Do Pani Agnieszki Zembrzyckiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-10-24, 23:58   #1
guest
Zakorzenienie

Do Pani Agnieszki Zembrzyckiej

Kochana Pani Agnieszko,czy mogłaby mi Pani doradzić,na jaki kolor powinnam farbować henną brwi i rzęsy?Jetsem Latem,mam szaroniebieskie oczy,włosy popielate(średni lub gdy farbuję jasny popielaty blond).Kosmetyczka mi mówiła,że jest henna czarna,szara i brązowa.Czy można taką hennę kupić i samemu farbować brwi i rzęsy?
Dziękuję...
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-25, 08:57   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: Do Pani Agnieszki Zembrzyckiej

Droga Crazy. Raczej polecam czarna lub szara. Wszystko jednak zalezy na jakim koncowym efekcie Ci zalezy? Rzesy swobodnie mozesz pomalowac na czarno. Na pewno bedzie dobrze. Natomiast jesli chodzi o brwi to nie wiem jaki naturalny masz kolor wloskow. Nie powinien za bardzo odbiegac od nauralnego bo bedzie zbyt duzym kontrastem na buzi, zwlaszcza jesli np. : kolorowke stosujesz z duzym umiarem.
Wazne tez jest jaki maja ksztalt. Jesli sa dosc duze i wyrazne to lepiej zrezygnowac z czarnej henny i pomaluj szara.

Mozesz sama zrobic ja w domu. A wlasciwie jakas dobra dusza o sprytnych raczkach. Bardzo dobre zestawy do henny widzialam na targach kosmetycznych. Ale zabij mnie nie pamietam teraz nazwy firmy [img]icons/icon9.gif[/img]
Osobiscie jednak radze Ci kosmetyczke. Ma wieksza wprawe.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-25, 09:52   #3
guest
Zakorzenienie

Dziękuję,Pani Agnieszko,za pomoc.
Byłam przed 10dniami u kosmetyczki w Warszawie,która koniecznie chciała pofarbować mi brwi brązową henną,ale ponieważ kiedyś miałam to robione u wizażystki szarą henną ( i było prześlicznie,twarz zrobiła się delikatniejsza),tym razem też tak chciałam.
Kosmetyczka wyśmiała mnie,powiedziała,że to byłoby nienaturalnie,zgodziła się ,ale bardzo niechętnie na dodanie szarej henny do brązowej.Wyszło na początku strasznie, po depilacji brwi wyszło trochę lepiej,ale i tak gorzej,niż poprzednio.Miałam więc wątpliwości,czy dlatego,że jednak nie taki kolor,czy dlatego,że jestem o 3lata starsza,niż przy poprzednim zabiegu...
Następnym razem zrobię to szarą henną,robię to tak rzadko,ponieważ nie ma u nas dobrej kosmetyczki,bałabym się,czy po depilacji z brwi nie zostałaby cieniutka niteczka,a o farbowaniu brwi na inny,niż czarny kolor nie ma nawet co marzyć...Niestety ze względu na trójkę dzieci i pracę(pracuję codz.7.30-15),nie mam zbyt wiele czasu na wyjazdy do Warszawy,gdzie jest więcej gabinetów kosmetycznych..
Pani Agnieszko,zapytam tylko jeszcze,czy już wszystko dobrze,jak się Pani w tej chwili czuje i jak sobie radzi Pani z dwójką dzieci...
Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> Droga Crazy. Raczej polecam czarna lub szara. Wszystko jednak zalezy na jakim koncowym efekcie Ci zalezy? Rzesy swobodnie mozesz pomalowac na czarno. Na pewno bedzie dobrze. Natomiast jesli chodzi o brwi to nie wiem jaki naturalny masz kolor wloskow. Nie powinien za bardzo odbiegac od nauralnego bo bedzie zbyt duzym kontrastem na buzi, zwlaszcza jesli np. : kolorowke stosujesz z duzym umiarem.
> Wazne tez jest jaki maja ksztalt. Jesli sa dosc duze i wyrazne to lepiej zrezygnowac z czarnej henny i pomaluj szara.
>
> Mozesz sama zrobic ja w domu. A wlasciwie jakas dobra dusza o sprytnych raczkach. Bardzo dobre zestawy do henny widzialam na targach kosmetycznych. Ale zabij mnie nie pamietam teraz nazwy firmy [img]icons/icon9.gif[/img]
> Osobiscie jednak radze Ci kosmetyczke. Ma wieksza wprawe.
>
> Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
> AgaZ
Stary 2002-10-25, 10:37   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Dziekuje Ci Droga Crazy [img]icons/icon7.gif[/img] za pamiec. Juz ze mna troche lepiej [img]icons/icon7.gif[/img] I wiesz co mi pomoglo? Chyba jakas chora jestem [img]icons/icon10.gif[/img] - generalne porzadki jakie zrobilam wczoraj w domu. Moj maz co prawda popatrzyl na mnie po powrocie z pracy jakbym spadla z Marsa, ale wlasnie tego mi trzeba bylo. [img]icons/tongue.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-25, 10:58   #5
guest
Zakorzenienie

Ogólnie rzecz biorąc nie lubię sprzątać,ponieważ przy mojej trójce dzieci czysto jest jedynie jakieś pół godziny po sprzątaniu ,ale zawsze,gdy jestem dobita i wezmę się za takie właśnie generalne porządki,natychmiast humor mi się poprawia.W tym czasie nie myśli się o problemach,a gdy popatrzy się na efekt końcowy,to radość wielka!
A w każdym normalnym domu,gdzie są małe dzieci,zawsze brakuje czasu na takie rzeczy...
Gdy miałam kiedyś 3!!!całe dni wolne od mojej rodziny,wzięłam na ten czas wolne w pracy i wiele mnie to kosztowało,by nie wysprzątać mieszkania "od stóp do głów",takie my,"baby-kury domowe",nawet te pracujące jesteśmy!A gdy rzeczywiście "przebumelowałam" te 3dni,robiąc sobie tylko jedzenie i leniuchując,byłam tak wypoczęta,jak nigdy...
Życzę zdrowia i dużo siły w przezwyciężaniu codziennych obowiązków...
Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> Dziekuje Ci Droga Crazy [img]icons/icon7.gif[/img] za pamiec. Juz ze mna troche lepiej [img]icons/icon7.gif[/img] I wiesz co mi pomoglo? Chyba jakas chora jestem [img]icons/icon10.gif[/img] - generalne porzadki jakie zrobilam wczoraj w domu. Moj maz co prawda popatrzyl na mnie po powrocie z pracy jakbym spadla z Marsa, ale wlasnie tego mi trzeba bylo. [img]icons/tongue.gif[/img]
>
> Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
> AgaZ
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości