Z ziemii obcej do polskiej...i do oslawionej tu p.Grazyny!:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-04-13, 19:00   #1
aginek
Raczkowanie

Z ziemii obcej do polskiej...i do oslawionej tu p.Grazyny!:)

...leci ta wiadomosc Wlasnie wczoraj odkrylam te strone i az zapialam z zachwytu O malo mnie szef na zbyt dlugiej przerwie w pracy nie nakryl. coz, klopot mam podobnny do wiekoszosci moich poprzedniczek, czyli chec odmiany; jako,ze mieszkam daleko a w Polsce bede niebawem na kilka dni, musze miec gotowy pomysl coby z biegu wskoczyc na fotel fryzjerski i wyjsc odmieniona bo czas bedzie naglil. Zamieszczam kilka zdjec, mam, a raczej mialam, do zeszlego lata, zdrowe i proste wlosy, dopoki ich nie skrzywdzilam okrutnie trwala i to kiepsko zrobiona, sromotna porazka... Przez ponad 10 lat nosilam sie z wlosami siegajacymi pupy,prostymi jak druty, potem przyszly kolejne podcinania az w koncu wyladowalam z wlosami a la siano, to efekt tej piorunskiej trwalej... Teraz chce znowu hodowac wlosy,ale chyba musze jej podciac bo nie wygladaja ladnie, sa napuszone a nie taka ich natura. Jesli ktora z pan fryzjerek bedzie miala chwile czasu to moze zmontuje na tych magiczych programach jakas fryzurke dla mnie? Pozdrawiam goraco wszystkie wizazanki, nie robcie trwalej!
aginek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 19:06   #2
aginek
Raczkowanie

Re: Z ziemii obcej do polskiej...

Zalaczam jeszcze zdjecie dlugosci mojego siana, tak,tak...wygladam w nim jak stara babcia, nie da sie ukryc!
Stary 2005-04-13, 20:32   #3
nimfetka
Zadomowienie

Re: Z ziemii obcej do polskiej...

rad nie mam..ale musze zabrac głos bo mnie skręci.A więc na początek witam wsród nas
i dodam jeszcze,że z Twoich wypowiedzi można odczytać ze fajna z Ciebie i bardzo żyłowiowa dziewczyna!!własnie Twoja wypowiedź taka energiczna sama w sobie zmusiła mnie do napisania wiadomości do Ciebie!
pozdr serdecznie!!
Stary 2005-04-13, 20:54   #4
aginek
Raczkowanie

Z ziemii dunskiej do polskiej...Nimfetki! :)

Ojej! No teraz juz zupelnie moge piac z radosci i serdecznosci! Bardzo Ci dziekuje Nimfetko za taka serce grzejaca serdecznosc i wpis! Dawno sie nie spotkalam z taka fajowa uprzejmoscia, chyba dlatego,ze mieszkam w tym chlodnym,skandynawskim kraju, gdzie ludzie malo ciepli, tak jak ten ich, wiejacy tu codziennie, wiatr...I tej zywiolowosci nie mam na kim wyzyc, ile mozna na wlasnym facecie..? A tu Ty tak fajnie piszesz, ze jak nie wpiszesz to sie skreci, zasmialam sie w glos az moj kot Cynamon podskoczyl na kanapie, hihi(pierwszy przejaw ruchu od kilku godzin! Dziekuje za powitanie, pozdrawiam tez serdecznie i zycze Ci rownie milego wieczora,jaki teraz mam ja! Usciski!
Stary 2005-04-13, 20:54   #5
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: Z ziemii obcej do polskiej...i do oslawionej tu p.Grazyny!:)

witam!! sedecznie
na naszych stronach!!
ja wiem jak to jest jak sie ma spalon trwałaą, tez kiedys chozdilam do fryzjera
pierwsza rada to regeneracja- glebokie nawilzanie i ozdżywianie, ale nie natluzszcanie...
mozesz wlosy prostowac lub zakrecac., wtedy nadasz im inny wyglad kilka propozycji ponizej pozdrowka Gaga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ___120_annesophie_step.jpg (9,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9_m.jpg (3,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mid10.jpg (21,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w14.jpg (8,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: gif FOTO006.GIF (31,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8 Hair Machinesmall[1].jpg (32,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg middarkred[1].jpg (11,2 KB, 3 załadowań)
Stary 2005-04-13, 21:05   #6
aginek
Raczkowanie

Z ziemii obcej do polskiej...i do oslawionej tu p.Grazyny!:)

Witam p. Grazyno i dziekuje za chwile czasu! Ale z tym chodzeniem do fryzjera to chyba jakas plotka!?! Rozumiem,ze proponuje Pani podciecie wlosow,tj.tego siana na koncach, wnioskujac z Pani propozycji? Mialam kiedys podobna fryzurke do zdjecia nr 3, tylko,ze ja cholera leniwa jestem...Tak naprawde nie jestem chyba 100-procentowa kobieta bo po 3 tygodniach przyjazni z nowa zakupiona lokowka i wykrecaniu na zewnatrz tych kosmykow, skapitulowalam... Oddalam lokowke mlodszej siostrze i znowu zapuszczalam wlosy.Dlatego chyba podobaja mi sie tak wycieniowane wlosy,ktore bez spedzania pol godziny w lazience, wygladaja ladnie, tak dla leniwych wlasnie Bardzo czekam na powrot wlosow do dawnej swietnosci, ale chyba faktycznie nie obejdzie sie bez obciachania tego siana...Podobaja mi sie takie poldlugie,wycieniowane wlosy, z taka , jakby to ujac, "polowa grzywki" (polowa w pionie,nie poziomo,hihi), cos a la zdjecie nr 2. Poza tym mam raczej okragawa twarz a to tez chyba nalezy wziac pod uwage...Grzywka?Bez-grzywka?Ja po pomysle z trwala- nie ufam juz sobie I tak niech chyba zostanie!
A czy jakies konkretne nawizajace kosmetyki ma Pani na mysli? Ja ostatnio zachwalam, podarowana mi przypadkiem, odzywke Lancome, szampon tez, bardzo miekkie sa po niej wlosy,ale chyba faktycznie powinnam sie paciac czyms nawilzajacym?
To by bylo na tyle zawracanie Pani glowy, goraco pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za porady!
Aga
Stary 2005-04-13, 21:19   #7
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

nie to nie polotka
pzreciez ja tez bylam kiedys mloda i nie od zawsze bylam fryzjerem, wlasnie wtedy pierwszy raz pzrez mysl mi pzremknęlo (jak mi spalili wlosy) ze ja nigdy bym tak nie skzrzywdzila kobiety... co tez probuje czynic...
pisalas ze chcesz odmiany... moze grzywka pelna to nie jest to cos dla Ciebie, ale "siano" nalezaloby skrocic, wycieniowac,jezeli wykozrystalabys prostownice , napewno byloby Ci korzystniej, w tej dlugosci nie wygladasz ciekawie, pomijajac trwala, dobrze ci w spietych wlosach , wiec w krotszych rowniez, ale mozesz sie z tym nie zgodzic, to tylko propozycja, ja cie tak wizde ,
a buzke masz pzremiła!!
Stary 2005-04-13, 21:31   #8
aginek
Raczkowanie

Jak to "bylam" mloda!?! Przeciez ktos taki,jak Pani, ma w duszy zawsze 18 lat, dobrze mowie? Bardzo milo sie czyta o ludziach, ktorzy swoja prace wykonuja z pasja i prawdziwa checia ("ze ja nigdy bym tak nie skrzywdzila kobiety"). Az mi sie cieplo na duszy robi i geba sama sie smieje od takich milych rzeczy, ech,teskno czasem za ta polska serdecznoscia,teskno...Ch yba jutro zrobie w pracy rewolte i pokaze tym Duczykom co znaczy slowianska dusza!!! Inspiracja z wirtualnej wizyty u fryzjerki od serca!
Wracajac do siana, ma Pani racje, pelna grzywka to nie dla mnie, tez sprawdzone, nie nadaje sie do publikacji , potwierdza tez Pani fakt,ze dobrze mi w spietych wlosach a w tej dlugosci do ramion wygladam zupelnie jak babinka uschnieta z tesknoty za ojczyzna I szalenie dziekuje za przemily komplement! Tyle dobrej energii z tego wirtualnego swiata moze plynac....
Zycze tego samego! Gorace pozdrowienia!
Aga

ps. A co z ta odzywka dobrze nawilzajaca pani Grazyno? Czego szukac?
Stary 2005-04-13, 21:36   #9
nimfetka
Zadomowienie

Re: Z ziemii dunskiej do polskiej...Nimfetki! :)

aginek napisał(a):
> Ojej! No teraz juz zupelnie moge piac z radosci i serdecznosci! Bardzo Ci dziekuje Nimfetko za taka serce grzejaca serdecznosc i wpis!
nie ma za co....
>Dawno sie nie spotkalam z taka fajowa uprzejmoscia,
uuu to bardzo źle.ludzie powinni byc dla siebie mili.To takie ludzkie a zarazem tak niespotykane..a szkoda..!
>chyba dlatego,ze mieszkam w tym chlodnym,skandynawskim kraju, gdzie ludzie malo ciepli, tak jak ten ich, wiejacy tu codziennie, wiatr...
uu to nie ma się czemu dziwić..ale może nie jest tak źle?
a jak jest to zapraszam do Polski ma być lato stulecia
poopalamy się wygrzejemy tyłeczki
>I tej zywiolowosci nie mam na kim wyzyc, ile mozna na wlasnym facecie..?
hehe powiem,że Zadałaś bardzo trafne pytanie ile można..? ile biedny wytrzyma??
>A tu Ty tak fajnie piszesz,
dziękuje że Ci się podobało,należało się za tak fajne wkroczenie w nasze grono!
>ze jak nie wpiszesz to sie skreci,
no tak przeczytałam za chwile odeszłąm od watku ale znów nacisnełam myszką na Twoją wiadomość,pomyślałam własnie tak,że skęci mnie jak nic nie napisze a że bardzo sympatycznie w dodatku wyglądasz na zdjęciu w czerwonych koralach(mam nadzieje ze się nie myle co do korali)to mówię a co mi tak..Kobiecie się nalezy
>zasmialam sie w glos az moj kot Cynamon podskoczyl na kanapie, hihi(pierwszy przejaw ruchu od kilku godzin!
oo to jeszcze milej jak zostałam inicjatorką ruchu kociego
>Dziekuje za powitanie, pozdrawiam tez serdecznie i zycze Ci rownie milego wieczora,jaki teraz mam ja! Usciski!
za miły to nie bedzie bo samotny ale...ciepło mam dach nad głowa jest a więc...nie jest tak źle..
pozdrawiam
Stary 2005-04-13, 21:48   #10
aginek
Raczkowanie

No kochana, znowu sie usmialam w glos! Tak serdecznie od serca! Po tych Twoich wiadomosciach mam humor taki ,jak po pierwszej lampce czerwonego wina.... Tak,korale czerwone z Zakopanego, a wieczor lepiej spedzic samej niz w kiepskim towarzystwie,pamietaj o tym! Ja tez dzis sama, tj.z Cynamonem,ale nie narzekam! Mnie zawsze rozgrzewa muzyka, taka,ktora przeplywa przez czlowieka strumieniem ciepla i energia, na pewno taka masz, poszukaj! No i w ten oto sposob, ja kobieta nie zawsze kobieca , wyladowalam na forum wizazowym
Moj facet by sie usmial gdyby to widzial, dobrze,ze nie widzi
Usciski !
Aga i Cynamon z kanapy
Stary 2005-04-13, 21:54   #11
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

"18 lat miec to nie grzech..." coś takiego kiedys spiewano... tak , tak, ja to chyba nie wydorośleje....w duszy oczywiscie....
a co do odzywki, ja nie wiem co wy tam macie dostepnego co ja bym mogla znac?
ale spojrz do naszego slkepiku http://www.estyl.pl/sklep/customer/home.php
tam jest troche ciekawych a co najwazniejsze skutecznych produktow
ja ci moge polecic np
http://www.estyl.pl/sklep/customer/product.php?
productid=16561&cat=288&p age=1

http://www.estyl.pl/sklep/customer/product.php?
productid=16580&cat=401&p age=1

http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=401&page=1

oraz mozesz zajrzec na KWC tam sa tez opinie wzaznek
pozdrawiam serdecznie
Stary 2005-04-13, 22:01   #12
aginek
Raczkowanie

No tak, bo ja nie zajrzalam jeszcze do sklepu! Dziekuje za sugestie, tutaj bardzo duzo kosmetykow profesjonanych mozna dostac, nie ma problemu, takze na pewno cos znajde z tego, co Pani proponuje! Po wyplacie ruszam na lowy! ;D
A te 18 lat w duszy - tak trzymac!!! Tacy ludzie to skarb! az sie serce rwie!
Usciski serdeczne!
Stary 2005-04-13, 22:09   #13
aginek
Raczkowanie

Ale o wysylce za granice nic w sklepiku nie pisza, co? Nie ma takiej opcji?
Stary 2005-04-13, 22:19   #14
lucille
Wtajemniczenie

No nie najwyżej będzie, że odgapiam Nimfetko jakby co nie odgapiam a może jednak

Przeczytałąm cały wątek z zapartym tchem i o mały włos nie pobeczałam się na końcu - z żalu, że koniec postów aginka

Aginku witamy Po Twoich postach tak jakoś miło i wesoło w serduchu się zrobiło (a przedtem humorek taki sobie). I do tego masz kota (bo nie wiesz jeszcze, że ten post pisze kompletnie zwariowana na punkcie kotów osóbka).

A tak bardziej na temat podobasz mi się na tych zdjęciach z asymetryczną grzywką, więc może pomysł skośnej grzywy nie taki zły (no dobra przyznam się mnie też ostatnio opanowała wizażowa mania na skośne grzywki )

No prosze przeczytałam swój post i wyszło mi, że Twój optymizm i energia zaraźliwe (nawet wirtualnie) są

lucille jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 22:31   #15
aginek
Raczkowanie

Re: Z ziemii dunskiej do polskiej...Lucillei! :)

No co Ty gapiszonie (tak mowila do mnie ciocia w Gdyni - jaki tam koniec moich postow?!? Toz ja tu siedze caly bozy wieczor na wizazu zamias sie uczyc pilnie dunskich slowek! hihi, jedyne, co sie zmienilo to to,ze slucham tak glosno Maryli Rodowicz i Jej "jarmarkow", ze az Cynamon wstal z kanapy, a to znaczny postep! A Ona tak spiewa o zalu za roznosciami,do ktorych sie ma sentyment,ze chyba mi sie udzielilo to tez ,tak razem z ta radoscia wirtualna i dobra energia od Was tu No i mnie wlasnie tego najbardziej zal - babskich rozmow w pokrewnymi duszami,a te moje wszystkie duszki zostawilam za soba... Ze az gdzie mnie to zanioslo?Na forum wizazu, mnie - kobiete od swieta (tj.od swieta spedzajaca przed lustrem dluzej niz 5 minut . No i mialo byc o wlosach i moim sianie a tu takie przyjemne rzeczy z tego wynikly i mily wieczor ,babski na odleglosc A najweselsza rzecza jest to,ze mozna komus przyniesc troche radosci i wywolac chwike usmiechu! Dziekuje za te slowa Lucille!
Pozdrawiam Was goraco!

ps.Cynamon dla Ciebie, a co tam - kot nie moze byc na wizaz.pl ???
Stary 2005-04-13, 22:31   #16
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

mysle ze jak napiszesz do szefowej forum Agnieszki Zembrzyckiej to Ci cosik poradzi, bo ona zna wszelkie rozwiazania
to wspaniala, wesola i ciepla osoba
Stary 2005-04-13, 22:37   #17
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

a ja tez sie rozczulilam... bo mi moja nlepsza kolezanka wybyla do Danii...
ale jest szczesliwa, to ja tez ze ona jest... choć sie nie widujemy za czesto i choc mnie tyle rzay zapraszala jak jest u mnie ... ale ja ciagle nie mam czasu... dla siebie, dla rozdiny (wstyd sie przyznac )a co dopiero na wypoczynek, bo Ulenka, (kolezanka co to wybyla) mowi mi jak jest w Polsce, zebym pzryjechala troche odpoczac... ja i odpoczynek? no moze kiedys?
Stary 2005-04-13, 22:48   #18
aginek
Raczkowanie

Dokladnie,sa ludzie, ktorzy nigdy nie odpoczywaja, nie umieja bo zyja z pasja; a zreszta kazdy sam okresla swoja definicje "odpoczynku" wiec od tego trzeba zaczac - dla jednych to lezenie do gory brzuchem i nie robienie niczego , dla innych bycie w pracy,ktora sie kocha (i nie przypala wlosow klientkowm ) to tez swoisty odpoczynek, prawda? A jesli sie jest przy tym szczesliwym ze samym soba i w zgodzie ze swiatem, to czego wiecej szukac.... ?
Ale kiedys sie proszez wybrac jednak do tej Danii!
Stary 2005-04-13, 22:52   #19
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

nie przypala wlosow, lub chocby koltletow
wybiore sie oj wybiore, napewno!!
caluski
Stary 2005-04-13, 22:56   #20
aginek
Raczkowanie

Dobre z tymi kotletami pani Grazynko! :P
Pozdrawiam z Danii goraco i zycze dobrej nocy!
Prosze sie wyspac bo inaczej moze dojsc do jakiegos przypalenia jednak!
Aga
Stary 2005-04-13, 23:12   #21
aginek
Raczkowanie

No i tak z zapytania o moje wlosy-zrodzil sie wieczor na wizaz.pl i zdjecia kota zamiast komputerowych montazy mojej twarzy!
Bylo bardzo milo z Wami babeczki , ksiazki jak lezaly na stole,tak leza a teraz siusiu, paciorek i spac!

ps.Lucille ,wyswietlil Ci sie Cynamon?
Stary 2005-04-13, 23:12   #22
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

ja ciebie tez goraco pozdrawiam z Gliwic!!
Stary 2005-04-13, 23:18   #23
lucille
Wtajemniczenie

Bożesz Ty jakie pięknośći Może być na wizażu - a co Zresztą kotów psów i szynszyli (i pewnie kilka innych zwierzów ) na wizażu ducke - jednym słowem pupili nie pomijamy jak zaczniesz przekopywać archiwum natkniesz się na dużo wątków w tym temacie

Podoba mi się ten gapiszon

miałam na myśli, że koniec jak na razie postów a ja chciałam więcej - tak dobrze mi się czytało

nie bój żaby - tutaj mnóstwo pokrewnych dusz można znaleźć - do tańca i do różańca jak nasze babki mawiały. Chociaż kłótnie nas także nei omijają, ale kto by się drobiazgami przejmował

no i przepadłaś z kretesem - już jesteś uzależniona od wizażu. Tutaj dużo dziewczyn było minimalistkami kosmetycznymi - a teraz szaleją

A w ogóle to z najbardziej niewinnych tematów wynikają bardzo ciekawe rzeczy

Rany, a miałam iść wcześniej spać. Od jutra koniec z wieczornym łażeniem po wizażu
Stary 2005-04-13, 23:27   #24
aginek
Raczkowanie

Tak,chcialabym to widziec kochana! Tak samo jak ja juz nie mysle o tym,co bedzie pierwsza rzecza,jaka zrobie jutro rano w pracy, hahah! zamiast www.pracowac.dk bedzie www.wizaz.pl ;P
No i masz racje - nawet moje siano na lbie stalo sie zaczatkiem wymiany dobrej energi Ale teraz juz naprawde ide! Poszlam....
Dobrej nocy! od Cynamona! W miedzyczasie zmienil tylko kanapy
Stary 2005-04-13, 23:40   #25
lucille
Wtajemniczenie

Zabawne mój kot zmienia fotele

No dobra a teraz coś na temat w końcu
Zrobiłąm kilka symulacji (na grzywki się uparłam - nia ma na mnie siły ) MAm nawet swoje typy ale niech się wypowiedzą inne jak tylko się obudzą

Dobranoć - może uda mi się chociaż przed północą :z rozmarzeniem:

Tadam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (24,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (26,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (24,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz4.jpg (24,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz5.jpg (25,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz6.jpg (24,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz7.jpg (27,6 KB, 2 załadowań)
Stary 2005-04-13, 23:40   #26
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

Aginku tak "czytam Ciebie" i też mi sie wesoło robi, bo sama kiedyś spędziłam zaledwie pół roku w Danii, ale pozostały mi bardzo ciepłe wspomnienia. Gdzie dokładnie mieszkasz? Dawno wyjechałaś? wybacz tę prywatę, ale jak słyszę "Dania" to jakoś tak znajomo się robi

pozdrawiam z Krakowa
xanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 23:44   #27
lucille
Wtajemniczenie

xanka napisał(a):
> pozdrawiam z Krakowa
>

O rany Xanka - nawet nie wiedziałam, że Ty też Krakuska no proszę tyle wspólnych wątków i nie zauważyłam

Pozdrawiam
Stary 2005-04-14, 00:11   #28
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

lucille napisał(a):

> O rany Xanka - nawet nie wiedziałam, że Ty też Krakuska

Krakuska bardziej z zamiłowania i zamieszkania chociaż ciągle zameldowana w Kielcach

xanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 07:44   #29
aginek
Raczkowanie

Tam tam tadaaaam! Dzien dobry! A nie mowilam,ze tak bedzie! Krzesla nie zdazylam zagrzac w pracy a tu juz moje lapki szukaja klawaitury, hihi. Przy tym moj kot - Lucille - chyba udzielil mu sie moj energetyczny nastroj bo jak sie polozylam o 1 to ten gamon przez pol godziny "bawil sie" i szalal po domu jak nieboskie stworzenie! Mam co chcialam
Dzieki Lucille za symulacje,chyba najbardziej podoba mi sie ta 1 opcja,bo jest i grzywka, i duzo ukladac nie trzeba
Xanka - ja tez mam takie sentymentalne drzenie serca jak slysze slowo Holandia,tez tam mieszkalam chwile kiedys i poza wracaniem do przyjaciol prawie kazdego lata, mam tyyyle ukochanych rzeczy, jedzeniowych glownie , i miejsc... W Danii mieszkam w Odense - miescie Andersena, wlasnie w zeszly weekend byla rocznica Jego 200-tnych urodzin. A wyemigrowalam w sierpniu wiec jeszcze swiezo. Nie ma jak to jezdzenie codziennie na rowerku A Ty gdzie mieszkalas?
No dobrze, troche jednak trzeba popracowac, zycze Wam milego dnia dziewuszki!
Stary 2005-04-14, 08:13   #30
aginek
Raczkowanie

Re: Z ziemii dunskiej do polskiej...Lucille! :)

Lucille,a jak ta pierwsza fryzurka ma wygladac z tylu powiedz? Jest jakas szansa na pokazanie? To jest zapewne jakis program do dobierania fryzur, tak?
Cos mi sie zdaje,ze od mojego minimalizmu zawedruje na forum do wizazystki...To wszystko przez Was!!!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości