ile płacicie za Kerastase? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-04-14, 21:28   #1
beliczek
Zakorzenienie

ile płacicie za Kerastase?

Ile kosztuja u waszych fryzjerów kosmetyki do włosów kerastase? zapłąciłam dziś za szampon "oleo-relax" 70zł. czy to aby nie za dużo? pół roku temu kupowałam u innego fryzjera szampon z cementem i zapłaciłam 60zł. za maseczkę do włosów L'oreal "intense repair" zapłąciłam dziś u 58zł, tez mogłoby bbyć taniej. zasatanawiam się, czy nie poszukać nowego fryzjera do koupowania kosmetyków.
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 21:36   #2
mmq
Raczkowanie

Re: ile płacicie za Kerastase?

Cześć ja zapłaciłem za szampon Kerastase Reflection 75zł, w Warszawie w Wola Parku.
mmq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 21:47   #3
beliczek
Zakorzenienie

ooo, to jescze wiecej niż ja! a dobry jest ten szmapon?
Stary 2005-04-14, 21:58   #4
mmq
Raczkowanie

Musze troszke dłużej go postosować zeby go ocenic, mam nadzieje ze sie sprawdzi
mmq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 00:46   #5
Madlaine
Zakorzenienie

a sprawdzałyście na Allegro ? tam teraz tak wiele osób sprzedaje profesionalne kosmetyki do włosów za ceny naprawdę duzo niższe niz u fryzjerów, że nawet z przesyłka wychodzi taniej, a przy wiekszej ilości to oszczędności sa bardzo duże.
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 00:58   #6
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

napewno w hurtowni s one tansze, ale nie zawsze moga go kupic "nie fryzjery"...
natomiast na allegro nie zawsze s o kupienia orginaly, na stadionie w Wa-wie tez mozna kuic kerasras taniej.... ale daleko jej do oginalu, i perfumy ?...
Stary 2005-04-15, 01:05   #7
Madlaine
Zakorzenienie

Zdarzyło mi się kilka razy kupić cos do pielęgnacji włosów z serii profesjonalnych od 2 uzytkowników, były to produkty, które wczesniej kupowałam u fryzjera, stąd tez miałam porównanie i były to oryginały po cenie duzo niższej - zreszta kiedyś miałam okazje dowiedzieć się w jakiej cenie sa salonom sprzedawane np. duże opakowania produktów profesjonalnych jak 1 litrowe szampony czy odzywki to przeżyłam szok - cena prawie taka jak za taki sam szampon w opakowaniu 250 ml który mozna było kupić w salonie, w związku z tym nadal uważam, że to jednak alternatywa dla osób, które chcą się cieszyc pielęgnacja profesjonalną a nie stać je na zakup u fryzjera po bardzo wygórowanych niekiedy cenach
Stary 2005-04-15, 01:27   #8
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

ale ja nie uwazam ze to nie jest alternatywa, tylko ze tzreba uwazac, aby sie nie dac nabrac na podroby, przeciez na Allegro sa spzredawcy, ktorzy mja super opinie, wiec nalezaloby wlasnie takim zaufac
Stary 2005-04-15, 01:30   #9
Madlaine
Zakorzenienie

Oj musze potwierdzić opinię innych Wizażanek, mądra z Pani kobietka i przyjazna nam wszystkim

pozdrawiam bardzo serdecznie
Stary 2005-04-15, 11:56   #10
Marigold19
Zakorzenienie

Madlaine a u kogo kupowałaś??

Marigold19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 12:04   #11
Madlaine
Zakorzenienie

Napisze Ci na maila, bo nie wiem czy tutaj wolno ?
Ja kupowałam głownie Welle, Schwarzkopfa osis, coś z Loreala i kiedys Kerastese, ale pamiętam tylko 2 uzytkoników
Stary 2005-04-15, 12:14   #12
Asika
Zadomowienie

To ja też poproszę o info na @. Chociaż dziewczyny nie raz wychwalały tutaj sprzedawców Allegro, więc dlaczego miałabyś i Ty nie podzielić się z nami uczciwymi sprzedającymi?
Asika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 12:42   #13
beliczek
Zakorzenienie

zgadzam się z Panią Grażynką - Allegro to nie alternatywa na kupwanie kosmetyków. Z reszta rozpoczęłam ten wątek nie po to, żeby dowiedzieć się gdzie kupić kerastase za pół ceny, lecz żeby dowiedzieć sie czy podrożało tyklo w Gdansku czy w całej Polsce. Wyzanje zasadę,że jeżeli nie mam pieniędzy na oryginał to nie bawię się w szperanie na Allegro (raz się naciełam, na szczęscie udało mi sie to odkręcić i odzyskać pieniądze).
Zreszta jeżeli szmapon Kerastase kosztuje 10 czy 20 złotych to wiadomo, ze to podróba, bo komu by się opłaciło ga za tyle sprzedawać.
Jeżeli nie mam pieniędzy to kupuje pantene albo elseve, i każdemu polecam taką metodę. Szkoda nerwów i pieniędzy na ryletke na allegro.
pozdrawiam
Stary 2005-04-15, 12:45   #14
beliczek
Zakorzenienie

zapomniałam dodac, że sprzedawca, który mi sprzedał podróbę, tez miał super opinie i w zasadzie to był uczciwy, bo oddał mi pieniadze kiedy zorientowałam sie, że sprzedał mi nieoryginalny towar. Moje posty w tej kwestii nie mają na cleu obrazy nikogo, więc ewwnetualnych zadowolonych z transakcji allegrowych a urażonych moją opinią przepraszam i z góry mówię, że nie wdaje się w dyskusje pod tytułem "kto ma rację w tym temacie". pozdrawiam jeszcze raz
Stary 2005-04-15, 12:50   #15
Madlaine
Zakorzenienie

No cóz każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ja mówię jedynie z własnych doświadczeń

I chociaż stać mnie na to żeby kupować prosto od fryzjera, to nie widzę sensu przepłacać, zreszta nawet jak kupuję w salonie to tylko wielkości salonowe i tez w sumie po atrakcyjnych cenach.

a Grazynka napisałą :

ale ja nie uwazam ze to nie jest alternatywa, tylko ze tzreba uwazac, aby sie nie dac nabrac na podroby, przeciez na Allegro sa sprzedawcy, ktorzy mja super opinie, wiec nalezaloby wlasnie takim zaufac

No ale już milknę i sorki, jesli zaśmiecam Twój wątek

pozdr
Mad
Stary 2005-04-15, 12:53   #16
koko
Zakorzenienie

GG do koko

Trochę bym polemizowała. Ja mam za sobą same udane transakcje na allegro, ani razu się nie nacięłam.Ale uważam, że to zabawa nie dla każdego- trzeba umieć tam kupować. Ja akurat umiem i kosmetyki profesjonalne do włosów kupuję wyłącznie tam.Za odżywkę loreala intense repair cuti liss system zapłaciłam bodajże 46 zł już z przesyłką.I nie widzę powodu, dla którego miałabym płacić za nią więcej, skoro mogę właśnie mniej. Nie zarabiam na razie kokosów, ani też nie mam bogatego męża, a kosmetyki lubię mieć świetnej jakości.Więc te 10 zł na masce do włosów ma dla mnie znaczenie.Allegro to przydatna rzecz, tylko trzeba umieć z niej korzystać. Nie trzeba od razu stawiać krzyżyka...
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 12:54   #17
demonik
Zakorzenienie

Beliczku, a jak się mają Twoje włosy po wczorajszych szaleństwach z nowościami? Warto kupić? Polecasz?

PS Jejku, jejku, jak ja mam dzisiaj dużo pracy
demonik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 13:02   #18
beliczek
Zakorzenienie

Dziewczyny - ja nie chcę dyskutowac. mam sowje zdanie i nie przekonacie mnie do swojego, bo allegro mnie spażyło.mam prawo miec swoje zdanie i nie obraziłam nikogo, więc się nie czepiajcie. nie będę (jak zastżegłam) dyskutować, bo nie chcę być uznana za trolla a lubię wizaż i wizazanki. ja tez nie zarabiam kokosów, więc nie trownię piniędzy na podróbki. to nie ja powiedzialam ,że zasmiecasz mój wątek.
Stary 2005-04-15, 13:03   #19
lucille
Wtajemniczenie

Madleine , Koko - mogę prosić o dane Waszych zaufanych na Allegro? Jakby co to na maila z profilu
lucille jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 13:05   #20
demonik
Zakorzenienie

Napiszę jeszcze coś w temacie, choć nie na temat Mój mąż kupił sobie ostatnio Essence Fibre Paste Gum Texturiser Osmo Essence - takie mazidło w postaci pasty do stylizacji krótkich włosów . U naszego ukochanego fryzjera płacił ok. 70 zł, a w sklepie z art. fryzjerskimi w Centrum Warszawy... 32 zł. Z usług fryzjera nie zrezygnujemy, z zakupów u niego - chyba tak.
demonik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 13:10   #21
Hela_Bertz
Rozeznanie

Zarowno Wellę, jak Loreala i Kerastase kupuję na allegro od roku Mam trzech sprzedawców , którzy zawsze mają 100% oryginały))) Weżcie pod uwagę, że dlatego u fryzjera płacicie za to bajońskie sumy, bo płacicie tzw.akcyzę na kosmetyki, posrednictwo dla hurtownika i wreszcie marżę skelpu(w tym wynajęcie lokalu itp- fryzjer też coś musi zarabiąc) Tak oto szampon wart 25-27 zł nagle kosztuje 52, co wcale nie świadczy o jego wspaniałości ,a jedynie o naszym złodziejskim Państwie, które opadatkowuje co może.
Hela_Bertz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 13:18   #22
Madlaine
Zakorzenienie

Napisałam "jesli",bo tak odczytałam Twojego maila
Nie mam zamiaru rozwijać dyskusji, każdy ma swoje zdanie, po prostu przeprosiłam za offtopic.

pozdr
Mad
Stary 2005-04-15, 14:31   #23
Marigold19
Zakorzenienie

Dziękuję bardzo za mailika cmok cmok cmok

Marigold19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 14:41   #24
koko
Zakorzenienie

GG do koko

L`Oreala profesjonalnego kupowałam u tego pana:
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2611100
Jeśli interesowałyby Cię kosmetyki Goldwella, to tu jest przedstawiciel tej firmy( u niego również kupowałam):
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1127320
Kosmetyki firmy Farouk:
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=678283
Znakomita włoska firma Alfaparf:
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=382474
I to chyba wszystko...
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 15:00   #25
lucille
Wtajemniczenie

Koko dziękuję
lucille jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 15:59   #26
svenja
Wtajemniczenie

Dokladnie tak. Ja kupuje Kerastase na niemieckim ebayu i jest jeszcze taniej (np. litrowa kapiel Oleo Relax 25 euro), aczkolwiek tak tanio 1.5 litrowego szamponu Loreal jak na allegro (50 zl!!!!) to nie dostane nigdzie, w Niemczech kosztuje dwa razy tyle. Jak przyjezdzam do Polski to juz na mnie czeka kilka aukcyjnych paczek Polecam sprzedawczynie Liebchenik, jest przemila osoba, a do tego udziela fachowych porad, zawsze u niej kupuje rzeczy z Loreal.

I mimo, ze moglabym sobie czasem pozwolic na kupno Kerastase w salonie, to jednak wole nie przeplacac, skoro mam sprawdzonych sprzedawcow
Stary 2005-04-15, 16:12   #27
Madlaine
Zakorzenienie

Popieram Koko, ja równiez kupowałam od tych własnie osób - 100% zaufani sprzedawcy przy większych zakupach mozna liczyć na gratisy - darmowa wysyłkę i próbki kosmetyków
Stary 2005-04-15, 17:40   #28
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

A kerastase? U kogo kupowałyście kosmetyki tej firmy?
singielka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 17:44   #29
Madlaine
Zakorzenienie

Obecnie Kerastese na Allegro nie sprzedaje nikt, kiedys wiem, że ktos miał niektóre produkty, ale juz dośc dawno, sa one mało popularne i wyjatkowo drogie, więc pewnie dlatego
Stary 2005-04-15, 19:26   #30
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

ja wiem jeszce to , ze kerastas i np Sp welli, sa to kosmetyki, ktore nie moga byc spzredawane poza hurtownia i to nie wszystkie fryzjerskie maja mozliwosc ich spzredawania, Goldwell i inne dobre firmy fryzjerskie maja takiego swojego "konika" , dlatego jak ktos tak sobie sprzedaje tanio.. to nalezaloby uwazac...
ozcywiscie to tez gratka dla tych fryzjerow , ktorzy widza duzy zarobek na kosmetykach, ktore tak trudno zdobyc, ale nie kazdy salon ma takie narzuty, bo firma kosmetyczna daje zawsze propozycje ceny dla klienta, a sprzedajacy nie moze ponizej niej sprzedac, natomiast powyzej zawsze...
czasem warto zastanowic sie czy moze wybrac inny rownei doby kosmetyk
zobaczcie do Estylu, na ten pzryklad, nasza Aga przygotowala wam duza oferte naprawde dobrych i sprawdzonych profesjonalnych kosmetykow
a tak wogole to jezszce chce wam powiezdiec ze te najwiekzse koncerny mnie wkurzaja ,bo produkuja kosmetyki na europe wschodnia i ... tak jest z Matrixem... juz to pisalam... inne tez sa jakies inne niz kupione za granica, to tak samo jak z proszkami i innymi rzeczami....
ale nie mamy na to wplywu a szkoda...
naprawde mam porownanie , bo czasem kupuje na targach fryjerskich zagranicznych i jakosc jest calkiem inna....

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości