Mam strasznie suche w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-03-20, 19:16   #1
m_agata09009
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Mam strasznie suche w這sy

Moje w這sy s bardzo suche. Prawie codziennie uzywam prostownicy. Uzywalam juz wielu roznych szamponow, odzywek ale one mi poprostu nie pomagaja. Chyba jedyna w swojej klasie ma tak zniszczone w這sy, musze jeszcze dodac, ze farbuje w這y. Czy jes to mozliwe zeby moje wygladaly tak jak na tych roznych zdjeciach, ktore sa zamieszczone przez was??? Ratunku
m_agata09009 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-03-20, 19:42   #2
Halszka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 495
GG do Halszka
Re: Mam strasznie suche w這sy

Na tak zniszczone i przesuszone w這sy mog pom鏂 produkty Kerastase z cementem - proponuj ampu趾i Vita-Ciment razem z szamponem z tej samej linii. Moje farbowane (rozja郾iane)czasem cz窷ciej ni raz w miesi帷u w這sy r闚nie wygl康a造by nie najlepiej, ale dzi瘯i tym kosmetykom s zdrowe i l郾i帷e. Poczytaj recenzje na temat tych kosmetyk闚 na KWC, nie s mo瞠 najta雟ze ale bardzo skuteczne.
Halszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-03-20, 19:42   #3
Anett_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 051
Re: Mam strasznie suche w這sy

[i] Ze swej strony polecam nast瘼uj帷e kosmetyki:
1)SZAMPON: "Gaj Oliwny" (firmy medipharma cosmetics)- do w這s闚 suchych i zniszczonych. W這sy po umyciu troszk si pl帷z, ale s dobrze nawil穎ne i z ka盥ym myciem staj si zdrowsze i bardziej b造szcz帷e (dost瘼na jest tak瞠 od篡wka tej serii , dostosowana do potrzeb suchych w這s闚). Powinna Dosta ten produkt bez problem u w aptece;
2)OD玆WKA- Wax. Naprawd bardzo skuteczn ie regen eruje suche i zniszczone w這sy i nadaje im po造sk
Powodzenia
Anett_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.