlosach, chociaz malo kto mi sie w nich podoba, zadnych cieplych jasnych brazow, głębokie zimne brązy tez bylyby dla Ciebie zadnych pasemek!!!;D mysle ze grzywke masz zbyt szeroka i moim zdaniem to cie nieco szpeci, te boczne, zewnetrzne pasma bym zapuscila, bo tak w prostej grzywce naprawde ciekawie wygladasz. tylko powinna ona nieco plynniej przechodzic w dlugie wlosy. no i teraz jest ciut za krótka.
Masz teraz ciekawa charakterystyczna zapamiętywalną urodę, wiec na pewno nie jestem za mocnym rozjasnianiem wlosow.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

przygladalam sie dokladniej zdjeciu w mrocznej stylizacji i tam grzywka wyglada lepiej niz teraz podobasz mi sie tez na zdj gdzie masz zupelnie zaczesane do tylu wlosy. a w grzywce na bok ze zdjec w cieplym brazie kompletnie Cie nie widze..
wiec albo prosta grzyweczka albo zupelnie ją zapuscic

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 19:02   #22
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
podobasz mi sie w czarnych wlosach, chociaz malo kto mi sie w nich podoba, zadnych cieplych jasnych brazow, głębokie zimne brązy tez bylyby dla Ciebie zadnych pasemek!!!;D mysle ze grzywke masz zbyt szeroka i moim zdaniem to cie nieco szpeci, te boczne, zewnetrzne pasma bym zapuscila, bo tak w prostej grzywce naprawde ciekawie wygladasz. tylko powinna ona nieco plynniej przechodzic w dlugie wlosy. no i teraz jest ciut za krótka.
Masz teraz ciekawa charakterystyczna zapamiętywalną urodę, wiec na pewno nie jestem za mocnym rozjasnianiem wlosow.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

przygladalam sie dokladniej zdjeciu w mrocznej stylizacji i tam grzywka wyglada lepiej niz teraz podobasz mi sie tez na zdj gdzie masz zupelnie zaczesane do tylu wlosy. a w grzywce na bok ze zdjec w cieplym brazie kompletnie Cie nie widze..
wiec albo prosta grzyweczka albo zupelnie ją zapuscic
Właśnie o ciemnym chlodnym brązie myślę
Masz zupełną rację co do mojej grzywki!! Podobała mi się zawsze prosta grzywka, ale teraz jakoś nie jestem z niej zadowolona - na włosach i fryzurach ogólnie zupelnie sie nie znam i nie wpadłam na to, że grzywka jest za szeroka. Kurczę, masz całkowitą rację . Musze koniecznie zapuscic boki grzywki. Alez ze mnie glupek
W grzywce na bok i cieplym odcieniu też się nie widzę ... wydaje mi się, że wygladam wtedy nijako.
Tylko jednak coś chcialabym zmienić, narazie zastanawiam się cały czas czy nie ściąc trochę włosów.

Dziewczyny, zrobiłam taki mały experyment w jakims internetowym programiku Nie traktujcie go zupełnie poważnie . Ciekawa jestem co powiecie, które kolory na tak a które absolutnie na nie ---> patrz załącznik
Stary 2010-09-01, 23:36   #23
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

ciesze sie ze moglam pomóc z grzywką)))
w tym cieplym jasnym brazie bylo Ci ladnie, ale tak... banalnie... zwyczajnie.. więc twoje odczucia co do nijakości byly zgodne z moimi (takie jest moje zdanie). poza tym po co nosic cos w czym sie zle czujemy nawet jesli inni by mówili ze jest super?

w ciemnych wlosach wygladasz bardziej z pazurem kolor z symulacji nr 2 w gornym rzedzie mi sie podoba, wlasnie taki brąz.

W blondach, nawet z symulacji mi się nie widzisz, zanika twarz i chyba to nie Twoj styl.

Dla mnie masz urodę królewny śnieżki i jestem za ciemnymi wlosami w chlodnych odcieniach
Tylko wiem jaki to problem zejsc z czerni nawet na brąz;( dekoloryzacja... a jak wiadomo to duze przejscie dla włosów i pozniej przez kolejne 3 farbowania farby szybko schodzą, wlasnie sie borykam z tym problemem u siebie;(

aha i nie jestem tez do końca przekonana do tego zebys radykalnie scinala wlosy, jesli znudzily Ci się długie to mozesz je skrocic stopniowo by pozniej nie plakac (jak ja;D) i zobaczyc jak sie bedziesz czula. Włosy ściąć łatwo i szybko a z zapuszczaniem trzeba długo czekac.. Pewnie tak piszę bo tęsknię za długimi włosami;D

Jeśli jednak zdecydujesz się na cięcie proponuje dwie opcje:
1) włosy obcięte lekko za ramiona lub rowno z ich linią... tak zupelnie na prosto by fryzura wciaż była geometryczna. taka zwykla klasyczna fryzura.

lub

2) Moglabys sciac tył na prosto do karku i zostawic po bokach dłuższe pasma długosci za obojczyki, tez sciete ze skosu(cos w stylu klasycznego boba z dluzszym przodem ale nieco zmodyfikowane i wydłużone)

Chociaz ja nadal obstaje przy tym, że długie, wyprostowane, lśniące, sciete zupelnie na prosto, z prostą grzywką, ciemnobrązowe włosy to coś w czym Cię widzę

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

ps. w tych długich falach z symulacji z prostą grzywką tez jest niezle;D

Stary 2010-09-02, 09:55   #24
Dewjani
Zadomowienie

Cytat:
w tym cieplym jasnym brazie bylo Ci ladnie, ale tak... banalnie... zwyczajnie.. więc twoje odczucia co do nijakości byly zgodne z moimi (takie jest moje zdanie). poza tym po co nosic cos w czym sie zle czujemy nawet jesli inni by mówili ze jest super?

w ciemnych wlosach wygladasz bardziej z pazurem kolor z symulacji nr 2 w gornym rzedzie mi sie podoba, wlasnie taki brąz.

W blondach, nawet z symulacji mi się nie widzisz, zanika twarz i chyba to nie Twoj styl.

Dla mnie masz urodę królewny śnieżki i jestem za ciemnymi wlosami w chlodnych odcieniach
1) włosy obcięte lekko za ramiona lub rowno z ich linią... tak zupelnie na prosto by fryzura wciaż była geometryczna. taka zwykla klasyczna fryzura.

lub

2) Moglabys sciac tył na prosto do karku i zostawic po bokach dłuższe pasma długosci za obojczyki, tez sciete ze skosu(cos w stylu klasycznego boba z dluzszym przodem ale nieco zmodyfikowane i wydłużone)

Chociaz ja nadal obstaje przy tym, że długie, wyprostowane, lśniące, sciete zupelnie na prosto, z prostą grzywką, ciemnobrązowe włosy to coś w czym Cię widzę[COLOR="Silver"]
dokładnie się zgadzam z tym, co napisane i zacytowane powyżej.
Powtórzę: masz urodę królewny śnieżki (to tak jak ja) i najlepiej nam w chłodnych odcieniach
analiza kolorystyczna - test

co do fryzur, dodałabym jeszcze klasyczną krótką fryzurkę stylu lat 20.
fryzura lata 20 XX wieku

Dewjani jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 14:24   #25
panna tofu
Raczkowanie

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1283283376
to zdjęcie mnie powaliło, bosko tu wyglądasz niczego bym nie zmieniała
panna tofu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 17:12   #26
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:

Tylko wiem jaki to problem zejsc z czerni nawet na brąz;( dekoloryzacja... a jak wiadomo to duze przejscie dla włosów i pozniej przez kolejne 3 farbowania farby szybko schodzą, wlasnie sie borykam z tym problemem u siebie;(

aha i nie jestem tez do końca przekonana do tego zebys radykalnie scinala wlosy, jesli znudzily Ci się długie to mozesz je skrocic stopniowo by pozniej nie plakac (jak ja;D) i zobaczyc jak sie bedziesz czula. Włosy ściąć łatwo i szybko a z zapuszczaniem trzeba długo czekac.. Pewnie tak piszę bo tęsknię za długimi włosami;D

lub

Chociaz ja nadal obstaje przy tym, że długie, wyprostowane, lśniące, sciete zupelnie na prosto, z prostą grzywką, ciemnobrązowe włosy to coś w czym Cię widzę

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

ps. w tych długich falach z symulacji z prostą grzywką tez jest niezle;D
dagmara_s bardzo Ci dziękuję za rady
Też podoba mi się ten brąz, który wskazałaś z symluacji. Blondy to raczej dla eksperymentu głupiego uważam , że wyglądałabym w nich okropnie
A co do tych chłodnych brązów - nie będę się decydowała na dekoloryzację, bo mam takie dziwne włosy, że nawet czerń z farby stalej się z czasem z nich spłukuje . Te zdjęcia z pierwszego postu (ostanie), na których mam ten ciepły brąz - nie dekoloryzowałam włosów a wcześniej mialam czarne, porpostu kolor się trochę spłukiwał i wybierałam coraz jaśniejsze odcienie farb. Teraz też mam w planie poprostu sięgnąć po jakiś brąz, z czasem kolor wyjdzie w końcu taki jak miał byc
A co do twoich propozycji fryzur - bardzo mi się podobają, też myslalam o stopniowym ścięciu włosów, bo zawsze można ewentualnie ściąć więcej a w drugą stronę już nie bardzo

A fale też czasem noszę . Czasem prostuję, czasem faluję

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
dokładnie się zgadzam z tym, co napisane i zacytowane powyżej.
Powtórzę: masz urodę królewny śnieżki (to tak jak ja) i najlepiej nam w chłodnych odcieniach
analiza kolorystyczna - test

co do fryzur, dodałabym jeszcze klasyczną krótką fryzurkę stylu lat 20.
fryzura lata 20 XX wieku
Bardzo fajna ta fryzurka . Od razu bym się na nią nie odważyła, ale może kiedyś . Najpierw zetnę .. trochę

Cytat:
Napisane przez panna tofu Pokaż wiadomość
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1283283376
to zdjęcie mnie powaliło, bosko tu wyglądasz niczego bym nie zmieniała
dzięki

Narazie mam w planie wybrać się do fryzjera, którego poleciła mi koleżanka. Potrzebują modelek do ścięcia, to podobno jakis dobry fryzjer, najpierw jest konsultacja, ten fryzjer proponuje co i jak - jak się nie podoba to można zawsze zrezygnować. Więc chyba się do niego wybiorę i zobacze co zaproponuje
A jeśli mi nie będzie odpowiadało to chyba postawię na trochę krótszą fryzurkę, coś w stylu jak proponowała dagmara_s
Stary 2010-09-02, 17:26   #27
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

a ktora fryzurke? proponowalam dwie. wolisz te na prosto do ramion czy te z dlugim przodem? ;D

Stary 2010-09-02, 23:29   #28
angelinmyheart
Zakorzenienie

Mi się najbardziej podobasz na dwóch ostatnich zdjęciach. Tak po za tym to śliczna jesteś, ale moim zdaniem ten czarny kolor jest "za ciężki" i lepiej było by Ci w jaśniejszym. Słuchasz może gotyku?

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:10   #29
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:
a ktora fryzurke? proponowalam dwie. wolisz te na prosto do ramion czy te z dlugim przodem? ;D
Myślę, że najpierw podetnę prosto zaraz za ramię (nie chcę od razu do ramion żeby nie żalować potem), pochodzę trochę (zobaczę co i jak), a potem może się zdecyduję na trochę krótszy tył z przedłużonym przodem. Narazie będę stopniowo ścinać żeby nie przedobrzyć

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Mi się najbardziej podobasz na dwóch ostatnich zdjęciach. Tak po za tym to śliczna jesteś, ale moim zdaniem ten czarny kolor jest "za ciężki" i lepiej było by Ci w jaśniejszym. Słuchasz może gotyku?
Powoli będę się przerzucać na trochę jasniejszy kolor
A gotyku nie slucham
Stary 2010-09-03, 12:21   #30
NaOSTRO
Raczkowanie

o japier....Ty Ty grasz w rodzinie Adamsów ?!
Dla mnie wygląda to starsznie ,jakieś gorki nie gotki emo- nie znam się ,ale dla mnie jest to robie z kobiety posmiewiska ,jesteś ładną kobietą a wyglądasz no - smiesznie.
te włosy - make up, jak na parade równości ,albo przystanek woodstok
Dla mnie 1000 razy lepiej wyglądałaś w tym rudym - brązie ,naturalnie dziewczęco ,a dzięki tamtemu kolorowi włosów orginalnie,moim zdaniem ,wszystko tylko nie ten koszmarny czarny!!!!!
aaaaaaaaaaaa uciekam ,boje się Ciebie ;33
NaOSTRO jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości