LOOK 2005 - byłam ... :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-04-10, 19:15   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

LOOK 2005 - byłam ... :)

Właśnie przed chwilą wróciłam z Poznania z LOOK 2005. I prawdę mówiąc bardzo mi się te targi podobały. Byłam pierwszy raz i nie mam porównania z poprzednimi edycjami, ale te podobały mi się bardzo.
Targi kosmetyczne stają się coraz bardziej statyczne i martwe. Bardziej przypominają targowisko, niż miejsce wymiany doświadczeń i informacji. Tutaj było inaczej - ruch, dynamiczne pokazy. Wszędzie coś się działo - na małych scenach pokazy mistrzów fryzjerstwa i stylistów z prezentacją nowych technik, materiałów. Na dużych - prawdziwy show nowych trendów, makijażu haute couture ( gdzie miałam przyjemność bycia w jury )
No ale zaczynam za bardzo się rozpisywać

A chciałam przede wszystkim napisać, że wdziałam naszą kochaną Gagę w akcji Jest po prostu niesamowita. Całe dwa dni strzygła, malowała, czarowała cuda na głowie. Naszym Wizażankom też
Poza tym udało mi się poznać kilka, uroczych Wizażanek z Poznania i okolic. Strasznie się cieszę, że Was poznałam i mam nadzieję, że to nie będzie ostatni raz.

Jeszcze raz piękne dzięki za tak wspaniały weekend

Ściskam Was gorąco

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 23:39   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: LOOK 2005 - byłam ... :)

Aguś!! napewno tez widzialas i odczulas to, jak nasze kochane modelki-wizazanki, sie bardzo ucieszyly ze miały ta ogromna przyjemnosc Ciebie poznac??

i nie tylko.... :piwko:
a ja dzieki Tobie i Wizazowi!!moglam poznac tyle wspanialych ośób!! naprawde
nie tylko tych , ktore mi zaufały i biora udzial w pokazach, ale i tym, ktore sa moimi klientkami oraz tych, które wirtualnie maja ze mną kotakt
to naprawde , bardzo , barzdo wspaniale i mile uczucie

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości