Ponowne rozjasnianie w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-04-01, 18:14   #1
andziaaaaaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Ponowne rozjasnianie w這s闚

Witam! Zwracam sie z takim problemem..,ot騜 rozjasniam w這sy za pomoca rozjasniacza, robi豉m to juz 3 razy, ale za kazdym nowym razem fryzjerka pokrywa豉 mi jedynie odrosty rozjasniaczem. Tym razem chcia豉bym zrobic moze jakis balejage z tym ze na cala d逝gosc w這s闚.I tu sie pojawia problem, s造sza豉m, 瞠 nie mozna ponownie nak豉dac rozja郾iacza czy jakiejkolwiek farby w miejscu gdzie wlosy byly juz robione, poniewaaz sie po豉mia a w konsekwencjii pozniej moga powypadac....czt to prawda...co mam zrobic w takiej sytuacji????? prosze o pomoc. POzdrawiam
andziaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-01, 18:19   #2
m這daa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 363
Re: Ponowne rozjasnianie w這s闚

Dlaczego nie mozna? jak dla mnie jesli robilas u dobrej fryzjerki, to oczywiscie ze mozesz. Ja robie balejaz i fryzjerce ciezko byloby znalezc gdzie mialam zrobione poprzednie pasemka, wiec chcac nie chcac naklada takze na te ktore juz byly, a wlosy mam nadal Takie jest moje zdanie

pozdrawiam
m這daa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-01, 18:38   #3
Yasmin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 479
GG do Yasmin

Hej, nie jestem fryzjerk, ale moge Ci powiedzie, 瞠 w豉郾ie w ten spos鏏 fryzjerka zniszczy豉 moje w這sy. Mia豉m robione pasemka rozja郾iaczem+ odrosty. Potem fryzjerka na這篡豉 mi farb i nie do嗆, 瞠 kolor zacz掖 schodzi ju po tygodniu, to pasemka maja okropny jaki zielonkawy odblask. W這sy mia豉m tak zniszczone, 瞠 wstyd mi by這 zdj望 czapk. Zmieni豉m fryzjera, nak豉dam co 2 tygodnie jakie serum na ko鎍闚ki ( bardzo pomaga), ale niestety musz zapomnie na d逝窺zy czas o farbowaniu i prostownicy. Mo瞠 trafi豉m wcze郾iej na jak捷 kiepsk fryzjerk, ale nie 篡cz Ci tego co ja mia豉m na g這wie.
Yasmin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-01, 18:41   #4
andziaaaaaaa
Przyczajenie

hmmm...no to ja juz sama nie wiem co zrobic.Jak pyta豉m sie jednej fryzjerki i pyta豉m sie o zafarbowanie calych wlos闚 to ona powiedziala ze raczej sie tego nie tyka hehe. Ale przeciez jak sie nak豉da FARBE na rozjasnione wlosy to chyba nic nie powinno sie dziac..... piszcieee co o tym sadzicie
Stary 2005-04-01, 18:50   #5
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

andziaaaaaaa napisa(a):
> Ale przeciez jak sie nak豉da FARBE na rozjasnione wlosy to chyba nic nie powinno sie dziac..... piszcieee co o tym sadzicie

Oczywiscie, ze nic sie nie bedzie dziac. Ja caly czas to rozjasniam wlosy, to znow je przyciemniam, to robie pasemka i je likwiduje :P wlosy sa jakie byly - nadal sie blyszcza i sa zdrowe (opinia fryzjera)
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-01, 18:57   #6
Santababala
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308

w豉郾ie te jestem ciekawa....rozja郾iam w這sy pasemkami- i w豉sciwe cala glowe mam blond- teraz chcia豉bym sama na這篡c jak御 farbe...odczeka 2 misi帷e i na這篡c np. ciemny blond. Naprawde nie mozna?
Santababala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-01, 18:58   #7
andziaaaaaaa
Przyczajenie

Nooo i o taka odp mi chodzi這 ehee to cos mi sie wydaje ze "zaszaleje" u fryzjera:P pozdrawiam
Stary 2005-04-01, 19:00   #8
kaixia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 410
GG do kaixia

Ja ci powiem tak, jaki czas temu robi豉m nami皻nie baleja瞠 (popielaty szatyn + platynowy blond) i za ka盥ym razem jak posz豉m robi odrosty, to fryzjerka (zreszt moja kole瘸nka) nak豉da豉 rozja郾iacz tylko na odrost, a farb na ca陰 d逝go嗆 w這sa. Szczerze powiem, ze nic mi si z w這sami z貫go nie dzia這. Jedyny minus by taki, ze jak na這篡豉 mi inn ni zwykle farb (inny producent) to kolor si wyp逝ka po jaki 5 myciach, ale to jest wina moich w這s闚 - nie ka盥a farba si na nich dobrze trzyma.
Wczoraj natomiast by豉m te u niej i robi豉m same odrosty rozja郾iaczem, bo stwierdzi豉m, 瞠 na wiosn trzeba si "wyblondzi" i us造sza豉m takie zdanie, ze absolutnie nie wolno k豉嗆 ROZJA吉IACZA na ca貫j d逝go軼i, a je瞠li chce si zrobi wi璚ej refleks闚 blond na ca貫j d逝go軼i, to 3-4 minuty przed sp逝kaniem nale篡 zdj望 folie i przeczesa w這sy.
Takie s moje do鈍iadczenia z rozja郾iaczami i baleja瞠m.
Pozdrawiam cieplutko
Stary 2005-04-01, 19:25   #9
Santababala
Raczkowanie

Jezu a mi zawsze fryzjerka robila tylko rozjasniaczem

Pani Grazynko!!!Jak to pwoinno byc? Rozjasniaczem tylko odrost czy calosc?
Stary 2005-04-01, 19:27   #10
andziaaaaaaa
Przyczajenie

Aaaaa co sie Pani martwi:P Nawet jak fryzjerka robi豉 rozjasniaczem to trudnoo....wazne ze jeszcze w這sy sa na glowie
Stary 2005-04-01, 19:55   #11
Santababala
Raczkowanie

Jeszcze sa ale za 2 tygodnie ide na odrosty a wole kontrolowac co mi klada na glowe
Stary 2005-04-01, 20:22   #12
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

czarna noc... Ty masz szczescie i chyba czarodziejskie wlosy, tyle chemii i zdrowe i blyszczace... no ale ....
absolutnie nie wolno nakladac rozjasniacza na wlosy juz rozjasnione, bo i po co? przeciez juz sie bardziej nie rozjasnia, za to jest duza szansa ze sie zniszcza
oczywiscie jak kto chce to sobie robi ,ale na wlasne zyczenie niszczy wlasne wlosy, lub niedouczona fryzjerka robi to samo,dla mnie to koszmar, ale coz...
jezeli chodzi o pasemka , profesjonalista potrafi pasemka wybierac w tym samym miejscu, naprawde nie jest to problem
Stary 2005-04-01, 20:26   #13
Santababala
Raczkowanie

Pani Grazynko- czyli na odrost rozjasniacz a na rozjasnoione pasemka farbe?
Stary 2005-04-01, 20:29   #14
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

ano mam gra篡nko, ju chyba 2gi raz si dziwisz temu i nie rozumiem dlaczego. Nie ka盥y po na這瞠niu farby ma siano ja nie mam, pewnie dlatego, ze trzymam sie z dala od fryzjerow: nakladam farbe sobie i mamie i zapewniam cie, ze efekt jest lepszy niz po wydaniu 200zl u fryzjera. No, ale jak mowisz, ja mam po prostu szczescie
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-01, 20:32   #15
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

na pasemka nie naklada sie juz nic, pzreciez sa rozjasnione
natomiast jezeli sa pasmka robione farba to mozna nakladajac na odrost musn帷 farba na calosc aby odswiezy kolor
Stary 2005-04-01, 20:39   #16
Santababala
Raczkowanie

Ale mnie interesuje taka sytuacja: pasemka rozjanione proszkiem i woda 12 %, czym robic odrost a czym pasemka by je odswiezyc? Chcialabym jeszcze wybrac ciemne wlosy z balejazu. Wiec co czym i dlaczego

Dziekuje z gory za ciuerpliwosc
Stary 2005-04-01, 20:58   #17
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

" Ja caly czas to rozjasniam wlosy, to znow je przyciemniam, to robie pasemka i je likwiduje :P wlosy sa jakie byly - nadal sie blyszcza i sa zdrowe (opinia fryzjera) "
napisala te slowa czyli ,ze rozjasniasz i farbujesz na okraglo, czyli ?? mog. sie dziwic?
zawsze bed sie dziwic, osobom ktore pisza, ze maja wspaniale , a wlasciwie zdrowe wlosy pomimo, tego ze dekoloryzuja, rozjasniaja, robia wiele zabiegow chemicznych i co? wlosy sa zdrowe i blyzsczace .. jak nie zobacze to ja nie uwierze, wybacz ale z wlasnego doswiadczenia (niestety , moze tak myslisz , ale jestem w tym zawodzie,maniakiem wykonywania zabiegow , jak najmniej niszczacych wlosy, dlatego zawsze pracuje dobrymi srodkami, i wcale nie za taka cene jaka podajesz..) opiekujac sie wlosami kilientek, tych mioch i tych , ktore same sobie robia rozne zabiegi, mam spore obserwacje, dlatego sie dziwie Twoim opiniom , nie neguje ich , ale nie sa adekwatne do tego ja piszesz
"Oczywiscie, ze nic sie nie bedzie dziac. "
wiesz te zawsze optymistyczne? ze tak oczywiscie...nic sie stanie bo ja juz robilam...czy robie itd...
chodzi mi o to ,ze kazdy ma inne wlosy i moze , porzez takie stwierdzenia ,sobie zniszczyc wlosy, a przeciez nie o to chodzi
a ja jako opiekun tego forum ,poprostu staram sie temu zapobiegac
mam nadzieje ze mnie zrozumiesz
Stary 2005-04-02, 20:40   #18
Santababala
Raczkowanie

Prosze pani Grayznko jeszcze raz o objasnienie: na ciemnych farbowanych wlosach mam zrobione jasne pasemka, takie zlocistego koloru. Mam juz odrost ok. 2 cm. Chcialabym rozjasnic pasemkami reszte "ciemnych" wlosow no i te odrosty. Co powinna fryzjerka zrobic mi farba a co rozjasniaczem?
Stary 2005-04-02, 21:16   #19
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980

czyli chcesz miec cale wloski jasne? tak?
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-02, 22:55   #20
Santababala
Raczkowanie

dokladnie
Stary 2005-04-02, 23:49   #21
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980

a nalozyc farbke na odrosty a potem na calosc?
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-03, 00:01   #22
pikusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Koniecznie...na ca貫 w這ski,ca陰 g堯wk- b璠zie 豉dnie harmonizowa這 z sianem, kt鏎e masz w 鈔odku...
...przepraszam...
pikusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-03, 06:42   #23
Santababala
Raczkowanie

Tyle,瞠 ja p馧 g這wy mam jeszcze ciemny kasztan- wi璚 blond tego mi nie pokryje.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.