help:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-03, 21:04   #1
frankee
Raczkowanie

GG do frankee
Question

help:)

Drogie wizażanki od dawna marzy mi się pewien kolor włosów, właściwie mam na jego punkcie fioła. Znalazłam na stronie Loreala mój wymarzony odcień, pytanie czy da rade moim włosom. Mój naturalny kolor to brąz ale oczywiście od dłuższego czasy eksperymentuje (te próby są nieudane). Ostatnio próbowałam rozjaśnić niektóre pasma farbą wellaton 8/1 jednak poszło w odrosty ;( potem nałożyłam na włosy garnier color & shine ciemny blond i mam teraz ciemne włosy, zbliżone do moich naturalnych tyle, że z rudym połyskiem i jaśniejszymi odrostami ;( jeżeli nie tą farbą to jaką inną uzyskałabym taki efekt? może któraś z Was miała na włoskach taki śliczny odcień...

Edytowane przez frankee
Czas edycji: 2010-09-03 o 21:06
frankee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 22:58   #2
finezja19
Raczkowanie

Dot.: help:)

Cytat:
Napisane przez frankee Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki od dawna marzy mi się pewien kolor włosów, właściwie mam na jego punkcie fioła. Znalazłam na stronie Loreala mój wymarzony odcień, pytanie czy da rade moim włosom. Mój naturalny kolor to brąz ale oczywiście od dłuższego czasy eksperymentuje (te próby są nieudane). Ostatnio próbowałam rozjaśnić niektóre pasma farbą wellaton 8/1 jednak poszło w odrosty ;( potem nałożyłam na włosy garnier color & shine ciemny blond i mam teraz ciemne włosy, zbliżone do moich naturalnych tyle, że z rudym połyskiem i jaśniejszymi odrostami ;( jeżeli nie tą farbą to jaką inną uzyskałabym taki efekt? może któraś z Was miała na włoskach taki śliczny odcień...
Na farbowaniu średnio się znam, ale ponoć jak się zrobi dekoloryzację i nałoży upragniona farbę, to efekt może być zadowalający.
finezja19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 00:07   #3
kitkulka
Zakorzenienie

Może wstaw zdjęcie swoich włosów?
A jesteś pewna, że taki odcień będzie do Ciebie pasował? Do karnacji, oczu?
Jest mnóstwo kolorów, które bardzo mi się podobają i chętnie bym eksperymentowała, ale wiem, że najzwyczajniej w świecie większość kolorów by do mnie po prostu nie pasowała
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 02:04   #4
szmyrk
Zakorzenienie

Skoro widzisz, ze samodzielne eksperymenty nie daja rady, to moze pora na wizyte u fryzjera
szmyrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 12:38   #5
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Skoro widzisz, ze samodzielne eksperymenty nie daja rady, to moze pora na wizyte u fryzjera
a to też prawda, hehe
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości