Migoczące cienie do powiek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-10-27, 10:21   #1
Hexa
Raczkowanie

Migoczące cienie do powiek

Kochane Wizażanki! Mam prośbę, czy mogłybyście zasugerować mi jekieś cienie do powiek z połyskującymi drobinkami? Może coś podobnego do Isa Dory? A może jeszcze inna firma ma jakieś ciekawe zestawy (chodzi o conajmniej 2-kolorowe)...A, no i cena... Tak gdzieś do 40 zł... wiem że Pupa ma też fajne cienie, ale chyba droższe... Wyprubowałam już Boujoris, teraz szukam innych. I jeszcze kolorek-jekieś beżowo-kawowe,brązowe, waniliowe (mam prawie czarne oczy i lubie takie kolory). Dziękuje bardzo wszystkim !!! Pozdrowionka z Gdańska!!!
Hexa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-27, 13:49   #2
smoczek
Zakorzenienie

Re: Migoczące cienie do powiek

mam wrażenie, że pojedycze cienie Pupy (polvere di luce extrapearl sa mniej więcej po 40 zł, choć kupowałam dośc dawno, wtedy za 30). Moim zdaniem, to najbardziej opalizujące cienie na rynku, a kolorków jest niezły wybór , więc powinnaś znaleźć coś dla siebieZobacz sobie opinie w KW
smoczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-27, 13:57   #3
smoczek
Zakorzenienie

jeszcze mi sie przypomniało, że z takich zupełnie tańszych niektóre zestawy Inglota bardzo ładnie opalizują Podobnie Cool Efect Maybeline, tyle, że one nie nadaja się do "tłustszych" powiek, bo błyskawicznie schodzą, ale efekt dają ładny, a jest tam taki piaskowy kolorek.
Stary 2002-10-27, 14:06   #4
guest
Zakorzenienie

co do cool effect Maybeline to mialam tą wersję w kredce i były wprost rewelacyjne- trzymały się [bez "wałkowania i blednięcia"] całymi dniami nawet w 40 stopniowych upałach w sierpniu, we Włoszech podczas intensywnego zwiedzania. Jedyny mankament- nie da się ich zastrugać, to chyba kwestia materiału, z jakiego zrobiona jest "oprawka". ale nie wiem, czy saą aż tak spektakularnie migoczące. teraz kupiłam analogiczne cienie L'oreal Color Fresco- sa droższe, ale to małe piwo... są tysiąc razy [dla mnie] gorsze!!- kolor słabszy, dużo mniej trwały i w ogóle.. ehh.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-27, 14:09   #5
smoczek
Zakorzenienie

ja sprawdziłam tylko wersję w tubeczce i zupełnie mi nie podeszła jeśli chodzi o trwalość.
Stary 2002-10-27, 14:21   #6
Hexa
Raczkowanie

Dzięki wielkie za odzew! Wiem że Inglot ma opalizujące cienie, oglądałam te z serii Spirit do układania w wieżyczke, są ładne, ale chyba niezbyt trwałe (zresztą za tą cenę może spróbuję). A te Maybelline w kredce mialam, ale jakoś mi nie podeszły, a pozatym to nie da się nimi wycieniować oka, nie mieszają sie z innymi (a takie bym chciała). No cóż, poszperam jeszcze w sklepach.
Hexa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-27, 15:50   #7
sistar
Gość

Oddaje glos na Pupe (mam ExtraPearl Eyeshadow, sa rewelacyjne i az za bardzo wydajne), oraz na YR, o ktorych tu nikt nie wspomnial - sa to cienie w odkrecanym pudeleczku, jeden kolor, z odcieni ktore Cie interesuja jest piekny Miedziany Braz (ja takich na ogol nie lubie, ale ten mi sie wyjatkowo podobal), a z katalogu wynika ze jest tez kolor waniliowo-bialy (nazywa sie Bialy Perlowy). Maja tez kolor Pozlacany (swoja droga YR ma fajne nazwy), i kilka innych, seria nazywa sie Couleurs Nature i ma zielone opakowania. Tych cieni nie uzywalam, wyprobowalam je tylko na reku, migocza konkursowo [img]icons/icon7.gif[/img] nie pamietam tez ile kosztuja (ale sadze, ze na pewno nie wiecej niz Pupa).
Pozdrawiam i zycze owocnych lowow [img]icons/icon7.gif[/img]
  Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości