Bardzo proszę o pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-04-15, 07:27   #1
rozrabiara
Zadomowienie

Bardzo proszę o pomoc :)

Nieubłaganie zbliża się ślub mojej siostry Bardzo potrzebne mi są jakieś ciekawe fryzurki, które można by zrobić z półdługich włosów (na razie są do ramion, ale jeszcze urosną). Marzy mi się coś na kształt damskiego łagodnego irokeza Chyba wiecie co mam na myśli. Tylko nie mogę znaleźć nigdzie takiej fryzurki, żeby pokazać fryzjerce. I tu zwracam się z prośbą do Was: jeśli wiecie o co mi chodzi, to byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś podał mi zdjęcie Z góry dziękuję.
PeeS: Podaję przykładowe zdjęcia, żebyście mniej więcej wiedziały o co mi chodzi.
Stary 2005-04-15, 09:00   #2
manila.sosil
Rozeznanie

Re: Bardzo proszę o pomoc :)

przypuszczam, że załączone przez Ciebie fryzury z 2 pierwszych zdjęć są zrobione przy pomocy doczepianych włosów, tresek... - podaję przykłady zdjęć z doczepianymi włosami...
poniżej podaję również jak zrobić fryzurę tego typu na codzień z TwojStyl Look 1/2/2oo3 - ale nie wiem czy będzie widoczne
Stary 2005-04-15, 10:17   #3
Madlaine
Zakorzenienie

Ja nie patrząc na zdjęcia wiedziałam co masz na mysli, jesli fryzjerka bez zdjęcia nie zrozumie Cię, to znaczy i zrobic tej fryzury tez nie będzie potrafiła

Kiedys taka wpadkę miała moja przyjaciółka, wyglądała jak z twardym hełmem na głowie (od lakierów, żeli i innego badziewia), który w połowie imprezy oklapł dziwnie, przekrzywił się lekko i wróciła do domu wkurzona na maksa
I powiedziałą, że następnym razem nie pójdzie ze zdjęciem, bo fryzjerka nie miała pojęcia jak to ładnie zrobić.

Poza tym pójdź sobie może na próbe wcześniej i poproś o zrobienie, będziesz wiedziała czy Ci do twarzy i czy fryzjer spełni Twoje oczekiwania

pozdr
Mad
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 19:34   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

jak moge ci cos polecic to zajrzyj na watki o irokezach i fryzkach slubnych cz upieciach
jast tam sporo do wyboru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości