Zbyt g瘰te w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-04-19, 10:56   #1
Olga01
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Zbyt g瘰te w這sy

Hej, wiem, 瞠 wiele z Was pomy郵a這 sobie: "O rany, ale ma problem...kretynka" ale to nie tak.
Jestem wysok (175) osob i mam baaardzo g瘰te w這sy - jak to okre郵aj fryzjerki:" 4 osoby moznaby obdzieli". Kiedy zawsze nosi豉m w這sy do pasa - rozpuszczone, pi瘯ne, ciemny blond. Obecnie (26 lat) taki wariant nie wchodzi ju w gr, z przyczyn oczywistych, nosz d逝go嗆 do 這patek ale zawsze zwi您ane w ko雟ki ogon. Pomimio szczup貫j sylwetki w rozpuszczonych czuj si strasznie wielka i w og鏊e jak nied德ied. Marz o lekkiej, malutkiej fryzurce. Jednak wszystkie fryzjerki kr璚 g這w i zgodnym ch鏎em m闚i:"nie da si, nie z tych w這s闚, za du穎, wyjdzie afro..." Jedyne co mi radza to wycieniowanie d逝gich ale boj si 瞠 poprostu postrz瘼i to co mam wyjd takie wisz帷e, ci篹kie szmaty na g這wie. Mo瞠 macie jaki pomys? Co robi? pozdrawiam serdecznie wszystkie Wiza瘸nki.
Olga01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-19, 11:11   #2
mskladaczek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 619
Re: Zbyt g瘰te w這sy

ja tez mam takie i w sumie nie zawsze jest to powod do radosci. nie kazdy fryzjer potrafi sobie z taka iloscia poradzic.
ale da sie
trzeba je maksymalnie wycieniowac( juz od samej gory- i ma sie wtedy ze dwa razy mniej , ja mam teraz fryzure a'la stenka ( nigdy w zyciu), mysalaam ze bede wygladala jak Szopen ale udalo sie. terroryzje je tylko kremem "fioletowym" sunsilk. tylko nie wiem czy mamy taki sam gatunek wlosa, ja mam ciezkie, grubosc normalna i strasznie ich duzo, kazdy fryzjer przed scieciem moiw -"ale pani ma tych wlosow"

z jakiego miasta jestes? ja z wroclawia i znalazlam fryzjerke, ktora z taka szopa swietnie sobie radzi
mskladaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-19, 11:19   #3
Hela_Bertz
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 544

Po pierwsze:
- nie wiem dlaczego maj帷 26 lat nie chcesz miec d逝gich w這s闚??? Wi您 si w koka i nie do軼, 瞠 pi瘯nie wygl康a, to moment rozpuszczania wali na kolana))[Sama takie mam] Dlaczego chcesz zrobi z siebie kolejn z tysi帷a myszy z tymi paskudnymi, asymetrycznymi pazurkami i cieniowaniami???? Mo瞠 to kogo zaboli, ale jak ja widz tak fryzur to mnie mdli)))) Ca貫 miasto tak 豉zi...

- jesli chcesz mie lekka fryzur, to zetnij si lepiej bardzo kr鏒ko, na ch這pczyc(o ile Ci to pasuje wizualnie, oczywi軼ie))))))) I chyba jednak przesadzasz z tym wygl康em nied篤iedziowatym)))Tak ie w這sy to skarb

PS. Tw鎩 post przypomina mi takie przys這wie. Nie mia豉 baba k這potu itp...Pozdrawiam
Hela_Bertz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-19, 11:30   #4
Olga01
Przyczajenie

No w豉郾ie tego si obawia豉m - niezrozumienia....
Nie to, 瞠 nie chc mie d逝gich w這s闚 maj帷 26 lat tylko nie mog ich nosi rozpuszczonych (praca i dom z ma造m dzieckiem to nie miejsce na taaaaakie w這sy). W koku wygl康am jakbym mia豉 2 g這wy. Na chlopczyc mi si nie podoba - z przyczyn ideologicznych...
Stary 2005-04-19, 11:35   #5
Olga01
Przyczajenie

Hej, dzi瘯i za rad, chyba jest to pewien pomys. Ale troch si boj. Ja jestem z W-wy.
A gdyby tak p鎩嗆 i poprosi: zwi捫cie mi cz窷 a cz窷 obetnijcie i ja b璠 sobie zawsze tak wi您a a ta cz窷 nie do zwi您ywania b璠zie sobie wystawa i robi jakie zamieszanie dooko豉 g這wy...? Rozumiesz o co mi chodzi? Ale pewnie mnie przep璠z z tak propzycj...
mskladaczek napisa(a):
> ja tez mam takie i w sumie nie zawsze jest to powod do radosci. nie kazdy fryzjer potrafi sobie z taka iloscia poradzic.
> ale da sie
> trzeba je maksymalnie wycieniowac( juz od samej gory- i ma sie wtedy ze dwa razy mniej , ja mam teraz fryzure a'la stenka ( nigdy w zyciu), mysalaam ze bede wygladala jak Szopen ale udalo sie. terroryzje je tylko kremem "fioletowym" sunsilk. tylko nie wiem czy mamy taki sam gatunek wlosa, ja mam ciezkie, grubosc normalna i strasznie ich duzo, kazdy fryzjer przed scieciem moiw -"ale pani ma tych wlosow"
>
> z jakiego miasta jestes? ja z wroclawia i znalazlam fryzjerke, ktora z taka szopa swietnie sobie radzi

mskladaczek napisa(a):
> ja tez mam takie i w sumie nie zawsze jest to powod do radosci. nie kazdy fryzjer potrafi sobie z taka iloscia poradzic.
> ale da sie
> trzeba je maksymalnie wycieniowac( juz od samej gory- i ma sie wtedy ze dwa razy mniej , ja mam teraz fryzure a'la stenka ( nigdy w zyciu), mysalaam ze bede wygladala jak Szopen ale udalo sie. terroryzje je tylko kremem "fioletowym" sunsilk. tylko nie wiem czy mamy taki sam gatunek wlosa, ja mam ciezkie, grubosc normalna i strasznie ich duzo, kazdy fryzjer przed scieciem moiw -"ale pani ma tych wlosow"
>
> z jakiego miasta jestes? ja z wroclawia i znalazlam fryzjerke, ktora z taka szopa swietnie sobie radzi
Stary 2005-04-19, 11:51   #6
Nutka
Nutka nie gryzie!

Wiadomo軼i: 4 169

znam ten problem znam mialam dlugie za pup,ale musialy by zawsze zwi您ane bo inaczej by豉m jak nied德id , p馧 d逝gie + pudel (teraz ten problem ma moja c鏎ka)..obcielam gdy urodzi豉m dziecko, najpierw na takie to ramion (ale te musia豉m wi您a lub robic kok,bo inaczej ca陰 twarz mia豉m w w這sach)..a teraz mam chlopczyc na kr鏂iutko i slicznie i co...za ulga...
Mam te od lat 鈍ietna fryzierk
Poza tym wlosy rosna mi okrutnie szybko ,co tez nie jest fajnie bo zaraz mam odrosty

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _

WYSZUKIWARKA nie gryzie

mikroREKLAMA
Moje gotowanie
Dzielimy si wiedz jak przyrz康zi, ugotowa i upiec tak wspaniale jak nasze babcie!

Ta reklama pokazywana jest pod 4 169 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Nutka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-19, 12:58   #7
mskladaczek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 619

Hela _Bertz napisa(a):
> Po pierwsze:
> - nie wiem dlaczego maj帷 26 lat nie chcesz miec d逝gich w這s闚??? Wi您 si w koka i nie do軼, 瞠 pi瘯nie wygl康a,

-zalezy co sie komu podoba, ja nie trawie kokow ( chyba ze okazjonalnie- wesele itp.), dlugich wlosow.

Dlaczego chcesz zrobi z siebie kolejn z tysi帷a myszy z tymi paskudnymi, asymetrycznymi pazurkami i cieniowaniami???? Mo瞠 to kogo zaboli, ale jak ja widz tak fryzur to mnie mdli)))) Ca貫 miasto tak 豉zi...

a jak komus w takiej fryzurze jest dobrze??
bo widze, jakas aluzje do mojej wypowiedzi.

>
> PS. Tw鎩 post przypomina mi takie przys這wie. Nie mia豉 baba k這potu itp...Pozdrawiam

a to naparawde jest klopot, nie zrozumieja tego dziewczyny z normalna a wrecz bardzo mala iloscia wlosow na glowie. moje np nie wycieniowane, do dlugosci ramion, wygladaja jak jakis kask i bez wycieniowana ani rusz.
mskladaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-19, 13:28   #8
taszkin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 769

mnie sie wycieniowane w這ski bardzo podobaj ( o ile jest to zrobione dobrze ) i mam gdzies jak chodzi ca貫 miasto
wazne, bym ja sie czu豉 w tym dobrze. To, ze inni maj podobne fryzury? co to kogo obchodzi? to chyba raczej dobrze...taka moda i to si podoba pozdrawiam.
taszkin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-19, 14:10   #9
Ariya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 93

Witam
A czy mog豉by poda namiary na t fryzjerk, bo ja po moich do鈍iadczeniach bardziej boj si fryzjer闚 ni dentysty
Ariya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-19, 15:58   #10
Rolka87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Ufff a ja odetchn窸am z ulg czytaj帷 ten post, bo my郵a豉m 瞠 to tylko ja mam taki problem...wierzcie albo nie ale takie wlosy to naprawde jest klopot,gdy by豉m juz ca趾iem zdesperowana chcialam sobie wygolic je od spodu ale znalazlam inny sposob...PROSTOWNICA!!! to wynalazek ludzkosci dla takich wlosow! Naajpierw je sci瘭am do ramion i wystrzepilam fajna fryzurke a jak wyschna to pod prostownice! Co prawda nie jest 豉two samej sobie wyprostowac tyle wlosow ale jak popatrzysz jak robia to fryzjerki to sama sobie z tym poradzisz. Ja gdy chce zeby byly idealnie proste to prosze o pomoc moja siostre lub kolezanke ale zobaczysz po wyprotowaniu opadna ci troche i poczujesz jakbys miala icj conajmniej 5 razy mniej.A i nie chodz spac z mokra glowa zawsze wczesniej wysusz wlosy suszarka.Pozdrawiam
Rolka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-19, 16:48   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Wiadomo軼i: 35 156

Jedyne co mi przychodzi do g逕y to wycieniowanie Mam sporo w這s闚, ale z tego co piszesz to nie az tak duzo jak Ty... Mimo wszystko wiem, ze jesli mocno wicieniuje si w這sy to od razu robi si ich mniej.

Zadne obci璚ie nie zapanuje nad takimi w這samo samo w sobie. Uzywaj czego wyg豉dzajacego (krem sunsilka mo瞠 pom鏂 - fioletowy), susz w這sy suszarka (inaczej robi sie bardziej puszyste) i dobrze je nawil瘸j bo wysuszone w這sy baaardzo 豉two si pusz i robi si ich wi璚ej.
Kiedy chcia豉m 瞠by w這sy by造 zdrowe i suszy豉m je naturalnie, na powietrzu - ale po czym takim wcale nie by造 豉dniejsze (mo瞠 i zdrowsze, ale 豉dne na pewno nie )
Lexie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-19, 17:55   #12
trynosz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 192

Witam w klubie (tez mam geste wsloy). Kiedys fryzjerka obciela mi na rowno do rmaion i lepiej nie bede mowic jak to wygladalo. Jak ja zawsze marzylam o cienkich (niektorzy tu sie zdziwia, ale tak wlasnie tak) wloskach, a nie o tej szopie. A oto i moje sposoby: trzeba koniecznie uzywac odzywek (moja ulubiona Gliss kur w spray'y), suszyc wloski suszarka i potem potraktowac cale wloski niewielka iloscia Sunslik satin proteins, a koncowki woskiem albo brylantyna. Pozdrawiam
trynosz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-20, 12:52   #13
gaga87
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 298

ja rowniez mam bardzo geste wlosy i kiedys mnie jedna fryzjerka zeszpecila bo nie powiedziala ze w drzwiach sie nie bede miescic jak obetne.... Teraz mam moja kochana fryzjerke i ona wie co robic Poprostu obcina mi je z objetosci... wiem ze to dziwnie brzmi, ale poprosstu bierze specjalne nozyczki i z gory na dol ciacha sobie. Wlosy sa lekkie i jest ich zdecydowanie mniej, chociaz to nie jest bardzo widoczne.

etorebkowy kod si zmy
gaga87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-21, 10:14   #14
czekoladka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 075

Wiesz, mi si wydaje, ze dziewczyny maja racj. Jedynym sposobem jest WYCIENIOWANIE, chocia po wycieniowaniu mog ci sie te wloski wywija w ro積e strony... I , tak, jak kto wy瞠j napisal - PROSTOWNICA. tylko musialabys kupic tak z wkladkami ceramicznymi, bo one podobno (nie wiem, nie u篡walam takowej, a chcialabym) nie niszcz wloskow. Mialam w liceum taka kolezank, ktora miala takie wlosy, jak Twoje. Niby byly proste, ale baaaaardzo g瘰te. Byla te druga kole瘸nka - miala baaaardzo cienkie wloski, "5 wlosow na krzy". I powiem Ci, 瞠 ju wolalabym t drug opcj, ni t pierwsz. Aha, mam jeszcze s御iadk z takimi wloskami, i chyba sie m璚zy z nimi, bo non stop chodzi w kitce!!! Ja mam takie po鈔ednie - nie za g瘰te i nie za rzadkie, ale za to reaguj na wilgo...Teraz mam pocieniowane (瘸luj tego kroku...) i wywijaj si we wszystkie strony, brrrrr. Rozumiem, 瞠 wkurzaj Ci te wlosy, ja chyba bym dostala sza逝. I tak dostaj sza逝 z tymi moimi - s proste, ale pusz si, brrrrrrr. M闚i Ci, sproboj je wycieniowa, tylko zastanow si, czy reaguj na wilgo, bo jesli tak, to wywija鎍e gwarantowane. Ja marz o wlosach prostych jak druty, nie reaguj帷ych na zmiany pogody, i troszk cie雟zych, ni mam! Aha, mam 25 latek i wlosy prawie do pasa (mowi prawie, bo pzrod mam do ramion, a ty - taki trojk徠 tworz - a ty tak 2 cm nad pasem.). Aha, i teraz ca造 czas chodz w kitce przez to wycieniowanie... w kazdym razie zaopatrz si w prostownic, albo kup te JEDWAB do wlos闚 (w sklepach fryzjerskich). Kiedy mialam trwal i fryzjerka mi j wyprostowala - normalnie bylam w szoku, takie prosciutkie byly i niepusz帷e, na這篡la mi na te wloski po prostu jedwab.
Te du瞠 i te ma貫. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas wa積e s psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-22, 13:51   #15
madie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 223

Witam
Niedawno ogl康a豉m w tv jak fryzjer obcina grube w這sy. Wprawdzie nie by造 obcinane na kr鏂iutko ale mo瞠 gdyby chcia豉 mie w這ski do ramion, lub te kt鏎a z wiza瘸nek chca豉by "wyszczupli" swoje grube w這ski to ja opowiem co widzia豉m

Do陰czy豉m w豉snor璚znie zrobiony rysunek
Fryzjer zaczyna kszta速owanie fryzury od cieniowania w這s闚 ale nie od g鏎y tylko od spodu w這s闚. Mianowicie wycina spod spodu troch w這s闚 (jak na rysuneczku) by nie opada造 ci篹ko na plecki. Dzi瘯i temu od razu w這ski 豉dnie si uk豉da造 i wtedy dopiero przyst瘼owa do kszta速owania fryzurki. Efekt by super,fryzurka do 這patek i nie by這 郵adu po gruba郾ych w這siskach
madie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-22, 16:37   #16
Pralinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 702
GG do Pralinka

Zg豉szam si jako kolejna w豉軼icielka bardzo grubych w這s闚 w bardzo zastraszaj望ej ilosci. Komentarze fryzjer闚 typu "ale Pani ma tych w這s闚" "kilka osob mozna by obdzielic" albo wrecz "moze sie pani ze mna podzieli" sa na porzadku dziennym. I wiecie, jesli fryzjer tylko takie teksty powtarza to od razu nie mam dla niego "zawodowego" szacunku. I szukam innego. Bo tacy co sie dziwia to z tego typu wlosami sobie nie radza. I juz. Sprawdzone udowodnione.

Ale na szczescie znalazlam salon w ktorym robie fryzurke kazda, jaka mi sie zamarzy. Oczywiscie poprzedzone to jest przerzedzeniem wloskow. Naprawde, od razu robi sie lzej na glowie.

Oczywiscie wlosy odrastaja, i to szybko, zatem czeste wizyty u fryzjera sa nieuniknione, ale wiem, ze z naszych bujnych czupryn tez da sie zrobic cos fajnego. Tylko trzeba naprawde dobrego fryzjera do tego.

Tez mieszkam w Warszawie i juz nie pierwszy raz polecam salon Denique przy metrze raclawicka. Fryzjerzy tam doskonale potrafia zmniejszyc ilosc wlosow na glowie a do tego nadac fryzurze ciekawa forme. Ceny jak na Warszawe bardzo ok.

Aha, ja tez nie lubie nadmiernego cieniowania i strzepienia- da sie tego uniknac. Natomiast raczej nie moge sie obyc bez srodkow do stylizacji wlosow. Woski, zele, fluidy... To obowiazek, aby wygladac mniej wiecej jak czlowiek. I zgadzam sie- prostownica to jest to! Jesli chciabys Olgo miec wlosy np. do ramion to prostownica + dobry srodek jest w stanie je ujarzmic. Wiem, bo probowalam na wlasnej skorze.

A teraz nosze krotkie wlosy, ktore wymagaja czestych wizut u fryzjera i codziennego porannego ukaladania, ale sa naprawde wygodne i nieklopotliwe w ciagu dnia. Polecam!

Ufff... To tyle.

Buzia!
Pralinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-22, 22:11   #17
Lovisa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 743

Ja te mam g瘰te w這sy. Jako dziecko mia豉m je do pasa i mama nie pozwala豉 mi ich obci望, co by這 straszne, bo ja chcia豉m cos w sobie zmieni, a ci庵le mia豉m ten sam warkocz, bo rozpuszczone zaraz sie pl徠a造 i kosma造. W ko鎍u si obci窸am i wyglada豉m jak Chopin, bo w這sy zosta造 軼iete na r闚no, bez cieniowania itd. Od tamtej pory znowu zapuszczalam, a potem znowu obcinalam. Teraz mam takie za 這patki, ale znlaz豉m bardzo dobr fryzjerk, kt鏎a mi je co ok 4 miesi帷e cieniuje i jestem zadowolona z mojej obecnej fryzury. Nosz zawsze rozpuszczone w這sy, a mimo to nie przeszkadzaj mi. Tak瞠 ja r闚nie polecam Ci cieniowanie
[mam nadziej, 瞠 moja rada b璠zie dla Ciebie w jaki spos鏏 przydatna, mimo, 瞠 nie okrasi豉m jej ogromem zdrobnie typu "w這ski","plecki", "fryzurka". Ale to dlatego, 瞠 przedszkole mam ju dawno za sob Pozdrawiam]
Stary 2005-04-23, 14:49   #18
hair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 860

Oj nie miala baba k這potu... A ja marze o czarnych oczach .
Mam g瘰te w這sy, bez przesady 4 os鏏 bym nie obdzieli豉 ale jest ich troche. Kilka razy po nieudanym obci璚iu podejrzewano mnie o noszenie peruki . Mi to akurat odpowiada, jesli mam ochote to podkreslam i dadaje objetosci, jesli chce grzeczna fryzurke blisko glowy udaje sie do kolezanki z prostownic. Codziennie ich nie katuje bo szybko pozbylabym sie problemu razem z w這sami.
Przychodzi mi do g這wy ze mo瞠 niektore z was maj poprostu w這sy z gatunku "lubimy si puszy" tak jak ja . A o tym bylo juz du穎 watkow.
Olga - nie wiemy czy Twoje w這sy sa grube czy cienkie i jakie fryzury Ci sie podobaja (ma豉 lekka fryzurka, nie ch這pczyca..)
hair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.