Pomocy, wieje nudą od 3 lat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-03, 12:08   #1
wertyuioo
Przyczajenie

Pomocy, wieje nudą od 3 lat

Piszę z prośbą o pomoc w zmianie fryzury. Mam długie, gęste i grube włosy które ciężko się układa. Marzy mi się nowa fryzura np. taka jaką ma Edyta Herbuś. Dziewczyny macie jakieś pomysły?
wertyuioo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:27   #2
Tleniona
Przyczajenie

Dot.: Pomocy, wieje nudą od 3 lat

PROSZĘ NIE ŚCINAJ WŁOSÓW będziesz tego żałować jak każda z nas która kiedyś zrobiła to głupstwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Jak dla mnie powinnaś wycieniować włoski tak jak na zdjęciach poniżej. Mam nadzieje ze pomogłam, pozdrawiam.
Tleniona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:36   #3
FallenAngel1990
Raczkowanie

GG do FallenAngel1990

Cytat:
Napisane przez Tleniona Pokaż wiadomość
PROSZĘ NIE ŚCINAJ WŁOSÓW
Popieram !! Sama chciałabym mieć tak długie włosy ech Z tym cieniowaniem to jest dobry pomysł. Tylko ich nie ścinaj
And I don't care what you say
I want to go too far
I'll be your everything
If you make me a star!
"

You're always in my heart...
*MJ*

FallenAngel1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:51   #4
wertyuioo
Przyczajenie

Dlatego ich nie ścinałam, bo czułam, że będe żałować bo hoduje je od dobrych 5-6ciu lat. Nie chciałabym ich dużo ścinać ale znudziły mi się. Włosów nigdy nie farbowałam i w sumie bym nie chciała... Sama nie wiem dziewczyny co robić
Stary 2010-09-03, 15:48   #5
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Tleniona Pokaż wiadomość
PROSZĘ NIE ŚCINAJ WŁOSÓW będziesz tego żałować jak każda z nas która kiedyś zrobiła to głupstwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Nie, no bez przesady. włosy nie zęby - odrosną.

Myślę, ż eta fryzurka E.Herbuś będzie pasowała. Nie podobasz mi się w grzywce, długie włosy jakoś są bez wyrazu przy Twojej wesołej buźce. Skróciłabym je do ramion.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-09-03 o 15:49
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 16:13   #6
wertyuioo
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość

Myślę, ż eta fryzurka E.Herbuś będzie pasowała. Nie podobasz mi się w grzywce, długie włosy jakoś są bez wyrazu przy Twojej wesołej buźce. Skróciłabym je do ramion.
tylko zastanawiam się czy będą się tak ładnie układały, bo ściąć to nie problem...

może któraś z Was ma podobną fryzurkę i napisze jak się je układa?
Stary 2010-09-03, 18:11   #7
tranqil babe
Wtajemniczenie

W grzywce wygladasz zdecydowanie najlepiej,wiec nie wiem czy fryzura Herbus by tobie pasowałą.

tranqil babe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 18:38   #8
Eroll
Wtajemniczenie

Włosy mają to do siebie, że cały czas rosną, więc jak masz ochotę na zmianę - ścinaj! Czy się będą układały? A masz włosy raczej proste, czy z tendencją do falowania?
Eroll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 20:56   #9
Madzixx89
Raczkowanie

nie wiem jaka teraz masz grzywke ale ta co masz na zdjeciach taka prosta to nienalepiej wyglada - moim zdaniem. Ja bym zrobila sobie na skosik. Natomiast jesli chcesz zaszalec mozesz sciac sie do ramion. Taka fryzure jak ma Herbusiowa to bym odradzala, bo ukladanie wlosow codziennie bedzie dla Ciebie udreka. A przy grubych prostych wlosach bys sie umeczyla
Madzixx89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 11:20   #10
angelinmyheart
Zakorzenienie

Moim zdaniem bardzo Ci ładnie w grzywce, więc chyba fryzura Edyty nie za bardzo by Ci pasowała.

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 16:31   #11
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez FallenAngel1990 Pokaż wiadomość
Popieram !! Sama chciałabym mieć tak długie włosy ech Z tym cieniowaniem to jest dobry pomysł. Tylko ich nie ścinaj

matko, jak ja nie nawidze takich opini i komentarzy. nie znaczy ze jak Wy dziewczyny scialyscie wlosy i Wam jest w nich zle, to odrazu innej osobie tez ma byc. dlugie wlosy wcale nie sa fajniejsze i atrakcyjniejsze szczegolnie jak sa zniszczone, ale ulozone obciete itp, itd.potrafia bardzo przytloczyc twarz i odbieraja jej wyraz. nie jestem przeciwniczka ale nie lubie jak ktos odradza komus scinanie wlosow bez wczesniejszego pomyslenia nawet a moze w krotszych bedzie jej lepiej.

ja bym na Twoim miejscu zapusciala grzywke i zrobila sie na Herbus ta fruzura nie wymaga duzo czasu na ulozenie wystarczy tylko odkryc swoj wlasny patent

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

matko, jak ja nie nawidze takich opini i komentarzy. nie znaczy ze jak Wy dziewczyny scialyscie wlosy i Wam jest w nich zle, to odrazu innej osobie tez ma byc. dlugie wlosy wcale nie sa fajniejsze i atrakcyjniejsze szczegolnie jak sa zniszczone, ale ulozone obciete itp, itd.potrafia bardzo przytloczyc twarz i odbieraja jej wyraz. nie jestem przeciwniczka ale nie lubie jak ktos odradza komus scinanie wlosow bez wczesniejszego pomyslenia nawet a moze w krotszych bedzie jej lepiej.

ja bym na Twoim miejscu zapusciala grzywke i zrobila sie na Herbus ta fruzura nie wymaga duzo czasu na ulozenie jeszcze jak masz proste wlosy to juz wogole. wystarczy tylko odkryc swoj wlasny patent

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

ja bym na Twoim miejscu zapusciala grzywke i zrobila sie na Herbus ta fruzura nie wymaga duzo czasu na ulozenie jeszcze jak masz proste wlosy to juz wogole. wystarczy tylko odkryc swoj wlasny patent

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

to niechcacy
Stary 2010-09-05, 21:38   #12
wertyuioo
Przyczajenie

dziekuje dziewczyny za opinie, ale dalej jestem w kropce, kazda z Was ma inna propozycje
Stary 2010-09-05, 22:21   #13
Sacrifice
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
W grzywce wygladasz zdecydowanie najlepiej,wiec nie wiem czy fryzura Herbus by tobie pasowałą.
Zgadzam się. Uważam, że w długich włosach + prostej grzywce wyglądasz najlepiej, ale jeśli chcesz coś zmienić, to skróciłabym włosy, nawet dużo i pocieniowała. Ale grzywke bym zostawiła

długie i zdrowe włosy!
Sacrifice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 07:54   #14
Kaminka24
Rozeznanie

Ścinaj się na Herbuś
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:16   #15
garfieldek
Zakorzenienie

bedzie ci pasowac fryzurka na Herbus

Wymianka
garfieldek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:50   #16
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Nie farbuj, bo szkoda. Teraz mało osób ma naturalne włosy i moim zdaniem to duży atut. Poza tym nie ścinaj, masz ładne, zadbane włosy, więc tego nie wymagają no i tak jak mówiły dziewczyny pewnie być żałowała. Cóż ci tu doradzić. Może pokombinuj z fryzurami w sensie spinania, wiązania? Przy długich włosach naprawdę można poeksperymentować w tej kwestii.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Kurde zapomniałam, że tu nie można edytować.
Chciałabym jeszcze dodać, że bardzo mi się podoba jak wyglądasz na pierwszym zdjęciu. Taką cudowną twarz tam masz.

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 00:31   #17
gumiak
Raczkowanie

Miałam już na łbie wszystko, były długie blond, długie czarne i długie- rude, z grzywką, bez grzywki, miałam krótki platynowy blond, oraz kolorowego jeża Zmieniałam się radykalnie co sezon, dwa razy musiałam wymieniać dowód osobisty, bo były problemy
Teraz trenuję własną cierpliwość i zapuszczam włosy, oraz ich nie tykam farbą Za każdym razem, gdybym słuchała rad, to bym zgłupiała najpierw mi odradzano farbowanie naturalnego blondu, potem odradzano zmianę rudego, a potem mówili, że niezłego mam tego jeża

Prawda jest taka, że póki nie spróbujesz, to się nie dowiesz Pooglądaj sobie jak najwięcej zdjęć fryzur, aż coś ci się naprawdę sposoba i do dzieła
gumiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 00:39   #18
NaOSTRO
Raczkowanie

moim zdaniem do ramion włosy i będzie git ,grzywka miska - zasłania twarz i robi z człowieka pyzę :P
ale to moje zdanie , ja bym ściela do ramion a grzywka to już według uznania ;d
NaOSTRO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:37   #19
aga696
BAN stały

Wycieniować i grzywka na bok.
aga696 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 23:33   #20
skorpionka91
Przyczajenie

Moim skromnym zdaniem powinnaś zachować grzywkę , ale może obciąć ją na skos i uczesać na bok jak pisze aga696 .Sama mam zapuszczoną grzywkę którą czeszę na bok i jest bardzo wygodna , bo mogę ją spiąć i zostawić normalnie
skorpionka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:31   #21
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010

mi sie bardzo podobasz w grzywce na wprost pieknie Ci,a nie myslałaś żeby do takiej grzywki po prostu ściąć włosy? masz je grube piekne myślę,ze w krótkich fryzurkach tez będzieCi ok,ale z grzywką!
Depresja2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:31   #22
Morello
Rozeznanie

Najbardziej podobasz mi się na zdjęciach z prostą grzywką. Koloru bym nie zmieniała, obecny bardzo Ci pasuje Możesz spróbować skrócić włosy, tak za ramiona. Myślę, że w takiej długości będzie Ci do twarzy.
Morello jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 12:23   #23
susceptancja
Raczkowanie

Hmm.. Ja jestem zwolenniczkom długich włosów co nie znaczy że mi sie krótkie nie podobają. I jeśli bym się zdecydowała je zciąć to napweno fryzura Herbuś była by bardzo odpowiednia Pokarz może to zdj fryzjerowi i spytaj czy pasuje do twojego kształtu twarzy :} Bo wiadomo że zdj to co innego :P
susceptancja jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości