dobry samoopalacz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-07-01, 18:59   #1
guest
Zakorzenienie

dobry,tani samoopalacz

potrzebuje dobrego taniego skutecznego samoopalacza! prosze o pomoc, doradźcie mi jakiś! z góry dziekuje!!!!!
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-01, 19:47   #2
Evoonya
Raczkowanie

GG do Evoonya
Re: dobry,tani samoopalacz

Kolastyna w sprayu. Nadaje się do twarzy i ciała. Fajnie się rozprowadza, nie pozostawia smug. Przyciemnia skórę delikatnie, nadaje się więc do cer jasnych i normalnych. Wydajny. Kosztuje - o ile dobrze pamiętam - dwadzieścia kilka złotych. Samoopalaczy z niższych półek cenowych nie polecam. Efekty są czasem opłakane, a buzia to nie gatki, które można zdjąć [img]icons/icon12.gif[/img]
Evoonya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-01, 20:04   #3
guest
Zakorzenienie

[img]icons/icon40.gif[/img]
zgodze sie z tym że Kolastyna w spreyu jest świetna sama ją używam i jest naprawde wydajna a jeśli chodzi o cene ja kupiłam ja po 15 zł a nie 20 pare [img]icons/icon10.gif[/img] a jeśli juz tak bardzo chcesz wyglądac na opalana to idz raz czy 2 razy na solarium albo jeszcze lepiej jak tylko złapiesz pogode i troszke wolnego czasy wygrzewaj sie na słoneczku to przeciez za darmo od czego jest lato i wakacje [img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2002-07-02, 21:10   #4
guest
Zakorzenienie

Również słyszałam dobre opinie na temat tego kosmetyku.Radzę Ci jednak wypróbować zanim go kupisz, bo np na mojej skórze on nie działa [img]icons/icon21.gif[/img] Próbowałam już pare razy i nic...czy ktoś wie dlaczego??
Stary 2002-07-02, 21:54   #5
guest
Zakorzenienie

majeczka to pewnei dlatego ze nie masz takiej jasnej cery bo to tylkodla takich osób sa widoczne efekty
Stary 2002-07-19, 17:14   #6
sarenka
Zakorzenienie

Riwiera Polleny Ewy jest baaaaaardzo OK. a z Kolastyny też jestem zadowolona - polecam nie tylko ten w sprayu, ale i zwykły w kremie.

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-29, 20:43   #7
alagoss1@hotmail.com
Przyczajenie

witaj jesli szukasz czegos co nie przestraszy domownikow po uzyciu i jest delikatne, nie pozostawia smug to uzyj mleczka sopot, jest rewelacyjne, mieszkam w londynie i mama mi go stale przysyla, bo juz wiekszosc tych "cudownych" wyprobowalam. naprawde polecam, pa
alagoss1@hotmail.com jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-01, 17:20   #8
guest
Zakorzenienie

dobry samoopalacz

szukam jakiegos dobrego samoopalacza,mowiac szczerze cena wlasciwie niewazna,byle by byl naprawde dobry!!!

do tej pory uzywalam "vichy",ale jednak nie daje naprawde dobrego efektu,jest troche "zolty" no i co najgorsze z twarzy schodzi juz po 2 dniach!!!!przynajmniej u mnie!!!

slyszalam o samoopalaczu "Diora" i jeszcze jakims w cenie ponad 100 zl,czy daja kolor bardziej "brazowy" niz zlotawy i czy sie dluzej trzymaja na skorze???(czy to moze u kazdego sprawa indywidualna??)no i jesli tak to czy ktos wie gdzie je mozna kupic??? - mieszkam w Warszawie...

chyba ze ktos zna cos jeszcze,zalezy mi zeby nie zostawial "plam" - pod tym wzgledem "vichy" jest naprawde dobry ale zeby moze byl nieco bardziej brazowy i dluzej sie trzymal....

bylabym bardzo wdzieczna za jakies wskazowki...[img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-11-01, 18:09   #9
guest
Zakorzenienie

Re: dobry samoopalacz

Ya używałam samoopalacza NIVEA i Avon (tego w spray'u). Oba są całkiem niezłe... Nivea jest bardzo jasny, trzeba nałożyć kilka warstw, żeby kolor był intensywny, ale dzięki temu nie ma smug, bo nawet jeśli jedna z nałożonych warstw będzie niedokładna to inna ją wyrówna. Za to Avon jest ciemniejszy, ale po tygodniu bez peelingu wygląda okropnie. Złuszcza się bardzo nierównomiernie, dlatego jeśli proponuje do tego samoopalacza dokupić od razu jakiś dobry peeling... W sumie to nie wiem z którego jestem bardziej zadowolona, ale ostatnio częściej używam NIVEA, ale to dlatego, że jestem blondynką i nieładnie i nienaturalnie wygladam ze zbyt ciemną skórą [img]icons/icon12.gif[/img]Możesz spróbować NIVEA kosztuje ok. 30 zł (najtaniej widziałam za 24zł...) a AVoN chyba jest troszkę droższy, ale mozesz poczekac na promocje...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości