PODKŁADY ROZŚWIETLAJĄCE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-11-03, 17:37   #1
guest
Zakorzenienie

PODKŁADY ROZŚWIETLAJĄCE

potrzebuję podkładu mocno rozświetlającego,lekkiej konststencji, najlepiej średnio kryjącego w jasnych kolorkach, do 60 zł-70zł
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-03, 17:46   #2
Nanna
Raczkowanie

GG do Nanna
Re: PODKŁADY ROZŚWIETLAJĄCE

Moim zdaniem podkłady roświetlające maja poprostu w swoim, składzie malutkie drobinki które roświetlają, ale mnie nie o taki efekt chodziło jak je kupowałam. Dla mnie idealnym rozwiazaniem żeby skóra wygladała świeżo jest zastosowanie pod podkład tzw bazy, przeważnie jest ona całkiem biała, i na nią dopiero podkład. Nastepnym rozwiazaniem jest xzakupienie podkładu ale jasniejszego o dwa tony niz naturalna karnacja. Polecam Ci na codzień leciutkie podkłady Ives Rocher z serii Luminelle, wystepują w wersji w kremie i plynie. Te drugie w płynie polecam szczególnie, ja dodatkowo na policzki nakładam drobinki roświetlające, ale tylko na policzki. mogą być w sztyfcie lub w płynie.
Nanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-03, 21:59   #3
guest
Zakorzenienie

Nanna ja także chwalę sobie ten podkład w płynie rzeczywiście jest leciutki ale nie próbowałam tego w kremie.
Napisz czy złocisty beż w kremie ma taki sam odcień jak ten w płynie, bo chciałabym sobie kupić ale nie wiem czym się różnią?
Napisz jakich drobinek rozświetlających używasz na policzki?
Stary 2002-11-03, 22:55   #4
guest
Zakorzenienie

typowy podkłąd z drobinkami to translucide loreala - bardzo go lubię.
faktycznie fajną sprawą są bazy rozświetlające, które nakładasz pod podkład (ja się czasem posuwam do tego, że kładę je po prostu jako podkład, potem się tylko przypudrowuje - proszę mi nie zarzucać profanowania czegokolwiek, to zwykłe lenistwo i brak czasu na głupoty [img]icons/icon12.gif[/img] ) - ja używam revlona i jestem z niego bardzo zadowolona.
Stary 2002-11-04, 09:26   #5
guest
Zakorzenienie

Te w kremie i w płynie róznią się od siebie kolorami choć nazywają się one tak samo tu i tu. O ile dobrze pamietam to beż złocisty nie jest tym najjasniejszym, ale głowy sobie nie dam uciąć... Co do drobinek na policzki to ja mam teraz Inter Fragrances (sa opisane na KW)Maja leciutką konsystencję i slicznie pachną a co najwazniejsze drobinki sa naprawde maluteńkie i bardzo dyskretne. Pozdrawiam.
Stary 2002-11-04, 14:52   #6
guest
Zakorzenienie

BAZY

to teraz prosze doradżcie mi jakąś dobrą bazę pod podkałd to jest rzeczywiście świetne rozwiązanie, no ijakieś drobinki na policzki
pozdrowionka
Stary 2002-11-04, 15:13   #7
guest
Zakorzenienie

Re: BAZY

Czy faktycznei bazy pod podkład wpływają na trwalość makijażu? I czy stosuje się je na kremik dzienny czy może nie używa się kremiku?
Stary 2002-11-04, 18:34   #8
guest
Zakorzenienie

Re: BAZY

Nanna mam jeszcze dwa pytanka do Ciebie
- mam rozumieć,że jeżeli kupię podkład w kremie to nie będzie miał takiego koloru jak ten w płynie?(chodzi mi konkretnie o kolor złocisty beż)
-napisz coś więcej na temat tych drobinek (jak się je stosuje,czy na podkład?.......i w ogóle jakie jest ich zadanie bo nie mogę znależć w KW
POZDRAWIAM
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości