zalamana prosi o profesjonalna pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-03-21, 14:06   #1
kasik102
Przyczajenie

zalamana prosi o profesjonalna pomoc

witam bardzo serdecznie ! mam straszny problem z ktorym nie potrafie sobie poradzie i bardzo chcialabym uzyskac cenna porade!mam wlosy krecone koloru ciemny blad (a raczej mialam) chcialam zrobic sobie jasniejsze pasemka i znana kolezanka fryzjerka zrobila mi te pasemka rozjasniaczem . moje wlosy byly cale biale bo za duzo pasemek mi wyciagnieto ! aby podratowac sytuacje zrobila mi troche pasemek koloru czekolady ! ale niestety moje wlosy sa teraz straszne sa SPALONE suche szorstkie !! blagam czy moge cos zrobie aby je odzywic czy jest jakis kosmetyk na SPALONE wlosy??? blagam o pomoc bo juz sama nie wiem co mam robic a jestem potwornie zalamana!!
kasik102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 15:55   #2
demonik
Zakorzenienie

Re: zalamana prosi o profesjonalna pomoc

Kasik,
sytuacja jest trudna, ale nie beznadziejna . Miałam równie poważny problem z włosami parę lat temu. Pani w tzw. renomowanym salonie (Hest w W-wie) miała mi zrobić trwałą podnoszącą włosy u nasady. Mam naturalny delikatny skręt, więc nie o loki mi chodziło, a właśnie podniesienie, „odklejenie” włosów od głowy. Zaufałam fryzjerce, choć podejrzane wydawało mi się nakręcenie na drobniutkie wałki włosów na całej długości i wysmarowanie ich płynem ondulacyjnym. Efekt był taki, że miałam na głowie siano, które niewiele wspólnego miało z pięknymi lokami, a jeszcze mniej z podniesieniem u nasady.
Mniejsza z tym. Ponieważ nie chciałam obcinać włosów na krótko, musiałam o nie szczególnie zadbać, by doprowadzić je do normalności. Używałam różnych specyfików z lepszym lub większym powodzeniem.
Polecam Ci w szczególności:
- produkty z serii Joico K-Pak: Joico K-Pak Shampoo - szampon odbudowujący włosy, K-Pak Daily Conditioner – odżywka do codziennej pielęgnacji, K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor – odżywka-rekonstruktor, odnawia wewnętrzną strukturę włosów (jest to gęsty krem, który nakłada się na 5 min. na umyte, wilgotne włosy, a następnie spłukuje; nie obciąża włosów, sprawia, że są one miękkie i gładkie, pachnie kokosami )
- z serii Schwarzkopf Professionel bc Bonacure: szampon Repair Shampoo, odżywkę Repair Conditioner i maseczkę intensywnie regenegującą Total Repair Treatment, którą pozostawia się na włosach trochę dłużej, ok. 10 min. Maseczkę stosowałam raz na tydzień, a odżywkę codziennie, bo codziennie muszę myć włosy
- odżywkę Rigenol firmy Framesi – ma nieciekawy zapach, ale jest ŚWIETNA
- tradycyjnie: Henna Treatment Wax, Natural Classics – również raz na jakiś czas.

Proponuję też, byś zajrzała do KWC (Kosmetyku Wszechczasów), może ułatwi Ci to wybór.

Kosmetyków, które wymieniłam używałam i z czystym sercem polecam. Nie należą może do najtańszych, ale naprawdę warto spróbować. Dwóch ostatnich używam obecnie i nawet jeśli zrobię jakiś „skok w bok” to chętnie do nich wracam

Pozdrawiam serdecznie,
demonik.
demonik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 16:00   #3
anytsuj
Zadomowienie

Ja kiedyś też miałam spalone włoski i pomógł mi WAX. Spróbuj są dwie wersje do jasnych i ciemnych włosów i nic się nie martw, poradzisz sobie. Proponowałabym również serum Farouk BadAzz.
anytsuj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 01:15   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

nie nie kosmetyku na spalone wlosy... mozna próbowac , regenerowac, ale napewno powinno sie sciąć tyle ile to mozliwe, to znaczy ja wiem, ze napeno nie chcesz duzo ścina , ale rob to cyklicznie co miesiac oczywiście rownocześnie odzywijac i nawilzajac
dobre kosmetyki znajdziesz w naszym sklepiku Estyl

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości